Solinea

Lublin

Opinie o Solinea

zainteresowany 2011-07-07 05:57:35
a jakie są zarobki w Lublinie na stanowisku biurowym?
anonim 2012-02-15 22:56:44
chyba sami właściciele tej miernej \"firmy\" wystosowali ten post. unikać szerokim łukiem. bagno.
* 2012-04-28 19:24:44
anonim - 2012-02-15 22:56:44

powyższa wypowiedź idealnie opisuje politykę firmy. szczerze odradzam pracę w tej firmie.
alex 2013-12-22 20:01:01
coś się zmieniło od ostatniego wpisu w kwestii pracy w tej firmie??
kewijfeow 2014-04-13 10:18:00
Nie polecam tej firmy, traktują pracownika niepoważnie(usunięte przez administratora) zero wsparcia ze strony przełożonych, a do tego marne zarobki jak na przedstawiciela medycznego.omijajcie ta firmę szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)
aaaaa 2014-04-30 22:58:06
A mnie zaproszono do Poznania...Moje pytanie jest takie: Ile mam powiedziec tzn.zarobki netto????i jakie sa pytania na rekrutacji????
zaq 2014-05-02 11:08:09
Podtrzymuje temat, jeśli ktoś może wypowiedzieć sie na temat tej firmy, dokładniej rozmowy kwalifikacyjnej, zarobków w firmie, chętnie czegoś się dowiem.
dada 2014-05-02 21:07:29
Tylko nikt konkretnie sie nie wypowiedzial wlasnie...o zarobki na dzien dzisiejszy oraz jakie pytania sa...wiem ze firma jest super,przemili ludzie a opinie ktore sa wyzej to brednie bo PLUSEM wielkim tej firmy jest to ze swierzakom daja prace bez wzgledu na wyksztalcenie czy ktos byl na PM daja szanse i duzo ludzi sie w tej firmie nauczylo a co niektorzy zaluja ze odeszli stamtad...Mam nadzieje
alicja 2014-05-06 01:36:27
ktoś wybiera się w środę na rozmowę w Lublinie?
hmm 2014-05-06 08:23:43
A w poznaniu rozmowa kiedy ma być bo dzwonili ze w przyszłym tygodniu czyli tym zadzwonia powiedzieć kiedy co i jak i nie zadzwonili...chociaż mam.jeszcze nadzieje ze się odezwa...
hmmm 2014-05-06 09:23:58
do alicja: Kiedy zadzwonili do ciebie powiedziec kiedy masz rozmowe????
alicja 2014-05-06 10:40:06
w poniedziałek zadzwonili
hmm 2014-05-06 11:14:59
Fajnie masz Zazdroszczę
Mi powiedzieli ze będą dzwonić w tym tygodniu kiedy rozmowa będzie na poznań i dziś wtorek i cisza... Skoro w poniedziałek do ciebie zadzwonili i w środę rozmowa to może zadzwonia do mnie jutro i w piątek rozmowa. Daj znać jakie były pytania its.pozdrawiam ciebie
xxx 2014-05-06 22:07:28
Witam.czy do kogos dzwonili kiedy rozmowa jest na Poznan????
kjd 2014-05-10 11:53:25
Nie polecam nikomu tej firmy, zero profesjonalizmu na rozmowie kwalifikacyjnej,(usunięte przez administratora)
pola 2014-05-10 15:38:29
KJD gdzie byłeś na rozmowie skoro uwazasz że ludzie nie mili? Ja odniosłam inne wrażenie...
pff 2014-05-10 22:40:38
Dla mnie rownież ŻENADA!Pan ktory dzwonil spytal tylko mnie: Dlaczego chce zostac Pani przedstawicielem medycznym oczywiscie odpowiedzialam poprawnie jak 99%ludzi odpowiada...Na koncu rozmowy powiedzial: Mam dla Pani dobra wiadomosc bo w przyszlym tygodniu bedzie rekrutacja dla Pani miasta i zadzwonie powiedziec gdzie i kiedy odpbedzie sie rozmowa i cisza...Jak sie okazalo Pan nie zadzwonil i na CV napisal ze NIE pojde na rozmowe.DROGI PANIE REGIONALNY: PRZEZ TELEFON TO SOBIE MOZNA PIZZE ZAMOWIC A NIE PRZEZ MINUTE ROZMOWY WYBRAC KANDYTATA NA ROZMOWE.DLA MNIE NIE I CIESZE SIE ZE JEDNAK MNIE NIE ZAPROSILI!Nie mowie zlosliwie tego absolutnie ale skoro koles mowi mi mamy dobra wiadomosc i Pania zaprosimy a tego nie zrobil to o czym to swiadczy????Mogl odrazu powiedziec ze NIE a zrobil nadzieje...
pola 2014-05-10 23:07:24
jeśli źle odpowiedziałaś na pierwsze pytanie to nie zadawał następnych i nie powinien Cię wprowadzać w błąd, ze się z Tobą skontaktuje w sprawie spotkania
pfff 2014-05-10 23:25:17
Masz rację! Tylko odpowiedziałam tak samo jak inne osoby bo akurat moje dwie znajome zaprosił ale podslyszaly co ja powiedziałam a one potem po mnie.
