Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Kierownik

Podwyżek nie bedzie !!! Koreanczyk sprowadzi ludzi z zagranicy !! Niestety postawił ludzi od rekrutacji do pionu. Juz niedługo ,,Deadong System Ukraine,, w Cieszynie. Wiec jak sie nie podoba to papa. Słowo Kierownik w języku ddsp ? Wysoko Postawiony przyd.... .ktory nie ma nic do powiedzenia. :*

Kazimierz
@Kierownik

"Wiec jak sie nie podoba to papa" - to by było po myśli Koreańczyków. Należy się im postawić. W końcu firma jest na NASZEJ - POLSKIEJ ziemi.

Grażynka
@Kazimierz

To jest w ogóle wstyt i hańba żeby jacyś żółtki taka władze u nas pełnili i to nie tylko dd się dotyczy a innych firm co są władzami Koreańczycy. A dlaczego nasz Wiceprezes Jerzy nic nie robi? Nie stanie za Polakami?

:)))

Mam nadzieję że odpowiednie osoby to czytają bo mam mały apel i dobrom radę , przed postojem dajcie Pracownikom sowitą podwyszkę bo po przestoju możecie się lekko zdziwić haha

Ala

Hej koleżanki i koledzy. Jak wam się podoba "Bonus wakacyjny". Mnie SUPER :( , otrzymałam mniej niż rok temu ( może przez chorobowe ). Jak by nie było to poszanowanie Koreańczyków dla "starych" pracowników. Chyba czas zmienić firmę. Już chyba lepiej nie będzie.

PRAWDA
@Ala

Ciesz się, że dostałaś i nie narzekaj ze mniej niż rok temu pomimo chorobowego.

@PRAWDA

@AAAA

nie polecam

Al

Polecam

Kolejny miesiąc i następne zwolnienia. Jeszcze trochę i sami Koreańczycy zostaną.

Olo
@ja

Dziwisz się dziwisz się Wpisz w Google praca Czeski Cieszyn to zobaczysz Ile jest firm które na początek dają więcej niż my mamy po latach to też ludzie odchodzą ostatni zgasi światło

Sam
@Olo

Podobno w lipcu przed postojem następne zwolnienia polecą tylko czekają jaki będzie bonus wakacyjny

Bob
@Olo

A po postoju kilka osob porzuci prace bo beda mieli 2 tygodnie na znalezienie pracy. Chytrosc nie zna granic.

dj bobo
@Bob

Nie kilka osób porzuci swoja,posade a kilkanaście albo jeszcze więcej i więcej i wiecej

Obiektywny

To nic :D Teraz pracowników brakuje roboty przybywa, kierownicy chodzą i proszą ludzi o nadgodziny lecz w okresie letnim będzie ciężko :P Dobrze wiemy że biurowi i kierownictwo czyta te opinie, dlatego przedstawię krótki plan działania :) Po 1 wydłużcie przerwy do 30 min Po 2 Zacznijcie szanować pracowników starszych którzy wykonują świetnie swoją pracę Po 3 Płace ! ja wiem zawsze będzie mało ale 2300 brutto na umowie to już porażka Po 4 Reorganizacja zarządzanie tej firmy jest pełne chaosu Po 5 Rozwój pracowników ! Tutaj awansować albo zdobyć jakiś kurs graniczy z cudem :) Po 6 (usunięte przez administratora) tego barana który zamawia sprzęt i części do maszyn bo z nim daleko nie ujedziecie ps. Szantaż już na nas nie działa teraz nie macie 3 pracowników na miejsce jednego, a wyszkolonych pracowników co raz mniej wam zostaje, jaki z tego morał ? Jak 20 wyszkolonych pracowników wam wypowiedzenie rzucić to nawet nie będziecie mieli ludzi którzy będą szkolić innych

Miś
@Obiektywny

Wolą zamknąć ten bajzel niż spełnić twoje punkty ! Nie łudz sie nawet .Niedługo wy w biurach będziecie zbędni ,zapewniam was ,jak nie będzie miał kto pracować na produkcji a na Ukrainie opieprzajacej się po kątach nie ujedziecie !

@Miś

Już nawet Ukraina ucieka.

