Opinie o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

VISKASE Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Dj Stefan

Darmex... Po przejeciu nas przez Viskase Polska to jest jakas żenada. Pani ksiegowa miała przyjechać w zwiazku z podwyżkami... Nie dojechała przez kilka miesięcy... Pewnie jej sie samochód zespół... Olewczy tryb przełożonych to chyba norma w tym zakładzie. Brak podwyżek, brak socjala, brak komunikacji, i te 200 zl na święta. Wstyd... A nagana to tu jest normą... Masakra...

@Dj Stefan

Firma VISKASE Polska przejęła w ostatnim czasie inną firmę? Wiesz może, gdzie można by było przeczytać więcej na temat tego rzekomego przejęcia? Wracając do tego, co napisałeś na temat warunków zatrudnienia, to mógłbyś wyjaśnić, jakiego rzędu podwyżki obiecała firma? Przedstaw, proszę informację na ten temat.

Dj Stefan
@Roman

Ostatnie podwyżki były rzędu 300 pln-ów brutto. Smiech na sali. A to bylo 2 lata temu. Najniższa krajowa szybciej rośnie. Teraz sprawa podwyżek jest przeciągana z miesiąca na miesiąc. Także sytuacja w firmie jest napięta.

@Dj Stefan

Skoro tak dawno miały miejsce ostatnie podwyżki, które wprowadziła firma VISKASE Polska to może warto by było porozmawiać na ten temat z szefostwem firmy? Zastanawia mnie, czy taka rozmowa przyniosłaby pożądany efekt. Jak myślisz?

Kapec

Były te podwyżki czy nie? Czekałem do kwietnia nie dali zwolniłem się. Ogólnie do czasu przejęcia było ok. Szkoda że firma steruje w kiepska strona.

Klocek

Były pracownik...to jeszcze nie dali podwyżek?

Operatorka

W tym momencie najgorsza firma na strefie pod względem płacy, pracy i podejścia do pracownika. Trzymajcie się ludzie daleko od tej firmy!!!

@Operatorka

Negatywnie wypowiadasz się o pracy w firmie VISKASE Polska. Masz prawo mieć takie zdanie, jednak mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się dlaczego? Mogłabyś podać konkretne przykłady związane z tym miejscem pracy, które potwierdzą Twój wpis? Na chwilę obecną nie napisałaś nic o warunkach zatrudnienia, dlatego w tym momencie zachęcam Cię do tego.

Pracownik Produkcji

(Sulnowo) Nie polecam każdemu tej roboty pracowałem kilka lat , zwolniłem się dopiero teraz , na produkcji pan Brygadzista A.K myśli że jest królem przychodzi do pracy i siedzi z tyłkiem na fotelu przez 8 godzin i sobie odpoczywa lub śpi i za to ma płacone? To dajcie wszystkim podwyżki a nie człowiek robi za najniższą krajową , jeden lepszy a reszta gdzie ? NIE POLECAM

Produkcja sulnowo

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pracus

Na produkcji to zależy gdzie trafisz bo możesz trafić gdzie jest głośno i idzie ogłuchnać przy tym ostry zapierdziel. Ogólnie nie polecam, są firmy na strefie gdzie jest dużo lepiej. Pozdrawiam

@Pracus

A polecasz może szczególnie jakiś dział czy stanowisko? Wspomniałeś, że czasami jest bardzo głośno, czy pracodawca zapewnia jakąś ochronę przed trudnymi warunkami, na przykład zaopatruje pracowników w nauszniki? Jeśli nie, warto zgłosić zapotrzebowanie na taki sprzęt. Napisałeś, że nie polecasz firmy - z jakiego powodu? Chętnie dowiem się, co powinno się zmienić, aby osoby zatrudnione w VISKASE Polska były bardziej zadowolone.

@Pracus

A ja uważam że przesadzasz. Oczywiście głośno jest na ekstruzji, ale to wynika z charakterystyki procesu. Nauszniki są do dyspozycji wszystkich bez limitów. Poza tym głośno jest w specjalnych strefach. Czy jest ciężko? Sytuacja zależna od dnia i długości zleceń. Pozdrawiam

Szymon
@Pracownik85

Mógłbyś napisać coś na temat warunków zatrudnienia pracowników, którzy pracują na produkcji w firmie VISKASE Polska? Uważasz, że wynagrodzenia oferowane przez pracodawcę są adekwatne do ilości powierzonych obowiązków? Poza pensją podstawową występują może dodatki jakościowe? Mam na myśli gratyfikację pieniężną dla osób, które sumiennie i z należytą dokładnością wykonują swoje obowiązki. Mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda.

@Szymon

witam, oczywiście są premie i to nie male za osiągniecie określonych celów. co do zatrudnienia to firma ma system trenerów, którzy opiekują się nowo-zatrudnionymi pracownikami (także nikt nowy nie jest sam). Co do stawek to nie chciałbym się wypowiadać ponieważ pensja to bardzo indywidualna sprawa.

Pracus
@Pracus

Jeżeli chodzi o głośność to byłeś na nowym dziale? Gdzie jest dużo głośniej niż na ekstruzji

@Pracus

Witam. Dlatego stosuje się tam nauszniki. Proste podsumowanie: w hucie jest ciepło, w chłodni zimno a tam głośno. Taka technologia.

Darmex Viskase
@Pracus

Odkąd przejęła nas firma Viskase to porostu żenada. Nikt nic nie wie. Odnośnie jakich kolwiek podwyżek płac, funduszu socjalnego, perspektyw i planów na dalsze prosperowanie zakładu, żadnego spotkania z załogą i przedstawienia w/w tematów. Ogólnie ŻAŁOSNE. Taka wielka korporacja a taka zacofana.

