Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Rekrutacje

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko: Operatora wózka widłowego- magazyniera, które wsparłyby naszą działalność logistyczną zlokalizowaną przy ulicy •Turyńskiej 135 w Bieruniu (Centrum Logistyczne SPM) Lub •Turyńskiej 100 w Tychach (Fabryka Fiata) Co oferujemy?: •Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą •Konkurencyjne wynagrodzenie •Bogaty pakiet socjalny ( prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół, wczasy pod gruszą, bony na święta) •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i Kasy Zapomogowo –Pożyczkowej •Możliwość korzystania ze stołówki zakładowej •Możliwość korzystania z przewozów pracowniczych •Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Główne zadania przewidziane na stanowisku pracy: •Załadunek oraz rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego •Wydawanie towaru z magazynu •Sprawdzanie dokumentacji magazynowej Czego oczekujemy od kandydatów? •Uprawnień na wózki widłowe •Gotowości do pracy w systemie 2 (Fiat Tychy) lub 3-zmianowym (Bieruń) •Zaangażowania w realizację powierzonych zadań •Gotowości do podjęcia stabilnego i długotrwałego zatrudnienia Zainteresowany? Dzwoń 32 325 39 49 lub pisz rekrutacje@sistema .com.pl

Rekrutacje

Działanośc firmy, doświadczenie zawodowe, wymagania kandydata. Obiecali dac odpowiedz - oczywiście, nie zadzwonili żeby poinformować o wyniku rekrutacji i z grzeczności podziękować za udział.

test na laptopie z excela, znajomosc funkcji, tabel..

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Niezadowolona

Ja dla mnie ta firma to totalna porażka... nie liczy się nic więcej tylko wyniki. Ludzie to kompletni idioci, są tacy którzy bawią się w podbijanie normy, a później liderzy oczekują tego od wszystkich bo jak oni potrafią to czemu inni nie... a zarobki to śmiech na sali

Harryzmtybety
@Niezadowolona

Potwierdzam firma to dziadostwo i sa kretyni którzy robia zaklady kto wiecej zrobi

Edyta

@Były pracownik, Twoja wypowiedź znacząco odbiega od standardów przyjętych na forum - ostrzegam więc, że zostanie usunięta przez administratora. Przed publikacją kolejnego komentarza zachęcam do zapoznania się z obowiązującym na forum regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Widziałam, że aktualnie firma do swojego oddziału w Tychach poszukuje specjalisty do spraw logistyki, młodszego kontrolera finansowego, młodszego analityka w dziale inwestycji oraz specjalisty do spraw aplikacji biznesowych. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: http://www.maflow.com/pl/art/109/polska.html . Co sądzicie o tych ofertach? Aplikujecie na którąś z nich?

Weronika

Co powiecie o Maflow Chełmek czy polecacie ten zakład do pracy?Czy ludzie tam są spoko? Ile można zarobić po ok.2 latach? Chciałabym się tam przyjąć proszę o konkrety.Dziękuję.

Chełmek
@Weronika

Jako magazynier po trzech latach mam 2500brutto jakby nie dodatki to ładna padlina

Duży

A ta Aleksandra blondyna robi tam jeszcze?

Boro
@Duży

Obecnie jest na fabrycznej i pracuje z nie jakim Panem M sami dobrzy wzorowi faceci

Rekrutacja

Szukasz pracy jako magazynier lub operator wózka na terenie Fiata? Co oferujemy: •Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą •Atrakcyjne wynagrodzenie • Pakiet premii rocznych A) Premia Efektywnościowa około 580 pln B) Premia Świąteczna około 1000 pln C) Premia Roczna około 1100 pln D) Premia urlopowa 1200 pln •Bogaty pakiet socjalny (, dofinansowanie do przewozów pracowniczych, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół) •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej •Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Zadzwoń 32 325 39 49 Lub napisz maila rekrutacje@sistema.com.pl

brando

Mam pytanie mianowicie gdzie jest na zakladzie Maflow w Tychach dzial kadr dziekuje za odpowiedz????brando

Jaś

Witam. Jakieś opinie na temat stanowisk inżynierskich? Inżynier procesu/produktu/jakości ? Zarobki, atmosfera itd. ?

Rene

Jaja jak arbuzy. Człowiek pisze opinie a po chwili jej nie ma. Drodzy Państwo widać że Maflow zamiast płacić swoim pracownikom- płaci ale za abonament moderatora na Go work

Odchodzę

Oj widać że wszyscy na produkcji i w biurach wiedzą że firma jest już sprzedana i za chwilę będzie wiać. Jak ostatnio byłem na rozmowie do Danona przez Adecco to zobaczyłem 4 znajome twarze :) Koniec końców ja się zmywam na fiacie przyjmują wózkowych pod siebie z dobry socjalem.

Piotr b.

Polecam

Napinkalacz

Ludzie jeszcze nigdy nie robilem tak dużo za tak mało na montażu napierniczasz jak szalony i co......mało,mało to takie popularne powiedzonko wśród pracowników ogólnie towarzysze niedoli ok choć jak wszędzie znajdzie się towarzystwo wzajemnej adoracji które uprawia wazeliniarstwo w najczystczej postaci ,kierownictwo na hali to zupelne nieporozumienie nie licz na docenienie chyba ze 140zł na rękę premii to jakiś kosmos oczywiście są soboty i niedziele ale moim zdaniem to sa akcje dla masochistow którzy nie mają rodziny.Wobec braku szans na jakikolwiek rozwój(szmery bajery kierownika ,bez pokrycia w rzeczywistosci )i buta co poniektórych liderow których kompetencje delikatnie to ujmując nadają się na targ niewolników a nie do zarzadzania załogą(przyklad idzie z góry) sprawiły że podziekowalem i jestem bardzo zadowolony.Temat pracy w tej firmie to każdego indywidualny wybór choć z całą odpowiedzialnoscia nie polecam nikomu.

Zenek

Bardzo różne opinie o firmie piszecie i teraz zupełnie nie wiem co sądzić? Mam zamiar aplikować , podpowiedzcie coś mądrego

Niki

Dyrektor Łamie prawa pracowników, firma płaci kary, właściciel firmy płaci kary za manipulacje na giełdzie, na święta żadnej premii świątecznej nie mamy- "SUPER FIRMA"!!!

Ap
@Niki

Aplikant powiedz cos wiecej na jakie stanowisko aplikowałes?

@Ap

pracownik biurowy produkcji

Witam, Czy podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzane są kompetencje językowe? Jeśli tak, to w jaki sposób? Pozdrawiam

Robol

Dlaczego administrator usuwa prawdę o tej firmie ? Przecież od paru lat jest tak mobbing dlatego ludzie i to starszym starzem nie chcą tam pracować. (usunięte przez administratora)

Misia

Maflow to tylko (usunięte przez administratora) a nie firma. A Urbanek to kawał H. .....

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maflow Polska Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maflow Polska Sp.z.o.o
2.4/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Jagiellońska 76
    03-301 Tychy