Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.

Rzeszów

Opinie o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.

Jackob 2017-08-18 15:09
Serdecznie polecam firmę Soft. Handlowiec fachowo doradził mi przy wyborze środków czystości. Prawdziwi fachowcy, mili, pomocni i naprawdę znają się na rzeczy!
Gary 2017-08-21 08:46
Atmosfera w firmie jest w porządku. Oczywiście nie ma motylków, ale jest okej. Kasa na stanowisku handlowca zależy głownie od wyników, są lepsze i gorsze miesiące, ogólnie nie jest źle.
Kostek 2017-08-21 12:12
ja pracuję jako kierowca i muszę napisać, że auto jest sprawne, regularnie serwisowane. Pracuje się dobrze. Nie obraziłbym się gdyby płacili troszkę więcej, ale póki co pracy nie zamierzam zmieniać
Isi 2017-08-24 15:30
halo nie dramatyzujcie, że tutaj jest tak źle, bo praca jak praca. ważne, że pieniądze dobre i na czas
Marta 2017-08-25 09:54
@Kostek @Isi rozumiem, że jesteście zadowoleni z tej pracy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym na co można liczyć będąc zatrudnionym w firmie? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Zdarzają się imprezy, czy też wydarzenia integracyjne?
Kostek 2017-08-29 15:51
Tak, ja ogólnie jestem zadowolony. Niestety benefitów żadnych dodatkowych nie ma :( za to imprezy dla całej firmy są organizowane regularnie :):):)
Markus 2017-08-30 08:54
Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, ale to chyba oczywiste. Inaczej zarabia kierowca, a inaczej przedstawiciel handlowy, który często ma również prowizję od sprzedaży, a jeszcze inaczej pracownik biurowy. Nikt tutaj nie napisze konkretnych kwot, ale w moim odczuciu jest przyzwoice
lot 2017-08-31 09:28
praca jak praca, trzeba handlować, uwijać się i tyle. Praca jako ph nigdzie nie jest łatwa i przyjemna, bo to praca z ludźmi, a ludzie są różni, a soft nie odbiega niczym od reszty
klient 2017-08-31 16:22
dobry sklep, polecam
Renata 2017-09-01 14:11
zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny
Bartłomiej 2017-09-01 14:45
W każdej pracy są plusy i minusy. . Wiem ze swojego doświadczenia że jak komuś się chce pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonywał swoją pracę to nikt nikogo się nie czepiał. Przychodziły osoby, którym już na samym wejściu trzeba było dziękować za to, że przyszły do pracy.
Pawik 2017-09-01 15:48
Trochę pracowałam w Sofcie i nie powiem, że zawsze było idealnie, ale uważam ten okres pracy za świetny start.
t 2017-09-04 09:39
mogliby trochę więcej płacić, ale poza tym nie ma na co narzekać
Magdalena 2017-09-04 09:49
Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Towar wysokiej jakości.
Maszik 2017-09-04 14:04
Normalna praca. Nie jest to jakiś szczyt marzeń i ambicji, ale za pieniądze, które tam oferują można spokojnie trochę popracować
PatryczON 2017-09-04 15:33
zgadzam się z opinią powyżej :) jest okej, nawet całkiem dobrze, ale nie na całe życie :)
uki 2017-09-05 09:13
praca handlowa wygląda dokładnie tak jak wszędzie :) ostateczne wynagrodzenie zależy od sprzedaży, a produktów jest dużo więc jest na czym pracować
Gbs 2017-09-05 14:31
Może ph mają ciężką robotę, ale praca w biurze przebiega raczej bezstresowo. Jak jest jakiś problem to atmosfera trochę się napina, ale szef pochodzi z rozsądkiem do sytuacji i rozchodzi się po kościach
FF 2017-09-05 15:16
jako fakturzysta też spoko, wypłata stała i w terminie, szef wymaga, ale nie stoi nad Tobą z biczem, może tylko handlowcy mają ciężki chleb
Kosa 2017-09-06 13:05
ja na początku miałem trochę kose, ale dotarliśmy się w biurze i teraz wszystko gra i buczy :P
Uoki 2017-09-06 15:21
Na początku pracy jest sporo rzeczy do ogarnięcia - system, polityka działania firmy itp, ale po kilku tygodniach jak człowiek się wdroży to już jest z górki
Trueeeee 2017-09-07 09:10
a dla mnie tylko okej, bez lukru, znośnie. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale cudów też nie ma
Marta 2017-09-07 12:11
@Gbs @FF Rozumiem, że praca w firmie Wam odpowiada. Wspominacie jednak o tym, że handlowcy mają w firmie najciężej. Co takiego macie na myśli? Czy chodzi tu o to charakterystykę pracy w tym dziale firmy i konieczność aktywnej sprzedaży? Czy może coś jeszcze sprawia, że jest to według Was cięższa praca? A może mogłaby wypowiedzieć się osoba, która obecnie pracuje na tym stanowisku?
ph 2017-09-08 09:37
Tak, chodzi po prostu o charakterystykę "zawodu", a nie o miejsce pracy. Wszędzie handlowiec ma ciężką pracę, bo musi pracować z ludźmi i sprzedawać jak najwięcej, więc musi być uparty, czasem się narzucać i ogólnie to ciągła walka :)
Jack 2017-09-11 09:16
Szef wymagający, ale uczciwie wynagradzający. Jest ciśnienie na pracę, ale ogólnie atmosfera jest spoko, bo można się pośmiać i pożartować. Wiadomo, że za picie kawy nikt nam nie płaci, więc trzeba swoje zadania zrobić.
Igorex 2017-09-11 11:51
