Opinie o Interbud w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Interbud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interbud w Lublin

Adam Nowy wpis

To prawda ze ta firma jest nieterminowa?

Mirek Nowy wpis

Nie polecam tego dewelopera nie wywiązuje się z terminami oddania budynków.Na Oś Brzozy znowu budowa nie idzie tak jak powinna a jak się dowiedziałem druga budowa na felinie też nie bedzie oddana w terminie.

Marcin Nowy wpis

Mieszkam na brzozy III, jakość wykonania jako taka, ale usunięcie usterek - tragedia (wszytko usterki są winą mieszkańców). Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera.

Slawomir

Wszyscy rożnie opisują osiedle" brzozy 3 " , w większości negatywnie (przeważnie ludzie z poza tego osiedla) , ale możne mi ktoś powiedzieć czy warto wydać w końcu niemałe pieniądze na mieszkanie. Moze trochę pozytywnych opinii ? czy takich w ogóle niema ? Prosiłbym może państwa którzy zamieszkują te osiedle Z góry dziękuje!

Brutus Nowy wpis
@Slawomir

ale to forum o,pracy w interbudzie... spadajcie z tego forum i nie zasmiecajcie go swoimi bzdetami.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Interbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
beza

Najważniejsze że zarobki są uczciwe i umowa jest w pełni respektowana @sławek. Ciekawe tylko jakie są jeszcze socjale.

roska

nie polecam, kupiłam mieszkanie na relaksowej, wszyscy sąsiedzi z parteru narzekają na zamakanie ścian, u nas zamakają już 3ci rok i dopero niedawno coś tam poprawili cyz to pomoże nie wiadomo, odsyłają z miejca na miejsce, albo w ogóle nie odpowiadają na pisma, osoby które zajmują się usterkami wciąż się zmieniają więc nie da się z nikim dogadać, w lecie cały blok odkopany bo woda się do garażu i piwnic lała

Kamil Em

Witam serdecznie. Na osiedlu brzozy budują budynek C. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto kupić tam mieszkanie? Wszystkie za i przeciw? Bylbym wdzięczny za okazaną pomoc.

zz

Brzozy 3. Zobaczcie co tam się dzieje. Mam na myśli parkowanie. Nie da się przejechać. Szczególnie w godzinach wieczornych i przy bloku 19. Nowe osiedle, zrobili zamknięte miejsca, a wiadomo samochodów jest więcej. A jak wybudują ostatni budynek to będzie Sajgon. Jak chcecie mieć spokój to przemyślcie swoja decyzję. Policja nie chce przyjeżdżać bo coś jest ze znakami nie tak, każe zgłaszać do zarządcy drogi czyli interbudowi...

Xyz

A ja kupilam mieszkanie w Interbudzie na osiedlu Brzozy 3. Mimo wielu negatywnych opinii skusila mnie cena i spokojna okolica. Fakt, ze firma nie wydaje sie przyjazna, a to w szczegolnosci przez Panie zajmujace sie sprzedaza, ale mozna to przezyc. Trzeba pilnowac sie przy odbiorze i wszystko sprawdzic.. Pracownik dokonujacy przekazania juz tam nie pracuje.. U nas robiono jakas dziwna presje czasu... Wszystko w biegu. Na ewentualne usterki trzeba mocno marudzic i wszystko pisac w protokole. Slaba strona sa okna.. Mocno porysowane.. Ale wymieniaja jak sie ktos uprze mimo ze wymyslaja jakies normy ktore nigdzie nie obowiazuja. Trzeba byc stanowczym i mozna sie dogadac. Mam na mysli wykonawce. I fakt, jesli nie wywalczy sie czegos przed podpisaniem umowy to po juz nie ma szans.. Jesli chodzi o jakosc... Byly rzeczy do poprawki ale takie ktorych nie dalo sie sprawdzic. Sa jakies niedociagnienia ale w koncu to budowlanka. Ogolna ocena pozytywna dla limbexu a nie interbudu.

Xyz

behemot

ja radzę przed podpisaniem wszystkich dokumentów- sprawdzenie mieszkania z budowlańcem.... czy to znajomy czy nie... ale przynajmniej wiesz na czym stoisz. Ja nie znam się na budowlańce... więc zamówiłem usługę odbioru!

Mieszkaniec

Uważajcie. Mieszkańcy którzy kupili u nich miejsca parkingowe tzn. ich wykonanie?! na os. Brzozy III zapłacili niemałe pieniądze za te miejsca (ok. marca) a ta "wielka" firma do tej pory nie może wywiązać się z założeniem zamknięć na te miejsca, tzn. czytaj tak ludzie zapłacili pieniądze i mamy ich...

anna2607

No ja właśnie się zastanawiałam pomiędzy kupnem mieszkania od Interbudu a mieszkaniem od Oriona http://orion.lublin.pl/ ale po tym wszystkim, co czytam, chyba już nie ma się nad czym zastanawiać ;)

k

odradzam, ściany już pękają, usterek deweloper nie usuwa, na pierwszy rzut oka wydawalo sie ok ale teraz dopiero widać że ściany krzywe, okna nie szczelne itp. a juz nie wspomne o kontakcie z deweloperem- caly czas klamie, a po zaplaceniu traci sie zyczliwosc i jakakolwiek wspolpraca

Grzesio0007

proszę o opinię o mieszkaniach już oddanych na nowym Felinie? Czy warto? jak ich jakość?

logiczny

Wszystko co elektryczne jest z firmy tarnowskiej rodem z Chin gdzie główną zasadą jest zysk i marża dla dostawców i wszelkiego rodzaju kolaborantów przeważnie łysych i spoconych. Tylko ktoś kto tego nie widział może się zdecydować. Odradzam gorąco i nie polecam. Nabijanie kieszeni tym osobom uważam za nielogiczne.

kasia

Ja zdecydowanie odradzam Interbud!! kupiłam mieszkanie na Nowym Felinie do dnia dzisiejszego budynek nie został oddany do użytkowania mimo, iż był podany termin na koniec października. W biurze Pani Ania ciągle oszukuje i mydli oczy jak tylko może w dodatku nie jest kompetentna. Dodatkowo usterki zgłaszane przy wstępnym odbiorze nie są naprawiane! A żeby tego było mało karzą teraz dopłacać bo niby się metraż zwiększył, a miało to być w razie czego w gratisie.

relaksowa

Kupiłam od nich mieszkanie rok temu, ciągle mi zamakają ściany, oni mnie zbywają nie reagują na pisma, pewnie liczą, że odpuszczę, z ich pracownikami nie da się dogadać, ciągle odsyłają gdzieś. Nie polecam!!

franc

Hej i co tam słychać w interbud, bo jak szukałem w Internecie, to nie natrafiłem na zbyt dobre komentarze szczerze powiedziawszy. Jednakże sa one mocno nieaktualne, to nie mam zamiaru na nich opierać swojej decyzji. Czy obecnie warto się firma zainteresować, czy lepiej juz na starcie odpuścić? Pozdrawiam.

kasia

i jak to teraz wygląda, jakiś obecny pracownik jest na tym forum, bo chętnie się dowiem czy te zmiany na lepsze w ogóle nadeszły.. jak dotąd nie słyszałam zbyt pochlebnych opiniii o nich, dlatego chyba zatrudnię kogo innego, ale poczytam jeszcze inne opinie i jeszcze raz się nad tym zastanowię, pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Interbud - Lublin

Interbud