Opinie o Stanpol w Białogard

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stanpol o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol w Białogard

Marlena

Stanpol padnie na ryj jak ruszy ta nowa przetwórnia w Białogardzie. Pracowałam w Stanpolu i nigdy nie zarobiłam więcej niż 1,700 zł netto przy przepracowanych 200 godzinach w miesiącu. Teraz od miesiąca pracuje w BG Production i w pierwszym miesiącu zarobiłam 2,500zł netto przy 216 godzinach. Warunki pracy podobnie jak Stanpolu nie jest lekko jak w każdej przetwórni ale za to zarobki większe, które pozwalają na godne życie. Jedyny minus to czas dojazdu. Chociaż zapewnia go pracodawca to i tak zabiera to sporo czasu, ale jak tylko przeniosą się do Białogardu to będą już tylko same plusy. Stanpol wywiesił na ogrodzeniu baner, że poszukują ludzi do pracy - żenada. Jakby dali dobrze ludziom zarobić to nie musieli by się tak ogłaszać. A że tak robią to tylko przekonuje innych potencjalnych pracowników, że coś jest nie tak skoro w 25 tysięcznym mieście nie ma chętnych do pracy w tym kołchozie. Jak tego nie zmienia to niedługo będą musieli to zamknąć. Oni ludzi mają za nic a wkrótce się przekonają, że bez tych ludzi to oni są niczym.

widze ich najnowsza oferte na stanowisko specjalsity do spraw sprzedazy w Slupsku oferuja pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony,[racę w międzynarodowym środowisku z codziennym użyciem języków obcych

Tu o rybach pajace a nie o CNC.

Lookaz

W Koszalinie szukają fileciarzy, praca w normalnych warunkach, wystarczy wpisać na tablicy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanpol? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lookaz

W Koszalinie szukają fileciarzy do dużej firmy (pracuje ponad 600 osób), dowozy za darmo, umowa o pracę, nie żadne śmieciówy, przyzwoite wynagrodzenie, socjal itd. Jeśli ktoś by był zainteresowany to zostawiam kontakt do Adecco, które się tym zajmuje: Koszalin@adecco.pl lub (usunięte przez administratora)

kumpel zenka

Jakie przyjęcia bulbo? Na chwilę obecną trwają masowe wymówienia z pracy. Ludziska uciekają z tej firmy. Każda inna praca lepsza niż w stanpolu. Tym bardziej że pracodawca zakpił sobie z pracowników. Ostatnie zebranie w sprawie podwyżek to istna pogarda dla ludzi, Ta firma pada na ryj. Brak ryby, brak pracy, brak pieniędzy. Dwa, trzy tiry ryby w miesiącu i kilku pracowników. To już koniec stanpolu. Ja też złożyłem wymówienie. Idę do pracy tam gdzie szanuje się pracownika a zapewniam że przy rybie pracy mnóstwo np. w Koszalinie ze stanpolu biorą z otwartymi ramionami. Powodzenia dla tych którzy postanowili zostać i wegetować w oczekiwaniu na to co niemożliwe. Szacunek, uznanie, uczciwość i pieniądze. I radzę wszystkim, spieprzajcie puki staną się niewypłacalni.

Zbawiciel

Nie byłem na tym spotkaniu bo odbyło się ono w tym dniu w którym o nim pisałem. Troche się zdziwiłem jak na drugi dzień zastałem zamknięte drzwi od hali. Ale poszedłem za ciosem i pojechałem do firmy zostawiłem CV a za jakieś 30 minut Dostałem telefon z Espersena. Wróciłem się i narazie dostałem skierowanie na badania do Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy na Zwycięstwa 136 Jadę w przyszłą środę trzymajcie kciuki.

olo

zbawiciel byles na tym spotkaniu to podziel sie informacja o firmie espersen

Zbawiciel

Ludzie z Białogardu Karlina i okolic jest praca! Potrzebują do Espersena! Lepsze warunki, unormowane godziny pracy, Darmowy transport do zakładu I co najwarzniejsze większe zarobki! Spotkanie odbędzie się 10 marca 2015 o godz. 9:00 W hali sprtowej przy ul. Parkowej w Karlinie. Narazie potrzebują tylko kobiet ale I tak pojdę sie czegoś dowiedzieć Ewentualnie zostawie swoje CV

daaa

Jak nadal szukasz pracy to zajrzyj na rekrutacyjnarewolucja.pl tam jest sporo ofert ;)

olx

czy moze napisac ktos kto tam pracuje jakie tam sa zarobki i czy jest to jedna zmiana czy dwie i czy jest naprawde taka chlewnia jak tu pisza bo pracowac trzeba wszedzie nikt nie zapłaci za stanie.

