WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Legnica

Opinie o WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

aaaaaaaaa 2014-03-12 10:54:53
praca jest ok brygazdista tez i kierownik d.w tylko ze malo sie zarabia z pod agencji to jeden minus zeby sie dostac pod firme trzeba robic prawie rok z pod tych jeb... agencji. kto chce pracowac ten bedzie ;)
leni i przekretow tam nie chca. atmosfera jest fajna spoko dziewczyny polecam ;)
Piotrek 2014-04-15 21:49:02
Witam. Poszukuję osób dojeżdzająchy ze Złotoryi mam wolne miejsca bądź też do kogoś się dołączę. Pracuję w trybie 3 zmianowym aktualna zmiana to pierwsza. Proszę o kontakt zainteresowane osoby drogą mailową [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam
JAM 2014-09-22 23:34:48
Witam a są jakies przyjęcia do CaseTech wiecie nie wiecie???
pracownik Voss-u 2014-09-23 16:49:45
Do Vossu dojeżdżają osoby ze Złotoryi autobusem. Można się dogadać i razem jeździć. Autobus jeździ na każdą zmianę.
adsasd 2014-09-28 10:28:28
witam mam pytanie jak wyglada ten system 4 brygadowy w Panstwa firmie . ile dni 1 zm 2 i 3 i wolne.jak to wyglada pozdrawiam
jare 2014-10-05 19:59:39
SĄ JAKIEŚ PRZYJĘCIA DO CASETECH MA KTOŚ TAKIE INFOOOOOOOOOOOOO?????????????
xxx 2014-10-06 17:33:41
Przyjęcia są co chwile. Warto złożyć papiery.
jare 2014-10-09 19:28:21
dziekuje za info 3x
krzysztof 2014-10-16 12:56:28
jestem operatorem linii ekstruzji i każdemu polecam tą pracę, ale nie każdy sie nadaje!! zarobki przez pierwsze 3 miesiące to ok 1900 na rękę poźniej ok 2200 na rękę plus 15% premii za wyznaczone cele więc nie jest źle i regularnie wraz z doświadczeniem i umiejętnościami dostajemy podwyżki najlepsi operatorzy zarabiają ok 3000
jare 2014-11-24 18:31:39
Złożyłem C.V i lipa
jare 2014-11-24 18:55:05
Ale P.Jolu mnie interesuje praca na produkcji a nie jako Asystent brak mi Kwalifikacji na takie wysokie stanowisko....
chetna do pracy 2014-11-27 17:30:52
Czy u was przyjmują bez względu na wiek?
lyk 2014-12-14 09:36:24
witam jutro mam rozmowe wwaszej firmie czy ktos moze napisac jakie sa zarobki przez firme posredniczaca czy sa dodatkowe premie lub cos w tym rodzaju czy macie socjal ma wakacje swieta itd ile czasu trzeba popracowac i czy jest mozliwosc pracy na stale jaka jest atmosfera
anonim 2014-12-15 22:37:12
Najważniejsze cechy jakie trzeba posiadać do pracy tutaj to chęć do pracy i nauki, jeżeli to posiadasz to sobie poradzisz
anonim 2014-12-31 13:23:02
Proszę czytać ze zrozumieniem :)To nie jest tylko tyle, to jest aż tyle. Zdecydowana większość społeczeństwa ma chęci żeby zarobić ale nic nie robić. Pan śpiący spod sklepu raczej więcej będzie wykazywał chęci do kombinowania niż pracy, a takich tutaj nie potrzeba. Operatorzy mają najmniej bo to jest najniższe stanowisko i oczywiście stawka jest realna, ale po okresie próbnym. Praca do najcięższych nie należy. Stawki zależne od działów i rodzaju pracy, na początek umowa na okres próbny 3 m-ce. I chyba na początek najlepsza stawka w strefie. Są bony świąteczne, są premie, atmosfera raczej spokojna, duuuużo spokojniejsza w stosunku do tego co się dzieje w innych firmach w strefie.
