Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Paulina

Rekrutują obecnie na Kierownika Projektu.. w Meksyku :) Zaciekawiła mnie ta oferta, ale nie wiem, czy nie porywam się z motyką na słońce. Ktoś może ma doświadczenie na podobnym, wyjazdowym stanowisku? Może ktoś jest w stanie podać mi widełki? Piszą tylko o wynagrodzeniu zasadniczym (brak kwoty) + 15% premii.

Były pracownik/Chełmek

Witam. Chciałem zapytać ile teraz zarabia nowy pracownik "pod maflow".

Majstero

Witam jakie zarobki na utrzymaniu ruchu ? Jaka atmosfera na warsztacie można liczyć na innych czy lepiej działać samemu

ubudubu

Czy któryś z operatorów składał wniosek o zmiane godzin pracy na jakiś czas i został mu on pozytywnie rozpatrzony? Nie chcę zmieniać pracy jednak sytuacja życiowa w pewien sposob zmusza mnie na jakis czas aby zmienic godziny pracy przez dojazd.

Działanośc firmy, doświadczenie zawodowe, wymagania kandydata. Obiecali dac odpowiedz - oczywiście, nie zadzwonili żeby poinformować o wyniku rekrutacji i z grzeczności podziękować za udział.

test na laptopie z excela, znajomosc funkcji, tabel..

Leszno
Nina

Brak informacji zwrotnej po zakończeniu procesu rekrutacji. Pomimo kilkukrotnych zapewnień, że niezależnie od wyniku, będzie informacja zwrotna. Nie polecam udziału w rekrutacji. Człowiek angażuje swój czas i jeździ na spotkania, po czym nawet nie chce się im poinformować o wyniku rekrutacji. Zachowanie HR bardzo nieprofesjonalne w tym zakresie.

@Nina

A ogólnie jak sama rozmowa rekrutacyjna wypadła? Może jest szansa ze dostaniesz Feedback jeszcze? :)

Nina
@Paulina

Informacja zwrotna po paru miesiącach? Żarty sobie robisz?

Jaro
@Nina

Aplikuj do normalnej firmy to obędzie się bez frustracji.

@Jaro

Masz coś więcej na myśli Jaro? Bo chyba brak feedbacku nie musi od razu oznaczać, że firma nie należy do tych normalnych?

@Jaro

A w nich co takiego jest nienormalnego na Twoje oko? Ciekawa jestem powodu Twojego odejścia...

Marcin T

Cześć czy dalej badania są robione w Tychach i czy u was na zakładzie patrzą na wzrok, gdyż noszę okulary i różne rzeczy ludzie gadają?

Marcin T

Cześć czemu do Maflow są co chwila przyjęcia?

Gabriela

Może poszerzają zespół?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Maflow Polska Sp.z.o.o?

RA

Oczywiście, że nie. Kierownictwo obserwuje monitoring i wydzwania do ludzi na ich prywatne numery dlaczego stoją i rozmawiają. Jeśli robota norma jest wyrobiona to dlaczego nie moge z kims porozmawiac 2 minuty? Kierownicy, kłania się kodeks pracy. Wprowadzacie toksyczną atmosfere, próbujecie skłócać ludzi i nastawiać ich przeciwko sobie. Już nie wspomne o monitorowaniu kto gdzie kiedy i ile razy chodzi do WC. Obserwujemy was, macie skłonność do naruszeń kodeksu pracy, a niektórzy nawet do manipulacji.

Gabriela
@RA

Może warto porozmawiać z kierownictwem i wytłumaczyć, że to przesada?

RA
@Gabriela

Może faktycznie było by warto, jeśli ktoś by mi zagwarantował, że coś do tych zacietrzewieńców dotrze.

@RA

Życie to jedno wielkie ryzyko. ;p Ale to rozumiem, że jakoś szkodzi, żeby do nich zagadać?

Beata

A faktycznie komuś zalegają?

Cześć wszystkim! Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Tych. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Maflow? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Marcin

Oliwia
@Marcin

Cześć Marcinie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to rekomenduję firmę Dayco z Tych. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Powodzenia! Oliwia.

Robert
@Oliwia

Dzień dobry Pani Oliwio. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Dayco, o której Pani wspomniała korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

hahahhhhahaaah
@Robert

Cytuje: "wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji" Bzdura roku, dzięki za dobrą dawkę humoru

@hahahhhhahaaah

Ale czemu uważasz to właściwie za bzdurę? Przecież ludzie właśnie wspólnie jedząc pogłębiają ze sobą relacje. Przecież tak samo jest w domu gdy zasiada się do obiadu z rodziną. ;) Chociaż kwestia z rotacją to sama nie wiem czy jednak warunki w firmie nie mają na to większego wpływu.xd Ale ogólnie to jak oceniasz pracę tutaj? ;p

Helena
@hahahhhhahaaah

To reklama przecież, tylko w takiej formie niby że zwykłe wpisy :D Ale tak zareagowałeś jakby u Was serio integracji między ludźmi nie było. Co, każdy je oddzielnie i nie gadacie do siebie?

Marcin T

Uwaga osoby które wcześniej pracowały w Maflow też mogą składać podania. Bez problemu przyjmują osoby które pracowały i chciałby wrócić z powrotem do Maflow bądź osoby które zrezygnowały z pracy i chciałby jeszcze raz spróbować. Można przychodzić do Maflow i odchodzić dlatego że ciągle potrzebują ludzi.

Unknow
@Marcin T

Czy osoba która była już pod Maflow i chce wrócić dostaje umowę pod Maflow czy podfirma?

przedwczesny wytrysk nasienia
@Marcin T

(usunięte przez administratora) jak chcesz to sam wróć do tego (usunięte przez administratora) ,bedziesz miał aż 15 minut na przerwę smiadaniową !!!!!!!!!!!!!

Rela

Czy dalej sa ci sami kierownicy w chelmku z 2019 r bo tak to niema co tam robic bo wykoncza ludzi cudowny manipulator Piwowarczyk

przedwczesny wytrysk nasienia
@Rela

mandok sie kiedyś zawiesił na zakładzie i krazył wkoło lutownic hahaah

Marcin T

Hej czy w Maflow Chełmek jest szansa żeby zostać na dłużej lub na stałe czy raczej przyjmują tylko na krótki okres czasu pracy? Proszę o odpowiedź.

Siara
@Marcin T

Hej jeśli się sprawdzisz to jest szansa zostać zależy gdzie trafisz linia kierownik i jacyś ludzie wkoło będą

@Siara

A ile trwa okres próbny w takim razie? Po ilu dniach szef może uznać że się "sprawdziłam"? :D

Kakaka

Czy na produkcji są nocki, czy tylko 2 zmiany?

Robomaflow
@Kakaka

Na produkcji jest system trzy zmianowy ,są nocki.

@Kakaka

Ludzie przyjmujcie się do Maflow ,biorą jak leci ,nawet jak ktoś się zwolnił to bez problemu może wrócić.

Dzik

O Chełmku piszesz ?

@Dzik

Tak biorą jak leci.

Czesław
@Marcin T

Nawet jak się nie ma doświadczenia? Za nocki płacą więcej czy jest ogólna stawka na trzy zmiany? Bo dobrze by by było troche dorobić, nie?

benio
@Czesław

Za nocki według kodeksu.

To jakiś żart

Pracownicy nie dostają części wypłaty, urlopy nie są dopinane do końca a czasem nagle są zmieniane bez poinformowania wcześniej o tym. Za stawkę nadgodzin lepiej iść roznosić ulotki a więcej się z tego dostanie. Ogólnie mega wykorzystanie pracownika za najniższą a czasem nawet mniej ;) Wszystko co obiecują to jedna wielka ściema.

@To jakiś żart

Czy to prawda co pisze były pracownik? Co ostatnio tak dużo ludzi zwolnili? Podobno znowu szukają sporo osób. Proszę o odpowiedź

Robomaflow

Tak to prawda.

Czesław
@Robomaflow

Jak pozwalniali ludzi to czemu znowu przyjmują? Chodzi o zmniejszenie stawki i zaoszczędzeniu na nowych pracownikach czy są inne powody? Napisz bo chce się przyjąć a nie uśmiecha mi się robić za małą kase.

benio
@Czesław

Właśnie o to chodzi.

Polak

Polak jak jedzie zarobić zagranicę to robi na szmacie, jak Ukrainiec jedzie robić do Polski to polak robi na szmacie.

NRM
@Polak

Zgadzam się tym postem bo tak jest w tej firmie

Nie płacą w terminie za zrealizowaną dostawę, nie można się dodzwonić, nie polecam współpracy.

Zwolnieniowy

WITAM, TO PRAWDA, ZE NIE PRZEDŁUŻYLI UMÓW WSZYSTKIM Z AGENCJI OSTATNIO?

Kancelaria

Prowadzimy sprawy o odzyskanie należności z tej firmy, prosimy o kontakt osoby które nie mają zaplacone za Fv (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maflow Polska Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maflow Polska Sp.z.o.o
2.4/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Jagiellońska 76
    03-301 Tychy