marcinkie

muj tesci tu robil ale to wyszla lipa imalo zarobil bo gonili go teraz ma firme z drzewem opalowym w Nawinie i ciagnie do pszodu tylko tesciowa jeszcze robi ale jak dostanie gdzies w biurze biurowa to torzuci bo zimno na lini nawet ogzewania nie ma to sie marznie ja bym tu nie poszed robic predzej u tescia tylko sie rozwija

mlody
@marcinkie

to u Zbycha to drewno prawda?

zenek

Prawda prawda rownia pochyla porzadne firmy polikwidowali i co w zamian.Rybe robi sie nad mozem anie im dalej tym lepiej proste pracy niema i mysla ze ludzie za darmo beda wkoncu robic.Ja to mysle ze to dlugo nie potrwa.A cala gora co tym zadzi ma onas tylko jedno zdani holota i robole.Kurna a kto madrzejszy wyjezdza to na ich miejsce repatriantow sciagna jeszcze bo Ukra juz jest.Oni sa ok i superr fajni i tacy zyczliwi pokrzywdzeni?TYLKO TYLKO DLACZEGO STARSZE POKOLENIE SIE NIE WYPOWIE co znz prawde czy dotej pory sie boja?

kumpel zenka

Wolny czas i pieniądze = wolność. To prawda której zaprzeczyć się nie da. Tylko tyle że to nie ten zakład i nie ten pracodawca. Ogólnie nie ta bajka. Jest ryba, są pieniądze. Nie ma wolności bo praca po 12 godzin. Czas spędzony z rodziną jest tylko marzeniem. Tą kasę musisz zaoszczędzić na czas gdy ryby nie ma i masz wolne które potem musisz odrobić. Najlepiej w sobotę gdy powinieneś mieć zapłacone setki. Wolne za nadgodziny na wniosek pracodawcy, odbierasz jeden do jednego gdy powinno być jeden do półtora. Podwyżka tylko wtedy gdy w górę idzie najniższa krajowa. Czyli nie z woli pracodawcy a z nakazu ustawy. Biznes XXI wieku Panie właściciel to nie tylko praca za marny pieniądz ale i szacunek dla pracownika. Dbałość o jego rodzinę i o to by do pracy przychodził wypoczęty bo wtedy wykonuje ją dobrze i z lepszą wydajnością. Lepsza płaca nie będzie zmuszała do wynoszenia ryby bieliźnie bo stać będzie na jej zakup. Dobra płaca nie będzie skutkowała odpływem dobrych pracowników i nie będzie zmuszała do zatrudniania niewykwalifikowanych cudzoziemców. Zadowolona z pracy załoga to dobra reputacja na rynku pracy czego brakuje tej firmie a cieszy się najgorszą w okolicy. Jeżeli nazwać to biznesem XXI wieku to cofnęliśmy się do czasów "Ziemi obiecanej" Panie Właściciel !

zenek

moja sasiadka filety pod bielizne wklada zeby wyniesc wiecej i jwszcze sie tym chwali i to tylko dlatego teraz nie kupuje od niej a gruby niech sie troche zastanowi ze czasem z zakladu wychodzi to....................

antoni r

TO PRAWDA OTYM CHLEWIE A NA DODATEK OD NIEKTORYCH SMIERDZI BO CO MOZNA WYMAGAC ZA TAKA ZAGLERKE FINANSOWA RAZ PLACA RAZ KOMBINUJA TO LUDZI NAWET NA KIBEL W CHALUPIE NIE STAC I ZALATWIAJA SIE POD DRZWIAMI(KUPE ROBIA)ANI WODY ANI NIC I ZARAZ DO PRACY NA LINIE W STANPOLU FUJ OBRZYDZENIE

sebi301

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma Stanpol? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Proponuję poznanie zasad biznesu XXI w , sprawdzonej i w 100% przewidywalnej formie  biznesu przyszłości. Jeżel... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705196?keywords=&region=

u.p

g.r. - 2013-01-01 09:03:17 Pracuje w Stanpolu długo i jeszcze nie słyszałem aby jakikolwiek pracownik dobrze się wypowiadał o tej firmie. Wniosek jest jeden dobre opinie wypisuje grubas lub aśka manipulują nickami aby chronic ten chlew, nieróbstwo, alkoholizm wizytówke firmyTo prawda,a teraz znowu postojowe.A kiedy ruszy produkcja będą ganiać jak murzynów.I znowu jej głupia gadka szybciej panie ,szybciej.....i tak cały dzeń od 7.00 do 19.00 za marne 1100 złotych.Człowiek po 10 godzinach pracy pada na ryj,a tu że, mało zrobione.Już niedługo.... szykujmy się kochani ;(

g.r.

jarczewska
@g.r.

100% racji to chlewnia i epidemia

g.r.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol - Białogard

• Jak się pracuje w Stanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Stanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanpol?

Stanpol