Kazimierz
@Niki

Korea też ucieka

nictylkonapalmzrzucic

Biali inaczej tylko napychają sobie kieszenie ryżem, a pracownikom nic nie dadzą podwyżki, a jak już to jakieś nędzne 20zł brutto. NIE POLECAM

nemo

Oni poprostu szukaja ludzi z poczuciem humoru, za smieszne pieniądze.

mrowkojad

Niestety w firmie robi sie jak w obozie, najnizsza krajowa i na dodatek ,nakaz noszenia okularow przez ktore ledwo co widac, przerwa liczona co do minuty . Opierda..... ludzi przez koreanczykow ze przeszedles szybciej do pracy i ze cie na stanowisku niema, nie interesuje ich to ze ktos na 2 zmiane i zaczyna za 15 min prace. Czepiaja sie o najmniejsze szczegoły i kazdy papierek dla nich ma byc poprostu idealnie. Linie nie moga isc do łazienki bez zastapienia. Ciekawe co w przypadku jak ludzi braknie. Chyba niestety beda zamawiane te pieluchy. I sie nie dziwcie ze nikt nie składa Cv do firmy.

Poldek

Czy są szanse na jakieś podwyżki w firmie?

@Poldek

Nie bo niemaja kasy powiedzieli ze za duzo zarabiamy a za mało robimy. Trzeba uciekac moze ktos inny nas doceni

@Poldek

A może postąpić jak ostatnio zrobiono w Seoyon i Koam Bażanowice. Nie wywalczyli zbyt dużo ale zawsze to coś więcej niż wcześniej. Ale do tego trzeba mieć j...ja. W Daedong pracowników chyba na to nie stać.

dindongmania
@waldek

No tak, bo podwyżka raz do roku to nic. W zeszłym roku były dwie, ale chyba już wszyscy o tym zapomnieli

@dindongmania

2 ? 20zl i 40zl ?

Jaś
@dindongmania

Tak w moimi przypadku po 40zl brutto

staś
@Jaś

toś je "dobry" pracownik skoro tylko tyle ci dali

Miś

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą ! Jest zakaz rozmów między sobą (niech sobie robotów zatrudnią)jest także zakaz wchodzenia na stołówkę między jedną nedzną 13 minutową przerwa ,tak 13 minutową bo w 15 minucie mamy być na stanowisku pracy i to za nędzne 1600zl ! Pracodawco ! Tam też pracują ludzie i zacznijcie nas tak traktować a napewno nie będziecie musieli dawać na ox.pl ogłoszeń na czerwono!

@Miś

Podpisuje się pod tym wpisem!!!!za niedługo administracja będzie zażywać na liniach razem z kierownikiem na czele!!!

@Miś

Oni juz sobie wypracowali opinie na rynku ,każda firma daje wiecej niz ta ,dlatego pustkami swieci i zero CV. Niech robia tak dalej :)

@Rikus

Zażywać ? a czym częstujesz ?

@anonymous

Miało być...zasuwac!

Zaklinaczka

Czymu firma Daedong w ogloszeniach o prace nie podaje stawki ? Jest tak zle ? Ze najnizsza krajowa ?

@Zaklinaczka

Tak płacą marnie

@Zaklinaczka

Jest Wiele firm w których płacą lepiej i dlatego ludzie odchodzą

Boss
@Jeszcze pracownik

A byli pracownicy wracają do firmy parami..

@Boss

Tak pochwalić się ile teraz zarabiają gdzie indziej

Zaklinaczka

Czyli opinie na miescie tej firmy sie sprawdzaja kazdy odradza tam isc. Bo za 1600 na reke ...

Papa Smerf

Produkcyjni mają smutne życie

Panas

Nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić woreczki

Pracuś
@Panas

Wy musicie mieć jeszcze smutniej bo was też ubywa :D

kękę
@Pracuś

nas ?

Mały

Jaki zdolny pracuś ...ulala...marnujesz się w tej nędznej dongowni ...????

POETA

Konczy sie niedziela I firmy kariera. Jutro do roboty Kazdy zapier..dziela. Za marna stawke Na przerwie bede jadl sałatke. Przebolec 8 godzin swoje I wypic piwa za dwoje. Rano do firmy zadzwonic I im na rzadanie przypie..... W te ostatnie nasze dni Udawaj ze dobrze ci.

