Opinie o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

Zibi

a ja pracowałem za starych czasów i też było w porządku. Zostałem porządnie przeszkolony na początku, więc później mało co mogło mnie zaskoczyć. Pieniądze zawsze na czas. Jeśli chodzi o samochód to akurat ten, którym ja jeździłem był w porządku, więc nie ma na co narzekać

Jakub

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz w firmie jest bardzo dobrze. Atmosfera dobra, wynagrodzenie zawsze na czas. Szef owszem wymagający, ale można z nim dojść do porozumienia.

@Mała Aga rozumiem, że pozytywnie wspominasz czas przepracowany w Soft. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju, o których wspominasz? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe szkolenia, czy też kursy umożliwiające podnoszenie kwalifikacji? Piszesz też, że w Soft istnieją zasady, które nie każdemu będą odpowiadać. Co to za zasady? Warto mieć ich świadomość w trakcie lub przed aplikacją do firmy.

Mała Aga
@Marta

Jesli chodzi o możliwość rozwoju to tak, są organizowane szkolenia produktowe, handlowe. Zdarzają się szkolenia zewnętrzne. Dla mnie przede wszystkim rozwój w tej firmie związany był z przejmowaniem nowych procesów i zadań z jednoczesnym przekazaniem wcześniejszych pracownikom z krótszym stażem. Zaczynałam jako zwykły pracownik biurowy a skończyłam jako hybryda specjalisty do zamówień publicznych i Kupca :-) Jeśli chodzi zaś o zasady to miałam bardziej na myśli to, że za picie kawy szef nie goni ale praca musi zostać wykonana i to dobrze. Firma ma wysoką renomę, wiele ludzi długo na nią pracowało i należy pracować i być kreatywnym żeby ją utrzymać. Z takich zasad innych niż standardowe to nie wolno palić w samochodzie służbowym (chyba niezbyt wygórowane życzenia, prawda?). Pozdrawiam cały zespół ????

W maju zakończyłem swoją współpracę z SOFT, głownie ze względu na sytuację osobistą i idącą za nią potrzebą zmiany. Nie będę opowiadał czy warunki są dobre czy złe, to subiektywne odczucie. Jednak to za co cenię Szefa i firmę to fakt, że wszelkie ustalenia do jakich dojdzie są wprowadzane w życie. Każdy sam musi sobie odpowiedzieć czy warunki jakie ustali mu odpowiadają. Ale może mieć pewność, że będą w trakcie pracy dokładnie takie jak ustalenia. A co do pracowników to w żadnej innej firmie nie miałem specjalnie ochoty wpadać w odwiedziny. Aż do czasu odejścia z Softu. Z tymi ludźmi lubię po prostu spędzać czas.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Mała Aga

Pracowałam w firmie SOFT przez ponad 6 lat. Naprawdę dużo się nauczyłam, poszerzyłam horyzonty, nabyłam masę doświadczenia. Czasu tam spędzonego nie żałuję. Za to będę mile go wspominać. Dla czepliwych:zmieniłam pracę głównie dlatego, że chciałam pracować w języku angielskim, a niestety w Soft nie miałam takiej możliwości. Oczywiście w Soft istnieją zasady, które nie zawsze będą wszystkim odpowiadały, ale w każdej firmie coś takiego występuje. Czy Szef jest wymagający? Wymaga zaangażowania w wykonywane obowiązki - bo za to wynagradza. Nie jest to bowiem miejsce dla ludzi, którzy szukają pracy po to, żeby 8h posiedzieć, posłuchać muzyki i postukać w klawiaturę. Takie lenistwo i marnotrawstwo zdarza się już chyba tylko w urzędach. Co do handlowców: każdy z nich otrzymuje wsparcie biura, przedstawicieli producentów i ma przeprowadzony wprowadzający cykl szkoleń. Handlowcy pracują na laptopach/tabletach. Firma ciągle się rozwija, poszerza ofertę produktów, tworzy coraz więcej stałych tras, zdobywa nowych klientów. W miarę potrzeb i możliwości flota samochodowa jest modernizowana. Jeśli rozumiesz, na czym polega praca handlowca i posiadasz odpowiednie cechy, to warto spróbować. Starania zazwyczaj przekładają się na wyniki. Jeśli chcesz pracować w biurze - dołącz do zespołu, dużo się nauczysz i otrzymasz możliwość rozwoju na stanowisku. Ci, którzy już tam pracują, to wspaniali ludzie - chętnie dzielący się swoją wiedzą i informacjami, znający się bardzo dobrze na meandrach swojej pracy i wykonujący ją najlepiej jak to możliwe. Przez wszystkie lata mojej pracy nie było sytuacji, w której nie mogłabym na kogoś z nich liczyć. Wyjątkową osobą jest kierownik działu handlowego, zawsze pomocny i pomysłowy. Raz jeszcze dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za współpracę. Z rozrzewnieniem wspominam poranne przygotowywanie kawy w przyjemnej atmosferze :-) Naprawdę smutno było odchodzić.

Piotr Paryc

Pracowałem w firmie SOFT przez ostatnie 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Odszedłem tylko dlatego , że otrzymałem duża propozycje w innej części Polski. Atmosfera w pracy była jak najbardziej ok i w dniu pożegnania było mi realnie przykro że ten etap się kończy. Szef jest oczywiście wymagający ale jest też człowiekiem słownym i wszystkie ustalanie , które mieliśmy były w 100% spełnione, kasa zawsze na czas i taka jak ustalaliśmy. Kierownik działu handlowego to mega dobry człowiek pod którym przyjemnie się pracowało. Na początku pracy dostałem bardzo dużo wsparcia zarówno merytorycznego (mnóstwo szkoleń) jak i psychicznego. Moje osobiste odczucie jest takie , że opinie negatywne ,które się pojawiły wyżej to opinie nieudaczników , leni i krętaczy , którzy niestety od czasu do czasu pojawiają się w pracy w każdej firmie. Jak masz predyspozycje do handlu i chce Ci się pracować to w Sofcie będziesz zadowolony i zarobisz fajną kasę. Pozdrawiam cały zespól :) mam nadzieję że będziecie mnie miło wspominać

iji

@paweł wiaodmo ze teraz znajomosc jezykow obcych jest czyms waznym mam racje? dzieki temu latwiej jest znalezc prace w wiekszoci firm tak zapewne jest

z deszczu pod rynnę

Pojawiło się ogłoszenie o pracę. Bardzo dobrze, że istnieje taki portal. Szkoda tylko, że nie każdy tu zagląda. Pozdrawiam,

pepsiak

witam!! ogólnie praca w sofcie to chyba jeden z najgorszych etapów w mojej karierze. Oczywiście przed rozpoczęciem pracy , przeczytałem wszystkie wpisy na tym forum i pomyślałem, na pewno nie jest aż tak źle!!! i wiecie co? jest!!! a nawet i gorzej. (usunięte przez administratora)

nikt

Jak się nie chce pracować, tylko słuchać muzyki w luksusowym aucie z klimą, to powodzenia :) Nie żebym kogoś bronił, albo oskarżał, ale w tym kraju to nigdy nikomu nie dogodzi. Ogarnijcie się i do pracy rodacy.

malina327

witam a jak rozwiązałeś z nimi umowę o dzieło

Co do atmosfery to dla mnie porażka, pracowałem tam chwile, ale jak dla mnie była to tylko strata czasu, szef wymagania ma ogromne, a zero pomocy dla nowych pracowników. Wynagrodzenie śmieszne - jeśli nie masz swojej bazy klientów, a skad masz ją mieć od razu w pierwszych miesiącach pracy? Pracownik nie ma nic do gadania, ma być tak jak szef powie i kropka.

również pracownik

Bzdury piszesz.Atmosfera w pracy ok, szef wymagający ale też i płaci dobrze, bardzo fajnie się mi tu pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Prof. L. Chmaja 4
    35-021 Rzeszów

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.