Opinie o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Julita

Podbijam pytanie użytkownika @bnm. Jakie benefity swoim pracownikom oferuje firma Solinea? Ponadto, chciałabym jeszcze podbić swoje poprzednie pytanie - o pakiet socjalny. Nikt na to pytanie niestety nie odpowiedział, więc byłabym bardzo wdzięczna za tę informację.

Były
@Julita

Oprócz pensji nie ma zbyt wiele benefitow. Karta multisport za ok 70 zł miesięcznie po 2 latach i 3 miesiącach około 40 zł. Poza tym nic. 2200 netto pierwsze 3 miesiące potem przez 2 lata 3200 netto. Premia uznaniowa tak jakby 13sta pensja. Słabo. Bardzo dużo preparatów do promocji, same otc. Atmosfera ok po wyrobieniu sobie kontaktów i osiągnięciu wyników.

Bogna
@Były

Mi zaproponowano przez pierwsze 3 miesiące 2100 netto przez kolejne miesiące 3000 netto po roku 3200 netto. Zero premi zero dodatków. Możliwe jakieś premie Max 2 razy w roku - zależne od tego jak stoi finansowo firma. Ogólnie rekrutacja bardzo miła tylko to tylko pozory. Wypowiedzenia tez wręczają z uśmiechem na twarzy.

Tobiasz

Benefity? Mi takowych nie przedstawili na rozmowie. Ogólnie warunki finansowe bardzo słabe. Dobrze zdobyć doświadczenie, ale raczej kokosow nie ma co się spodziewać.

Góral
@Tobiasz

a tak troche dokladniej o zaarobkach konkrety padly

Były
@Góral

2200 netto dostajesz na początek.

Bogna

Czy ktoś moze napisać jak wyglada 2-etap rekrutacji?????

Wojtek 289

Po jakim czasie od rozmowy zostaliście powiadomieni o 2 etapie???

Przedstawiciel medyczny

Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze, pytania o wcześniejsze prace, zakres obowiązków, dlaczego chce się odejść, kilka pytań klasycznych pt jakie masz wady/zalety. Prowadzący rekrutację raczej starał się wejść na dosyć luźny poziom rozmowy.

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia Jak wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela medycznego Co jest dla Ciebie ważne w pracy

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
nelso

@Adam na jakim regionie byłeś na rozmowie ? ja świętokrzyskie

Mateusz
@nelso

ja byłem wczoraj w katowicach, rekrutacja z facetem i babką (ładna, młoda) i to ona głownie prowadziła rozmowe wiec chyba z HRu. Luzo, sprawnie, scenka sprzedażowa ale naturalnie, byly normalne pytania i chyba dobrze poszło. Na 2 etapie ma byc jakas prezentacja i wtedy tez omawiają warunki finansowe czekam do piątku na odpowiedz :)

Nicka89
@Mateusz

Witam, jak tam po rozmowie , dostal Pan prace? I jakie sa warunki finansowe? W poniedzialek wybieram sie na pierwsza rozmowe, woj wielkopolskie :)

Kasiaaaaaaa

Był ktoś na rekrutacji na opolskie???

Super atmosfera!

Mega!

gaduła

czy może ktoś odświeżyć temat?

@gaduła

Co chcesz wiedzieć? Ogólnie rozmowy zwykłe, ale w niektórych momentach mało profesjonalne - zdarzyło się czekać 20 min na rozpoczęcie spotkania, a rekruterzy siedzieli w hotelowej restauracji i pili kawkę. Kultura wymaga, żeby wyjść i przeprosić za opóźnienie i poprosić o cierpliwość. Przeszłam do 2 etapu, na który należy być przygotowanym z konkretnych materiałów przesłanych przez "rekrutera". Kwestii finansowych nie potrafią rozpocząć podczas rozmowy, więc jeśli zależy Ci na pracy to samoodzielnie podpytaj. Ja na 2 etapie już miałam inną pracę (na szczęście), więc poszłam w celach rozrywkowych. Zaobserwowałam również rekrutację osób młodych, bez doświadczenia - obstawiam chęć łatwego manipulowania i wykorzystywania takich osób. Produkt może i nie najgorszy, ale chodzenie od lekarza do lekarza i wciskanie im badziewia takiego jak cała masa na rynku to niestety męczarnia. Jeśli się chce złapać doświadczenie (mając świadomość jaka to praca) to można się czegoś nauczyć. Ale myślę, że w handlu można znaleźć lepsze i ciekawsze zajęcia - wiem z własnego przykładu. Pozdrawiam

@xyz

Dawanie szansy młodym ludziom to akurat bardzo fajna sprawa. Gdzieś te doświadczenie muszą zdobyć. Dlaczego od razu manipulowanie? może po prostu takie osoby bardziej się starają, nie są "skażone" jakimiś naleciałościami po innych firmach. Według mnie rozmowa bardzo konkretna i mimo, ze nie przeszłam do drugiego etapu, to życzyłabym sobie więcej takich rozmów. Najlepiej pójść i sprawdzić.

@abc

A wiesz na czym polega praca PM? Młode osoby są jak najbardziej potrzebne - maja świeży umysł, ciekawe pomysły i zapał do pracy. Tutaj jednak śmierdziało mi coś, że osób z doświadczeniem było bardzo mało. Mogę się mylić, ale takie mam odczucia.

@xyz

Czy wiem na czym polega praca PM? Wiem, ale nie wiem co to ma do rzeczy jeśli chodzi i młode osoby.

@abc

Młode i głupie będą latać i wciskać kit za wszelką cenę, to ma do rzeczy. Brutalny biznes, nie dla każdego.

@xyz

Być może masz rację. Fajnie jakby wypowiedział sie ktoś kto tam pracuje. Jakoś nie ma chętnych, może się boją :)

(usunięte przez administratora) U nas nie jest zle. Ludzie pracują po kilka lat i nie narzekają. Maja być nowe leki więc będzie lepiej ;) Polecam Solinea. Tyle opini ile ludzi. Bez sesnu czytać fora.

Zadowolony pracownik

Takie rzeczy wypisuje tylko osoba, która sama dała du.. i ma pretensje do całego świata. Żal, współczuje Ci być takim człowiekiem. Ile razy i ile osób podawało Ci rękę???? Pracuje w Solinei już długo i zarabiam dużo więcej niż tu jest opisane. Poza tym bardzo dobra atmosfera. W ten firmie liczy się czynnik ludzki. Dla kogoś kto lawiruje i oszukuje na ilości wizyt 3tys za nic to i tak dużo! Mimo wszystko powodzenia D.

Prawdziwy

„lekarzu”... takie rzeczy może wypisywać tylko bardzo sfrustrowana osoba. Twoja wypowiedz po pierwsze to jest nieprawdziwa, a po drugie świadczy o Tobie (i nawet wszyscy w tej firmie wiedzą dokładnie kim jesteś).

bnm
@Prawdziwy

Dostajecie 3 tys. na stanowisku PM? To bardzo mało, jak na średnie płace w tym zawodzie. Jakie są benefity, że tak chwalicie tą pracę?

Julita

@Adam Co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że proponowali Ci złe warunki? Rozwiń proszę temat. @pracownik Atmosfera jest bardzo ważna więc informacja o tym, że jest ona bardzo dobra na pewno jest przydatna. Czy mogę spytać o to, jaki pakiet socjalny firma Solinea oferuje swoim pracownikom? Patrząc na stronę firmy http://solinea.pl/en/career/ widzę, że poszukują oni ciągle nowych osób - może powiesz coś więcej na temat warunków, na które nowi pracownicy mogą liczyć? @kandydat A można spytać na jakie stanowisko aplikowałeś? No i jakbyś mógł napisać coś więcej na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej - będę wdzięczna. Dostałeś finalnie pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna totalne dno. Spotkanie rekrutacyjne przy barze w hotelu. Odniosłem wrażenie iż szukają naiwnych ludzi, proponowane warunki złe, produkty firmy też słabe, nie przestrzegają prawa farmaceutycznego w wizytach lekarskich/aptecznych. Limit miesięczny na tankowanie 600zl na całe województwo. Rekruterzy opryskliwi.

kandydat
@Adam

Ja odniosłem całkiem odmienne wrażenie. Rekruterzy mili i konkretni!

a ja złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Super atmosfera, super ludzie. Robić swoje jak najlepiej się potrafi i tyle. Zasada obowiązująca w każdej normalnej firmie :)

Co powiecie o wynagrodzeniu w Solinea? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Agata

Też chętnie bym się dowiedziała czegoś aktualnego. Jak zarobki? Atmosfera? Warunki pracy?

Tak dobrze się pracuje, że nie piszecie na forum?

Ona

Witam Zostałam zaproszona na II etap rozmowy i mam się przygotować z produktu. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda ta rozmowa?

Amok
@Ona

I jak Ci poszło?

kandydat

Byłem wczoraj na rozmowie z młoda i bardzo konkretna dziewczyna, miło i profesjonalnie, pierwszy kontakt z firmą oceniam na duży plus wiec nie sugerowac sie tym co tutaj pisza tylko isc na spotkanie

Zostalem zaproszony na rozmowe. Ktos cos moze powiedzieć, jak wygląda ta rozmowa jakie pytania ? Ogolnie jak wygląda praca w tej firmie, zarobki, jakie auto :) ?

Lubelak

Mam małe pytanie jaka poważna firma farmaceutyczna? ma siedzibę na giełdzie rolno-spożywczej miedzy ziemniakami(tak na środku przed hala sprzedja ziemniaki) a jajkami( w boksach obok ma siedzibę farma drobiu). Ludzie wejdzie na google street view i zobaczcie gdzie to ma siedzibę!!! Poziom biznesu typowo Lubelski bo to "miasto inspiracji" czyli siedziba gdzie? na upadającej giełdzie bo hala prawie za free!!! Jestem z lublina kupiłem syrop i nie wieżę... tylko czekać na kolejne firmy na Wrońskiej bo TANIO...

Magda

A możecie coś napisać o pracy biurowej w Solinea w biurze na Elizówce? Jaka atmosfera zarobki itd ?

Julita

@kieleckie na jakie pytania można liczyć na rozmowie rekrutacyjnej? Czy wymagania są duże, aby zostać przyjętym do firmy Solinea? @Marcus786niestety różni ludzie się zdarzają. Akurat Pani rekrutująca mogła tak zabrzmieć, ale to też nie znaczy, że w całej firmie tak będzie, Czasami warto jednak spróbować. Czy skontaktowała się z Tobą ponownie?

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solinea?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solinea?

Kandydaci do pracy w Solinea napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solinea
2.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Solinea