Opinie o DC-BOIS w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DC-BOIS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DC-BOIS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-BOIS w Poznań

Henry Nowy wpis

Firma to w ogóle funkcjonuje? Nie ma żadnych informacji i dość zastanawiająco to wygląda.

bhjlk Nowy wpis

to jest dobre pytanie @dariusz bo i ja powiem szczerze nie widziałam. I teraz tez nie widze ofert...

ja Nowy wpis

Witam jakiś czas temu postanowiłem sprawdzić polską firmę we francji i wyjechałem w celach zarobkowych jako pilarz. Firma to DC BOIS czyli(usunięte przez administratora) Kontakt świetny osoba bardzo miła życzliwa do rany przyłóż. Płaca 7euro od metra - 10% na krzywizny. generalnie dałoby się zarobi (usunięte przez administratora) właśnie dałoby się. zaliczki nie ma problemu chcesz dostajesz. rozliczeń po prostu nie ma, nie istnieją. po kilku miesiącach od zjazdu nie można się doprosić o rozliczenie. albo drzewo nie zerwane (kilka działęk różnych) albo juz robi ale jeszcze chwilka itd. jednym slowem możesz (usunięte przez administratora) ile wejdzie a dostaniesz tylko zaliczki przy których wyjdziesz ok 1000euro na dwa miesiące. na początku jest ladnie pięknie ciebie pochwalą a wszystkim innym (usunięte przez administratora) tak obrobią że glowa boli. nie ma dobrych pilarzy. jest tylko jeden MIREK ktory jak wypije co mu sie czesto zdarza to do rekoczynu ma niewiele. Nie wiem czy warto to opisywac bo w sieci jest juz sporo informacji o nich i niestety wszystkie sie potwierdzily po moim wyjezdzie. czesto zmieniaja miejsce zamieszkania a najlepszy pracownik to taki ktory nie wola pieniedzy tylko robi. dla sprostowania jestem osoba niepijaca sumienna z wlasnym sprzetem, ambitna oraz doswiadczoną. nie polecam tej firmy i pomimo pieknej gadki nie pozwolcie sie nabrac bo to po prostu kpina co pani Dorotka robi. pracowalem wczesniej w lasach dla francuzow bezposrednio i powiem wam..... to prawda co wszyscy mowia Polak polakowi polakiem za granica. francuz nigdy mnie nie oszukal placil mniej ale placil zapierdalalem wiecej i zarobilem bo wiedzialem ze zarobie. pozdrawiam firme DC BOIS i Zycze duzo sukcesow zawodowych dla elitarnej pojedynczej jednostki pilarza . dodam tylko ze ta firma nie zasluguje na dobrych pilarzy bo nie potrafi o nich zadbac. koncze juz bo jak sobie o nich pomysle to mnie az trzesie.

lukasz Nowy wpis

oszusci pracujesz w lesie zrywka jest kiedy im sie chce oczywiscie nie jestes w stanie sprawdzic bo cie przerzuca na inna parcele zebys nie mogl sprawdzic a jak prosisz o ilosc sterow od administracji to mowia ze niema takiego czegosc ludzie ktorzy jeszcze pracuja sa zdluzeni u nich wedlug bo nie wyrabiaja metrow a boja sie isc na zendarmerie sa tam dobrze znani jako oszusci

Firma DC-BOIS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ja też zostałem oszukany.Po powrocie do Polski uświadomiłem to sobie, gdy dzwonię do niej to nie odbiera telefonu.Mój nr tel.(usunięte przez administratora)proszę o kontakt. Chciałbym porozmawiać z osobą, która tam pracowała.Dzięki

TOMEK

Uważajcie na Dorotkę i jej gacha Mirka. Pracowałem tam przez 4 miesiące przez ten czas przewinęło się z 10 firm i żadna firma nie wyjechała zadowolona stamtąd. Na zjazd do Polski daje po 200E resztę objecuje po powrocie. Mi obecnie jest winna 4 tyś E. I nie raczy odebrać telefonu. Nie polecam jak nie chcesz sobie długów narobić!

elk

a jej maz mirek to zboczeniec wykorzystuje sexualnie zgwalcil chlopca

cao

UWAGA OSZUŚCI! DC-BOIS Dorota Cimaszewska, oszukują ludzi na dużą skalę proponując pracę w lasach Francji, sukcesywnie wykańczają ludzi finansowo i zmuszają do pracy. To dobrze zorganizowana grupa przestępcza na którą nie ma siły! numer firmy: FR22751508441

Zostaw merytoryczną opinię o DC-BOIS - Poznań

DC-BOIS