Opinie o Home Doctor Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Home Doctor Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Home Doctor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Doctor Sp. z o.o. w Lublin

Fuss Nowy wpis
Klient

Nie polecam!! Ciągły brak terminów na wizyty domowe. Sprzedają coś czego nie mają. Ściema.

Danuta Nowy wpis

Tutaj jest firma jednoosobowa?

M. Nowy wpis
Klient

Po wypełnieniu formularza dotyczącego e -recepty żadnej odpowiedzi - ani na "tak", ani na "nie". 59 zł wyrzuconych w błoto.

Janusz Nowy wpis

Dawno nikt z pracowników Home Doctor nie zostawił tu żadnej opinii. Czy ktoś zechce wypowiedzieć się na temat warunków płacowych w firmie? Liczę, że niedługo ktoś powie coś więcej na ten temat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.
Klient

jakies naciaganie a nie firma!!!

Paweł

Czyli to firma tylko na dojazd ?

nie polecam!

Wystawili e-skierowanie, ktore sie okazalo takim nie byc. Poprosilam poprawic, wystawili kolejne na druku Recepty. Zadne z nich nie przyjeli w przychodni. NIE POLECAM!

NIE POLECAM

Nie poszłam do pracy , a lekarz nawet na jeden dzień nie wystawił mi zwolnienia. Pracuje od 7:00 od rana źle się czuje , boli mnie gardło, nie mogę przełknąć nawet herbaty , ledwo się ruszam bo bolą mnie wszystkie mięśnie przez co nie poszłam do pracy , a lekarz, który rozmawiał ze mną przez telefon stwierdził, ze nie jestem chora. Dał mi skierowanie na wymazy, a jestem po prostu przeziębiona. Potrzebowałam dojść do siebie , ale lekarz twierdził inaczej. NIE POLECAM

Aleksandra

Czy tutaj praca na recepcji jest 24h/dobę?

sliczna1996

Godne polecenia

Kaskunek

W porządku Usługi godne polecenia

Rozczarowana

Zamówiłam wizytę do chorej mamy. Wizytę opłaciłem 10 godz. wczesniej. Gdy nadeszła pora wizyty zadzwonił lekarz z informacja, ze dopiero go poinformowali i nie przyjedzie na wizytę, a pieniądze mogą zwrócić. Po interwencji i przekonywaniu, ze lepiej zadzwonić na pogotowie, obiecano, ze do 2 godzin pojawi się lekarz. Czekam przeszło 2 godz. I lekarz nie pojawił się.

Ania M.

Witam! Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarzy z Home Doctor. Personel jest rzetelny, profesjonalny. Zbadali mnie od stóp do głów i wystawili trafną diagnozę

Magda81

Jestem bardzo niezadowolona lekarz wpadł na 5 min tempo ekspresowe jakość słaba szybkie badanie nawet gardła córce dobrze nie sprawdził za 199 zł spodziewałam się większego profesjonalizmu  Nigdy więcej

Klient Wrocław

Lekarze lub medycy (bo Pan, który przyjechał na naszą wizytę nie istniał w internecie jako lekarz) są nieprzygotowani oraz bez żadnego doświadczenia. Wypiszą lek na grypę czy przeziębienie, ale na niczym innym się nie znają. Nie maja możliwości wypisania skierowania do szpitala- w naszym przypadku okazało się że było potrzebne (już w trakcie wizyty pana z homedoctor.pl o czym poinformował nas internista z nfz)- pan także nie poinformował o tym, że w tym przypadku można wezwać pogotowie - i sam też tego nie zrobił. Nie wypisują także normalnych zwolnień. Nastawieni na pobieranie kasy a i tak poźniej każą iść na nfz do internisty, żeby nie być za nic odpowiedzialnym. Szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej od razu umówić się na wizytę do normalnego lekarza lub wezwać pogotowie. homedoctor.pl korzystałam już parę razy i więcej tego nie zrobię, ponieważ można się narazić na poważne konsekwencje zdrowotne.

Witam! Ma ktoś z Was nowe informacje o firmie Home Doctor Sp. z o.o. w mieście Lublin? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać dobrą ofertę.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Doctor Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Home Doctor Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Spółdzielcza 4