Opinie o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na InfoPraca.pl, ostatnie dodali 7 lutego.

D D Nowy wpis

Pracowałam w firmie 6 lat na stanowisku specjalisty. Na początku było sporo informacji do przyswojenia w dość krótkim czasie. Jednak z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że pozyskałam dodatkowe doświadczenie, nauczyłam się szybko i samodzielnie podejmować decyzje oraz organizować swój czas pracy tak, aby sprostać wszystkim obowiązkom w ramach wykonywanego stanowiska. Korzystałam ze szkoleń, które pozwoliły mi na rozwój zawodowy, a tym samym podnosiły moje kwalifikacje. Wsparciem i życzliwością objęli mnie handlowcy, którzy posiadają bogatą wiedzę produktową, co pozwoliło mi sprawnie rozeznać się w dość trudnym asortymencie i brać udział w postępowaniach przetargowych. Szef jest wymagający, ale nie stoi i nie patrzy na ręce, pozwala podejmować samodzielne decyzje, co na moim stanowisku było dużym atutem. Terminowość wypłat to kolejny plus. Obecnie firma jest na etapie wdrażania nowych pomysłów, które pozwolą na jej dalszy rozwój. Firmę mogę polecić wszystkim tym, którzy nie boją się nowatorskich pomysłów, dodatkowych obowiązków, stawiają na rozwój osobisty, są kreatywni, elastyczni i chcą rzetelnie wykonywać swoje obowiązki a nie przewisieć do 16 - tej z miną cierpiętnika.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Mechanik w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Były Nowy wpis

Nie ma takiego stanowiska. Szukają wszędzie pracowników gdzie tylko się da za śmieszna pieniądze. Wyzysk i tye

Enarta Nowy wpis

Rządzi jedna osoba w biurze kłócąc wszystkich

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
kierowca

Mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku kierowcy?

Sheep

Miałam przyjemność pracować w firmie Soft ponad 2 lata, jestem młodą osoba i to była moja pierwsza poważna praca. Firma nauczyła mnie współpracy z ludźmi, systematyczności i stawiania sobie wyżej poprzeczki w karierze zawodowej. Zajmowałam stanowisko pracownika biurowego, zaczynałam od najprostszych czynności a z czasem pojawiały się coraz to nowsze i bardziej odpowiedzialne zadania, dzięki którym poszerzyłam swoje horyzonty. Nauczyłam się wszystkiego od podstaw z ogromną pomocą osób pracujących w biurze za co jestem im wdzięczna, gdyż zawsze służyli radą jako doświadczeni, wieloletni pracownicy. Szef rozwija firmę dlatego też stawia konkretne wymagania wobec ludzi tam pracujących i jak w każdej firmie trzeba się starać i wykonywać rzetelnie swoje obowiązki. Każdy kto pracował w firmie i zna jej politykę wie że w tej branży trzeba się rozwijać a tym którzy nie mieli okazji pracować w Sofcie z czystym sumieniem polecam! Zawsze będę miło wspominać współpracę z firmą i ludzi których tam poznałam. Pozdrawiam całą ekipę!

Rafi
@Sheep

To co spowodowało że odeszłas z tamtąd?

@Mała Aga dziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że firma oferuje możliwość rozwoju oraz również możliwość awansu. Jak długo trwało zanim jako zwykły pracownik biurowy zaczęłaś dostawać nowe zadania i szansę na zmianę stanowiska?

@milkapiszesz, że więcej jest pozytywów z pracy w firmie, niż minusów. Możesz powiedzieć coś więcej o tych plusach? Co konkretnie sprawia, że warto pracować w firmie? @Bartekrozumiem, że Ty również jesteś zadowolony z pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?

Bartek

Miałem przyjemność pracować w Soft dłuższy czas. Jeśli miałbym ocenić firmę to zasługuje na najwyższe oceny. Praktycznie w każdym odniesieniu, czy do zarobków czy do troski o pracownika.

Easy

Pewna firma. Wypłacalna i solidna. Dotychczasowa współpraca układa się wzorcowo.

smoli

jak ktoś chce pracować to wszędzie będzie pracował z tym, że tu chociaż dobre są wypłaty i atmosfera

Kajtek

Startowałem tam bez doświadczenia i obawiałem się, że sobie nie poradzę. Na szczęście jakoś się udało i sobie radzę. Jestem zadowolony i polecam!

milka

Według mnie praca jest dobra - więcej pozytywów niż negatywów.

WW

Nie jest to moja wymarzona praca, ale nie mogę narzekać. Jest ok. Płacą na czas i człowiek się w pracy nie nudzi.

MIkita

Zrealizowali dla mnie wiele zamówień. Produkty najwyższej jakości, dobre promocje. Kontakt z firmą dobry, bez żadnych problemów.

luuk

Dobra praca. Pewna wypłata na czas. Godziny pracy elastyczne. Pracuję pół roku i uważam, że to była dobra decyzja

Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć też coś więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy? Z ilu etapów się składa? Jak oceniacie jego poziom trudności? Dodatkowe informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej również będą bardzo pomocne.

Kaliniak
@Marta

Rekrutacja jak rekrutacja, nic trudnego. Nie ma co się martwić.

Monster

Duży wybór i świetne produkty. Cenowo nie ma tragedii więc mogę polecić. Obsługa telefoniczna też pomocna. 10/10

Danny

Wg mnie warto skorzystać z ich usług. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten sklep!

dex

Nie mam zastrzeżeń. Jakiejś niewiadomo rewelacji nie ma, ale ogólnie spoko i mogę polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.?

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Prof. L. Chmaja 4
    35-021 Rzeszów

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.