Opinie o Stanpol w Białogard

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stanpol o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol w Białogard

poetka 123

Podsumowując mój poetykci wątek . Izo - stalowa Pani , szanuj ludzi, którzy stworzyli firmę Stanpol od podstaw dzięki uporczywej pracy Prezesa , kadry kierowniczej i pracowników przez ostanie 15 lat . Nie żeruj na zasobach finansowych ,wypracowanych przez pracowników w nadgodzinach i w soboty.Nie czerp swoich zasług z wypracowanych przez lata i w pocie czoła realacji biznesowych . Pochwal się z nowych osiagnięć swoich i pracowników rozpoczynających drogę kariery w strukturach firmy Stanpol , miło mi będzie przeczytać o tym za kilka lat jak będzie o czym!! !?

poetka 123

Jak widać Izo masz bardzo intratną pozycję w firmie i dbasz o podstawowe prawa managera czyli swoje prawa- nie pracujesz po godz . 15 i nie pracujesz w soboty ponieważ , jest to czas dla siebie i swojej rodziny. Na dowód tego czekam w imieniu wielu osób za pieniądze , których zasiadasz w nowym służbowym samochodzie po pracy w siedzibie firmy i miło spędzasz czas za bardzo godne pieniądze w jakimś spa :). A pracownicy dalej bez perspektyw w poniedziałek stawią się w pracy aby dalej pracować na Twoje dostatnie życie :) Podobno branża stalowa i rybna to bardzo pokrewne branże.

Iza

@Jajko, proszę, abyś umieszczał swoje wpisy tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Stanpol. Wszystkie komentarze nie na temat nie pomagają w żaden sposób użytkownikom, którzy obserwują ten wątek i poszukują najświeższych informacji związanych z pracą w tej firmie.

poetka123
@Iza

Treny to dosyć ważny gatunek liryczny. Są to utwory poetyckie, wywodzące się z poezji żałobnej antycznej Grecji. Pierwotnie były to pieśni obrzędowe, ale później stały się jednym z elementów greckiej tragedii. Wyrażały one żal z powodu czyjejś śmierci, rozpamiętywały myśli i czyny zmarłego, sławiły jego zasługi. Treny, po częściowym zaniku w starożytności, odrodziły się w okresie renesansu za sprawą Jana Kochanowskiego, który stworzył ich cykl po śmierci córki Urszulki. p. s (usunięte przez administratora) . Pani pisze treny żałobne sławiące firmę Stanpol za pieniądze osób ,które ciężko pracowały /cują na Pani służbowy nowy samochód i pensję i pracę w domu, ponieważ Pani wpisy pojawiają się w godzinach kiedy każdy pracowity Polak jest w pracy .

Iza

@kogucik, Wasza dyskusja nie prowadzi do niczego, co jest związane z opinią na temat pracy w firmie Stanpol, dlatego zachęcam do postów, które są merytoryczne i pomocne dla osób czytających ten wątek. @Jajko, możesz bardziej szczegółowo wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Stanpol? Jak ocenisz atmosferę oraz warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

Jajko

Love(usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanpol? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jajko

Stanpol jedność i rodzina i Love Stanpol

Przyjaciele

Huczne pożegnanie dyrektora, brak tylko orkiestry. Zakład nr 3 żegna go z piłą mechaniczno-spalinową. Zakład nr 2 żegna go jedynie siekierą. Zastanawiające jest to czy biuro znajdujące się w Słupsku złoży się na przyczepę drzewa. Marzenia się spełniają. Miejmy nadzieję że podarunki zaspokoją jego potrzeby po odebraniu kilku rzeczy niezbędnych do życia.

Kogucik
@Przyjaciele

Szkoda lubilem pawla

Krzychu Bieliński
@Przyjaciele

Słyszałem że wyleciał za rybę kto jeszcze poleciał z zakładu nr 3 a ty Kogut to zawsze dup....................e lizałeś każdemu i taki z ciebie wielki był brygadzista lifting mordy by ci się przydał

Kolo
@Krzychu Bieliński

Bielinski jak broweran nie pomaga bo ostatnia uciekła :)

oso
@Kolo

Nic dziwnego mąka mu się sypie z pod palców to chłop nie daje rady :)

Ninook252
@Kogucik

Kogucik ale ciebie nikt nie lubił nawet Paweł .... nie pozdrawiam, pamiętam jak przyszedł takie biedne małe pisklę do pomerani z mamusią za rączke hah

kogucik
@Ninook252

A ty przestań trzepać z ucha do kadry bo wszyscy wiedzą że to ty panie B.

Iza

@Krzyś, kolejny raz informuje Cie, że nie jestem w żaden sposób powiązana z pracą w firmie Stanpol, a tym bardziej nie mam żadnego interesu w poprawie wizerunku firmy na rynku. Moje pytania są neutralne i tylko od osób, które posiadają doświadczenia związane z pracą w tym miejscu mogą wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie. Ja w żaden sposób nie wypowiadam się, ponieważ najzwyczajniej nie posiadam wiedzy na temat tego miejsca pracy.

