Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Xxx1992

Słyszałem że w chelmku panie z Ukrainy dorabiaja po godzinach

Jak dobrze się orientuję to Synowiec u was rządzi. Powiem tak ,rządził w sempertransie ludzi miał za nic. Jedyne co mogę o nim powiedzieć to nic dobrego.

W marcu 2019r sąd ogłosił, że zakończono postępowanie upadłościowe!!

Czy firma jeszcze w Tychach istnieje? Bo znalazłam informację o upadłości?

Alum
@ja

Istnieje.

Działanośc firmy, doświadczenie zawodowe, wymagania kandydata. Obiecali dac odpowiedz - oczywiście, nie zadzwonili żeby poinformować o wyniku rekrutacji i z grzeczności podziękować za udział.

test na laptopie z excela, znajomosc funkcji, tabel..

Leszno
ADAM

Witam. Czy jest jakiś przewóz typu bus z Chrzanowa ?. Będę wdzięczny za informację.

Rafał
@ADAM

Tak jeździ

Obserwator

Wielkie sprzątanie w Tychach a miotła pochodzi z Chełmka

gerhard

Jak dobrze że już mnie tam nie ma... ufff pozdrawiam zielonych mafloków hehe

To

Jakaś kasa na święta się szykuje ktoś coś wie?

Eustachy

Praca dla ludzi ambitnych. Łatwo się można wybić z produkcji tylko trzeba chcieć, głównie młodzi mają największe szanse żeby coś osiągnąć w tej firmie. Płaca trochę słaba ale w Polsce ciężko gdziekolwiek coś więcej dostać. Polecam głównie tym którzy mają większe ambicje niż praca na maszynie

@Eustachy

Piszesz, że zaangażowane osoby mają szansę na rozwój kariery. Opowiesz, jakie warunki trzeba spełnić i jak wygląda ścieżka awansu? Dlaczego sądzisz, że największe szanse mają osoby młode? Mówisz również o zarobkach, czy wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii?

Byłem 2 tyg temu na rozmowie w chełmku - niepoważni ludzie. wszystkim rozważającym prace w biurach podpowiadam - są inne firmy w których rozmowa wyglada powaznie i rzeczowo. Mam swiadomosc ze miałem do czynienia z pojedynczymi osobami ktore prowadziły ta rozmowe ale... u mnie ta firma jest skreslona :) strata czasu. ps. Ciekawe jak długo będzie widoczny ten komentarz.. :)

@Kandydat

Hej a możesz napisać czemu było aż tak zle?

@anonymous

A po co mam pisać? Żeby sobie te osoby przeczytały czym dokładnie się zbłaźnili przede mną? :) nie ma takiej wiedzy tak za free :) niech przed innymi kandydatami tez się wygłupiają jeśli mają ochotę. Zresztą myślę ze mój komentarz każdemu rozgarniętemu inżynierowi da do myślenia i sobie odpuści 'wycieczkę':). Wiec jedyna 'siła' jaka im pozostaje to studenci czy tam świeżo upieczeni absolwenci o ile łykną te symboliczne pieniądze. Ja niestety nie mogę traktować tego poważnie ponieważ mam już dobrych kilka lat doświadczenia ale chyba młodo wyglądam bo gadali ze mną jakbym był żółtodziobem... :) ps. to jednak prawda ze jak sie ma negatywne zdanie o czyms to sie o tym na dlugo zapamietuje i 'reklamuje' :) dziś właśnie wszedlem tutaj żeby sprawdzic czy ten moj komentarz jeszcze nie został usunięty. O dziwo - doczekał się nawet odpowiedzi...(szkoda że prawdopodobnie kogoś z firmy Maflow) :)

Rambo

Jaki łeb....

@Kandydat

@Kandydat, informacje na temat rekrutacji i firmy są bardzo ważne dla osób, które szukają pracy. Forum powstało po to, by dzielić się takimi informacjami. Gdy dokładnie opiszesz sytuację, Twoja opinia stanie się bardziej wiarygodna i pomocna. Zachęcam Cię do podzielenia się faktami dotyczącymi rozmowy kwalifikacyjnej. Z ilu etapów się ona składa?

