Opinie o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Cześć, mam pytanko jaka jest obecnie podstawa dla przedstawiciela medycznego ?

Sara
@Kandydat

4000 zł netto

Aleks

Witam, czy auto służbowe w firmie SOLINEA może być użytkowane do celów prywatnych?

@Aleks

Tak

Zuzanna
@1

Są jakieś limity na to użytkowanie czy nie ma żadnych?

Master
@1

A masz info jakie auta mają we flocie ?

Ni
@Master

Astra i hyundai i30

kandydat

a czy to prawda że podczas wyjazdów integracyjnych nakazane jest wręcz picie alkoholu zwłaszcza przez pracownice i odchodzą tam dantejskie sceny z udziałem kobiet w pokojach hotelowych ?

@kandydat

Tak, z udziałem kobiet, mężczyzn, zwierząt a nawet floty

@kandydat

To prawda, pracownice są namawianie do picia alkoholu. Na rozmowie kwalifikacyjnej zadawane jest pytanie czy pije się alkohol! Dramat!

@Pat23

Z tym alkoholem na rozmowie kwalifikacyjnej to jakiś żart? Jak u was wygląda taka rekrutacja? Tylko tak poważnie pytam. Z ilu etapów się składa?

@Marta

Nie żart. Silinea słynie z bardzo zakrapianych imprez, na których dostajesz info- co było w Solinei zostaje w Solinei, dramat! Rekrutacja ma dwa etapy. Bardzo nie polecam.

Widz!
@Pat23

Ciekawe jakie ma Pani info,jak idzie z koleżankami na imprezke????pfff....śmiech na sali! Ludzie dystansu trochę, jak by to miało najważniejsze znaczenie ! Ludzie pracują po kilkanaście lat,zarabiają niezła kase i są zadowoleni.Firma się rozwija dosyć prężnie,a zwalniają nugusów i nie zatrudniają lamusów! Proste!

Kosa
@kandydat

Krótko i na temat nie pijesz nie pracujesz tak to w tej firmie wygląda. Szefostwo pije razem z pracownikami i przy okazji obserwuję kto się "integruje" a kto nie.

Jojo
@Kosa

Hahaha ! Ale fantazja ! Chyba szybko "wykosili" skoro takie wnisoki wysnute???? malo wiarygodna i pomocna opinia. Probuj dalej oczerniac,bo w kazdej branzy dzieja sie takie rzeczy na spotkaniach,pewnie niie jeden moglby poczuc sie urazony. Wszystko dla ludzi.. normalnych ludzi!

Jaaa2
@Kosa

Dokładnie tak jest.!!! Wystarczy spojrzeć na ilość ogłoszeń na pracuj pl. Ludzie przychodzą i po samym szkoleniu połowa z nich rezygnuje.

Rekrutacja

Po rozmowie rekrutacyjnej powiedziano że w ciągu 3 tygodni firma się odezwie z informacją czy przechodzę do dalszego etapu czy nie. Jednak minęło prawie 2 miesiące i od firmy cisza. Szkoda zawracać sobie głowę, bardzo nieprofesjonalne zachowanie, nie warto czekać trzeba szukać czegoś innego

Przedstawiciel medyczny

Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze, pytania o wcześniejsze prace, zakres obowiązków, dlaczego chce się odejść, kilka pytań klasycznych pt jakie masz wady/zalety. Prowadzący rekrutację raczej starał się wejść na dosyć luźny poziom rozmowy.

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia Jak wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela medycznego Co jest dla Ciebie ważne w pracy

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Qwerty

Dobra firma z życzliwymi ludzmi

Kandydat/ka

Dzień dobry, Czy osoby zatrudnione jako Przedstawiciele medyczni mogłyby się podzielić opinią? Czy to "normalne" że proces rekrutacyjny tak długo trwa w tej firmie (rozmowa na pierwszym etapie była odbyta przez mnie prawie 4 tygodnie temu, odpowiedź miałem/am dostać w ciągu 2 tygodni, ale jest cisza od firmy...) Jak wyglądają zarobki?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Solinea?