Kasia 2014-05-14 14:46:03
Ktoś się dostał do.pracy.na Poznan???
:) 2014-05-15 16:06:06
Hej dostal ktos juz moze odpowiedz na opolskim?
lidka 2014-05-16 10:59:01
jakie warunki proponują?
pensja, auto, pakiet socjalny itd.?
będę wdzięczna za każdą odpowiedź
GIF 2014-05-16 11:33:36
POMIMO ZE NAWET MNIE NIE ZAPROSILI NA ROZMOWE TO CI POWIEM JAKIE WARUNKI BO PRACUJE TAM MOJ KUZYN TAM.2000PLN NA POCZATEK PO 3 MIESIACACH 3100PLN.AUTO NIE WIEM JAKIE ALE WKURZA TA OSOBE BO WCIAZ JEST ROBIONE.TORBE SOBIE MOZESZ KUPIC DOSTAJESZ 150PLN ZEBY KUPIC I TO WSZYSTKO:-)
lidka 2014-05-16 12:33:29
auto jest do użytku prywatnego?
2000 rozumiem, że dla PM z doświadczeniem w branży i na woj. mazowieckim, czy na innych też tak proponują? :)
jak jest z wyrobieniem planu? ile wizyt dziennie?
o co chodzi z tą torbą? :)
Pozdrawiam
GIF 2014-05-16 14:58:10
Tzn. pomorskie proponuja tak...No musisz sie mocno"spuszczasz" zeby sprzedac ich produkty..zalezy jaka linia bo teraz taka dali ze nikt jednego leku nie moze sprzedac bo wymyslili cos co jest sprzeczne z choroba:/mowil mi kuzyn ile wizyt ale nie pamietam...no daja 150PLN zebys torbe do pracy sobie kupila...a przyjeli ciebie do pracy????masz doswiadczenie juz????ja juz wyslalem ok 180 CV i zadnego telefonu nie otrzymalem wiec wpisalem w google :praca bez doswiadczenie wyskoczylo mi z 40 firm wyslalem CV i cisza.odczytuja CV bo teraz na portalu pracuj.pl widac kto odczytuje i nic.to jest zalamka dopiero:-(mam doswiadczenie przedstawiciel handlowy dosc duze .sam nie wiem juz na co patrza:/
lidka 2014-05-16 15:12:49
pracy jeszcze nie dostałam, ale mam się zjawić na II etapie. Chodzę na rozmowy, ale każda kolejna jest coraz bardziej porypana...
Własnie z tego co patrzyłam ich portfolio to mało znane produkty. Dobrze, że chociaż na torbę dają, powiedz, że jeszcze lapka służbowego dają :D doświadczenie mam ale jako PH a nie PM/PF. nie patrz na to czy odczytali cv, bo miałam sytuację gdzie zadzwonili do mnie z odpowiedzią ofertę pewnej firmy, bo wysłałąm cv, a na pracuj.pl nic nie miałam napisane że pracodawca odczytał moje zgłoszenie, a skądś jednak musiał mieć moje CV.
Na jakim województwie szukasz pracy? jakie masz doświadczenie?
GIF 2014-05-16 21:42:26
Mam PH doświadczenie...zadzwonili do mnie z tej firmy jedno pytanie przez telefon i nie oddzwonili a mówił ze zaprosi na rozmowę. Więcej jak chcesz napisze Ci na emalia jak mi podasz tylko innego niż masz prywatnego bo na forum zobaczą.cała prawdę ci opowiem. Długa historia jak tobie napisze.
miss p. 2014-06-11 23:36:06
I jak po rozmowie? Ja mam jutro...w sumie nie wiem czego mam sie spodziewać ...po tych opiniach
rit 2015-01-20 22:26:10
czesc wszystkiem. Pracowałem w tej firmie i szczerze odradzam ją. preparaty nieznane. kadą z nimi jeżdzić po lekarzach, któzy maja to w głebokim poważaniu i generalnie zlewaja cie na całego, w aptekach tez tego nie chca brac, bo aja wiele innych specyfików. firma nie jest znana i bardzo trudno jest sie przebic z tym dziadostwem... przełożeni zatrudniaja młodych, naiwnych ludzi, którzy myslą, ze złapali Pana Boga za nogi - takie osoby, które jeszcze nie maja doswiadczenia i które mozna łatwo urobić... zarobki tez marne jak na PM PF, bo na poczatek daja 1800 na reka, a potem cos ok. 3000. macie auto, telefo i tablet, dostajecie tez na torbe 150 zł, ale jak was zwolnia albo odejdziecie to musicie zostawic trbe albo oddac kase. generalnie rzełozeni zachowyja się jak bogowie, a podlegli im ludzie mają tanczyc jak sie im zagra. wsza wybor, ale ja odradzam tych ludzi i ta firmke, bo poziom tam jest żenujący...
tomek 2015-02-20 17:57:42
ja własnie też nie wiem co z tymi zarobkami ma być teraz konkretnie, sam się nad tym zacząłem zastnawiać jak to jest dokładnie, czy po prostu idzie się do nich na rozmowe rekrutacyjna czy jak to jest tak naparwde? czekam na Wasze informacje jak to wygląda w praktyce wszytsko, bo naprawde jestem bardzo ciekawy.
dor 2015-03-02 13:26:26
Jeżeli chodzi o finanse to przez pierwsze 3 miesiące masz pierwsza umowę i zarabiasz 1900zł netto po tej umowie masz na 7 miesięcy i zarabiasz 3000netto jest to dobra firma żeby zdobyć doświadczenie i uciekać dalej i z takim nastawieniem do tego trzeba podchodzić.
agata 2015-03-20 13:38:12
czy byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie??? Mozecie cos napisac, jak bylo?
dj 2015-04-08 01:34:44
Bądźcie naturalni. Mili, kulturalni. Na prezentację leku przygotujcie się dobrze. Poczytajcie coś o danej substancji, składnikach żeby zablyszczeć wiedzą :)
mitka8889 2015-04-15 21:46:03
Dużo słyszałam o firmie i nie polecam, produkty tej firmy to jakaś kpina! Suplementy dla Lekarzy, które mają konkurować z oryginalnymi LEKAMI! Zero rozwoju dla pracowników! Brak premii, duza rotacja, stresy... biorą młodych i naiwnych.
aldo 2015-04-22 20:26:59
Ja jadę na rozmowę właśnie jutro, region łódzkie. Mam nadzieję, że będzie ok, myślę że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć:-)
ada54 2015-04-28 13:03:10
norbert, możesz się spodziewać braku systemu prowizyjnego :) przynajmniej prawdziwego :) kiedyś sam myślałem o tej firmie bo dziewczyna z mojego terenu mówiła, że nie ma gps co jest rzadkie, ale jak mi powiedziała więcej, premie raz na rok lub półtora, po przyznaniu zwalniają połowę ludzi i nic nie dostajesz, poza kopem w d... Ogólnie duża rotacja jest w tej firmie. Powodzenia, lubią i szukają ludzi, których można długo zwodzić.
any 2015-08-28 22:12:08
a czy wiecie moze jak wyglada drugi etap rozmowy do firmy solinea?
Rekruter 2015-08-28 22:43:25
U mnie drugi etap to przyjemna rozmowa ale wymagali przygotowania sie z kolejnych dwoch produktow, ale bez jakis scenek czy innych chorych rzeczy :)
obiektywny 2015-09-11 21:31:02
Firma traktuje człowieka jak śmiecia. Najpierw czułe słówka, przyjaciele, jedna wielka rodzina a następnego dnia wręczają zwolnienie, zabierają samochód i wracaj sobie ze wszystkimi rzeczami przez pół polski... Mają gdzieś pracownika. Szczerze nie polecam. Ludzie z klasą na poziomie 000!
Repreprep 2015-09-13 21:04:46
Ostatnio miałem kilku obecnie pracujących w tej firmie na rozmowie, musi być cudownie skoro większość ludzi tam pracujących szuka pracy w innej firmie...
motto 2015-09-15 19:18:44
Kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą ... - sami.. albo ich wywalamy!
rep 2016-02-02 18:49:00
Firma super, zero kontroli, można się bujać rok jak ktoś potrafi, polecam !
pani3321 2016-02-04 22:06:15
Cieżko pracować też można ok roku:))
flexi 2016-04-11 18:10:21
A jak wygląda praca w biurze?ile można zarobić na rękę?
moc 2016-05-06 20:52:42
@flexi - także ciekawi mnie to ile można zarobić?
Zostaw swoją opinię o Solinea - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solinea