pracownik Maflow

Właśnie w piątek dowiedzieliśmy się albo raczej dowiedziały się tylko "zaufane osoby" że będzie reorganizacja niektórych działów, bo podobno jest za dużo ludzi. chyba nie muszę tłumaczyć co znaczy reorganizacja = zwalnianie dziwne tylko że ta reorganizacja dotyczy tylko działów ściśle związanych z produkcją a w takich sztucznie wykreowanych działach jak planowanie przestrzeni gdzie ostatnio przyjęli kupę osób, które nic nie wnoszą do polepszenia produkcji i zwiększenia zysków zakładu, nikt nie mówi że jest ich za dużo. Dziwna polityka panów Dyrektorów szukanie oszczędności na pracownikach a w tym samym czasie odnawianie posadzki i organizowanie wycieczek do Meksyku. Nie dostajemy żadnych nowych projektów to zaczęło się szukanie pieniędzy i kombinowanie co by tu zmienić żeby było inaczej

prawdziwek

Dla nowych pracowników rozglądających się za pracą, nie polecam tego zakładu na dzień dzisiejszy, zakład jest w niepewnej sytuacji, pracownicy z długoletnim stażem powyżej 10-15 lat się zwalniają, firma nie próbuje ich zatrzymać, bo powstał pewien kryzys w zamówieniach i zakładowi jest na rękę jak pracownicy sami się usuwają a jak jest potrzeba to łatają dziury ukraińcami, chociaż nic nie mam do ukraińców to jednak to nasz kraj na rynku pracy, a nie ich, to tak z grubsza moja opinia, zaznaczam że jeszcze tam pracuję i znam temat od podszewki. Jeszcze krótko o zarobkach: kokosów teraz nie ma jak na te lata, profity to tylko takie że karta żywnościowa 139zł, karta multi sport ściągają co miesiąc zależy od oferty, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą około 900 brutto, na święta się nic nie zanosi aby coś dali, jedynie na mikołaja dla dzieci coś ma być. DECYZJA NALEŻY DO WAS

Czy to prawda że Maflow do końca roku nie przyjmuje?

Do wszystkich chcących dostać się do Maflow nie polecam tego zakładu w Chełmku ani w Tychach.Za długi czas oczekiwania na umowę na dłuższy czas.Trzeba być mocno odpornym na stres i są słabe zarobki w dodatku za byle co można wylecieć.Szkoda życia lepiej szukać innego zakładu czy też zakładów..

Klop

Plotki chodzą że zakład jest do odstrzału

@Klop

Ten zakład nigdy nie padnie to są tylko plotki

Ct

Tutaj tak mało piszą czy pani (usunięte przez administratora) wszystko usuwa?

Elza

Co powiecie o wyjazdach typu Toruń, Meksyk???

Ct
@Elza

Toruń już pada garstka ludzi została

Do wszystkich chcących dostać się do Maflow nie polecam tego zakładu ani w Tychach ani w Chełmku.Szkoda życia zbyt długi czas żeby dostać umowę na stałe.Trzeba być mocno odpornym na stres.i słabe zarobki są.Lepiej szukać innych zakładu.

Edyta

Zazwyczaj w każdym miejscu pracy bywają stresujące chwile. Często jednak stabilność zatrudnienia i dobre warunki sprawiają, że pracownicy są ogólnie zadowoleni. Jak to wygląda w Maflow? Czy atmosfera wśród pracowników sprzyja lepszej pracy? @Klara, czy długo pracujesz w firmie? Czy od momentu Twojego zatrudnienia do chwili obecnej zaszły jakieś zmiany, przez które masz negatywne odczucia co do firmy?

Klara
@Edyta

Stabilności zatrudnienia nie ma żadnej, przynajmniej dla nowych pracowników - umowy agencja pracy, zarobki śmiech na sali najniższa krajowa.

Rafał

W Maflow jest spoko praca, składajcie podania,wysyłajcie do agencji przyjmują każdego ,składajcie też przez znajomych wtedy jest największa szansa na przyjęcie lub wyślijcie agencji AAS np.swój numer telefonu wtedy do was od ręki oddzwonią tylko róbcie to po 8.00 rano w tygodniu i od razu zapraszają n rozmowę, lub bezpośrednio przez ich stronę.

Klara
@Rafał

Praca wale nie jest spoko jest beznadziejna zwłaszcza na montażu, atmosfera taka że ino siekiere zawiesić,. Nie polecam!! Trzeba być naprawdę odpornym na stres!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maflow Polska Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maflow Polska Sp.z.o.o
2.4/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Jagiellońska 76
    03-301 Tychy