Gruba maga haha

Co to za borsuk przyjęty do stanpol, to już fachowców nie ma że ciape przyjmuje się do uczenia hahaha. Dwa zęby mu akurat się przydadzą to gruba technolog go nie wygryzie. To mam taką radę nie pilnuj śmieci wywal grubą na produkcję bo tylko ploty robi.

Iza

@Krzyś, Twój ostatni wpis jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, dlatego poprosiłam o to, abyś odpowiednio go uzasadnił i przedstawił, co chciałeś nim przekazać i jaki to ma związek z pracą w firmie Stanpol. Oczekuje więc, że wyjaśnisz to w sposób właściwy, dla osób, które czytają ten wątek.

@Iza

Więc jaki ma pani interes w poprawie wizerunku zgniłego jabłka. Bo analizując wani sposób pisania, wniosek jest tylko jeden. Jest pani dobrze opłacona. Ta firma to jedna kupa mułu, rynek pracodawcy się skończył. Pracownika się szanuje i za pracę wynagradza, do garnka nikt nie włorzy obietnic pani "M" i jej wielkich planów. To nie jest XX wiek. Domy nasze ulice wasze jak słynny cytat tamtych lat pasujący do realiów właścicieli tego grajdołu.

Renata

Dno

Iza

@Krzyś, teraz to całkowicie nie rozumiem do czego odnosi się Twój komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Stanpol. Napisz jaśniej, co miałeś na myśli. Zachęcam również inne osoby do wypowiedzi na temat obecnych warunków pracy, które oferuje firma Stanpol nowo zatrudnionym pracownikom.

@Iza

Droga pani wszystko jest napisane, proszę czytać ze zrozumieniem.

Iza

@Krzyś, nie wiem, dlaczego zwracasz się do mojej osoby, jak do pracownika, który jest zatrudniony w firmie Stanpol. Nie jestem pracownikiem tej firmy, dlatego nie mam możliwości sprawdzić i odpowiedzieć sobie na pytania, które zadałam. Dlatego, jeżeli masz wiedzę na ten temat to podziel się nią z nami.

Adwokat diabła :)

Iza

@pracuś, dlaczego zagraniczni pracownicy, którzy są zatrudnieni w firmie Stanpol decydują się na odejście? Posiadasz może wiedzę, co jest głównym czynnikiem decydującym o podjęciu takiej decyzji? @Heniu, widzę, że posiadasz wiedzę na temat pracy w firmie Stanpol, dlatego, proszę, abyś wypowiedział się na temat warunków zatrudnienia, jakie oferuje firma swoim pracownikom. Napisz również coś na temat atmosfery, jaka panuje pomiędzy zatrudnionymi osobami. Zachęcam Cię do aktywności w wątku, aby rozwiać wątpliwości odnośnie obecnej sytuacji w tym miejscu pracy. @Pr, masz inne zdanie na tematy, które poruszył użytkownik @Heniu? Odnieś się, proszę, do tego co napisał ten użytkownik, abyśmy mogli porównać Wasze spojrzenie na aspekty pracy w firmie Stanpol.

@Iza

Droga pani niech pani nie ma ludzi za owce. Proszę wyjść za biurka i przejść się obok to tak nie daleko. Niech pani sama nam tu odpisze jak potraktowaliści ostatnio pracownika bez szkolenia stanowiskowo na nie dopuszczone maszynie. Tylko powiem że chuczy już nie tylko na zakładzie. Rozwiązywanie problemów to nie ten program tu rolnik nie szuka żony, piszemy swoje opini pani Izo.

pracuś

Pracodawca nie liczący się z ludźmi. Nie polecam, proponuję się zastanowić dwa razy zanim się podejmie decyzję o pracy. Liczne przekroczenia dobowe pracy, ( zaczynamy jednego dnia od 6 następnego od 7 jest tak że na 12 potem na 6, gdzie logika brak życia domowego). Brak jakichkolwiek grafików pracy informujących ludzi o tym od której będzie się pracować do której, (regulowanych za pomocą czarodziejskiej różki na pstryknięcie palca). Zdarzyło się że zrobili grafik ostatnio, pojawiło się w nim dni wolne od pracy obiecała wielmożna zapłacić 100 za ten dzień. No i na tym się skończyło oddany dzień wolny bez wcześniejszej informacji ze strony pracodawcy że ludzie pracują i będzie im wolne dane za ten dzień. Perełką pracy w tak fajnej firmie jest że pracuje się jak na początku 20 wieku. Trzeba być wdzięcznym że się jest rządzonym a nie zarządzanym, homonto na kark i batem po plecach. Wole już prace w konkurencji bo mimo to potrafią zorganizować czas pracy i mówią o tym wprost. NA KONIEC ZE STANPOLU TO NAWET ZAGRANICZNI PRACOWNICY UCIEKAJĄ

Heniu
@pracuś

co ty za bzdury piszesz. Jak to w rybach zdaża się że później się zacznie ale tylko kretyn i ten co tam nie pracował może pisać że praca po 12h, co za bzdura. Nieraz przedłużają o 1h aby zakończyć dany samochud albo jak pilnie muszą załadować samochód do klienta. Gdyby tak bylo jak piszesz to do was do BG wszyscy ze stanpolu by pouciekali a tak jest stała załoga a ci co przeszli i tak częśc powracała. U was w BG to tylko gruszki na wierzbie obiecujecie a jak przyjdzie co do czego to wcale lepszej kasy nie ma poza tym ze u was w BG Produktion trzeba non stop dużo dłużej niż 8 godzin pracować i do tego w soboty.

Pr
@Heniu

Wpisy kadry się nie liczą, ludzi cyganerią się nie kupuje ???? a gdzie są ci co tak naprawdę wkładali wiele potu w pracę. Proszę bzdur nie pisać. No chyba że jest to sponsorowane przez wielmożną #%/&$!!!.

Oso
@Pr

Brak kręgosłupa moralnego, jakim trzeba być środkiem kapusty, Henio dziecko konia i osła. Zrób rozbieg i baranka o ściane bo masz ciemno w głowie a tak zobaczysz galaktyk ???? ???? ????

Benek

Słyszałem, że Stanpol to dobry pracodawca. Trochę niepokoją mnie niektóre wpisy a mam zamiar aplikować.

ToJa

Mam pytanie czy bardzo zimno jest na halach w Stanpolu? Bo w Charzynie to tragedia zapaści szło dostać.

Heniu
@ToJa

temperatura na halach to jakieś 14 - 15 stopni i jest ok. W zasadzie to czemu są negatywne wpisy o stanpolu, to chyba konkurencja z BG tak o nich wpisuje pod przykrywką jakiś pracowników.

Karol

Jeśli komuś nie odpowiada praca to niech ją zmieni ale niech nie obrażą innych kolegów!!!

Czyżby zwolnili Grubasa? Ja właśnie przez niego odszedłem z tej firmy. Gdybym wiedział, że jego koniec jest bliski to bym został. No ale trudno teraz robie w BG i chociaż tam jest taki sam kołchoz to przynajmiej lepiej płacą. Ale jak w najblizszych miesiącach nie przeniosą produkcji do Białogardu to chyba wrócę do Stanpolu bo te dojazdy mnie już wykańczają.

Mała

Ja też mam już dość tych dojazdów. Zwodzą nas już kilka miesięcy że lada dzień zaczniemy pracę w Białogardzie. Nie mam doświadczenia w pracy w Stanpol, ale jak narazie czytam tylko krytyczne opinnie o ty pracodawcy. Czy rzeczywiście jest tam aż tak źle? Ja zniosę wszystko, aby tylko nie tracić już tych dwóch godzin na dojazd. Niby dojazd za free ale wolałabym spędzać ten czas w domu z rodziną.

@Mała

Różnica między tymi firmami jest taka, że w BG pracujesz 10 godzin a 2 siedzisz na d...pie w autobusie i dostajesz za to dniówkę 150zł netto a w Stanpolu pracujesz 12 godzin za które masz zapłacone także 150zł tylko, że butto... wybór należy do Ciebie.

Sij Pałe

Jesteś zjebem i jak byś sam nie odszedł sami by cię (usunięte przez administratora) . wszyscy mówili że się na niczym nie znasz a pawcio od razu wiedział że z ciebie parówa nie pracownik

przez twe oczy zielone.......
@Mała

normalnie dawaj jest ok a nie przejmuj się tym komentarzem np ten były pracownik co robi w bg powiem ci tak pieniądze zawsze na czas a ten co pisze z niciem były pracowanik to był niby brygadzista ale tak naprawde to on nie staał koło brygadzisty nawet myślał że jak po robi miesiąc z dojazdem to bedzie brygadzistą porażka i żal go bo tak pisze jak by nikt nie wiedział kim on jest hahhaha wrócił by tu do pracy to by go zbesztali Wszycy wiedzą że to K.(wielki brygdzista co taczki z gnojem by nie wiedział jak wywieść i latał za magdą i w cipsko jej wchodził oo)

Bynek

Pan wielki brygadzista jest fachowiec od golenia owiec, gdzie się nie dotknął to było trzeba po nim poprawiać. Został przyjęty do pracy za wzorowe Lizanie pupska.

Kazimierz Sławomir Z Gruszewa

hahha parówa tak na ciebie wołają w BG .

Tam

Stanpol jest (usunięte przez administratora) dobry zakllad w innych rybach (usunięte przez administratora) a tu jest fajnie powaznie mozna polecic

Iza

Wasze opinie wskazują, że Stanpol to Waszym zdaniem dobry pracodawca i polecacie pracę w tej firmie. Moglibyście opowiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może liczyć przyszły pracownik tej firmy? W jaki sposób pracodawca dba o rozwój swoich pracowników? Zachęcam Was bardzo do opisania szczegółów Waszej współpracy z tą firmą.

aligator 2345

polecam praca jak na przetwórstwo rybne jest ok ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol - Białogard

• Jak się pracuje w Stanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Stanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanpol?

Stanpol