Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

2.4/5
Na podstawie 113 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Czy to prawda że Maflow do końca roku nie przyjmuje?

Do wszystkich chcących dostać się do Maflow nie polecam tego zakładu w Chełmku ani w Tychach.Za długi czas oczekiwania na umowę na dłuższy czas.Trzeba być mocno odpornym na stres i są słabe zarobki w dodatku za byle co można wylecieć.Szkoda życia lepiej szukać innego zakładu czy też zakładów..

Klop

Plotki chodzą że zakład jest do odstrzału

@Klop

Ten zakład nigdy nie padnie to są tylko plotki

Ct

Tutaj tak mało piszą czy pani (usunięte przez administratora) wszystko usuwa?

Działanośc firmy, doświadczenie zawodowe, wymagania kandydata. Obiecali dac odpowiedz - oczywiście, nie zadzwonili żeby poinformować o wyniku rekrutacji i z grzeczności podziękować za udział.

test na laptopie z excela, znajomosc funkcji, tabel..

logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Elza

Co powiecie o wyjazdach typu Toruń, Meksyk???

Ct
@Elza

Toruń już pada garstka ludzi została

Do wszystkich chcących dostać się do Maflow nie polecam tego zakładu ani w Tychach ani w Chełmku.Szkoda życia zbyt długi czas żeby dostać umowę na stałe.Trzeba być mocno odpornym na stres.i słabe zarobki są.Lepiej szukać innych zakładu.

Edyta

Zazwyczaj w każdym miejscu pracy bywają stresujące chwile. Często jednak stabilność zatrudnienia i dobre warunki sprawiają, że pracownicy są ogólnie zadowoleni. Jak to wygląda w Maflow? Czy atmosfera wśród pracowników sprzyja lepszej pracy? @Klara, czy długo pracujesz w firmie? Czy od momentu Twojego zatrudnienia do chwili obecnej zaszły jakieś zmiany, przez które masz negatywne odczucia co do firmy?

Klara
@Edyta

Stabilności zatrudnienia nie ma żadnej, przynajmniej dla nowych pracowników - umowy agencja pracy, zarobki śmiech na sali najniższa krajowa.

Rafał

W Maflow jest spoko praca, składajcie podania,wysyłajcie do agencji przyjmują każdego ,składajcie też przez znajomych wtedy jest największa szansa na przyjęcie lub wyślijcie agencji AAS np.swój numer telefonu wtedy do was od ręki oddzwonią tylko róbcie to po 8.00 rano w tygodniu i od razu zapraszają n rozmowę, lub bezpośrednio przez ich stronę.

Klara
@Rafał

Praca wale nie jest spoko jest beznadziejna zwłaszcza na montażu, atmosfera taka że ino siekiere zawiesić,. Nie polecam!! Trzeba być naprawdę odpornym na stres!!

Edyta

@Rafał, czy w firmie jest obecnie duża rotacja, że stale są prowadzone rekrutacje? Może w ostatnim czasie powstał jakiś nowy dział, i stąd zapotrzebowanie na pracowników? Doprecyzuj proszę, co znaczy dla Ciebie "spoko praca". Masz na myśli dobre warunki zatrudnienia?

Edyta

@Tomas, forum nie jest miejscem na tego typu komentarze, ale rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń? Czy ogólne warunki Ci odpowiadają? Co uważasz za zaletę zatrudnienia w Maflow, a co chciałbyś zmienić?

Tomas

W Toruniu widać kto jak wchodzi głęboko i z kim śpi po ilości zmienianych samochodach w tym roku.

Edyta

@Marcin, dziękuję za odpowiedź. Wspominasz, że praca na produkcji jest przeznaczona dla obu płci, a czy w Maflow są jakieś działy, gdzie pracują tylko mężczyźni lub tylko kobiety? Piszesz również o pracy w sobotę, czy jest to obowiązkowe? @Kandydat, możesz powiedzieć więcej o samym procesie rekrutacji i rozmowie? Ile czekałeś na odpowiedź z firmy? Na co powinni się przygotować potencjalni kandydaci?

Jeżeli ktoś by się pytał czy polecam Maflow to powiem tak, jeżeli ciśnie kogoś kasa i nie może znaleść innej pracy to można próbować ale kokosów nie zrobicie.Ledwo 2 tys się zarabia z sobotami. Aha i musicie być odporni na stres.Zresztą tak kiedyś nawet pisało na ogłoszeniu.Ludzie ciągle przychodzą i odchodzą.Osobiście znajomym bym tej firmy nie polecił.

Do osób chcących dostać się do Maflow Chełmek przez AAS. Wystarczy wysłać SMS-a swój numer telefonu i jesteście przyjęci przyjmują jak leci. Rozmowę każdy przechodzi bo potrzebują ludzi i prowadza ją młode osoby. Nie jak to dawniej było kierownictwo. Można się zwolnić i po jakimś czasie znowu się przyjąć bez problemu taką osobę przyjmą. Do Maflow przez Agencje można iść na rozmowę olać ich a po jakimś czasie znów startować lub się zwolnić np. po 2 czy iluś tam miesiącach a potem startujesz to i tak cię przyjmą.Są firmy w których jak pracujesz i się potem zwolnisz to już ludzi nie przyjmują lub jak jesteś na rozmowie i stwierdzą że nie jesteś odpowiednim kandydatem to już nie masz szans się do nich dostać.Panuje dowolka przyjęć i zwolnień nie jak kiedyś. Nie, oni biorą ludzi jak leci,Podanie i CV jest po to żeby mieli tylko papier że niby czyli podanie kandydata.Teraz wprowadzili żeby wysyłać smsem na OLX wszystko pisze lub próbuj bezpośrednio na zakład. Nie sprawdzają kwalifikacji przechodzisz tylko testy na rozmowie i sprawdzają czy dany kandydat umie mierzyć suwmiarką.A potem badania lekarskie jak je przejdziesz to idziesz do pracy.Tak szkolą na maszynach, najgorsze jest to że na jednej zmianie możesz pracować nawet na kilku maszynach i tak przez jakiś czas.A po jakimś czasie przydzielają cię na jedną maszynę.Jeśli aplikujesz na pracownika produkcji lub operatora maszyn to jedziesz na już do końca.Atmosfera trzeba po prostu uważać z kimś się zadajesz. Tak na każdą maszynę jest szkolenie .Każdy przechodzi testy bez problemu.Nie wykształcenie nie ma znaczenia biorą jak leci, jeśli aplikujesz na stanowisko Pracownik produkcji/operator maszyn.Tak praca jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.Praca nie jest ciężka tylko monotonna. Nie chce żeby ktoś pomyślał że oczerniam Maflow Chełmek czy Agencje AAS tylko pisze jaka jest prawda. Jeżeli ktoś chce się dostać do Maflow niech składa na całego teraz Podania i CV ze zdjęciem najlepiej przez główną stronę AAS.

Edyta

@Marcin, rozumiem, że to przeszkolenie jest na każdą obsługiwaną maszynę, tak? To dobrze, że pracownicy mogą zdobyć więcej doświadczenia. Wspominasz, że trzeba przejść testy, czy są one trudne? Nie jest wymagane wykształcenie techniczne? Czy praca jest przeznaczona także dla kobiet?

Edyta

@Olo, a możesz powiedzieć, jak zmienił się system premiowy i od czego teraz zależy dodatek? Czy trudno osiągnąć wymagane normy? Dlaczego atmosfera jest taka ciężka? @Marcin, pracodawca w żaden sposób nie sprawdza kwalifikacji? Czy nowe osoby przechodzą przeszkolenie? Czy na każde stanowisko łatwo się dostać?

Rafał
@Marcin

Olo

Witam Jestem pracownikiem tej zajebistej firmy :-)) już cztery lata. Na początku było trudno bo na stawce operatora to padaka. Gdy zostałem ustawiaczem to stawka i dodatek no powiedzmy że jest prawie ok. Ale po wprowadzeniu nowych zasad premiowania to porażka. Odbiło wszystkim operatorom, brygadzistom no i nie można zapomnieć o psełdo kierownikach. Atmosferę można opisać tak że sikiere można powiesić. Mam zamiar się zwolnić bo ja nie nadaje się do wyścigu szczurów. A jeszcze jedno pod...lanie to norma. A nawet jak masz rację i potrafisz udowodnić komuś głupotę to już masz prze.....bane. Kończę te moje wypociny i uważajcie szkoda nerwów i zdrowia

Edyta

Pod tym linkiem http://www.maflow.com/art/165/poland.html możecie znaleźć aktualne oferty pracy w Polsce, firma oferuje także stanowiska w innych krajach. Czy ktoś z Was ostatnio starał się o zatrudnienie w Maflow? Jakie warunki są oferowane nowym osobom? Co sądzicie o panującej atmosferze? Czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Opiszcie, jak Wam się pracuje, wszystkie informacje mogą być cenne.

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maflow Polska Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maflow Polska Sp.z.o.o
  • Jagiellońska 76