Opinie o Active Line Marcin Taczalski w Kock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Active Line Marcin Taczalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Active Line Marcin Taczalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Line Marcin Taczalski w Kock

Chciałabym się wypowiedzieć na temat firmy i jej działalności, jako obecny pracownik. Moim zdaniem wszystkim bardzo zależy, by w firmie panowała dobra atmosfera. Pracowników traktuje się dobrze, zarówno przez współpracowników, jak i przełożonych. Z tego, co wiem to standardem jest, że każdy pracownik otrzymuje informację zwrotną na temat powodów jego zwolnienia. W całej, ponad 10letniej historii firmy w wyniku różnych kontroli, nie zostały wykazane żadne nieprawidłowości i nie została też nałożona żadna kara :)

Może Marcin, a nie Karolina?
@Karolina

Zalatuje manipulatoryką. Żeby właściciel mógł podpisywać się Karolina? Dziwna sprawa....

Teber Nowy wpis
@Karolina

kontrole ?? czy też krótkie wizyty, bo kontroli nie było.. ale będzie i to taka że będą płakać..

Jak w Active Line Marcin Taczalski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Teber Nowy wpis

• Praca w systemie nocnym • Wynagrodzenie około 20-22zł brutto/h Dodatek za godziny nocne wynosi 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku kalendarzowym. Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę to 4242 złote brutto, a stawka godzinowa – 27,70 złotego brutto. myśle że mała kontrola w firmie by się przydała a słowa do mnie że jestem: ""Do pokazywania mądrości to do szkoły się cofnij lewusie na bezrobociu"" gwarantuje że w najbliższym czasie i urząd skarbowy i inspekcja pracy zrobi mały porządek z tym indywiduum

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Tłumaczą się że nagle nie potrzebują pracownika, nie mają dla niego pracy lub obwiniają pracownika za problemy które kierownictwo powinno rozwiązywać (tym bardziej jak się to zgłasza tysiąc razy). Ale nie ma się co dziwić skoro osoby na najwyższych kierowniczych stanowiskach są zajęte głównie sprawami prywatnymi. Pracowników szukają doświadczonych ale jak najtańszych w utrzymaniu ((usunięte przez administratora). Praca na chwilę bo w takim bałaganie i braku organizacji ciężko pracować. Nic dziwnego że pracownicy zmieniają się co kilka miesięcy.

Obecny pracownik

A ja jako obecny pracownik uważam, że jak ktoś jest ogarnięty i zaangażowany to będzie zadowolony. Wiadomo, że jak w każdej firmie czasem zdarzają się zwolnienia, ale na logikę - kto zwalniałby DOBRYCH pracowników?? Przez 2 lata odkąd tu pracuję przewinęło się trochę toksycznych ludzi, ale bez nich atmosfera jest zdecydowanie lepsza

Urszula
@Obecny pracownik

Masz racje jeżeli Chodzi o atmosferę bo to się bardzo liczy siedząc pół dnia w pracy. Ale czy nie ma tam za dużo obowiązków i czy nie pracuje się pod duża presją i stresem?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Active Line Marcin Taczalski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

(usunięte przez administratora) Jak powiesz coś jednej, za chwilę wiedzą wszyscy. Brak kontroli nad tym co robią pracownicy - niektórzy mają bardzo dużo pracy, a niektórzy kręcą się po biurze czy przychodzą do pracy o 10 robiąc dobre wrażenie. Brak organizacji pracy pomiędzy działami i procedur. Finansowo słabo. Nie polecam, chyba, że na chwilę w poszukiwaniu lepszej opcji. Szkoda czasu na miejsca, w których nie doceni się chęci Waszej pracy i rozwoju :)

Na początku robiło wrażenie dobrej firmy, natomiast po czasie okazało się odwrotnie. Plotkowanie, obgadywanie, które później może skutkować zwolnieniem. Brak szacunku i doceniania pracowników.(usunięte przez administratora) Z(usunięte przez administratora)a, brak jakichkolwiek benefitów, pracownicy nie integrują się i każdy broni swoje stanowisko. Porażka, nie polecam. PS. Oczywiście są mili pracownicy, lecz to wyjątki ;)

@Anonim

(usunięte przez administratora) Omijajcie ją szerokim łukiem, chyba, że chcecie pracować w 'przedszkolu' pod wodzą najbardziej niekompetentnej osoby, z jaką przyszło mi współpracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Active Line Marcin Taczalski - Kock

• Jak się pracuje w Active Line Marcin Taczalski?

Zobacz opinie na temat firmy Active Line Marcin Taczalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Active Line Marcin Taczalski?

Active Line Marcin Taczalski
  • Berka Joselewicza 31