Opinie o Stanpol w Białogard

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stanpol o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol w Białogard

ASIAW345

Hahaha beka nikt by Cię tam nie chciał całować bo ładna (usunięte przez administratora) o niczym nie świadczy pamietaj nikt Cię nie lubi myślisz że (usunięte przez administratora)Cię lubi o nie nikt Cię nie lubi mam pomysł wygrywa A no kto dokończy hahaha pazurki i (usunięte przez administratora) to nie wszystko pamiętaj dziecko drogie A (usunięte przez administratora) już nie ma to i twoja kariera się kończy haha nie pozdrawiam

prrry koniem nie przejdziesz.
@ASIAW345

Zazdrość bierze górę nad rozumem, a wystarczy podejść do lustra i ukaże się buzia z wyglądu tatarskiego siodła. Ojciec potomek cingihana pozostawił plugawe nasienie fałszem zakrapiane, to dopiero kariera nowej z pakowania gwiazdy.

Asia

Jak mi obrabiacie(usunięte przez administratora) to nie zapomnijcie mnie w nią jeszcze pocałować miłego dnia

Miętus

To, że kierownik jest chory to tylko nieoficjalne doniesienia a prawda jest zupełnie inna...

Chcę kupę A nie mam papieru

Ludzie nie jest źle jest sporo ludzi którzy się (usunięte przez administratora)tam gdzie nie powinni i w ogóle ale poza tym jest dobrze niektóre brygadzistki kumate inne mniej dobrze że nie ma tej wielkiej pozostałości po Pawle asiuni co Sra dalej niż może ale co do kadr wszystko idzie załatwić potrzeba wolne jest wolne coś wypadnie w biurze to rozumieją czyli co to na plus druga rzecz do 10 pieniądze zawsze są to też na plus tylko (usunięte przez administratora) góra to że pranie do domu brać to porażka ale nie ma co narzekać kierownik jak każdy ma prawo zachorować nic co ludzkie nie jest mi obce A jako kierownik nie jest zły jest normalny i nie rozumiem tej gadanin6 na niego bardziej się wdrożył w temat jak ten poprzednik z gruszewa chociaż tamten też nie był kanalia najbardziej w kurwia to że niektóre baby się naprawdę wpierdalaja tam gdzie ich nie potrzeba ale (usunięte przez administratora) boski was dopadnie haha

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanpol? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
Trutututu

Polecam tą firmę są wypłacalni kierownik jest naprawdę dobrym i miłym człowiekiem zawsze pomoże brygadzistki są w porządku wszystko można z nimi załatwić atmosfera jest również fajna polecam????

Niuniuś
@Trutututu

I co już po kierowniczku... A taki był fajny... Amerykancki... Ha ha ha...

Grześ

Polecam tę firmę za super podejście do kontrahenta

Wer

Pio
@Jacek

???

Pracownik.

Życzę wszystkim ze Stanpolu : Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Jakub
@Pracownik.

Możesz napisać, czy firma Stanpol organizowała dla swoich zatrudnionych pracowników spotkanie wigilijne? Jak praktykowane są w firmie tego typu wydarzenia? Pracodawca organizuje spotkanie, gdzie kadra pracownicza może jeszcze bardziej się zintegrować, czy raczej pracownicy sami ustalają takie spotkanie? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Filip
@Jakub

Teraz chyba większość firm praktykuje tego rodzaju imprezy.

Loool

Haha weźcie zobaczcie o której godzinie nik o treści iza umieszcza kom miedzy 9 i 11 widać że sucz z biur

Jakub
@Loool

Są to Twoje przypuszczenia, czy może masz jakieś potwierdzenie, że rzeczywiście tak jest? To, że ktoś dodaje komentarze pomiędzy tymi godzinami, moim zdaniem wcale nie musi oznaczać, że dana osoba pracuje w biurze firmy Stanpol.

Niku

A jak tam nowy Pan kierownik podoba się Wam?

Heniek hydraulik
@Niku

W miarę jest ale jeszcze nie wie w jaki bajzel wlazł

@Heniek hydraulik

To nie ciekawie

Hycia
@Niku

Niby normalny, a już piesek pudelek ulizany a wydawał się inteligentny. Nawet ujada na wezwanie tresera, bo dobry z niego Reksio.

Niku
@Hycia

???

Izis

Jest naprawde super gosciem

Redek
@Izis

Proszę przestań bredzić, sam sobie piszesz opinie Reksio.

Iza

@Barbie, przed podjęciem pracy w danym miejscu lepiej jest poznać opinię osób, które mają doświadczenia związane z pracą w firmie Stanpol, ponieważ dzięki temu można uniknąć sytuacji, że po kilku dniach dany pracownik zrezygnuje z pracy. @poetka 123, nie jestem w żaden sposób zirytowana. Dbam o to, aby w wątku był porządek oraz wypowiedzi, które są merytoryczne i związane z pracą w firmie Stanpol.

Iza

@Jajko, nie wiem, dlaczego zwracasz się do mnie w taki sposób? Możesz wyjaśnić? @Ktoś mały gość, możesz przedstawić na podstawie swoich doświadczeń, jak pracodawca płaci za nadgodziny, które zdarzają się pracując w firmie Stanpol? Przedstaw, proszę, jak to wygląda. @poetka 123, Ty również kierujesz pod moim adresem stwierdzenie "stalowa damo", dlatego chcę wyprowadzić Cie z błędu i poinformować, że nie jestem pracownikiem firmy Stanpol, dlatego, proszę takich słów pod moim adresem nie kierować. @tyfus wąglik i Atomik, czy zapoznawałeś się z regulaminem forum przed dodaniem opinii? Twoja opinia ma wiele słów wulgarnych, które nie powinny znaleźć się na forum publicznym. Na przyszłość wyrażaj swoje słowa w innym bardziej kulturalnym tonie.

@Iza

Ten post był do szefowej!

Barbie
@Iza

Zawiera słów wulgarnych hahaha śmieszne przyjdź z biura drogą izo i popracuj trochę przy lini to zobaczysz A zresztą sama pewnie jesteś nie lepsza Ty niby nie jesteś z góry to niby dlaczego tak Cię ciekawi co się dzieje w stanpolu

poetka 123
@Iza

Szanowna Pani stwierdzenie "stalowa - żelazna dama " nie jest w żaden sposób obrażliwe a wręcz chciałabym sama mieć taki przydomek jak niegdyś premier Wielkiej Brytanii. Żelazna Dama (ang. The Iron Lady, 2011) − brytyjski dramat biograficzny w reżyserii Phyllidy Lloyd, przedstawiający dojście do władzy oraz rządy Margaret Thatcher, trzykrotnej premier Wielkiej Brytanii. W roli głównej wystąpiła Meryl Streep. Prosze mieć na uwadze ,że w tym wątku są osoby inteligentne pracowiete i błyskotliwe:) Tylko Pani sprawia wrażenie bardzo zirytowanej .I dlaczego się tak wypalać charytatywnie ? O to jest pytanie . To be, or not to be, that is the question?

Fajna niunia

Filetuje z wami codziennie patrze na was i chce mi się śmiać lala haha bo tak mi was żal .. no cóż pracuję bo muszę ale was nie lubię no dwie fileciark są ok ale reszta to nie

Jajko

Hej, tych z kadry co pracowali od 5 do 18 i nieraz dalej i wychodzili zmęczeni jak woły. Szefostwo potraktował jak trędowatych, zwłaszcza pani co nosi wysoko nos. Zero kultury, wymaga od ludzi dzień dobry a sama nie mówi jak przechodzi przez biura. Nic dziwnego że poprzyjmowała ufoludy, bez kultury.

Pracownik z długim stażem

Hej , ja pracuję w tej firmie 12 lat swoje robię i mam wyplatę na czas ale takiego balaganu jak teraz jeszcze nie widziałam .Bylo w tej firmie wiele wykształconych osób z ogromną wiedzą i poszli po killunastu latach pracy do innej pracy a pracowali ciężko czasami od 6 rano do 18 tak jak my . Chyba tez odejdę do konkurencji bo przyklad idzie z góry ludzie którzy zarządzają zakładem są juz tez karirowiczami wziąć swoje pieniadze i do domku a wcześniej kadra z nami siedziała po 12 godzin dziennie i pilnowała porządku . mnie tam nie zal bo nauczyłam się bardzo duzo i pojde do konkurencji na dobtre stanowisko bo znam sie na łososiu dzieki starej kadrze

Sprawiedliwa i pracowita

Hej , Stanpol zakład nr 3 wątek się rozkręca czas prawdy i godności człowieka. Kierownik uszy po sobie bo z korpo pochodzi i nie za bardzo rozumie system:) i nie zrozumie szkoda , chłopa jak to wielmożna opisuje swietlana przyszłość. Panie kierownik a raczej komandos ;) patrz gdzie i na kogo stąpasz bo za kilka miesiecy Twoja "obroża złota na szyji " będzie sie "zaciskać "i na nic tu Twoje języki obce tu trzeba tyrać chłopie jak rolnik na ugorze tu nie ma systemów M3 a tak się chwaliłes w korpo zobaczymy jak długo pociągniesz jako magazynier , technolog i Dział Techniczny w jednej osobie a Pani wielka Technolog M. niech czymś zabłyśnie nowym bo jedzie na starej szkole poprzedników a nie dorasta im do pięt .A ,że jest jedyna bo wszyscy poszli dalej ścieżką kariery to siedzi na stołku i błyska niewiedzą:) bo na ten czas nikt nic więcej nie kuma;) a ze ma kredyt duzy to odda życie za Stanpol i po drodze zniszczy Stanpol:):)

Zosia samosia

Uprzejmie donoszę że pani wielka brygadzistka z wędzarni zamiast pracować i pilnować produkcji. Siedzi na internecie i portalach społecznościowych. Potem tylko kiedy występuje problem to się (usunięte przez administratora)i lata do biura i (usunięte przez administratora) i nie widzi jak sama jara papierosy. Może Pan tech bardziej powinien jej zrobić przegląd nadwozia. Zastanawiające jest brak reakcji kadry nate jej wyskoki, a niby są wszędzie kamery. Pan kierownik niech sprawdzi historie w komputerze bo tak się nie da pracować.

tyfus wąglik i Atomik

Ludzie omijajcie szerokim łukiem ...Pieniądz w porównaniu z innymi zakładami lipa.. Ludzie to poprostu jakaś porażka fileciary stare nie wydymane k*****,Robią mniej więcej 9-20 lat!!!! nie sympatyczne plotkary (usunięte przez administratora) .... (usunięte przez administratora) mohery (usunięte przez administratora) opierdLją na każdym kroku (usunięte przez administratora) fałszem obłudą zakłamane te mordy I tylko patrzą kogo z ucha (usunięte przez administratora) a niby suki takie kościelne haha dobrze że stamtąd (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam głównie fileciar H.N A.B E.SZ E.T(to nie fileciera ) A.B reszta to filerciary . i taka wielka masa G. G ale jest wiele wiele innych (usunięte przez administratora) plotkarzyków i gumowych uszu nie polecam nie pozdrawiam i dobrze że ten (usunięte przez administratora) już mam za sobą.... Ludzie uciekajcie stamtąd bierzcie przykład ze mnie pa PS a technolorzka M.włazi w cipsko każdemu komu może fuj a i jeszcze ten łysy konus jak on miał a gregory niby magazanier a kawał k****

Tatarski siodło
@tyfus wąglik i Atomik

M. (tech) stara babajaga co na miotle rudym trzonem lata, wysoko się nie uniesie bo pupa się nie wzniesień.

Bloomasterka
@tyfus wąglik i Atomik

Powiem wam że pracowałam tam kilka miesięcy na stole z tymi kobietami chamskie nie kultulrane pyskate i wyszczekane parę miesięcy wytrzymałam ale uwierzycie mi przyszłam pierwszego dnia z uśmiechem na twarzy A po tym dniu nie chciało mi się nic ich szyderstwa pod moim adresem jak ten nóż trzymasz itp okej no może nie wszystkie ale te co wyżej wymienione to właśnie one zgroza drodzy Państwo chcecie mieć pracowników zróbcie z tymi babami porządek inaczej nigdzie nie znajdziecie fileciarek bo rzadna szanująca się kobieta nie będzie w takim towarzystwie pracować

Organizer fish

Konkurencja jest tuż za rogiem z ludzmi , którzy tworzą a nie piszą. Za Pani pensję stalowa damo z pewnością przyszłoby do firmy Stanpol 2 profesjonalistów aby dzwignąć potencjał firmy Stanpol bo był duży i jeszcze jest iskierka nadziei ale nie z Pania . Pisarz internetowy na temat wyższości Stanpol na BG strata pieniędzy i czasu , czas to pieniądze Pani K.

Iza

@poetka 123, kompletnie nie rozumiem, dlaczego twierdzisz, że jestem w jakiś sposób związana z pracą w firmie Stanpol? Nie jestem i nigdy nie byłam pracownikiem tej firmy. Staram się, aby w tym wątku pojawiały się rzetelne i uargumentowane opinie na temat pracy w tym miejscu, dlatego, proszę, aby nie skupiać się na mojej osobie, tylko na informacjach, które mogą być pomocne dla czytelników tego wątku.

@Iza

Byrdy dyrdy, o czym tu pisać z dna trzeba się odbić ale nie kosztem pracowników pani stalowa rama.

poetka 123
@Iza

Kto!!? o tak poprawnej polszczyznie oraz jak widzę po kilku kursach zarządzania ale nie produkcją lecz umysłami ludzkimi pisze bezinteresownie w godzinach 07 :00 -15 :00. Proszę się zająć pracą jak to kiedyś określano " od podstaw" stalowa damo a swoje mądre MBA przekazać " ziomkom" od stali aby też zakasali rękawy i umysły w branży rybnej . Mniej internetu więcej pomysłów na dobry biznes a przykład ma Pani z boku biurka o jeden pokój dalej . Mądry biznesnem i strateg i perfekcjonista w jednej osobie Prezes !!!

Ktoś mały gość

Proszę państwa! Firma krzak kto pracował ten wie jak pracodawca płaci za nadgodziny w dni wolne od pracy. Nie ceni się ludzi z wieloletnim stażem pracy, jak przychodzi co do czego to goni się takich pracowników jak cztery łapy :) a gdzie się podziały te obiecane bonusy haha. Jednym się wypłaca po cichu a drugim zabiera jak tylko nadarza okazja . Co powie nam na to pani od stali. Oczywiście że nic, bo jest przyjęta do firmy jako słup chroniący Panią wielmożną, od złych krytyk tych co mogą coś powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol - Białogard

• Jak się pracuje w Stanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Stanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanpol?

Stanpol