Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Julita

W firmie aktualnie trwa sporo rekrutacji na naprawdę różne stanowiska - chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Czy ktoś w związku z tym może napisać, jak dokładniej wygląda proces rekrutacyjny w Daedong Poland? jakich pytań, testów można się spodziewać?

@Julita

Nie zatrudniaj się tam. Szkoda nerwów, a za swoją pracę i tak nie dostaniesz godziwego wynagrodzenia.. Więcej zarobisz na sortowaniu plastików w Cieszyńskiej firmie ze śmieciami.

Norek
@Cieszyn

Zatrudnij się w sortowni śmieci w Cieszyńskiej firmie to zobaczysz czym to pachnie... jesli chodzi o zarobki to szału nie ma i czterech liter nie urywa, tam wystarczy mieć tylko... zanik w (usunięte przez administratora) a wiec nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia i tyle w temacie.

Garnek

To była 2 w tym roku niby dla wszytkic ale co z tego jak i tak za mało dajom. Nawet premia na wakacje była marna 700 dali a na swieta przezciez prawie 2000 bylo.

Lady z MTM
@Garnek

Podwyżki były marne to fakt,ale co do premii to były dobre, przecież jakby chcieli to by nic nie dali i też byś narzekał bo nie było, tak zle i tak niedobrze, więc niech lepiej są jakie są a jak nie pasuje to można odmówić premii i jej nie brać, dają komuś kto będzie zadowolony i nie będzie narzekał, na święta były premie po 3 tyś i więcej dla pracowników.

Dyrektor ddsspp
@Lady z MTM

3000 zł i więcej ? Na lini mtm ? Hahaha . Która lady taka bogata ??

Julita

@lider co dostał 40 a jak regularnie w firmie podnoszone są zarobki pracownikow? Rozumiem, ze to była podwyżka dla całej załogi?

Stefan

Romuald - dalej liczy się dla nich monopol na linki i zysk. Co za dziwna firma! Wyobraź sobie, że zysk jest dla nich ważniejszy nawet od zadowolenia pracowników!

lider co dostal 40 zl
@Stefan

Omijac ddsp z daleka zrobili nadzieje ze beda podwyzki bo pracownikow niema a tu czary mary i 2 procent im damy i tak lider po 8 latach dostaje 40 zl i wiecej osob chce sie teraz zwolnic bo smieszne jest ze zysk firmy musi byc 1000 procent wiekszy niz zarobki pracownikow zaraz sie zwolni 60 osob to innym dadza wiecej roboty i beda jeszcze im kazac robic nadgodziny a pozniej ci sie beda smiac w oczy ze chcesz wiecej dostawac zycze zeby ta firma upadla

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
romuald

Co tam słychac nowego w daedongu? Jakieś zmiany i poprawy czy jak było tak jest?

Temida

To najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim przyszło mi pracować. Nie jest to firma pro rodzinna a ludzi traktują jak roboli doświadczalnych. Nie mają zielonego pojęcia o organizacji pracy, BHP a braki kadrowe ciągle łatają nadgodzinami i zakazami urlopowymi. Dla nich najważniejsze są miliony euro na koncie i monopol na linki samochodowe we wszechświecie a nie bezpieczeństwo i zadowolenie pracowników. Mobbing, chamstwo, cwaniactwo, żyłowanie normy, ciągłe wypadki na produkcji i niedorzeczne kaprysy zarządu to dzień powszedni. Jeden artysta z produkcji rysuje genitalia na quality boardzie bo mu od dawna odbija palma.Polskie kierownictwo boi się cokolwiek powiedzieć i przytakuje na wszystko zarządowi. Jeżeli cenicie sobie organizację pracy, harmonię, zdrowy tryb życia to omijajcie DAEDONG -CIESZYN z daleka!!!

berek

PIP powinien zamknąć DAEDONG w Cieszynie za ciągle rośnącą liczbę wypadków na produkcji. Wszystko przez to, że pracodawca ciągle dokłada obowiązków i żyłuje normy a pracownicy produkcji biegają jak koty z pęcherzem żeby zdążyć je zrobić. Te maszyny potrzebują remontów kapitalnych a nie reanimacji bo to tylko powoduje defekty produktu i niepotrzebne przestoje z powodu napraw.Ciekawe czy w słowniku koreańskim jest takie mądre słowo jak "UMIAR"albo przysłowie "CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO"? Byłoby bardzo wskazane przy biznesplanie oraz pozyskiwaniu nowych klientów.

żal

nom będzie więcej wypadkowa bo każdy je ściąga i ciągle się rozkłada czy kontrola nie idzie ^^ liderzy pracownicy biurowi wszyscy je ściągają zaraz się komuś soc stanie kwestia dni będzie chciał poprawić okulary bo mu spadać będą i nieszczęście murowane prawda jest taka ze każdemu zawsze się coś może stać takie przeznaczenie zginać można nawet w bezpiecznym miejscu ale nikomu nie wytłumaczysz :0

Sherlock Holmes

A to były jakieś podwyżki??? Jakiś kretyn i idiota chyba ledwo po podstawówce, obliczył że jedno pranie odzieży,kosztuje UWAGA: 3 złote(słownie trzy złote) to proponuje żeby sam sobie zrobił pranie.......... ale mózgu,ale tego przecież nie zrobi, bo mózgu nie posiada.......

alfons

Marne to były podwyżki

duuuuuupaaaaa

Tona ryżu i wpierdol

Zartownis
@duuuuuupaaaaa

ludzie starający się o podwyżkę są dla koreancow skończeni jeśli wyskoczysz z taka inicjatywa to zaraz się zleca przy twoim stanowisku i znajda wszystko żeby ci się jej odechciało a jak się nie podoba to zaraz znajda innego frajera który za najniższa krajową będzie robił. prawda jest taka ze od tego roku jest limit 32h nadgodzin zobaczymy jak ich kiedyś produkcja przyciśnie znowu będą chodzić i błagać ze ci premie dadzą ale jak ty byś coś potrzebował to cie wyśmieją.... i ci kierownicy przekażą ze jak się nie podoba to możesz odejść. a co do mechaników to odchodzą bo mala stawka i się ich ciągle czepiają ze za długo maszyny naprawiają ale tak to jest jak zostało 3-4 starych mechaników a 10 to swieżaki . Teraz zaś wymyślili jakiąś ankietę kto ile pracuje i ile chce dostać podwyżki niestety kto wpadł na ten pomysł zostanie wyśmiany przez gore ;) Nie uwiężę puki nie zobaczę ;) teraz się co chwile jakaś firma ogłasza i dają większa stawkę na start niż maja pracownicy po 5 latach ....

XXX

Witam, jakich zarobków może spodziewać się pracownik TQM?

romek

Mnie to bardziej zastanawia jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać junior financial specialist wiece może? Wypłata pewnie jest u nich normalnie terminowa, bo wiedzą pewnie jak zadbać o stabilne warunki jak i szczegóły. Ważne jest to, że wypłata jest na czas.

ciekawy

A prawdą jest to, że nowy pracownik otrzymuje wynagrodzenie 2150 zł (brutto) a to jest więcej niż zatrudniony już dużo wcześniej pracownik DAEDONG.