Ty

Tylko takich zatrudniają, nikt z doświadczeniem nie pójdzie pracować za 3.5 tys

@Ty

No to fakt ale to chyba nie znaczy, że nie mogą dać im więcej skoro mają to doświadczenie i będą robić lepszy wynik?

NiebieskiKajetan

Jakie są dodatkowe profity w firmie czy jest płacona premia za wyniki jak pracownicy są motywowani i wynagradzani? Za dobre wyniki są premie?

@NiebieskiKajetan

Nie ma premii.

@I30

Ok premii nie, a coś innego dodatkowego?

XY

Nie

Jedo

Dlaczego jest tyle ofert na Przedstawiciela Farmaceutycznego ?

Sylwek
@Jedo

Bo płacą jak w Biedronce na kasie. Śmiech na sali, żadnych benefitow nawet opieki medycznej nie dają.

Ola
@Sylwek

To znaczy ile na rękę

@Ola

Też jestem ciekawy ile można tam wyciągnąć? Mógłby ktoś z pracowników uchylić trochę tajemnicy?

@Paweł

Zatrudniają osoby bez doswwiadczenia, najczęściej po studiach wiec nie spodziewajcie się kokosów . W tym momencie chyba na start przez 3 msce - 3tys, później 3,5 tys a później po roku, po dwóch i po czterech latach są spore podwyżki

Wanda

a te spore podwyżki to jakiego rzędu są? Opłaca się zostawać na długie lata czy jednak inne firmy dają doświadczonym pracownikom więcej?

Jaaaaa
@Wanda

Po roku 4 tys, po 2 latach chyba 4.5. Generalnie nie polecam tam pracować

@Jaaaaa

Ze względu na zarobki? Czy coś jeszcze, bo widzę, że opinie tu są dość zróżnicowane

Stefan
@Jaaaaa

Mówisz w ogóle o pensji brutto czy netto? Mam nadzieję, że to drugie...

AcoCięto?
@Stefan

Netto. 3000 na start na 3 miesiące, potem 3500 przez okres 9 miesięcy (1. umowa na 6 miesięcy, następna na 27), następnie po kolejnym roku 4500 zł, a już w przypadku kolejnego roku 5000. Osoby powyżej 4 lat mają 6000 zł - to są kwoty na rękę. Nie funkcjonuje żaden system benefitowy, każdy w każdym rejonie kraju ma taką samą stawkę.

Natalia
@AcoCięto?

A ta umowa to jest umowa o pracę czy zlecenie?

@Jedo

Bo nikt tu nie chce pracować i ciągłe rotacje

@I30

Za te pieniądze pracuja tylko ludzie, którzy nigdy nic wspólnego z farmacją czy handlem nie mieli. Do tego obojętne im to jak ktoś ich traktuje, kłamstwa w tej firmie są na porządku dziennym. Zwracanie kosztów za szkolenie jeśli nie przepracujesz pół roku o tym nikt na rozmowach nie mówi. Ludzie podejmuja prace i po miesiącu rezygnują.

Natalia
@Pat23

To z czym niby jeszcze tak kłamią?

Asia
@Sylwek

A jak wygląda praca na stanowisku Laborant, ile płacą i w jakich godzinach się pracuje?

@Asia

Słabo, że nikt nie odpisuje, bo sama bym się dowiedziała. Ciekawe także czego wymagają i ile średnio czasu pracują tutaj na tych stanowiskach. Myślicie, że jest w miarę stabilnie?

Zych

Czy jest tu ktoś pracujący w biurze? Jak z atmosferą, standardami biura, no i z zarobkami?

nikola

Jakie zarobki oferują na start dla przedstawicieli medycznych? Na jaki okres pierwsza umowa?

Jaka atmosfera jest między działami w Solinea?

Jaj

Atmosfera jest najlepsza na świecie :)

@Jaj

Aż tak? ;p A co ją powoduje?

Aaa
@Renata

Chyba nic . Bo działy nie istnieją:) zero kontaktów:):):)

@Aaa

Jak to nie istnieją? To jak tutaj organizacja pracy wygląda?

Jeż
@Renata

Najlepsza firma na świecie!

@Jeż

No brzmi spoko, a troszkę więcej szczegółów? ;)

Mat55

Orientuję się ktoś ile jest etapów rekrutacji na PM?

Bronio
@Mat55

Dwa

@Mat55

Pytający

Czy firma kontaktuje się z kandydatem nawet jeśli nie został on wybrany czy ginie to gdzieś w eterze?

@Pytający

Nikt się nie kontaktuje.

Jaka jest kultura pracy w Solinea?

On

Brak kultury

Pracująca
@On

Myślę,że opinia byłych i rozżalonych pracowników, którzy z konkretnych i zapewne słusznych powodów juz nimi nie są,a do tego wszystkiego nie wiedząc dlaczego dalej obserwują Firmę na GoWork jest mało rzetelna ! Pozdrawiam????

Ciekawy

Bardzo proszę o informacje odnośnie pracy PM konktety- pensja netto, marka auta, benefity. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda struktura firmy. Jakie są linie i do jakich specjalizacji? I ewentualnie ile specjalizacji odwiedza PM. dzieki :-)

Obecna
@Ewa

Spec I: ortopedzi i neurolodzy Spec II: okuliści, ginekolodzy Spec III: laryngolodzy, pulmonolodzy, stomatolodzy Pediatria Farmaceutyczni

Witam O jakim wynagrodzeniu mówimy na początku kariery PM? W Solinea?

LU
@Gość

3 tyś netto

Obecna
@LU

3500 zł netto

Ppppatka

Witam, jestem umówiona na rozmowę na stanowisko Specjalista ds. Jakości ISO w Lublinie. Proszę o opinię, czy warto w ogóle się wybierać, jaki jest tak naprawdę zakres obowiązków? A może dać sobie spokój? Niedawno zaczęłam poszukiwania pracy, więc ciśnienia wielkiego nie mam.

J.....

Chciałam podzielić się moją opinią na temat firmy i samej pracy jako PM. Praca PM jak w każdej innej firmie farmaceutycznej ma jedno na celu, przekonać lekarzy i farmaceutów do swoich promowanych "leków" w tej firmie akurat w większości supli;) Sami lekarze jak i farmaceuci na suplementy i kolejne generyki reagują śmiechem, dosłownie. Atmosfera w firmie jest ''rodzinna'' bynajmniej takie bzdury wciskają od samego początku. Wszystko zależne jest do jakiego trafi się zespołu i kto jest TL w tym zespole. TL są różni większość z nich panoszy się i myślą że mogą wszystko bo dostali władzę. Są też tereny na których nie ma TL a tam pieczę nad pracownikami mają kierownicy. Bywają u PM raz na ruski rok. Szkolenia w firmie mają charakter raczej luźny każdy na takie szkolenie przyjeżdża przygotowany. Odpalają prezentację i samo się robi. Po teorii robią scenki, które wałkuje się przez kolejne dwa dni. Najlepszym akcentem szkoleń są imprezy wieczorne. Muza, napoje wyskokowe i tańce do rana. Jeśli pracujesz sumiennie a twoja praca widoczna jest w IMS nie masz się o co martwić natomiast firma znana jest z dużych rotacji -podam trzy przykłady. Ktoś odchodzi sam z firmy bo dostaje lepiej płatną prace, zwalniają (za słabe wyniki, podczas szkoleń no i w terenie na MC), zbliża się czas umowy na czas nieokreślony i z tym większe zarobki więc firma żegna takie osoby unikając podwyżki i wypowiedzeń. Dla szukających pracy jako PM w tej firmie jeśli tu traficie róbcie to co do was należy a w trakcje pracy szukajcie firmy farmaceutycznej a nie firemki i uciekajcie stąd.

Prawda
@J.....

Prawda, to nie jest firma farmaceutyczna

Wiktoria
@Prawda

A jaka to jest Firma, że tak spytam z ciekawości?

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solinea?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solinea?

Kandydaci do pracy w Solinea napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solinea
2.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Solinea