P.W TAKT

Lublin

Opinie o P.W TAKT

Aneta

@werfrfgvba jak obecnie wygląda praca w P.W TAKT? Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą teraz liczyć pracownicy?

werfrfgvb

@tinga wiesz co @filon za pewne pisal wtedy o aktualnych ofertach pracy ktorych teraz juz nie ma zreszta nie ma sie co dziwic skoro oferta byla dobra to i szybko sie to wszstko jednak rozeszlo jakos..

zainteresowany

Witam, czy jest to Praca z normalną umową o pracę czy Zlecenia,jakieś prowizje ? Interesuje mnie to czy to Stała praca czy na Chwilę ?

bumcyk

Firma takt jakoś utrzymuje się na rynku już od 1992 roku , a więc nie można zrzucić ich funkcjonowania na to , że mają fart. Działają w usługach związanych z utrzymaniem czystości w budynkach i otoczeniu oraz wyposażeniu w kompletny system artykułów do utrzymania higieny na najwyższym poziomie tych własnie miejsc.

zuzia

Na rozmowie kwalifikacyjnej i powiedziano mi, że na początek cała prowizja jest dla PH, z tym że dopiero, po odtrąceniu 30% tzw kosztów. Potem jak się będzie lepiej zarabiać to prowizja idzie do podziału 50/50. Z tego wynika, że po odtrąceniu kosztów i podziale prowizji, wychodzi dla PH 30% z całości. Raczej marna oferta. Dodać trzeba, że mają być zwracane koszty paliwa ale jak, na jakiej zasadzie? chyba z sufitu ("bo ja wiem jak się jeździ").

Ewelina

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, świetnie się spisują jeśli chodzi o sprzątanie biur, to profesjonaliści w każdym calu, zachęcam do skorzystania z ich usług

Cela

Oferują pasty do mycia rąk w rewelacyjnej cenie.

luiza

Solidna i rzetelna firma. Wysprzątali mi działkę po budowie i jestem bardzo zadowolona.

rtf

Jeśli chodzi o tą firmę to jest to mała firemka na ulicy Czeremchowej , szczerze powiedziawszy nie powala , byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej kiedyś , warunki na przedstawiciela raczej słabe bo musisz sporo wyłożyć kasy najpierw sam tak naprawdę , paliwo swój samochód itd , dla kogoś kto może zainwestować - czego nie , produkty myślę lepiej bądź gorzej zbywalne ale da rade , ale żadnej umowy tylko co prowizja od sprzedaży. Nie przekreślam firmy ale warto się zastanowić czy opłacalna jest ta praca. Dla kogoś kto ma już swoją grupę odbiorczą i nie musi specjalnie szukać to na pewno okej

rtf2012-12-14
@rtf 14.12.2012 23:08

a czy godnie traktuj osoby niepełnosprawnie jakie składki są odliczane na skarbówkę

firma takt jerzy pisula

mam bardzo złe zdanie na temat ej firmy własciciel wcale nie interesuje sie osobami ktore zatrudnia np w dekatlonie na oczy go niewidzałam (usunięte przez administratora) a nas wykorzystywała nie mozna bylo rozmawiac wogóle z prezesem zarobki marne apracy duzo nie polecam

Zostaw opinię o P.W TAKT - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W TAKT