K

To akurat najgorsza fucha. Jezdzisz non stop i byle gdzie

Cieszyn

qwed - na pewno montaż, produkcja, kontrola jakości. W związku z wieloma pytaniami opowiem po krótce o każdym jako że wciąż pracuję w Daedongu i nie myślę stąd iść. Więc tak - każde stanowisko jak już pisałam kiedyś wiąże się ze staniem 8 godzin (oprócz tzw. kurników, ale tam chyba mają komplet). Jeśli ktoś nie jest w stanie tego wytrzymać - nie ma co aplikować. Montaż - chyba najlepsze stanowiska. Pracuje się przy matrycy lub prasie która zaciska jeden lub kilka elementów wokół linki. Praca polega na wkładaniu zacisków do formy, lub nasmarowaniu (automatycznemu) detalu i zaciśnięcia go prasą poprzez naciśnięcie przycisku startu cyklu maszyny. Tyle. Tylko i po prostu. Zależnie od przydzielonego miejsca pracy - tzw. linii (np. Parking, lub Atm/Mtm) norma wynosi od 1700 do 2200 linek na 8-ogodzinną zmianę, ale na to składa się praca osób z całej linii - na ogół 4-ech. Choć brzmi kosmicznie wierzcie mi - żaden wyczyn, jak najbardziej do zrobienia. Produkcja - czyli z definicji "wytwarzanie" - na ogół praca z gorącym cynkiem. (430 stopni C) Minus - ryzyko oparzenia, zminimalizowane dzięki automatyce, osłonom itp., plus - jak coś wprawia cię w stan wątpliwości - wzywasz Utrzymanie Ruchu i czekasz aż sprawdzą/naprawią. Na produkcji pracuje się na zalewarkach lub na dajkastingu - te pierwsze to małe, półautomatyczne maszyny do których wkładasz linkę (podobna do np. rowerowej hamulcowej) i na niej robi się z cynku określona końcówka, te drugie - robią to samo, ale są dużo większe i wymagają większej uwagi i skupienia. Zaznaczę że na każdym stanowisku trzeba po prostu myśleć - zwyczajnie logicznie. Ostatnio zwolnili babkę która była na przyuczeniu na parkingu (pierwsze stanowisko z czterech) i puściła kilkaset linek bez zwrócenia uwagi że zacisk był zły. Mój facet z Utrzymania Ruchu był kiedyś u niej na awarii i zwrócił uwagę że pracowała mimo 3 awarii na jej stanowisku (zgłosiła jedną). Można powiedzieć że harda była że pracowała mimo to (kobieta starszej daty), ale fakt jest taki że jak cokolwiek ci nie pasuje, cokolwiek wzbudza Twoje wątpliwości - wzywasz Lidera lub Utrzymanie Ruchu. Kropka. Ta może nie wiedziała, nie wiem. Wiem że jest masa stanowisk i na każdym trzeba po prostu myśleć.

Cieszyn

Maja, jak najbardziej przyjmują kobiety. Obecnie pracuje około 300 kobiet / 80 facetów

maja

Czy na pracownika montażu przyjmuja też kobiety??? i jakie są zarobki bo mam 30 km drogi :)

Helheim

Ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem jest szczytem wysiłku dla niektórych, ale proszę o spróbowanie tego. Spróbujmy razem mimo bólu... To jest strona do Deadong System CIESZYN - specjalnie napisałem drukowanymi literami nazwę miasta Cieszyn. Przeliterujmy razem - C - I - E - S - Z - Y - N - Cieszyn. Brawo. Teraz przeliterujmy razem GLIWICE - G - L - I - W - I - C - E. - Gliwice. Brawo. Czy teraz widzicie różnicę? Jak się okazuje, uważanie na lekcji nauki czytania było jednak ważne i, cóż za zaskoczenie, przydatne w życiu. Miejcie to proszę na uwadze jak znowu będziecie robić z siebie idiotów i pisać o Gliwicach na stronie poświęconej Cieszynowi. Dziękuję i pozdrawiam

joku
@Helheim

dokładnie, ja też już parokrotnie zwracałem na to uwagę, ale to jak gadanie do obrazu

AH1N1

Pytanie do pracujących w Daedong: Jak wyglądają perspektywy firmy? Pojawiają się nowe projekty/produkty? Czy ma się realny wpływ na to, jak wygląda firma? Czy pomysły pracowników są wdrażane i doceniane ? Czy poleciłbyś tą formę swojemu koledze/koleżance? Jeśli tak, to napisz proszę dlaczego.

janek

myślę, że nie muszę zbytnio więcej wyjaśniać na temat przejścia, tak jak napisał Android - był to gość po studiach, który widocznie był dla nich za dobry - słyszałem że miał się zajmować czymś w dziale jakości na rynek rosyjski no i znał gość ten język, a osoba która się do tej pory tym zajmowała to rzekomo go nie zna tylko po angielsku się dogaduje więc pewnie stołek zadrżał, a co do tego czy podpalił sam maszynę to chyba trochę Anka przesadziłaś, żal Ci tej nagrody co dostał czy co? poza tym kilka innych osób też dostało nagrodę przy tej okazji i też słyszałem nieraz jak mieli wypomniane to przez współpracowników. Myślę że jakby sam podpalił to chyba by dostał raczej dyscyplinarkę, a nie nagrodę - tak podpowiada zdrowy rozsądek.

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland