Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

joku

nie ucz się lizać wiesz czego za parę lat większość z nas i tak nie będzie się nadawała do niczego. Poza tym ciężko będzie Ci spojrzeć w lustro, nie warto się tak zeszmacić. Może za te parę lat i bez lizania coś Ci się dostanie. Pozdrawiam. J

joku

młoda zgadzam się z Tobą. Boje się jednak,że i u nas może tak się stać bo coraz bardziej przykręcają śrubę, a ostatnie oceny roczne, zamieszanie z certyfikatami i przyznane nagrody roczne (dziwny dla wielu wybór) świadczą o tym, że zaczynają pokazywać swoje prawdziwe oblicze.

nowa??
@joku

Ja mam rozmowę jutro i już się zastanawiam jak wygląda ogólną atmosfera i kwestia zarobków, premii itp. w firmie Deadong w Cieszynie, w kontroli bądź na stanowisku produkcyjnym, montażowym ?

młoda

Kolega wyżej chyba mówi o daedongu w gliwicach, wiele rzeczy mi się z cieszynem nie zgadza

Pytająca
@młoda

Napiszcie jak wygląda system pracy, godziny, zmiany, jak z weekendami i świętami, no i jak zarobki na produkcji - są jakieś premie, dodatki, bony, paczki, wczasy pod gruszą ? Gdybyście mogli to gdzie podjęlibyście pracę w podobnym zakładzie ( GT Poland, Sigit, Koam, Swedwood Skoczów, Celma, Olza) ?? Dzięki za odpowiedzi

Corn

Wydaje się, że w całej awanturze chodzi o to, że Pracownik Roku chciał przekazać jedynie ukrytą wiadomość - "co tak naprawdę oznacza ten kawałek szkła i uścisk prezesa" Przecież samemu sobie można wydłubać za kilka złotych fajny wzorek, który powala te trumienki i liście, które dostajemy. Ponadto myślę też, że pracownik roku musi od czasu do czasu myć ręce i raczej nie będzie zostawiać na łapach kod DNA prezesa przez najbliższy rok. Choć w sumie, jakby co roku dostawać tyle szkła to by można było z tego zrobić pokaźną zastawę na niedzielny obiad. Hmm, tak myślę, że to by był dobry proposal aby zamiast takiego bezkształtnego szkła dostać np. kieliszki albo pucharki czy też szklanki. Przemyślcie to :) A Tobie Pracowniku Roku życzę dalszego kolekcjonowania zastawy, która jak dobrze wieszm nic nie znaczy ;)

Leszno
joku

Pracowniku Roku mylisz się nie chodzi o uścisk prezesa i szkło, ale o fakt jak niesprawiedliwi i nie obiektywni są nasi szefowie. A Tobie życzę powodzenia i kolejnych nagród.

Pracownik Roku

High five dla Wszystkich których to tak bardzo boli, że nie dostali kawałka szkła i uścisku od Prezesa. :]

frustrated

a niektórzy to tylko obarczają innych swoją pracą, a sami tylko oglądają demotywatory

praca

no niestety prędzej uzbieramy na balkonik niż doczekamy się wyróżnienia pracownika roku

joku

zgadzam się z Tobą to żałosne jaką sprawiedliwość stosują koreańczycy. są osoby, które pracują z zaangażowaniem i nikt ich nie docenia (zero uznania)jeszcze obniża im się oceny aby mieć dla swoich. mówią "nie choruj bo to wpływa na twoją ocenę" a okazuje się, że można chorować długo a i tak dostawać nagrody. jedynie brak pracy w Cieszynie sprawia,że człowiek tłumi w sobie bunt na tą niesprawiedliwość i pracuje. na koniec dodam, że pracuje już parę lat i stwierdzam, że atmosfera w firmie stale się pogarsza. Forty pozdrawiam i życzę lepszych dni :-)

forty

witam dowiedziałam się żeby zostać człowiekiem roku wystarczy mieć l-4 przynajmniej około 30 dni ale nie mniej i pracować 2lata chociaż wystarczy rok i zaraz dostaje się oscara od dyrektora Tacy ludzie dostali statuetki za pracownika roku 2013 śmiech

?

nie odradzam, pracuje już tu parę lat i żyje :-) jest pewna presja na wyniki, terminy, ale jest parę osób co już w biurze trochę przepracowali i nie płaczą. Na rozmowie na pewno znajomość angielskiego co więcej nie wiem, bo nie mam pojęcia o jakie stanowisko się starasz. Pozdrawiam ?

polishnigga

Witam wszystkich, niedawno dostałem zaproszenie na stanowisko biurowe w waszej firmie, chciałem zapytać dlaczego tak bardzo odradzacie prace tam? Orientuje sie ktoś może czego mogę spodziewać się na rozmowie? pozdrawiam.

Pytająca pracownica

Pytanie do zarządu: dlaczego nie próbujecie zatrzymywać ludzi, którzy się znali na swojej robocie? Zatrudniacie ludzi bez doświadczenia i co gorsza, bez umiejętności?

?
@Pytająca pracownica

Tak jak piszesz są bez doświadczenia i dlatego są tańsi. Dobremu fachowcowi wypadało by dobrze zapłacić, a szefowie mają alergie na wydawanie pieniędzy dla pracowników. Choć na wiele innych głupot kasa jest.

Pytająca pracownica
@?

Dziękuję Ci ? za odpowiedź :) Czyli lepiej płacić mniej pracownikowi, który generuje większe straty, niż zapłacić więcej specjaliście, który tych strat tyle nie wygeneruje, tak? No to w tej kwestii nasuwa się drugie pytanie: Gdzie sens? Gdzie logika?

napćaw

Ale w jakim sensie?

miazga

Ja tak was czytam i się śmieje, jednak jesteście typowe Polaki - cebulaki, nic tylko narzekać. Tak w kółko narzekacie, a potem dziwnym trafem polecacie pracę siostrze, bratu, wujkowi, ciotce, dziewczynie, szwagierce itp. skoro byłoby tak źle to byście spieprzali gdzie pieprz rośnie, ale tylko potraficie zionąć jadem na necie...typowe cebulaki.

baza

PM - Dostaniesz test do rozwiązania po angielsku, a potem czekają Cię rozmówki z koreańską angielszczyzną

PM

Mam pytanie, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mniej więcej wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Dostałam ofertę pracy na stanowisku asystenta ds. jakości. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Angry ptok

Masz rację. Od ciągłego bekania na głos można się spocić. Inny z kolei się męczy od wymyślania debilnych sposobów rozwiązania zwykłych problemów... oraz wymyślania raportów o raportach z raportami...

młoda

a co byś chciała, żeby zarząd zasuwał z Tobą przy linii montażowej?? sorry, ale jest pewien podział obowiązków, a to, że Ty nie widzisz co oni robią, nie znaczy, że się obijają

wiaruska z taiwanu

Niestety koleżanko "młoda" na prawdę napracowali się tylko ci Koreańczycy, którzy składali i uruchamiali linie produkcyjne - szacun. Reszta tylko chodzi, zagląda, robi zdjęcia, pokazuje palcem, dźwiga co roku normy, wymyśla coraz trudniejsze procedury i coraz surowsze kary. Pocą się nie od ciężkiej pracy ale ewentualnie przy grze w golfa. Ot i cała prawda!

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland