Toyo Seal Tychy Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Toyo Seal Tychy Sp. z o.o.

toooosssar 2010-01-05 16:13:43
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w toyo? chciałbym się nie co dowiedzieć o zakładzie, systemie pracy, wynagrodzeniu itd.
Lukasz 2011-06-04 16:51:20
ponoc rozmowa kwalifikacyjna po angielsku, wiec jesli nie umiesz tego jezyka lepiej na nia nie iśc :)
vorny 2011-08-18 19:32:54
bzdura z tą rozmową w j. angielskim. Chyba że aplikujesz do pracy w biurowej. Mam znajomych co pracują w Toyo, nie są do końca zadowoleni, ale nie narzekają za bardzo. Kasa różna, od 1,5 koła w górę. Czasem pracuje się w weekendy, ale gdy jest duże obłożenie.
szukam 2012-04-12 14:55:36
hej,a jak tam można sie dostac???zatrudniaja nowych???ja jestem z Katowic wiec nie wiem czy opłaca mi się osobiście tam jechac i pytac??
Tylko NIE do TOYO 2016-05-31 17:05:26
Tak,faktycznie fantastyczny zaklad pracy..,naiwniak uwierzy.........Wystarczy poczytac o nim na portalu "Praca do kitu"..,co sie tam wyprawia..,he,he.....
Zostaw swoją opinię o Toyo Seal Tychy Sp. z o.o. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyo Seal Tychy Sp. z o.o.