Atmosfera na początku bardzo fajna, pomoc dla nowego pracownika z każdej strony, więc na spokojnie można się wdrożyć, bez stresu i głupich komentarzy, a jak będzie dalej to zobaczę i wtedy się wypowiem
Jasiek 2017-09-11 16:19
ja sobie chwaliłem tą prace, wiele się tam nauczyłem i łatwiej było mi wystartować z własnym biznesem :) także polecam
Yzzy 2017-09-12 15:08
Praca jak praca, ale obsługi klienta, jakości produktów i dbania o szczegóły nie można im odmówić...
Jacek 2017-09-13 17:00
Dla mnie to była dobra firma żeby w czasie studiów zdobyć trochę doświadczenia i lecieć dalej, ale nie mogę nic byłemu pracodawcy zarzucić :) wszytko było zgodnie z umową
Oxik 2017-09-14 08:42
sprawdzona firma przez lata, jeśli coś się zmienia to tylko na plus
Heniek 2017-09-14 14:06
naprawdę konkurencyjne ceny, a dodatkowym atutem jest duży asortyment. Czasem na allegro jest taniej, ale nigdy nie zdarza się żeby jakiś sprzedawca miał wszystko w jednym miejscu, a płacenie 5 razy za przesyłkę mija się z celem
Trybson 2017-09-15 08:41
dla mnie bez szału, pracowałem tam kilka miesięcy i poszedłem gdzie indziej, ale jakichś wielkich, rzucających się wad tej pracy też nie widzę - ja po prostu miałem inne ambicje :
Trójmiejski 2017-09-15 10:06
ja tam zamawiam wszystko co potrzeba i nigdy nie mam problemu że czegoś akurat tam nie ma i trzeba specjalnie po coś jeżdzić. Przesyłka dość szybka, a obsługa sprawna
Lisek 2017-09-16 11:18
Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem. Jakość naprawdę dobra. Nie mogę powiedzieć żebym kiedykolwiek był zawiedziony. POLECAM
dex 2017-09-16 13:32
Nie mam zastrzeżeń. Jakiejś niewiadomo rewelacji nie ma, ale ogólnie spoko i mogę polecić
Danny 2017-09-18 09:04
Wg mnie warto skorzystać z ich usług. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten sklep!
Monster 2017-09-18 11:07
Duży wybór i świetne produkty. Cenowo nie ma tragedii więc mogę polecić. Obsługa telefoniczna też pomocna. 10/10
Marta 2017-09-18 14:23
Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć też coś więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy? Z ilu etapów się składa? Jak oceniacie jego poziom trudności? Dodatkowe informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej również będą bardzo pomocne.
Kaliniak 2017-09-18 14:54
Rekrutacja jak rekrutacja, nic trudnego. Nie ma co się martwić.
luuk 2017-09-18 16:24
Dobra praca. Pewna wypłata na czas. Godziny pracy elastyczne. Pracuję pół roku i uważam, że to była dobra decyzja
MIkita 2017-09-19 09:53
Zrealizowali dla mnie wiele zamówień. Produkty najwyższej jakości, dobre promocje. Kontakt z firmą dobry, bez żadnych problemów.
WW 2017-09-19 11:09
Nie jest to moja wymarzona praca, ale nie mogę narzekać. Jest ok. Płacą na czas i człowiek się w pracy nie nudzi.
milka 2017-09-19 13:12
Według mnie praca jest dobra - więcej pozytywów niż negatywów.
Kajtek 2017-09-19 15:31
Startowałem tam bez doświadczenia i obawiałem się, że sobie nie poradzę. Na szczęście jakoś się udało i sobie radzę. Jestem zadowolony i polecam!
smoli 2017-09-20 09:12
jak ktoś chce pracować to wszędzie będzie pracował z tym, że tu chociaż dobre są wypłaty i atmosfera
Easy 2017-09-20 11:44
Pewna firma. Wypłacalna i solidna. Dotychczasowa współpraca układa się wzorcowo.
Bartek 2017-09-20 16:26
Miałem przyjemność pracować w Soft dłuższy czas. Jeśli miałbym ocenić firmę to zasługuje na najwyższe oceny. Praktycznie w każdym odniesieniu, czy do zarobków czy do troski o pracownika.
Marta 2017-09-26 09:31
@milka piszesz, że więcej jest pozytywów z pracy w firmie, niż minusów. Możesz powiedzieć coś więcej o tych plusach? Co konkretnie sprawia, że warto pracować w firmie? @Bartek rozumiem, że Ty również jesteś zadowolony z pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?
Mała Aga 2017-10-07 19:03
Jesli chodzi o możliwość rozwoju to tak, są organizowane szkolenia produktowe, handlowe. Zdarzają się szkolenia zewnętrzne. Dla mnie przede wszystkim rozwój w tej firmie związany był z przejmowaniem nowych procesów i zadań z jednoczesnym przekazaniem wcześniejszych pracownikom z krótszym stażem. Zaczynałam jako zwykły pracownik biurowy a skończyłam jako hybryda specjalisty do zamówień publicznych i Kupca :-) Jeśli chodzi zaś o zasady to miałam bardziej na myśli to, że za picie kawy szef nie goni ale praca musi zostać wykonana i to dobrze. Firma ma wysoką renomę, wiele ludzi długo na nią pracowało i należy pracować i być kreatywnym żeby ją utrzymać. Z takich zasad innych niż standardowe to nie wolno palić w samochodzie służbowym (chyba niezbyt wygórowane życzenia, prawda?). Pozdrawiam cały zespół ????
Marta 2017-10-09 10:05
@Mała Aga dziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że firma oferuje możliwość rozwoju oraz również możliwość awansu. Jak długo trwało zanim jako zwykły pracownik biurowy zaczęłaś dostawać nowe zadania i szansę na zmianę stanowiska?
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.