Opinie o Toyo Seal Poland Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Toyo Seal Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Toyo Seal Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyo Seal Poland Sp. z o.o. w Tychy

Kajtek Nowy wpis

Dzień dobry. W wystawionej ofercie pracy dla Operatora maszyn wulkanizacyjnych przeczytałem, że jako nowy miałbym płacone wynagrodzenie zasadnicze i część premii, a pełną premie po okresie próbnym. To na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracę? I jakie to są kwoty?

Nowy wpis

@Kajtek

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą pracy, jednak aktualnie znaleźliśmy nowego pracownika i póki co nie szukamy kandydatów. Jeśli coś się zmieni, będziemy publikować oferty na bieżąco. Szczegóły przedstawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej z kandydatami. Można zagladać na naszą stronę https://www.toyoseal.pl/aktualnosci.html , aby lepiej poznać profil i ludzi naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół TSP.

Izabela

Witam, czy magazynier z ogłoszenia wstawionego przez firmę ma ciężką pracę, mam na myśli dźwiganie itp? Dajcie znać, bo nie wiem, czy kobiecie w ogóle się tam opłaca próbować?

Jakub
@Izabela

Może lepiej nie ubiegaj się o pracę w tym zakładzie i tak jest postój od grudnia do lutego. Z tego co widzę wprowadzają różne ciekawe oszczędności . Tam pracują ludzie którzy zapuścili korzenie ...

Urszula Nowy wpis
@Jakub

tu co roku tak jest, że w tym okresie postój występuje? a jak sama praca w pozostałe miesiące wygląda i na jakie ewentualne warunki można teraz liczyć?

Motywacja Nowy wpis
@Urszula

Twoje wpisy przewijają się tutaj począwszy od kwietnia. Aż tak bardzo chcesz trafić do Toyo? Przypuszczam, że jesteś byłym pracownikiem "ciekawskim" tego co się dzieje na zakładzie i próbującym wyciągnąć jakieś informacje na forum. Daj już sobie spokój. Nowych nie przyjmują na chwilę obecną.

Uszczeleczka

Zakład ok. Praca ok. Ludzie tylko narzekają. Na początku zawsze jest ciężko, ale nie należy się zniechęcać, też były ciężkie chwilę, ale dało się rady i tak już kilka ładnych lat.

Lel
@Uszczeleczka

Skoro zakład jest okey to dlaczego stali pracownicy się zwalniają? Praca jest ok to dlaczego nie widać nowych pracowników? Gratuluję wytrzymania tylu lat w tym cyrku. Widać wzrok, kręgosłup i zdrowie jest warte tych marnych groszy na pasku przy obecnych cenach.

Kryzyss
@Lel

Polityka tej firmy nie jest zrozumiała .. W momencie kiedy z jednego działu zwalnia się połowa ludzi to dają podwyżkę o mniej niż złotówkę gdzie powinni dać stawkę przynajmniej 18 zł na ten rok. Firma nie potrafi zarządzać produkcja więc jest źle i będzie gorzej aż upadną

Gumek
@Uszczeleczka

Masz rację. Zakład jak zakład. Jak to mówią, wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. Dla mnie ok.

Oświęcimianin

Pracowałem w kilku fabrykach. Toyo próbuje się silić na japońskość i stało się przez to podręcznikowym przykładem "black company". Niskie zarobki, czepianie się czapki czy rozpiętej koszuli w tej upalnej hali i wielu innych bzdur. Jedyna firma, z której naprawdę chciałem szybko odejść.

@Oświęcimianin

Niskie zarobki czyli jakie mniej więcej masz na myśli? Najniższą krajową? No i pytanie czy na wszystkich stanowiskach są liche pensje?

Black
@Oświęcimianin

Dokładnie na żadnym innym zakładzie nie ma jakiś weryfikacji co pół roku (tak jakbyś miał się uwstecznić ze swoją wiedza w tym czasie) i wychodzenia na przerwy na równe 20min bo musisz się odbić karta.

@Black

czyli ludziom trudno do tego przywyknąć skoro widzę, że kolejny były pracownik się tu wypowiada? wiadomo jak wpłynęło to na rotację i czy do dziś jest ona większa?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyo Seal Poland Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn wulkanizacyjnych - PRACA OD ZARAZ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Pudzian

Czekam na opinie od zatrudnionych. Jak się tam teraz pracuje ? Zmieniło się coś czy dalej bez zmian?

Rureczka
@Pudzian

Pracuje się fajnie. Praca miła i przyjemna. Ludzie także.

@Rureczka

No to fajnie, a pracodawca jakoś dba o atmosferę? Macie jakies integracje itp?

Gos

Jak wygląda płaca na kontroli w tym zakładzie? Chciałbym przyjść, lecz wolę podpytać co nieco zanim się zdecyduje.. Jest to najniższa krajowa? I czy są nadgodziny? Jeżeli tak, to czy trzeba je wypracować?

Taktowlasniejest
@Gos

Jak lubisz pracować ciężko i w stresie to praca jest dla Ciebie. Nadgodziny są i trzeba obowiązkowo na nie chodzić.

Rysiek
@Gos

Praca na kontroli wygląda tak że przez 8 godzin siedzisz pochylona nad stolikiem i sprawdzasz i przy okazji słyszysz ploteczki całego zakładu oraz narzekania na wszystko. Szkolenie takie se , premie są za normę która mówią że wyrobisz dopiero za pół roku . Ogólnie praca nie jest ciężka , liderki są jakie sa niestety. Jedynym pozytywem jest to że się pracuje tylko 8 godzin i się wychodzi z tego zakładu . Więc mozesz przyjść na parę godzin sprawdzić jak to wygląda i wyjść jak większość nowych ...

Janusz
@Rysiek

A pracę rozpoczyna się o której?

Aneta

Ale jakich warunkach? Co jest zacofane? Chodzi o ten brak klimatyzacji? Czy coś jeszcze? Jak szefostwo reaguje na zgłaszane problemy?

Piecek

W każdym zakładzie je goronco o tej porze roku. Więc po co nażekac. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie podobo się, nie rób.

Robaczek

Odniosę się do premii wakacyjnej. Zabieg ten sugeruje Wam, to że w drugą część sierpnia będzie postój. Miesiąc wakacji: 2tygodnie urlopu i 2 postoju płaconego 80%. Premię wakacyjna zobaczycie jak świnia niebo:-P

PiecekProstak
@Piecek

Pitu pitu, a pisownia woła o pomstę do nieba ????

Packa na robaczka
@Robaczek

Pitu, pitu, Ależ się człowieku mylnął. Postój już jest. Ahajahahahahajaha

Dlaczego usuwacie wpisy. Ludzie chcą wiedzieć jak jest na prawdę w zakładzie.

Urszula

Z tego co wiem to usuwane są wpisy niezgodne z regulaminem. Aż tak wulgarnie tu było?

Kinga

Dzień dobry.. Chcę przyjąć się do pracy w tym zakładzie.. Na jaką stawkę , i jakie warunki mogę liczyć? Jak z atmosferą?

Czynnikszkodliwy
@Kinga

Nie polecam ! Lepiej nie przychodzić bo każą ubierać takie mundurki w których nie da się pracować w lato . Atmosfera jest nieprzyjemna , obgadywania od strony inspekcji , a praca wpływa na zdrowie bo jest dużo szkodliwych czynników ...

Janusz
@Czynnikszkodliwy

A są jakieś dodatki za pracę w szkodliwych warunkach?

Dramat

Ludzie fajni ale kasa to jakiś dramat! 2000 z groszem wyplaty to chyba jakieś nieporozumienie. Na rozmowie obiecują złote góry a nikt nigdy tej kasy nie widział. Aaa, brak klimy i latem chodzi się w katanach i czapkach.

Future

Paliwo drożeje z dnia na dzień, czy firma Toyo Seal Poland planuje jakąś pomoc pracownikom którzy dojeżdżają do pracy z innych miejscowości niż Tychy ?

@Future

Oczywiście ze planują. Dostaniesz podwyższę dodatek na paliwo i premie.

Urszula

Czy już każdy komu przysługiwało dostał, co trzeba? Ile w praktyce tego wyszło?

Toyo Seal Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Laborant. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Wojtas Puczyk

A skąd takie info, że szukają laboranta? Nigdzie oferty nie ma.

@Wojtas Puczyk

A gdzie już szukałeś?

@Urszula

Wszędzie. Nigdzie oferty nie ma wystawionej.

Izabela
@Wojtas Puczyk

Może do nich trzeba podjechać zapytać?

@Izabela

W Bawarze gazu tylko na 5 km, a na benzynie nie będę jeździł.

Praleczka

Ja nie narzekam. Przychodzę robię swoje i w dom. W każdej robocie jest lepiej gdzie nos ni ma. Tutaj jest ok. Robota jak każda.

Silikon
@Praleczka

Za dużo oparów z praleczek i dymu z pieców . Dlatego taka dziwna opinia polecam mniej spędzać czasu w pracy

Czaszmian

Polecam pozbyć sie połowy teamu z inspekcji i praca będzie o wiele lepsza i mniej plotek na zakładzie , obgadywania, narzekania. Są takie osoby które za długo pracują i najwięcej narzekają ... Liderzy z inspekcji to aż brak słów ...

Truestory
@Czaszmian

Dokładnie. Liderzy i inspekcji i procesów poprodukcyjnych to pomyłka. Traktowanie pracownika jakby mieli śmiecia przed sobą a nie człowieka.

Poprawka
@Truestory

Ogólnie to ten zakład to pomyłka. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które tą pracę uważają za szczyt marzeń. Nie wiem czy jest to spowodowane wiekiem czy brakiem wyższych ambicji.

Inspektorka
@Truestory

Nam też przykro że już nie pracujesz z nami Jolu ????

Byłapracownica
@Inspektorka

Śmieszy mnie wasze zachowanie. Zakład jest jaki jest bo ludzie go takim tworzą. Kadra zarządzająca nie ma do tego kompetencji i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Puki się to nie zmieni to ludzie będą odchodzić. Odeszłam nim doprowadziliście do tej (usunięte przez administratora) która ma właśnie miejsce i każdy który się zwolni powtarza te same słowa: poczułem ulgę. Tytanic tonie i czas uciekać. Pozdrowienia dla całej inspekcji.

Czasnazmiany
@Inspektorka

Upss Widzę że więcej osób ma podobne zdanie o inspekcji ale cóż taka sława tego miejsca.. Jak zastąpią ich maszynami to się zrobi ciszej Ps. Mam nadzieję że macie teraz o czym plotkowac i

Aktualność
Piecek

No muszę przyznac, że zakład się postarał w tym roku. Spotkanie Wigilijne, paczki. Bardzo fajny gest. Plus dla Was.

Zartownis
@Piecek

Co roku jest spotkanie wigilijne i paczki od paru lat Kiedyś to premie były po 700 zł na święta a teraz paczka za 50 zl i się pracownik ma cieszyć z czekoladek itp

Haha
@Zartownis

Dziwne ja tam dostałam premie na święta. Aha no tak już tam nie pracuje

Cisowianka

Ogólnie firma ma dużo plusów jak i minusów. Napewno trzeba podkreślić ze jeżeli chodzi o szkolenie nowych pracowników firma jest na plus. Nowi pracownicy maja odpowiednia ilość czasu by się nauczyć wszystkiego co będzie im potrzebne w porównaniu do innych zakładów gdzie pokażą Ci jednego dnia co masz robić a następnego dnia jesteś sam i rob co chcesz. Dbają tez jeżeli chodzi i ubiór czyli dostaje się buty regularnie na nowe etc. Praca sama w sobie nie jest najgorsza napewno nie na procesach poprodukcyjnych ze względu na to ze jest urozmaicenie pracy. Nie robi się codziennie tego samego 8h 7 dni w tygodniu 30 dni w miesiącu. Także to na plus. Na minus ze praca jest ciężka fizycznie trzeba dużo dźwigać ciężkich rzeczy kręgosłup siada. Jeżeli chodzi o atmosferę zepsuła się strasznie. Dziwne niezrozumiałe zmiany kierownictwa liderów nie wiem co to miało na celu. Stawka słaba jak na taka ciężka prace nie oszukujmy się na innych zakładach nie pracuje się tak ciężko fizycznie a kasa lepsza. Jest jeszcze pare niedociągnięć ale co kto lubi. Ogólna ocena dwa.

Ciekawe
@Cisowianka

Bardzo dobrze opisana sytuacja Gdyby tylko wyrzucić kierownictwo i niektórych liderów było by o wiele lepiej oraz ściągnąć te mundurki . Wtedy ocena była by wyższa ale wiadomo tam w biurze są tak dogadani że nawet jak ktoś cos zrobi źle to i tak dalej jest kierownikiem lub jakimś zastępca który się na niczym nie zna a najwięcej ma do powiedzenia

Cisowianka
@Ciekawe

Dokładnie tak jest. Niestety kierownictwo nie jest kompetentne do stanowisk jakie zajmują dlatego w firmie jest jak jest. Zarządzanie strasznie leży i tak samo stosunek do pracowników jest słaby. Człowiek ma sytuacje awaryjna potrzebuje urlop bo wiadomo różnie w życiu bywa to dostaje przekreślony wniosek „bo nie ma ludzi” - urlopu nie dostaniesz. Jako osoba dla której ważniejsze jest zdrowie a praca jak nie ta to inna gdyby akurat mnie osobiście to spotkało podziękowałbym wcześniej Toyo za współpracę.

Przyjaciel

Na procesach gdzie pracuja kobiety nie jest ciekawie i nigdy ciekawie nie było , zawsze jakies zmiany na gorsze . Przez wybryki kierownictwa nastapiły najgorsze zmiany jakie mogły być . Wymysli zamiane liderów która im wyszła tak ze sie ludzie pozwalniali Teraz pracuja same nowe osoby a szkolic nie ma kto W sumie jaka płaca taka praca ...

Pomocnik
@Przyjaciel

Dokładnie tak. Jeszcze 2 lata temu pracowało się zupełnie inaczej…

Chroma

Sama prawda. Odeszłam z firmy i na początek w innej firmie stawka 20zl brutto. Mówi samo przez się jakie tam są warunki już nie mówiąc o stawce jaka jest w firmie.

Kłamią
@Chroma

Nawet usuwają szczere opinie żeby ludzie nie wiedzieli co na nich czeka jak przyjdą .. Widać że firma nawet nie umie sobie radzić z prawdą napisana na forum .

Czy w Toyo Seal Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

W końcu wolna

Oczywiście. Jeżeli zwolni się miejsce na lidera to jest taka szansa, że któremuś pechowcowi uda się dostać wymarzoną pracę. W innych przypadkach jest tak, ze jeżeli gdzieś brakuje pracowników albo odgórnie wymyślą sobie zupełnie nowe stanowisko to dostajesz aneks do umowy albo wypowiedzenie i (usunięte przez administratora) ich obchodzi czy podoba Ci się te stanowisko czy nie. Za Ciebie już indonezyjki w samolocie czekają, bo u nich takich rarytasów nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyo Seal Poland Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Toyo Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyo Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyo Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyo Seal Poland Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 72 ocen.

Toyo Seal Poland Sp. z o.o.