Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Matka mówiła zdawaj na dwie uczelnie. Nie zdałem to do pracy wygoniła. Nie wiem jak u innych, ale tu na sitodruku jest naprawdę fajnie. Aż szkoda, że będę zdawać raz jeszcze na studia i się z wami pożegnam

AngelaM

Skąd te komentarze? Mam porównanie do innej fabryki produkcyjnej, gdzie też pracowałam przez agencję i było (usunięte przez administratora) Tu od razu wiedziałam jakie zarobki. Nie odpowiadałyby mi to bym nie przyszła. A skoro się zatrudniłam wiedząc ile dostanę to wy chyba też. Więc skad teksty, że słabo płacą? Chyba ze netto i brutto nie rozróżniacie, ale to już kwestia co mieliście z matmy.

Abc

Skończcie(usunięte przez administratora) Ta firma to jeden wielki żart i dobrze o tym wiecie.

@Abc

Jak ci sie firma niepodoba to sie zwolnij i znajdz sobie lepsza z ktorej bedziesz zadowolony,bo jak chcesz pracowac to bedziesz a zartem jestes ty ze wypisujesz glupie komentarze,niejednej osobie ta firma zycie uratowała a zarobki tez sa w porzadku wiec niepisz głupot.

Były myjkowy
@Anka

Ta firma zwolniła w lutym 2020 500 osób oraz w lutym 2021 kolejne jest sezon to potrzebują i chwała po sezonie papa zwolniony po roku tel po 4 miesiącach o powrocie i zmowu zwolniony po roku nigdy więcej teraz chwała bo jesteś potrzebny styczeń przychodzi koniec sezony żegnają agencyjnych a w lutym zwalniają pracowników MID z nakrutrzym stazem

@Były myjkowy

Wiem byłam wsrod osob zwolnionych,ale przyjeli mnie ponownie i pracuję dalej.

Bla, bla, ciężka praca. Bla, bla, mało płacą. Bla, bla kumoterstwo. Nie posłuchałem, przyszedłem, zdobyłem (pracę świntuchy) i zostaję. Wam też radzę nie słuchać co na mieście, a samemu się przekonać. Albo samej (panie czekam na was – przystojny jestem, bystry i od miesiąca samotny. A zima idzie)

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Anka

Masz racje tylko zle potrafia gadac o firmie a ona przetrwała kryzys zwiazany z (usunięte przez administratora) i działa dalej rozwija się daje prace i to nie za byle jakie pieniadze bo mozna dobrze zarobic bynajmniej na tym dziale gdzie ja pracuje i poki co mam zamiar tu pracowac jak najdłuzej bo praca daje duzo satysfakcji ciagle jakies nowe wyzwania człowiek nabiera doswiadczenia ktore potem procentuje,wiec jak ktos chce pracowac a nie sie obijac to zapraszam do naszego zespołu Mid Ocean.

Były myjkowy

A po sezonie żegnaj MID

Kazik

Myślałem, że będzie ciężej. Spokojnie, pracuję a tu pyk – dwa miechy i zrzuciłem dzięki wam 3,5 kg:)

Myszka96

Dzięki za nowe linie! Jesteście spoko firmą

Nina

Gdzie można znaleźć rozkład jazdy autobusu pracowniczego.

@Nina

Popros brygadzistę on powinien miwc takie info lub zobacz na tablicy ktora znajduje sie naprzeciwko szatni damskiej tam powinno byc

Nina

Dziękuję

Matylda

Myśłam, że kolesiostwo i się zaskoczyłam! Awansują spośród ekipy!

Kasia95

Sprawdziłam czy z tym, że można dostać tysiąc złotych za polecenie to prawda. Prawda! (usunięte przez administratora) Nie dość, że płacą na czas i bez szemrania, to jeszcze dorobiłam na nową pralkę!

Jamnik

Kierownictwo, brygadziści i liderzy to jedna wielka porażka w tej firmie. Wystarczy odrobinę więcej pracy i nie radzą sobie z rozdzielaniem pracy między pracowników. Jedyne co w takiej sytuacji potrafią zrobić to zarządzić nadgodziny. Każdego roku jest to samo, zbliża się sezon i nie potrafią przygotować ludzi do kilkunastu zleceń więcej niż poza sezonem.

Gruby

Lubię tę pracę. I to, że doceniacie najlepszych (postaram się). I że kursy językowe są też lubię.

Przemek

Najlepsze (po pizzy w Kielcach) co mnie spotkało w tym miesiącu to zatrudnienie w midocean. Chyba zostanę dłużej. Dosyć bycia ochroniarzem jak mogę wreszcie normalnie zarobić.

Wreszcie linia z Czarnego Lasu! Dzięki! Na paliwie oszczędzę, bo cena na stacji to już jakiś kosmos.

jarek

Doceniam, że wprowadziliście kursy językowe! Niby szukacie fizycznych, a w nasze głowy też inwestujecie!

Monia

Odkąd jest nowy kierownk jakoś tak fajniej się zrobiło. Koleś na poziomie, nie odstawia cyrku, nie ciśnie. Każdy wie co robić.

Bartosz

Będzie krótko – podoba mi się tutaj. Uszanowanie dla dziewczyn z rekrutacji! Przemiła rozmowa

Kacper

Większość ludzi tutaj pozytywna.

Bobik

Cienżkie czasy pod każdym względem. Podwyżki każdemu by się przydały, ale i z podtsawy zawsze szło tu wyzyć. Ludzie tracą pracę przez (usunięte przez administratora) wszędzie .. Cieszcie się że Was całkiem nie zamkli. Jak mnie zwolnili to poszedłem do firmy która po 3ms padła. A wy nadal prace macie i stałą pensję. I kto jest wygrany? Składam podanie do Was bo na szczęście rekrutują!

Gruby
@Bobik

Taka prawda

@Bobik

Chorzów, Siemianowice, Halemba, Kochłowice, Wirek, Czarny Las, Chebzie, Ruda Południowa

Wolna

⦁ Firma się z płacami nie spóżnia. Pensyja jak w zegraku na koncie 10-tego. Pracujesz dobrze i firma ma zyskto i premie dostaniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska