Autostrada Eksploatacja S.A.

Poznań

Opinie o Autostrada Eksploatacja S.A.

Fred 2011-08-01 10:36:08
To dlaczego wielu odchodziło z tej firmy i odchodzi nadal? Oczywiście oprócz krewnych i znajomych królika. I co roku ta sama demagogia obłudnego Zarządu przy spotkaniach wigilijnych... Tylko znajomkowie nie narzekają!
nikt 2012-01-06 21:05:12
JAK PRACOWAĆ SIĘ NIE CHCE TO KAŻDY NARZEKA .
pracownik 2014-05-01 23:08:14
pracuje w AEsie od wielu lat a konkretnie w znienawidzonym przez klientów poborze opłat. To ciężki kawałek chleba, ciągłe ciśnienie ze strony pracodawcy,klientów,wieczne tematy na tapecie:efektywność,korki,niekończące się remonty wpieniające klientów i pracowników etc. poza tym praca światek piątek i niedziela na 3 zmiany. W każdym razie nie ma co się spodziewać ,że w innych firmach to jest bukiet róż. Jak wszędzie w AEsie trzeba pracować i robić swoje. Pracuję parę ładnych lat i nikt mi tam głowy nie urwał więc nie narzekam,robię swoje i idę do domu bo nie samą pracą człowiek żyje. Pozdrawiam
78781a 2016-09-19 20:31:39
Prosto z mostu . Ile może zarobić wyżej wspomniany pracownik utrzymania autostrady z umową na stałe ? Macie jakieś "sociale"? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Autostrada Eksploatacja S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autostrada Eksploatacja S.A.