Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Cześć czy jak ktoś u was pracował i się zwolnił czy ma szansę na ponowne przyjęcie do pracy?

Czy pracownicy w Maflow Polska Sp.z.o.o dogadują się między sobą?

serio

To jest tak ...... pytanie, że az szok ;]

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Odpowiedź od adama

Trzeba być miłym, szczerym, uprzejmym, pracowitym, pomocnym, kreatywnym, uczciwym, z poczuciem humoru, asertywnym, spostrzegawczym, bystrym, odważnym, rozmownym, bezkonfliktowym, itp. jak to spełniasz, to brama do zakładu właśnie się otworzyła.

Byly pracownik
@Odpowiedź od adama

Trzeba być miłym sympatycznym oraz pracowitym.. Hahaha a władza cie jebała na każdym kroku i śmiali się tobie w (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) taka robotę i bylegok kiera karasia, spasionego rorbacha dauna i wielu innych psycholi. Hahaha dalej laski z montażu dają (usunięte przez administratora) w wc-tach??? Hahahahha

Marcin T.

Uwaga osoby które wcześniej pracowały w Maflow też mogą składać podania. Bez problemu przyjmują osoby które pracowały i chciałby wrócić z powrotem do Maflow bądź osoby które zrezygnowały z pracy i chciałby jeszcze raz spróbować.

Działanośc firmy, doświadczenie zawodowe, wymagania kandydata. Obiecali dac odpowiedz - oczywiście, nie zadzwonili żeby poinformować o wyniku rekrutacji i z grzeczności podziękować za udział.

test na laptopie z excela, znajomosc funkcji, tabel..

Leszno
Pawel

Pracowalem w Maflow w latach 2001 - 2004. Wtedy ta firma nazywala sie jeszcze Manulli. Pracowalem jako operator produkcji. Razem z premia uznaniowa zarabialo sie wtedy 1,200 zl netto. Jakie zarobki sa teraz?

@Pawel

Nowy pod firmą na piecu na początek spokojnie 3tys bez nadgodzin. Później pod Maflow więcej.

Xxx

Raczej mniejsze ale trzeba było by pytać. Różni przychodzą młodzi starsi, jedni pracują drudzy rezygnują po tygodniu czy nawet szybciej.

Miko07
@Xxx

Tak jasne jestem głównym operatorem na montażu pracuje dwa lata i dostaje tyle co piszesz.. Taka prawda..

Jj
@Xxx

Ta tylko że na CH1 jest 1 lub 2 piece tylko i raczej nie kają one stałego obłożenia. Lud3z8e pracujący na max stawkach od min 7 lat biorą ok 2600zł netto.

Piotrek

@Maflorobot o to super, a taka osoba bez doświadczenia to ile może zarobić?

A jak zarobki na zwykłej produkcji? Jak warunki pracy?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Maflorobot

W tej firmie większość ludzi przyjęta była bez doświadczenia.

APKO

tak

APKO

Ludzi - OK, atmosfera - OK, ale dużo głupoty zamiast roboty. Formuła procesu pracy w Maflow: robota = głupota - wyprawienie głupoty x 0 + wynik

Co mogę powiedzieć? Zarobki są chyba dobre ale to nie jest dział produkcji. Co do pracy... Lekko nie ma bo czasem nie mam kiedy zjeść śniadania. Ale za to atmosfera w mojej komórce jest naprawdę dobra. Wiadomo, że kierownik zawsze coś zepsuje ale grupa działa tak jak powinna. Szukam czegoś innego cały czas ale tutaj też nie mam powodów do narzekania. Chociaż gdybym słuchał ludzi i brał ich słowa do Siebie to narzekałbym tak samo jak Oni. Największym problemem jest... BRAK ROZWOJU! Każdy wyżej blokuje osoby niżej bo każdy się boi o Swoje miejsce ze względu na to, że nigdzie nie znajdzie takiego samego stanowiska ze Swoimi predyspozycjami. Takie (usunięte przez administratora) kierownicze najczęściej.

Śpiąca

Chciałabym wyrazić niezadowolenie powrotem nocnej zmiany. Dziękuję.

@Pytanie staram się o praktykę w tej firmie, wie ktoś może jakie są dokładnie nazwy jej działów?

Xxx

Jaki system pracy obowiązuje na produkcji

Alum

System 3 zmianowy .

Mikołaj
@Alum

W Toruniu zrobili 2 zmiany niema nocek

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zależność

Wszystko zależy od mnóstwa czynników. Najpierw zacznij od siebie, jaki jesteś, jakie cechy charakteru są u Ciebie dominujące, jakie okazujesz zaangażowanie w prace (nie mylić z lizaniem dopy przełożonego), czy jesteś kreatywny, jak szybko umiesz posiąść wiedzę, czy jesteś punktualny, elastyczny, czy potrafisz robić tylko swoje, czy służysz pomocą, przykładem dla innych? i tak dalej i tak dalej. Następnie możesz kontrować to z otoczeniem w pracy - czy umiesz się dostosować, czy potrafisz z wszystkimi rozmawiać, czy przyjmujesz krytykę, czy masz swoje zdanie? czy umiesz się postawić w słusznej sprawie i to potwierdzić, uargumentować? I na samym końcu - jaka atmosferę jesteś wstanie sam stworzyć wokół swojej osoby nie tylko tym, że przyszedłeś do pracy ale i wiedza? humorem? przemyśleniami? spostrzeżeniami? W dużej mierze wszystko zależy od nas samych, a więc - do dzieła

Specjalista

Na jaką płacę można liczyć jako robotyk, programista PLC itp?

@Specjalista

Można liczyć na kiepską płacę (wybacz, ale kierownik zakazał informować o takich rzeczach - żeby nie było pytałem go osobiście co Ci odpisać).

Barto

Jak u was z kasą? Ile zarobie na start? Myślę się przebranżowić i chciałbym się dowiedzieć opinii ludzi którzy pracują

Alum
@Barto

2600 zl brutto i dodatek za nie chorowanie .

@Alum

No to minimalna płaca. Ciekawe, czy już po jakimś czasie, i oczywiście po sprawdzeniu się, można w Maflow liczyć na podniesienie pensji. A co z jakimś dodatkami za na przykład wyróżniającą się pracę czy też z dodatkami z racji stażu pracy? Nie ma czegoś takiego w tej firmie?

@Edyta

Wyróżniającą się pracę? A czym Ty się chcesz wyróżniać? Masz robić swoje i tyle. Zrobisz więcej targetu i co? Myślisz, że będziesz diamentem wśród pracowników? hahaha dobre sobie.

Gery

Witam. Zastanawiam się nad aplikacja na jedno ze stanowisk związanych z lean. Czy ktoś mógłby przybliżyć atmosferę panującą w firmie ? Jakie są plusy i minusy ? Jakie jest podejście kierownictwa, czy są otwarci na zmiany czy może to przysłowiowy "beton". Dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam G

Mirela

Przeczytałam komentarze o mobbingu, czy ktoś to gdzieś zgłosił ?

Arek

Maflow w Chełmku stanowisko operator pieca znalazłem taką ofertę przez pośrednika AAS zarobki w ofercie fajne 3200 brutto plus premie. Można jakieś info jak wygląda praca na tym stanowisku itp?

@Arek

No rzeczywiście - trzeba powiedzieć, że takie zarobki są już bardzo atrakcyjne. Teraz pozostaje jedynie czekać, aż ktoś zechce powiedzieć, jak w Maflow wygląda praca na tym stanowisku. Ale masz już jakieś doświadczenie w tej materii?

Arek
@Edyta

Nie akurat w tej dziedzinie nie mam doświadczenia , ale oferta bardzo ciekawa

Byly
@Arek

Cholernie ciężka praca przy piecach , nie polecam

Xz
@Byly

Ciężka? Chyba nie widziałeś ciężkiej pracy. Wiadomo trzeba się dostosować i wyrabiać w czasie między cyklami ale jest ok. I wypłata też ok.

nowy

Czy w Toruniu już dostali obiecane podwyżki? zastanawiam sie, czy nie przenieść na Toruń

maflowek

ha ha w Toruniu podwyżek nie będzie . Chyba że podwyżka normy/

Maflobot
@nowy

Tak przenieś się w Toruniu podwyżki i zwyżki dostaje tylko (usunięte przez administratora)i nikt poza nim !:)

Szerlok
@nowy

W Toruniu się wszyscy zwalniają bo jest mała wypłata I mobing

Moje
@Szerlok

W Tychach tak samo i nic w tym kierunku nie robią.

@Moje

@Moje Z czym nic nie robią w Maflow Polska Sp.zo.o Tychy? Pracujesz w tym miejscu? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa i osoby zainteresowane niewiele mogą z niej zrozumieć. Rozwiń proszę swoją myśl. Dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maflow Polska Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maflow Polska Sp.z.o.o
2.4/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Jagiellońska 76
    03-301 Tychy