Opinie o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

t

mogliby trochę więcej płacić, ale poza tym nie ma na co narzekać

Pawik

Trochę pracowałam w Sofcie i nie powiem, że zawsze było idealnie, ale uważam ten okres pracy za świetny start.

Bartłomiej

W każdej pracy są plusy i minusy. . Wiem ze swojego doświadczenia że jak komuś się chce pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonywał swoją pracę to nikt nikogo się nie czepiał. Przychodziły osoby, którym już na samym wejściu trzeba było dziękować za to, że przyszły do pracy.

Renata

zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
klient

dobry sklep, polecam

lot

praca jak praca, trzeba handlować, uwijać się i tyle. Praca jako ph nigdzie nie jest łatwa i przyjemna, bo to praca z ludźmi, a ludzie są różni, a soft nie odbiega niczym od reszty

Markus

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, ale to chyba oczywiste. Inaczej zarabia kierowca, a inaczej przedstawiciel handlowy, który często ma również prowizję od sprzedaży, a jeszcze inaczej pracownik biurowy. Nikt tutaj nie napisze konkretnych kwot, ale w moim odczuciu jest przyzwoice

@Kostek@Isi rozumiem, że jesteście zadowoleni z tej pracy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym na co można liczyć będąc zatrudnionym w firmie? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Zdarzają się imprezy, czy też wydarzenia integracyjne?

Kostek
@Marta

Tak, ja ogólnie jestem zadowolony. Niestety benefitów żadnych dodatkowych nie ma :( za to imprezy dla całej firmy są organizowane regularnie :):):)

Isi

halo nie dramatyzujcie, że tutaj jest tak źle, bo praca jak praca. ważne, że pieniądze dobre i na czas

Kostek

ja pracuję jako kierowca i muszę napisać, że auto jest sprawne, regularnie serwisowane. Pracuje się dobrze. Nie obraziłbym się gdyby płacili troszkę więcej, ale póki co pracy nie zamierzam zmieniać

Gary

Atmosfera w firmie jest w porządku. Oczywiście nie ma motylków, ale jest okej. Kasa na stanowisku handlowca zależy głownie od wyników, są lepsze i gorsze miesiące, ogólnie nie jest źle.

Jackob

Serdecznie polecam firmę Soft. Handlowiec fachowo doradził mi przy wyborze środków czystości. Prawdziwi fachowcy, mili, pomocni i naprawdę znają się na rzeczy!

Opinia o sklepie Soft jak najbardziej pozytywna. Dobry kontakt telefoniczny. Szybka dostawa

Ajgor

duży plus za ogromny asortyment dzięki czemu można zamówić wszystko w jednym miejscu i mieć spokój :)

Igor

Obsługa jak obsługa - dla mnie jest ważne, żeby cena była dobra, a dostawa szybka. Tutaj obie te kwestie są spełnione

Nicki

nie wiem jak wyglądają kwestie "wewnętrzne" firmy, ale produkty mają dobrej jakości, a obsługę miłą i sprawną :)

Małgorzata

zamawiam u nich środki czystości od kilku lat, bo mają konkurencyjne ceny, szybką obsługę i dostarczają towar za darmo, także polecam

Gacek

praca jak praca :) za leżenie nie płacą - trzeba się trochę na gimnastykować żeby mieć dobre wyniki, ale wszystko jest do zrobienia

Umowa + Czas pracy + Wynagrodzenie + Atmosfera +

Filip

praca handlowca nie jest łatwa, ale daje dobre pieniądze. Soft się rozwija i daje perspektywy rozwoju. Prawda jest taka, że trzeba się wykazać, więc to praca dla ambitnych

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Prof. L. Chmaja 4
    35-021 Rzeszów

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.