Aliplast

Lublin

Opinie o Aliplast

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@misio1 nie pracuję w Aliplast, więc nie jestem w stanie Ci odpowiedziec, ale może jakiś pracownik da Ci znać jak wyglądają zmiany w firmie. Nie wiem czy słyszelicie, że firma jest oficjalnym partnerem wydarzenia „LUBLIN Z CEGŁY MUROWANY”. Na wystawie można było obejrzeć różne rodzaje cegieł http://www.aliplast.pl/aliplast_sp._z_o.o._oficjalnym_partnerem_wydarzenia_%E2%80%9Elublin_z_cegly_murowany%E2%80%9D_id_2417.html

misio1

praca na produkcji jest na 3 zmiany pn-pt ?

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Nowy widzę, że do tej pory nie dostałeś odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Aliplast?

Nowy

Witam. Jakie zarobki są na utrzymaniu ruchu i czy warto tam iść do pracy??. Proszę o odpowiedź.

zz

i w jego firmie na diamentowej też kiepsko! a mądra laska dalej tam bryluje o jako mądro una je!

qqqq

Witam, moze ktos napisac jakie zarobki sa na stanowisku operatora albo pomocnika, znalazlem ogloszenie i zastanawiam sie czy warto startowac

Anonim

Witam, chciałem zapytać o jedną rzecz. Mianowicie dzisiaj mamy Święto Niepodległości czyli dzień ustawowo wolny od pracy. kolega mi pisze ze dzisiaj normalnie pracuje w tej firmie. Czy to jest prawda?

były
@Anonim 11.11.2016, 20:18

firma wypłacalna. co do pracy w święta to tylko wolne w Boże Narodzenie i Wielkanoc. reszta świąt w pracy. zarobki były dobre 3 lata temu jak na tamte czasy. o podwyżki trudno . pomimo wzrostu minimalnej płacy w zakładzie bez zmian. jedynie na stołkach robią sonie podwyżki. jeżeli chcesz wyciągnąć koło 3 tys to musisz namachać nadgodzin. na obecna chwile lepiej poszukać czegoś na 8 h i wolne wekendy niż tu tyrać świątek piątek.

ulala
użytkownik zarejestrowany

czesc a ja bym chcial w sumie sprobowac sie zatrudnic jako przedstawiciel handlowy w Bydgoszczy do zadan nalezy miedzy innymi aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,prezentowanie oferty handlowej Klientom czy tez przedłużanie umów z obecnymi Klientami..

K_K

ostatnio klimat w pracy się bardzo poprawił, nie jest źle i kasa coraz lepsza.

ML

12,5 brutto

ML

Witam mam pytanie odnośnie lakierni w Aliplast jakie tam są stawki i ogólnie jak tam jest obecnie pracuje w Maxcolor i jestem nie zadowolony i zastanawiam się nad przejściem .Dziękuje i pozdrawiam .

Wilczur

Witajcie? Jakie stawki oferuje firma dla konstruktorów? Czy jest jakaś ścieżka rozwoju?

im

Pfff...To az dziwne ze to sie jeszcze kreci.

master

Pracownicy firmy zycza wszystkim wesolych swiat ( usunięte przez administratora )

byly

ta firma to najwieksze nieporozumienie na cala lubelszczyzne a moze i Polske.

kasia

ktoś tam awansował ale i ktoś tak spadł na podłoge. zawsze można spróbować.

Dzink
użytkownik zarejestrowany

Chciałem się zapytać czy na forum gowork są osoby pracujące dla aliplastu z Lublina? Potrzebuję informacji na temat zarobków na jakie można liczyć w tej firmie, a przy okazji dajcie znać czy mając 5letnie doświadczenie można w ogóle myśleć o jakimś wyższym stanowisku, a niekoniecznie podstawowym, od którego każdy zaczyna?

robol

Mam pytanie dlaczego ludzie z aliplastu sie zwalniają ponoć mamy kryzys?

prawie prezes

przychodz chłopie do nas!Na łape masz z wejścia 1300 zł,ale jak wpadniesz w 4 soboty i ze 3 niedziele to myśle że 1700 wyciśniesz,no i kasiora na czas.

burasek

Nie płaczta lepi tu niż na roli i jeszcze ruskie japkuw nie bieru!

oczko

Niema jak trzecia zmiana "blanta spalimy" i coś porobimy

pixi

ostatnio pracownik popracował kilka godzin do czasu przyjścia dyrektora z umową a tam zupełnie inne stawki niż to co na rozmowie było więc pracownik podziękował i wyszedł bo na roznoszeniu ulotek jest wstanie więcej zarobić

cykr

Doświadczeni pracownicy zarabiają zdecydowanie za mało,nowy pracownik ma obiecywane gruszki na wierzbie,a jak widzi że coś nie gra to słyszy już znany tekst-MUSIELIŚMY SIE ŹLE ZROZUMIEĆ

porki

moj kumpel ostatnio wyciagnol prawie 8 tysza miesiac z nadgodzinami

porki

moj kumpel ostatnio wyciagnol prawie 8 tysza miesiac z nadgodzinami

Pirat

Z tym graniem w kulki - coś w tym jest... Opiernicz to standard. Po premii za: nie wpisanie się na przerwę(- 100), małą wydajność(-...), urlop na żądanie (- 200). A urlopy - temat rzeka. I zapomnijcie o wolnych weekendach - jak nie przyjdziesz - po premii lub nakaz pracy! Jak to ktoś napisał na jednych drzwiach: Auschwitzplast... Plus firmy - wypłata zawsze na czas. Może niekompletna, ale na czas.

Sprawiedliwy
@Pirat 11.10.2014, 13:22

A ile taki lakiernik wyciągnie za m-c w tym Aliplast???

x

kadra kierownicza na lakierni to dzieci kierownik po przyjściu do pracy odpala laptopa i gra w kulki jak trafi to ma dobry humor jak nie to jakiś pracownik dostaje opiernicz i po premii za to że pracuje

bezrobotny

A ja jestem zadowolony z pracy w Aliplascie. Może i jest ciężko, ale co miesiąc wpływa mi pensja na konto. Mówcie co chcecie, ale firma jest solidna i pewna. Jest takie przysłowie "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Pozdrawiam

Szukający pracy

Mam pytanie... Co tam się dzieje w tej lakierni ? Może Państwowa Inspekcja Pracy powinna tam wejść ?

ok

Dyrektor Rysio z lakierni jest ok

Skazaniec

To co sie wyprawia na lakierni to woła o pomste do nieba!Nikt nie może z tą kadrą zrobić porządku?

blee
@Skazaniec 20.08.2014, 11:53

Na pakowni jest to samo....... Albo i gorzej

gadu

Najgorzej to zatrowaja zycie mlodzii kierownicy bez zednego doswiadczenia ktorzi nie potrafia kierowac ludzmi za wszelka cene chca sie wykazac i tylko potrafia kablowac za blache sprawy ,kierownik to powinien byc z wieloletnim doswiadzeniem przyjety do tak duzej firmy a nie dzieci

@@nowy

witam mam zamiar złożyc papiery na kierowce do aliplastu sa jakies przyjecia w lublinie. napiszcie jak ogolnie powodzi sie kierowcom, czym jezdzicie jakie zarobki, jakie trasy tzn dzienne tygodniowe. pozdro dzieki

mariusz

Witam potrzebuje kontakt z kierowcami cieżarówek wożących dla ALIPLAST-u (usunięte przez administratora)

K

NIE DOROBICIE SIĘ U KIEROWCY KARETKI.

J

Dlaczego tak płaczecie ? Niedługo przyjedzie delegacja z Belgii i wyrysuje na ścianie wymagany volumen sprzedaży i będziecie dymać dwa razy więcej i szybciej za te same pieniądze, a direktor supervisor to prawa ręka prezesa.

robol

Prezesie wyrzuć pan tego (usunięte przez administratora) zwanego dyrektorem operacyjnym!Bo ludzie masowo będą (usunięte przez administratora) od was.Wprowadza zamęt ale to wszystko przez to że nie ma pojęcia o jakiejkolwiek pracy!!!!!

handlowy

anonim - 2013-06-19 20:06:31 @wiem za co, byłeś ich klientem, czy pracownikiem? @handlowy, może sprecyzujesz dlaczego akurat terenowi są doceniani, mają większe zarobki czy jak? Co to są według Ciebie dobre pieniądze?@wiem - Opowiadają cuda potencjalnym klientom by umowę podpisali, a potem to co mówili jest (usunięte przez administratora) warte bo to kłamstwa były - a ty płacz i płać Większość firm kupuje od więcej niż jednego systemodawcy, umowa to nie abonament telefoniczny, który musisz płacić, nikt nie zmusza klienta do zakupów, bo niby jak, to tak jakby ktoś zmusił Cię do kupowania w Stokrotce, a nie w Biedronce @handlowy, może sprecyzujesz dlaczego akurat terenowi są doceniani, mają większe zarobki czy jak? Co to są według Ciebie dobre pieniądze? Takie tematy to nie na forum, skontaktuj się z dyrektorem handlowym i pogadaj, jeśli jesteś z branży warto, ale bez doświadczenia w alu bedzie ciezko

wiem za co

handlowy - 2012-04-13 00:06:07 Handlowcy, szczególnie terenowi są doceniani, dobra atmosfera, dobre pieniądze...Opowiadają cuda potencjalnym klientom by umowę podpisali, a potem to co mówili jest (usunięte przez administratora) warte bo to kłamstwa były - a ty płacz i płać

handlowy

nowy

Mam do was pytanie - dostałem zaproszenie na spotkanie, chodzi o dział handlowy terenowy. Czy ktoś może napisać jak tak na prawdę wygląda sytuacja w dziale sprzedaży tj. sprzedaż , przełożony , możliwe zarobki jakiej klasy narzędzia, klienci, atmosfera, produkt jego atrakcyjność na rynku. Liczę na sensowne, konkretne prawdzie opinie.

kierownik

"Ja nie będę za was chodził po biurach" Awansowałeś już na tego biurowego? Widzieliśmy na zdjęciach że dalej profile z prasy wyciągasz. Gdzie ten awansik?

cześć kolego widać po wpisie że się nie zmieniłeś :D porobisz jeszcze trochę i znowu będziesz szukał roboty? gdzie tym razem? pozdrowienia z pakowni

operator

Zakład w porządku,ale atmosferę zatruwa ( usunięte przez administratora ) Ale dni jego są już policzone...

Zostaw opinię o Aliplast - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aliplast