Jedziemy
@POETA

Poeta rymuje, ale go zdisuje Jeśli je sałatke, niech weźmie dokładke W d,,, się przewraca, niby marna płaca Uczyc sie nie chciało, więc się meczy ciało Nieszczęśliwe życie, które chowasz skrycie Firmy nie obwiniaj bo to nie jej wina Zwolnij się czym prędzej, raduj moje serce.

Kalafior

Lideży! oddajcie te dodatkowe 150 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nitka
@Kalafior

Za co te dodatkowe 150 zł??? dla tzw.liderów,którzy i tak nic nie robią a jeszcze mają więcej kasy,pytam się za co???,są potrzebni jak "piąte koło u wozu"

@nitka

Dodatkowe 150 dla liderów za zapie___lanie wokół linii i ogarnianie tego całego (usunięte przez administratora) to i tak marna kwota. A jak już chcecie na kogoś najezdzac to nie na wszystkich. Fakt że niektórzy liderzy nic nie robią ale to raczej tyczy się góry bądź nowej hali.

@Liderzy

A na których halach według Ciebie?

@Niki

Co na których halach...?

Firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca więc nie narzekajcie !!

Hanys
@Andrzej

Fakaj się, sam se rób, albo już nie robisz bo się zwolniłes (usunięte przez administratora)

@Andrzej

Dobrą opinię chyba tylko w biurze

pracuś
@Andrzej

Hahaha dobrą opinię może w Korei bo w Cieszynie już nie

@Andrzej

A kim Ty jesteś w tej firmie?może inaczej..jakie krzesło grzejesz w biurze albo ile Ci obiecali za ta opinie?!!!Firma nigdy nie miała dobrej opini!!!!

Anal komandos

Brakuje firmie kasy ? Mała sprzedaż ? To wina manufacturingu sciany podpieraja. Ciagle na dworze siedzą i fajki palą . Albo chodzą do automatu w parach. A my musimy stac na tych liniach , i nawet do wc nie mozemy isc , jak nas nie zastapią? Ciekawe co wyprawiają na nadgodzinach.

Kaprawe oko
@Anal komandos

Podobno liderzy chcą pieluchy dla pracowników, żeby nie chodzili do wc bo nie chce im się ich zastępować

oczuś
@Kaprawe oko

Najtaniej to wychodzą Dady,bo pampersy original to dla firmy mogą być za drogie,ale jak się wezmie większą ilość,to jeszcze firma dostanie duży rabat,najlepiej wziąść od razu ze trzy palety, to wtedy pracownicy jeszcze zaoszczędzą aby nie wychodzic do wuceta,to jest propozal na conajmniej dwie stówy.

@Kaprawe oko

Kaprawe oko - pisz którzy to liderzy tak powiedzieli czy mówią, a jeśli tylko tak pieprzysz z d_py to lepiej się zamknij.

człowiek
@Liderzy

Już Ty dobrze wiesz którzy. Klika jest jedna. Brunetki, blondynki - wszystkie Nasze dziewczynki

Janek
@człowiek

Czy tylko ja mam wrażenie że tam gdzie kobiety tam jest problem ?

GUS podał, że podwyżki płac w kwietniu wyniosły 8% u nas można o tym tylko pomarzyć. Najmniej dostali najstarsi pracownicy, którzy tworzyli tę firmę. Zwalnia się coraz więcej osób. Najbardziej przykre jest to, że zwolnienia składają pracownicy długim, kilkuletnim stażu. Koreańczycy nie szanują pracowników o najdłuższym stażu całkiem inaczej niż u siebie w kraju. Dobrze im to nie wróży. Dodatkowo ten Mexyk, który musimy utrzymywać, zamiast się rozwijać. Smutne to :-(

Pis
@pracownik

Nie dosc ze roboty nam dodali najwiecej od 10 lat to przez meksyk mamy najnizsza sprzedaz bo nie dosc ze wysyłamy za darmo to jeszcze doplacamy do interesu . Ale to wina pracownikow i ich płacy jak wejdzie maroko to kazdy bedzie zarabial najnizsza krajowa bo inaczej firma padnie

Obiektywny

Tak sobie czytam to wszystkie hale narzekają prócz jednej.

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland