Opinie o Stanpol w Białogard

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stanpol o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol w Białogard

Mika

W Espersenie już teraz mają okres bezrybia i też mają przestoje, tylko z taką różnicą że im za to płaca. Osoby które nie maja już urlopu mają płaconą tzw. stawkę postojową, która wynosi 9 zł brutto. My za takie pieniądze musimy ciężko pracować a tam ludzie dostaja taką rekompensatę za to że pracodawca nie zapewnił im w tym okresie możliwości zarobkowania.

Puk puk

Za to informację o zarobkach i odprowadzonych składkach powinno otrzymywać się na piśmie co miesiąc. To zasrany obowiązek pracodawcy. Szybkimi kroczkami zbliża się okres bezrybia. Zastanawiam się jak Nas potraktują? Może Ferdek miał rację z tymi związkami. Nie ma kto bronić naszych praw a więc będą robić z nami co im się żywnie podoba. O dużych zwolnieniach na produkcji coraz częściej się mówi. I jak będą się czuli na bezrobociu ci co tak zachwalali politykę kadrową dyrektora? Szczęśliwcami za to będą ci co mają jeszcze urlop wypoczynkowy i z laski pracodawcy będą go mogli przymusowo wykorzystać. Ci co urlopów nie mają będą zaglądać do pustych garnków w oczekiwaniu na telefon z informacją o dacie rozpoczęcia pracy. O ile sami zadzwonią, bo jak życie uczy będzie raczej na odwrót.

barti

pracownik - 2012-08-03 23:52:25 Żeby być tego pewnym trzeba dostawać co miesiąc PIT 11. Ty dostajesz?z tego co mi wiadomo,to pit 11 dostajemy raz w roku od zakładu,do rozliczenia się z podatku,a nie co miesiąc...

Urlopy bezpłatne Art. 174. § 1. Na pisemny wniosek pracownika pracodawca może udzielić mu urlopu bezpłatnego. § 2. Okresu urlopu bezpłatnego nie wlicza się do okresu pracy, od którego zależą uprawnienia pracownicze. § 3. Przy udzielaniu urlopu bezpłatnego, dłuższego niż 3 miesiące, strony mogą przewidzieć dopuszczalność odwołania pracownika z urlopu z ważnych przyczyn. § 4. Przepisów § 2 i 3 nie stosuje się w przypadkach uregulowanych odmiennie przepisami szczególnymi. Art. 174 1 . § 1. Za zgodą pracownika, wyrażoną na piśmie, pracodawca może udzielić pracownikowi urlopu bezpłatnego w celu wykonywania pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w zawartym w tej sprawie porozumieniu między pracodawcami. § 2. Okres urlopu bezpłatnego, o którym mowa w § 1, wlicza się do okresu pracy, od którego zależą uprawnienia pracownicze u dotychczasowego pracodawcy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanpol? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy

Żeby być tego pewnym trzeba dostawać co miesiąc PIT 11. Ty dostajesz?

barti

fredek - 2012-08-02 09:14:26 Zaczynamy nowy miesiąc od wolnego, spowodowanego brakiem rybki czyli z winy pracodawcy. Powiedz mi podlizuchu, gdzie masz to postojowe. To co nam wcisnęli to najzwyczajniej urlop bezpłatny. Okres urlopu bezpłatnego jest okresem przerwy w podleganiu ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnemu z umowy o pracę. W okresie urlopu bezpłatnego pracownik nie podlega zarówno ubezpieczeniom społecznym, jak i ubezpieczeniu zdrowotnemu. I jak to pięknie jest w tym \"Stanpolu\"co ty, za bzdury piszesz,jak nam się nie należy ubezpieczenie?w każdym zakładzie tak jest,ubezpieczenie masz,aż do końca umowy,czy ty jesteś na płatnym czy bezpłatnym urlopie,masz co miesiąc opłacane składki i ci się wszystko należy.a po drugie widzę,że jesteś cały za mieszaniec na tym zakładzie i tylko ludzi podburzasz,piszesz takie głupoty,że szkoda gadać

fredek

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol - Białogard

• Jak się pracuje w Stanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Stanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanpol?

Stanpol