Opinie o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Zuzia

Pracowałam w firmie ok. 1,5 roku, odeszłam z własnej woli, nie zostałam zwolniona. Firma posiada swoje plusy i minusy, aczkolwiek w ogólnym rozrachunku - mogę polecić pracę w Solinei. Zacznę od tego, że pracując w tej firmie nie musisz poświęcać miliona godzin na bezsensowne tabelki, raporty etc. Pracy po pracy nie ma. Dostajesz sprawny sprzęt do pracy, tzn. telefon i tablet, a co do samochodu - nie ma gpsa, dodatkowo auto ma nienajgorszy silnik (ok. 120 k m). Pracowałam na terenie pomorskim i życzę wszystkim takiego kierownika, jakiego spotkałam w tej firmie. Ogólnie ludzie z całej firmy, tzn. biuro, inni przedstawiciele - super, poza kilkoma team liderami, którym się poprzewracało w głowach i myślą, że pełnią bóg wie jaką funkcję, ale są to sporadyczne przypadki, np. na ja swoja tl-kę złego słowa nie powiem. Minusem mogą być ciągle wprowadzane nowości (czasem aż ciężko za tym nadążyć), ale dostajesz masę próbek i ulotek, a do tego fajny budżet. Oczywiście promujesz same suple, to fakt, ale lepsze to niż 36724732 generyk, bo ich suple najczęściej są oryginalne. Co wyróżnia Solineę? Brak ciśnień i stresu, choć nie ukrywam, że czasami sypały się zwolnienia z niejasnego powodu, ale tutaj to też na dwoje babka wróżyła. Zwolniony pracownik nie zawsze przyzna się co ma za uszami. Także polecam Solineę, a jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w branży - jest to ZDECYDOWANIE najlepsza firma na początek.

@Zuzia

*Trudno nadążyć. Ciężką to możesz mieć przesyłkę, albo torbę.

Zuzia
@Leslie

(usunięte przez administratora) To tak na przyszłość. Gdyby kiedyś jeszcze przyszło ci do głowy doedukowywanie innych na forum, proponuję zawczasu zgłębić temat, na który się wypowiadasz. Nie dziękuj. Pozdrawiam ciepło

@Zuzia

(usunięte przez administratora) Przesyłam do zapoznania się. Zakładając, że pewnie nigdy nie uczęszczałaś na logikę, można Ci to wybaczyć, ale zanim coś wstawisz, proszę, zgłęb temat. Powierzchowność prowadzi do błędów znacznie częściej niż brak wiedzy. Nie dziękuj. Pozdrawiam ciepło.

@Leslie

Człowieku, skończ już te głodne wywody o poprawności ortograficznej wpisów. Wchodząc na gowork szukam rzetelnych opinii a Twoje wpisy są nic nie warte, zero! Weź idź stąd i troluj sobie gdzie indziej nieudaczniku!

@Szukający opinii

A dziewczyna mogła się czegoś nauczyć... To pokazuje tylko poziom waszej firmy. Im więcej będziecie tutaj usuwać o sobie prawdy, tym większe będziecie robić z siebie pośmiewisko. A taki administrator przyciągnie tylko większą ilość trolli. Pozdrawiam najcieplej jak się da.

@Leslie

Nie jestem pracownikiem tej firmy, szukam o niej opinii, bo jestem nią zainteresowany jako przyszłym pracodawcą. Wchodzę na gowork... i czytam bezużyteczne opinie takiego kretyna jak Ty zamiast czegoś konkretnego...ulało mi się. Nie wiem, wywalili Cię stamtąd i teraz tak trolujesz? Patrząc na Twoje komentarze, to się nie dziwię, skoro tak konkretny byłeś w pracy jak w tych komentarzach. Żenada.

Poszukująca pracy
@Szukający opinii

Poniżej są inne odpowiedzi z wytykaniem błędów. To chyba dobrze, że poprawiamy siebie nawzajem i uczymy prawidłowej pisowni, nie? Mi to nie przeszkadza, każdemu zdarza się popełniać różne błędy. Tym lepiej, że zauważa je ktoś inny i jeszcze wskażę jak pisać poprawnie. Tylko ludzie, więcej dystansu. Jak ktoś poprawi to wypada podziękować i nie atakować poprawiających (i nie usuwać linków z wytłumaczeniem prawidłowej pisowni, administracjo). Pozdro @Szukający opinii ;))))

@Poszukująca pracy

Hahahaha...No to już jest przegięcie. @Leslie przecież gołym okiem widać, że to ty piszesz ten komentarz pod innym nickiem. Komentarze na gowork pojawiają się raz na jakiś czas...nagle jednak pojawił się ktoś, kto postanowił stanąć w twojej obronie, do tego w tak idiotycznym temacie. Nick też dobrałaś jak najbardziej neutralnie, tak neutralnie, że aż widać, że to ty. W każdym razie ja jestem zadowolony, że trol został udupiony. Następnym razem na pewno się zastanowisz zanim zaczniesz wypisywać takie (usunięte przez administratora) warte komentarze..

@Szukający opinii

Najpierw @Zuzia agresorka, bo ktoś słusznie zwrócił jej uwagę. A teraz @Szukajacy opinii, który udaje, że poszukuje pracy, a tak naprawdę jest już pracownikiem firmy. Zaskoczę Cię, tym razem dalsza dyskusja miała pozostać bez kolejnego komentarza z mojej strony, jednakże jesteście bardziej żałośni niż wydaje się na pierwszy rzut oka i usilnie prowokujecie odpowiedzi, które punktują wasza firmę tak, że zawstydzeni musicie kasować fragmenty komentarzy. Środowisko kpi z waszych produktów, metod oraz reprezentacji. Kolejny raz potwierdzacie, że te opinie nie biorą się znikąd. Pozdrawiam gorąco!

@Zuzia

Koleżankę z Solinea nr rej auta LUB 75046 która była 23.10 w Skarżysku ok. 11.30 na ul. Ekonomii w Półsanatorium proszę o kontakt, coś zostawiłaś. A może ktoś ją zna, kontak polna113@wp.pl

Weronika
@Leslie

Skoro tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, to może zechcecie mi pomóc. Solinea szuka na ten moment Pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością ISO. Możecie mi powiedzieć, jaki jest właściwie zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

Koleżankę nr rej auta LUB 75046 szara Toyota, która była 23.10 w Skarżysku ok. 11.30 na ul. Ekonomii w Półsanatorium proszę o kontakt, coś zostawiłaś. A może ktoś ją zna, kontakt polna113@wp.pl

MMWW

Zacznę od tego, że jeździ się z suplementami, które mają bardzo mało badań, a jak już jakieś są to bardzo powierzchowne. Firma ciągle puszcza nowości, jako przedstawiciele jeździmy w branży z największą ilością leków i lekarze bardzo często komentują, przez co firma traci wiarygodność!!! (usunięte przez administratora) Zdarzają się zwolnienia z dnia na dzień, musisz podpisać rozwiązanie umowy za porozumieniem stron przez co nie przysługuje nawet okres wypowiedzenia, co jest mocno niesprawiedliwe. Na zdobycie doświadczenia jest to nawet niezła firma, ale po jakimś czasie najlepiej uciec do dużo lepszej konkurencji. Także tego... Co do szkoleń... No cóż. (usunięte przez administratora)W dzień jakieś tam szkolenia, przedstawienie nowych preparatów i scenki(usunięte przez administratora) Ciężko się na to patrzy... (usunięte przez administratora) Dochodząc do ogólnej opinii: dla osób posiadających jakieś doświadczenie nie polecam, dla świeżaczków generalizując też nie bo firma może dać złe nawyki i popsuć patrzenie na prace, chyba że nie ma się doświadczenia... Ja szybko uciekłem do innej i widzę, że dużo rzeczy można zrobić lepiej. Tyle. Zależy kto co potrzebuje.

@MMWW

Tak sobie czytam i czytam te opinie... Śmiechu co nie miara. Dziwnym trafem pojawiają się te same stwierdzenia typu folwark, zdrady etc... Hmmm - nawet współczesny trolling opiera się już na plagiacie? No cóż...

@MMWW

A propos - wszedłem sobie z ciekawości na ich stronę internetową i nie ma tam samych supli. Widziałem nawet ulotki preparatów w przeróżnych miejscach - zawsze mocno opisane literaturą i badaniami. Ba, nawet bloga mają, a praktycznie każdy wpis opatrzony jest solidną porcją publikacji... Obserwując sobie w ogóle branżę - fakt, mocno konkurencyjna jest - może najpierw warto sprawdzić, co samemu robię nie tak, potem ewentualnie z kierownictwem, by obgadać sprawy, które wymagają poprawy. Odejść samemu i psioczyć od razu na byłego pracodawcę? Słabe. Może po prostu Ci nie zależało na jej i własnym rozwoju... Nie wiem. I pewnie się nie dowiem - generalnie takie zachowanie nie jest w ogóle oryginalne, spotyka się je wszędzie. A szkoda. Taka refleksja po prostu mnie naszła...

NNWW
@wnikliwy

Gdy lekarze zadają mnóstwo szczegółowych pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi, bo brakuje badań albo, kiedy patrzą z politowaniem na kolejne nowości, które są kopią poprzednich preparatów, mówisz żeby iść do kierownika.? Solinea w swojej ofercie ma dwa leki RX (moxinea, caspofungin) i jeden lek OTC (dextin), reszta to suple (ok. 33 preparaty) i wyroby medyczne (ok. 46 preparatów), które są słabo obadane. Każdy przedstawiciel na jakiekolwiek bardziej wymagające pytanie lekarza odpowiada inaczej, bo nie mamy na to jasnej odpowiedzi. Więc o jakich lekach mówisz? O jakich ulotkach z badaniami? Na stronie nic nie ma, a blog jest napisany bardzo prosto, żeby pacjent mógł zrozumieć, bez szczegółów dla profesjonalistów. Obserwując konkurencyjność rynku widać, że firma bazuje na suplementach, wyrobach medycznych, bo można je szybko wypuszczać i są gorszej jakości. Ich ceny są wysokie, a działanie czasami pozbawione sensu. Przyjmują ludzi młodych bez wykształcenia medycznego, który nie mają pojęcia o działaniu tych leków. A lekarze przepisują je jedynie przez łapówki. Pracownicy powinni przyjąć to na klatę i nie wypisywać takich usprawiedliwiających komentarzy... co nic nie da, bo cała konkurencja wie jak jest i lekarze też.

@NNWW

A kto powiedział, że jestem pracownikiem? Zresztą - po co ja pytam i się usprawiedliwiam, przecież Ty wszystko wiesz. Badam media i branżę farm - ot, co. Blog - o ile się na tym znam - ma być przystępny i prosty, by pacjent mógł zrozumieć. Nie przyszło Ci do głowy, że taki jest jego cel - edukacja czy budowanie świadomości? Lekarze są mają swoje źródła, książki i publikacje.

@NNWW

Skąd w ogóle insynuacje i wiedza, że są gorszej jakości? Rzucasz wielkimi, okrągłymi słowami i wielkimi oskarżeniami - w Internecie to dość modne i - niestety - powszechne: plotki, chwytliwe fejki czy oskarżenia. Szkoda, że tak krzywdzące zjawisko tak bardzo łatwo się rozprzestrzenia...

Jeszcze bardziej wnikliwy
@wnikliwy

Tylko sęk w tym, że żadne badanie nie jest ich... i nawet maja o to sprawę w sądzie, że na ulotce suplementu używają badań leku innej firmy. Można? Można... pracowałam... jak chciałam się coś więcej dowiedzieć o badaniu, do którego był odnośnik na ulotce to okazywało się, że osoba odpowiedzialna za dany preparat z biura nawet nie była w stanie więcej na temat tego badania informacji podać. Taki marketing firmy...

Żal
@MMWW

Hejt to nie opinia.... drodzy pracownicy .... byli....

Weronika
@MMWW

A jak wyglądają plany sprzedażowe? Do wyrobienia?

Albatros

Przecież Solinea jest w likwidacji, tak wynika z wpisu w KRS. Ciekawe jaka firma zagraniczna przejmie produkty tej spółki. Czyli jak zwykle. Nic polskiego długo się nie uchowa w tym kraju.

@Albatros

Bzdury, pracuje i firma jak i ja mam się dobrze :) szczerze polecam , świetna atmosfera, preparaty tez ok , lekarze je kojarzą wiec nie ma większych problemów .. zgaduje, ze większość osób tutaj jest bez doświadczenia, wiec moim zdaniem nie ma co wymyślać tylko starać się o ta posadę , do wielkich firm , reklamowanych w tv i tam wysokiej pensji nie ma szans się dostać bez dluzszego Doświadczenia , także warto zejść na ziemie , A na pewno nie pożałujecie :) pamiętajcie tez , ze zazwyczaj w internecie ludzie wylewają swoje żale , nie ma co wierzyć w opinie , szczerze ?! Sama miałam sceptyczne podejście po och przeczytaniu , na całe szczęście się opamiętałam i zaraz minie mi rok ????pozdrawiam i być może do zobaczenia ???? ps. Zapomniałam dodać , ze firma bardzo się rozrasta w mega szybkim tempie , wiec właśnie może warto pomyśleć o pracy tu, kto wie, może zaraz wymogi się zmienia ????

@Albatros

Umowę nie podpisujesz z Solinea, tylko z inną spółką-córką.

Przedstawiciel medyczny

Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze, pytania o wcześniejsze prace, zakres obowiązków, dlaczego chce się odejść, kilka pytań klasycznych pt jakie masz wady/zalety. Prowadzący rekrutację raczej starał się wejść na dosyć luźny poziom rozmowy.

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia Jak wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela medycznego Co jest dla Ciebie ważne w pracy

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Sebastian

Byłem na pierwszym etapie rozmów z (usunięte przez administratora) i jakimś Panem który nie powiedział kim jest w firmie. Bardzo mi się podobało abstrahując od tego ze trzeba było się przygotować z budowy oka oraz działania leku na jaskrę. Fajna firma pomyślałem, trudne rzeczy na start wiec pewnie trafiłem w dziesiątkę! Nic bardziej mylnego!!! Na start 2100 zł netto tak tak 2000 zł w dzisiejszych czasach taka podstawa na ph. Później 3000 zł. Na koniec rozmowy otrzymałem info ze bardzo dobrze mi poszło, ze dobrze przygotowałem się z materiałów przesłanych mailem (Ok 50 stron napisanych medycznym językiem) i co? I nic! Każde z Państwa obiecało pare razy ze dostanę odp niezależnie od decyzji. Mija drugi tydzień i mimo moich SMS do Pani Magdaleny zero odzewu! Słabo drodzy Państwo a tak bardzo chciałem powiedzieć Wam w twarz ze wynagrodzenie i praca to śmiech na sali. Zdecydowanie odradzam!!! Zdecydowanieeeee!

szkoleniowiec
@Sebastian

dziękuję za Twoja opinię. Dzięki Tobie omijam szerokim łukiem takie rekrutacje. Firma chce wejść z poziomu B na poziom C sprzedaży. Wydaje jej się, że ma złote jajco nad którym każdy pochyli się ... A tu nie ... Inne firmy mogą nawet mieć gorsze jajca i są w ims na szczycie. Firma więc duma - szuka (usunięte przez administratora), którzy na blaszkę wykują ulotkę, zrobią popis abstrakcji na rozmowie rekrutacyjnej ... i przejdą cyrk, zwalniając się ze szkoleń. Współczuję Ci, że dałeś z siebie tyle i nikt z establishmentu nie dał Ci odpowiedzi. Pewnie ucieszy Cię myśl, że w Forbersie piszą że takie firmy znikną z rynku, a (usunięte przez administratora) straci pracę na swoje życzenie.

Aleksandra
@Sebastian

Opowiesz coś wiecej o 2 etapie rekrutacji?

Janusz
@Aleksandra

Mnie też interesuje jak przebiega rozmowa rekrutacyjna i czy jest trudna do przejścia. Jeśli będziesz miał jakieś informacje, napisz o tym na forum.

Tamara

Czyżby konkurencja zainspirowała do tych złośliwości? Spoko firma, polecam!

Zaciekawiony

Solinea Solinea... cóż tam się u Was dzieje? W kuluarach dużo się ostanio mówi, że pracownicy się Wam sami masowo zwalniają...

@Zaciekawiony

Trzeba informatora zmienić :)

rerg
@...

widzę, że hr solinei jednak udziela się... szkoda, że tam gdzie nie trzeba!

Leslie

Firma nieprofesjonalna. Niby umowa o pracę, a z dnia na dzień (usunięte przez administratora) pracowników podając śmieszny powód. (usunięte przez administratora) jak osiol a na koniec dostajesz wypowiedzenie, brawo Solinea, brawo.

Soters
@Leslie

Hahahaha ???? Jak zawsze wszyscy winni wokół. W sumie to typowo ludzkie zachowanie. Już widzę, jak szefostwo w maszynie losującej wybiera sobie ludzi do odstrzału. Bo przecież tak im nudno ???? Tak czy siak ciekawi mnie ten śmieszny powód...

Pediatria.

Z tego co się orientuje to firma sukcesywnie zwieksza wynagrodzenie wraz ze starzem pracy - im dluzej pracujesz tym jest wieksza kasa, podstawy mozna dostac nawet 4200netto Nie ma żle w innych firmach 2500 podstawy, a reszta "jak wyrobisz..." plan... Co do zwolnień to nie slyszałem nic o masowych zwolnieniach, a pracuje juz 14 miesiąc. Atmosfera jest super tutaj, wyniki mi rosną w góre, ogolnie jestem zadowolony.

Account Manager
@Pediatria.

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą - ewentualnie tylko poprawię "starz" na "staż" :) Co z tego, że w innych firmach dostajesz premię, skoro rozliczany jesteś z brandów "krzaków", w których i tak premii przez co najmniej rok nie ujrzysz lub z cyfry miesięcznej - gdzie nie ukrywajmy, poza 2 miesiącami w roku, w których panuje atak grypy - realnie jesteś w stanie do tego dobić.

FirmaPomyłka

Pracowałam- niestety. Zarobki odrealnione od dzisiejszych czasów i branży farmaceutycznej. Pierwsze 3 miesiące 2100zł/ netto, po okresie próbnym 3k. Brak jakichkolwiek IMSów, co za tym idzie również brak prowizji. Duży rejon- średnio tygodniowo robiłam ok 1200km. Preparaty OTC, średnio kojarzone i lubiane przez lekarzy z powodu braku obszerniejszych badań. W firmie ogromna rotacja, ciągle nowe twarze. Samochody w zależności od zasług- ople astra, kia ceed, z czasem można się doczekać hyundaia i30. Wyjazdy integracyjne (cyklówki, szkolenia) pooooraaaaażka. Poziom jaki jest tam prezentowany ciężko nawet merytorycznie skomentować.... Upojone przedstawicielki, liżące w jacuzii stopy i nie tylko „górze”, faceci biegający z fajami na wierzchu- kto co lubi. Osobiście nie polecam. Cieszę się, że nie mam z firmą już żadnej styczności:)

Backstreet Boy
@FirmaPomyłka

Kobieto - puchu marny - wytłumacz mi proszę - i jak myślę innym ludziom też- co Twoja opinia wniosła do dyskusji. Wylewasz swoje żale, bo zostałaś zwolniona? Zatrudniając się tam, chyba domyślałaś się jakie jest portfolio firmy i jakimi preparatami obracają. Zarzuty, że lekarze nie lubią i nie znają sformułował bym jako do Ciebie, ponieważ to Twoim zadaniem jako przedstawiciela jest je wypromować i sprawić żeby były lubiane. To tak jak poszlabyś pracować do Pepsi i miała pretensje, że wprowadzają nowy, nieznany smak i nikt tego nie kupuje. Temat imprez to jest odrębna sprawa. Wszystko jest dla wszystkich, nikt nikomu alkoholu na siłę nie wlewa, każdy ma swój rozum, więc takie rzeczy to kieruj do osób które masz na myśli, a nie do firmy. W każdej firmie są meetingi, a co za tym idzie imprezy. Więc na przyszłość opanuj sie z takim opisywaniem czegoś, kogoś, bo jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Robisz swoje- masz spokój - taka prosta zasada, obowiązująca wszędzie. Nie jestem nikim z "góry", jestem zwykłym repem, który po uszy ma już oczerniania wizerunku firmy i zniechęcenia przyszłych chętnych do zatrudnienia. LUDZIE! W WIEKSZOSCI DOSTAJECIE SIE BEZ DOŚWIADCZENIA, NIE OCZEKUJCIE KOKOSOW W POSTACI 4 TYS NA RĘKĘ BO FIRMA NIE JEST MIĘDZYNARODOWA KORPORACJĄ I TEZ LICZY PIENIĄŻKI. JAK PRACUJECIE DLUZEJ FIRMA TO WYNAGRADZA, A TAK TO PO CO MA INWESTOWAC W LUDZI TAKICH JAK PRZEDMOWCZYNI PPZDRO DLA KUMATYCH

Any
@FirmaPomyłka

Cześć czy podstawa netto jest taka sama w całej Polsce? Przecież to pieniądze jak dla parkingowego! Napisz coś więcej o tej pracy ph. Jak wyglada prezentacja produktu na rekrutacji?

Any
@Backstreet Boy

Napisz coś więcej na temat podstawy i rekrutacji

Mhy
@Any

Podstawa jednakowa w całym kraju. 2100 netto pierwsze 3 msc, potem 3000. Premii nie ma (nie licząc uznaniowej półrocznej).

@Any

to idź na parking :D

drjrj
@Backstreet Boy

chyba ta odpowiedź mówi sama za siebie jaki jest poziom intelektualny pracowników... polecam więcej imprez w Folwarku (usunięte przez administratora)! ;)

Witam. Czy ktoś mógłby napisać na jaką podstawę można liczyć na stanowisku PM?

adrian duda

4600 na rękę

Rozbawiony
@adrian duda

Hahaha, chyba po 2 latach. Na początku charujesz za 2 z przodu. Potem przez 2 lata za 3 z hakiem, i po dwóch latach dopiero 4.

@adrian duda

Dosyć sporo jak na start. Mówisz o wynagrodzeniu nawet dla osób bez doświadczenia?

@Karolina

Pozbawiony czyli ile netto dają na start?

adrian duda
@Karolina

@Rozbawiony ja na pewno nie "charuję". Więc przed wysłaniem opinii polecam słownik ortograficzny...

Rozbawiona

2000 to dużo!?

Rozbawiona

2100 przez pierwsze 3mc później 3000 przez rok później 3300

@Rozbawiona

To chyba dotyczyło 1 odpowiedzi "4600 netto"

@Rozbawiona

Jak wygląda kwestia szkolenia wstępnego? Jeśli takowe jest po zatrudnieniu

AGG
@Karol

Jedziesz do Lublina podpisać papiery i odebrać narzędzia, z reguły na 2 dni. Pierwszego dnia w hotelu "badania wstępne", szkolenie bhp i impreza. Drugiego odbiór narzędzi, podpisanie umów i powrót do domu. W następnym tygodniu jedziesz na 5 dni na szkolenie wstępne, produktowe (sprzedażówki nie ma żadnej). Wracasz i w kolejnym tygodniu masz 2 dni z innymi przedstawicielami w terenie. A potem radz sobie sam. Bazy lekarzy, poradni nie dostajesz. "znajdź sobie na stronie nfz". Pierwsze 3 msc 2100 netto 4-24 msc 3000 netto Po 2 umowach, 3 aneksach dostaniesz 4200 netto i umowę na czas nieokreślony. Jak doczekasz :D Zwolnienia na poziomie dziennym, średnio 2os/msc. Nie wierzycie? To zobaczcie że rekrutacja jest w każdym województwie :) team leaderzy będą wmawiać że to "przez rozwój firmy i nie na twoje stanowisko".

Pawel26
@AGG

I w ciągu tych 5 dniu też imprezy na koszt firmy;D?

Witam, czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie?? Czego można się spodziewać na pierwszym etapie?

Bolo
@Michał

Nic nie wiesz poza mailami

@Bolo

Ja byłem. Bardzo fajna rozmowa, trochę pytan w stylu "jaki masz wady/zalety", pytania o poprzednie stanowiska. Ale przeprowadzona w miłej atmosferze.

Zz

Firma ma wiele plusów ale tez i kilka minusów . Jeśli chodzi o Plusy to to ze daje możliwość wejścia w rynek farmaceutyczny bez doświadczenia, świetni ludzie bynajmniej ja miałam tak owych włącznie z Kietownikiem, oczywiście nie tyczy się to wszystkich regionów, minusem jak dla mnie duży teren i brak premii no ale taka polityka firmy, oraz noe n każdym terenie moim zdaniem jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ( dobry handlowiec noe zawsze będzie dobrym menagerem ) Nie zgodzę się z tym iż zwalniają z dnia na dzień bez powodu ( ale tylko i wyłącznie dlatego ze tego nie doświadczyłam/ a plotki ploteczki trzeba brać na pół ) ustaliłam na początku jasne warunki współpracy i gdy było tylko coś nie tak Kierownik tłumaczył i przedstawiał obiekcje, doradzał jak i gdzie zadziałać Dla potencjalnych kandydatów działajcie szczególniej jeśli macie możliwość dostać się pod skrzydła kierownika z Warszawy ( nie pisze tego z polecenia po prostu mm takie odczucia ) aczkolwiek uważajcie co robocie bo ci team” ledarzy „ którzy będąc klepali was po ramieniu pierwsi n was doniosą i was objadą.. jeśli chodzi o imprezy to co tutaj piszą .... wyolbrzymione imprezy sa w każdej firmie. Sama się zwolniłam bo dostałam lepsze warunki ale mogę z pełna odpowiedzialnością polecić firmę oczywiście mówię z punktów odzienia mojego terenu i ludzi którzy mnie otaczali . Powodzenia !!! ????

ms
@Zz

"bynamniej" to nie "przynajmnej"!!!! Czas to wiedzieć!

Ciekawa

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w SOLINEA, ale chodzi mi głównie o zarządzanie jakością, albo ogólnie o dział jakości, laboratorium? Czy jest ktoś kto mógłby się wypowiedzieć? Czy to jest praca zmianowa/czterobrygadowa/dwubrygadowa, 5/7 dni w tygodniu (labo)? Jakie mniej więcej zarobki? Pozdrawiam

@Ciekawa

Czy planujesz aplikować do firmy? Pytam o to, bo Twoje pytania są związane z konkretnym stanowiskiem w Solinea. Jeśli złożyłaś już swoją aplikację i czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, trzymamy za Ciebie kciuki.

Ciekawa
@Julita

Jeszcze nie złożyłam aplikacji, rozpatruje Lubelski teren. Ciekawi mnie jakie są warunki w laboratorium i na jakie warunki można liczyć. Niebawem rozmyślam o powrocie do Lublina dlatego muszę mieć konkretne informację :) Czy warto wracać, jak z pracą w Lublinie, bo wiem, że kilka lat temu nie było wcale dobrze.

Zadowolony

Pracuję jako przedstawiciel medyczny w firmie około roku. Jak narazie nie mogę złego słowa powiedzieć o tej pracy. Może gdyby zarobki były wyższe... A tak to mam święty spokój, mogę robić swoje bez stresu, mam budżet, z którym wiadomo jest łatwiej. Nie ma problemu z urlopem. Nikt mnie nie nęka telefonia i głupimi pytaniami. Firma sprzedaje suplementy? To prawda, ale większość z nich jest doskonale znana przez lekarzy i ceniona. Praca może nie dla osób z dużym doświadczeniem, ale dla ludzi ceniących sobie spokój jak najbardziej.

@Zadowolony

Czy możesz wobec tego polecić te firmę osobom, które nie mają dużego doświadczenia? Uważasz, że to dobrze miejsce, by rozpocząć swoją karierę zawodową? Oczywiście pytam o osoby, które mają niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu, jednak na przykład skończyły niedawno studia.

mads

Lubię atmosferę w Solinea za: Atmosfera, profesjonalizm, brak korpo mentalności

@mads

Dziękuje za opinie. Możesz rozwinąć stwierdzenie "brak korpo mentalności"? Czy możesz opisać nam warunki płacy w firmie? Uważasz, że ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Mm

Witajcie, czy ktos z Was mial na 2 etapie do przygotowania sie z preparatu Citogla, albo juz pracuje z tym lekiem? Bardzo liczę na pomoc z Waszej strony

@Mm

W piątek byłam na 2 etapie rekrutacji, ludzie bardzo mili, należało odegrać scenkę z lekarzem uwzględniając preparat

Mm
@Kandydat

A jakie pytania byly w czasie tej scenki? I Jakie Województwo?

Ogarniety
@Kandydat

Pozory. Radzę omijać szerokim łukiem. Chyba, że nie ma się doświadczenia w branży to od czegoś trzeba zacząć...

@Kandydat

Dziękuje za informacje na temat przebiegu rozmowy rekrutacyjnej w Solinei. Wiele osób jest zainteresowanych zadaniami sprawdzającymi na rozmowie kwalifikacyjnej. Podałeś nam jedno z nich ale czy były także inne zadania? Może niektóre szczególne umiejętności kandydata także były weryfikowane? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa

Rozmowa kwalifikacyjna żenada, Rudy z którym rozmawiałem poniżej krytyki, niech Pan powie coś o sobie, następnie jakie pan ma pytania do mnie . Masakra. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Zzzzz
@Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa

A mam wręcz przeciwne zdanie. Rekruter miły, próbuje rozładować atmosferę konkretne pytania jak na każdej rozmowie. Mega się stresowałam bo nie jestem z branży wiec fajne podejście a bardzo zależy mi na tej pracy dostałam się na drugi etap i mam nadzieje ze podołam.

Ddv

Jaki to był teren?

Annnnn
@Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa

Również mam podobne odczucia. Zero informacji na temat firmy pracy tylko pytanie abym ja pytała. Również zdziwiło mnie abym opowiedziała kawał bądź anegdotę ?! Rozmowa na poziomie spotkania z kolegą z którym niewiele łączy. Generalnie kompletnie nie wiadomo czego od człowieka oczekują na co kładą nacisk. Mało kompetentni ludzie i zero konkretów.

@Annnnn

Ta anegdota lub żart mydaje mi sie ze miało na celu sprawdzenie czy na luźno potrafisz rozmawiać z klientem lub rozluźnić atmosferę. Ja tego źle nie odebrałam. Wole to niż jakieś testy dziwne scenki jak to bywa w niektórych firmach. Ale to moje skromne zdanie

Julita

@Annnnn, być może jest to nietypowy sposób rekrutacji w firmie? Może rekruter chciał zniwelować dystans między nim a aplikującym? Czy zgłaszałaś swoje uwagi do rekrutera jeśli jego zachowanie wydawało Ci się nie na miejscu? Czy sama wyszłaś z inicjatywą by zapytać o poszczególne aspekty pracy i obowiązków które miałyby Cię dotyczyć? @Albatros, firma według zapisu jest aktywna. Powiesz nam skąd przypuszczenie, że firmę przejmuje zagraniczne przedsiębiorstwo?

JR

Byłam właśnie na rozmowie na pierwszym etapie. Szczerze bardzo mi się podobało jestem bez doświadczenia rekrutujący potrafili rozładować atmosferę przyjazna rekrutacja. Warto iść i się przekonać. Rozmowa bez spiny konkretne pytania. Polecam

Ona133

Na jaki teren ?

@Ona133

łódzkie

@JR

Wiesz może na czym ma polegać drugi etap? Też zostałem zaproszony. Wysłali prezentacje i pytanie czy tylko z leku będą pytać czy też z pozostałych rzeczy zawartych w prezentacji

M.
@Zainteresowany

Będą pytać i z preparatu, i z dawkowania, i konkurencji (bo to też w materiałach jest), i z innych rzeczy też mogą zapytać (budowa, układ, czynności danego układu). Drugi etap polega na odegraniu scenki z preparatem u lekarza.

@Zainteresowany

Na PM czy PF startujesz? Ja też w poniedziałek mam drugi etap i po opiniach mam dylemat

Gk
@JR

Mieliście doświadczenie w farmacji?

PM
@Gk

Nie a Ty ?

@Gk

Ja nie

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solinea?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solinea?

Kandydaci do pracy w Solinea napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solinea
2.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Solinea