@Darmex Viskase

Rozumiem, że ta sytuacja musi być dla Ciebie niełatwa, ale nalegam, abyś na forum zawsze starał się być nieco bardziej spokojny. Jak dawno przejęła Was firma VISKASE Polska? Może jeszcze jest potrzebują tam trochę czasu na uporządkowanie pewnych kwestii - nie uważasz? Ale jeśli jesteś tak bardzo niecierpliwy, to może porozmawiasz bezpośrednio ze swoim Przełożonym?

Darmex

Viskase Darmex Świecie tragedia 7 lat pracy i nie przekraczam 2800 brutto. Mało tego ciągle szykanują. Brak socjala, premie max 15% poprzedni właściciel dawał nam 20%. Na święta dostaliśmy 250 zł. Naganę otrzymać jest tak łatwo jak beknać po Coli.

Dawid

Widziałem nową ofertę pracy dla technika utrzymania ruchu. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera?

Kapral
@Dawid

(usunięte przez administratora) na.warsztacie kamery nie można.usiąść czy też napić się.kawy kierownik ma swoich (usunięte przez administratora) zarobki słabe głośno na hali i gorąco

@Kapral

Uuu to nie kawiarnia jak ktoś chce siedzieć i pić kawę to proponuje zostać baristą

@Dawid

Atmosfera jest super. Szczerze polecam i zapraszam ;)

wolny człowiek

(usunięte przez administratora) o zaostrzonym rygorze.

Max

Witam, czy ktoś z pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat pracy na produkcji?

@Max

Zastanawiasz się nad aplikowaniem do pracy w firmie WALSRODER CASINGS POLSKA na stanowisko pracownika produkcji? Mam nadzieję, że któryś z forumowiczów przedstawi, jak wyglądają warunki na tym stanowisku, jednak mnie na chwilę obecną interesuje to, dlaczego akurat ta firma Cię zainteresowała? Polecił Ci ją znajomy, czy może po prostu odpowiada Ci lokalizacja tego miejsca pracy? Odpowiedz, proszę.

@Max

Zapraszamy. Atmosfera na pewno lepsza niż w nie których innych firmach

@Pracownik85

Wspomniałeś o dobrej atmosferze, która panuje w firmie WALSRODER CASINGS POLSKA. Mógłbyś napisać, jak pracodawca podchodzi do ewentualnych spotkań integracyjnych osób, które są przez niego zatrudnione? Firma organizuje może w tym roku spotkanie wigilijne z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia? Jeżeli tak, to proszę, abyś opisał, jak ma wygląda to spotkanie. Zachęcam.

@Mirosław

Co roku mamy imprezę dla całego zakładu. Dodatkowo każdy dział organizuje sobie integracje w obszarze swojego działu. Jeśli chodzi o wigilię to co roku jest organizowana dla wszystkich

@pracownik85

Dziękuję za odpowiedź. Czy w przypadku tego typu spotkań - jak właśnie spotkanie wigilijne, pracodawca wręcza może upominki z okazji świąt zatrudnionym pracownikom? W ogóle chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda kwestia ewentualnych dodatków do wynagrodzenia oferowanych przez pracodawcę? Z góry dziękuję za Twoją aktywność.

@Mirosław

Podczas wigilii nie, ale ogólnie to są bony, prezenty dla dzieci (sami wybieramy jakie). Ja ogólnie oceniam to pozytywnie. Co do wynagrodzeń, kwestia indywidualnego podejścia. Jak ktoś kiedyś napisał, kto pracuje ten ma.

@pracownik85

Możesz napisać, jakiego rodzaju prezenty mają do wyboru pracownicy dla swoich dzieci? Zastanawia mnie jeszcze jedna dosyć istotna kwestia, patrząc z perspektywy zainteresowanego pracownika - czy od początku zatrudnienia można liczyć na pomoc osób, które mają większe doświadczenie zawodowe? Z każdym pytaniem i problemem można udać się do tych osób, czy raczej należy nastawiać się na samodzielną pracę? Zachęcam do odpowiedzi.

Whisper

Bardzo fajna firma i załoga, polecam Lubię atmosferę w WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O. za: ludzie i benefity

Maja

Jeśli ktoś z pracowników zagląda na ten wątek to zachęcam do napisania opinii o pracy w WALSRODER CASINGS POLSKA. Co słychać w firmie? Jak wam się obecnie pracuje? Wszystkie merytoryczne komentarze będą mile widziane!

Daria

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy?

?

Możecie coś napisać o pracy operatora- mam na myśli atmosferę wśród pracowników i traktowanie przez przełożonych. Warto aplikować?

Daniel

Czy firma normalnie funkcjonuje?

ykm

Witam , jak firma. Opłaca się tu robić jako ustawiacz ? Jest możliwość jakiegoś rozwoju ?

Iga

Szkoda, że lęk przed nowymi pracownikami powoduje, że nic nie chcecie napisać na forum.

Dariusz

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa .Przecież zależy od wielu składników!!

Mroizo

Nie płacą w takiej super firmie?

@Mroizo

Płacą I to nawet dobrze, ale zawsze wypłata była przed czasem.

Chyba trochę przesadzasz.

Czemu

@Mirek

A dobra płaca to u Ciebie ile? I za ile godzin?

Gdzie jest wypłata?

Stefan
@Mirek

Kaj so piniondze za robota?

@Stefan

A co nie płacą wam? Podobno to taki super zakład!

@Mroizo

Płacą I to nawet dobrze, ale zawsze wypłata była przed czasem.

wredny typ

żeby ta firma zbankrutowała i poszła z torbami

Zostaw merytoryczną opinię o VISKASE Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VISKASE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VISKASE Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 173 ocen.

VISKASE Polska Sp. z o.o.