sarna 2015-01-02 16:35:38
W mojej firmie najpierw dali na zachętę 2000 zł na rękę a potem spadło do około 1600 zł. Polubiłam swoją pracę ale jak mam z tego żyć to to nie wystarczy. Też złożyłam w Waszej firmie podanie ale odzewu nie ma. Pracować nadal chcę ale żeby można było z tego się utrzymać. Pozdrawiam wszystkich.
jurek tarczyn 2015-01-16 20:44:31
co jest grane ?dają ogłoszenia o rekrutacji a zero odzewu
gogo 2015-01-19 17:41:26
ludzie oni kit wam wciskają jakie 1900pln na dzien dobry ,rekrutacje prowadzi agencja pracy pod firma, która proponuje ok 2100 brutto jakies 1600 na ręke,tyle samo płacą co inne obozy ze strefy.
? 2015-01-20 19:34:52
Witam! Mam pytanie odnośnie pracy na produkcji. Czy w obecnej chwili przewidują przyjęcia? I jaka agencja prowadzi rekrutację? No chyba, że istnieje szansa zatrudnienia bezpośrednio przez firmę. Z góry dziękuję za info!
okej? 2015-03-18 14:40:48
Rekrutację prowadzi agencja "Venus" z ul. Miłkowickiej. Tam złożyć musisz papiery. :)
fibrus 2015-07-31 16:04:46
Brutto chłopie, brutto...
ciekawy 2015-09-01 12:19:08
witam, mam pytanie jaka jest atmosfera w pracy
kami 2015-10-22 14:27:46
A jak na konfeksji kadra przełożonych znośna? bo chyba tam będe pracowała?
2lat operator 2015-11-05 23:54:12
czytam i co niektórzy to powinni bajki pisac z tych wypowiedzi prawda jest taka że jak ci się chce to bedziesz robił szybko łapiesz żadnego chorobowego
to kasa idzie w górę tylko żeby dostać trzeba pokazać nie za ładne oczy a co niekturzy chcą brać kokosy a najlepiej leżeć ja robie prawie 3 lata i jestem zadowolony polecam wszystkim super zakład
Zenek78 2015-11-10 18:47:23
Firma polsko - niemiecka - więc pytanie czy Niemcy tak jak wszędzie są wrogo nastawieni do nas i czy nie wyżywają się na Polakach bo chodzą takie słuchy, że mówią o motywacji a tylko się czepiają i nici z premii motywacyjnej. Niemiaszki traktują Polaków jak złodzieji i kombinatorów. Dajcie znać jak tu jest. Pozdro
zet 2015-11-11 23:48:06
Na ekstruzji nie jest tak źle. Jedynie trzeba uważać na Jaworka. To nierób, tylko siedzi przy stanowisku i żre kanapki i wysługuje się innymi: "odbierz rolkę" "przewiń" itp. I strasznie donosi
vendi 2015-11-17 19:28:17
Tak Zenku - wygląda na to , że kolejna polska firma kupiona przez Niemców skurczy się u nas . Ostatnio obserwujemy odwrotny cykl koniunktury względem tego co
15 -20 lat temu . Coraz częściej zaawansowana produkcja wraca do Niemiec - podobno spada opłacalność takiej produkcji w Polsce - rosną koszty pracownicze , świadomość pracowników , czasami związki zawodowe , a czasami Niemcy chcą u siebie zmniejszyć bezrobocie ( oczywiście naszym kosztem ) . W takiej sytuacji trzeba być bardzo ostrożnym żeby nie wylądować na Titanicu bo szkoda . Natomiast na pocieszenie powiem Ci , że w najgorszej sytuacji są pracownicy takiej firmy , której grozi takie ciche wygaszanie produkcji - ci sprytniejsi szybko sobie poszukają nowego miejsca pracy . Gorzej z tymi , którzy przegapią te sygnały i utoną z Titanikiem. Należy mieć tylko nadzieję , że nie zamkną całkiem firmy tylko ją ograniczą . Ostrożności nigdy dosyć . Jak szukasz pracy to jak w tym powiedzeniu : lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.Menadżerowie jak szukają pracy to zawsze dobrze węszą a nam zwykłym pracownikom to umyka i cieszymy się , że znaleźliśmy pracę - gorzej jak się okazuje , że firma jest do zamknięcia. Na dolnym śląsku ostatnio już kilka firm tak skończyło- ci u góry zawsze się jakoś ustawią a Ty zostajesz na lodzie z kredytami i w banku tego nie wytłumaczysz nawet jak dzieciom odmówisz przez rok słodyczy w ramach oszczędności . Podobno PIS chce obecnie ograniczyć czy też wręcz uniemożliwić takie zamykanie firm . Nawet jeśli firma niemiecka to właśnie polscy pracownicy mogą wylądować na bruku bez środków do życia . Dotychczas Platforma unikała nagłaśniania takich spraw - taka propaganda sukcesu. Czas pokaże i zobaczymy ile firm w strefach zniknie w ten sposób.
pracownik 2015-11-21 11:19:22
To co piszą vendi i zenek78 wkurzyło mnie ale jak się zastanowiłem to chyba mają rację bo szefostwo się nam ostatnio wykruszyło i to z samej góry. Trochu zaczeliśmy między sobą gadać i coś jest na rzeczy tylko nie ma kogo się spytać .Może to przypadek i zostanie jak było a jak nie to znowu trzeba będzie szukać roboty żeby nie było tylko za późno.
operator 2015-11-25 18:59:21
to co pisze vendi to jedna wielkja głupota pewnie usłyszała gdzieś na przystanku i sieje zamęt
nowy 2015-12-03 13:40:14
Firma Walsroder zmieniła właściciela , teraz jest to firma z branży ma pojęcie o biznesie nie jak poprzedni inwestorzy ... Ci chcą inwestować w nasza fabrykę , nowe maszyny , nowe rynki itd. nie ma mowy o zamknięciu lub przenoszeniu fabryki.. tym bardziej że zatrudniani są ciągle nowi pracownicy nawet technolog
Jacob 2016-02-13 15:14:32
Hej, dlaczego w tej firmie cały czas potrzebują na ekstruzje, taką rotacja czy mało płacą,
lucifer 2016-04-05 11:26:27
(usunięte przez administratora) w ciągu jednego roku firma z uznanego i cenionego pracodawcy zmieniła się w kołchoz z którego masowo odchodzą doświadczeni pracownicy o czym najlepiej świadczy ciągłe ogłoszenie o pracy na dziale ekstruzji pomimo braku nowych maszyn .
Kulfon 2016-04-07 18:34:12
a jak myślisz czyja to zasługa:)??? Wpa...................
taki jeden 2016-04-09 12:22:12
lucifer o jakich Ty doświadczonych pracownikach mówisz? O takich co pracowali tu kilka lat i gwiazdorzyli i ciągle stękali jak im źle? a kiedy trzeba było się wykazać co się potrafi to nagle wiedzy zabrakło? Na pewno teraz mają lepiej, ale co mają Ci innego powiedzieć?
Elektryk 2016-04-20 21:02:26
Witam jak praca w UR?? Jakie Stawki??
taki jeden 2016-05-01 22:16:54
co ty wiesz przygłupie o odpadzie? Jakie 13-15%? chyba na papierze? na poczatku roku widziałem te oktabiny z których był ten super odpad, faktycznie super fachowcy od walkow, a 28% dawno nie było, ale może teraz jest realnie? Nie jestem niczyim przydupasem, w przeciwienstwie do ciebie potrafie mysleć samodzielnie i faktycznie 2-3 osoby potrafią obsługiwać technologie i maszyny tylko, że one wciąż pracują. A nie martwi cie to ze przez takich walow jak ty wszystkie dzialy maja nas za debili??? pomysl czasami zanim cos napiszesz, to nie boli- sprawdzilem na sobie
hahaha 2016-05-05 19:06:25
napisałes tłoku sam ,ze 2-3 osoby potrafia "cos" a na 7 nowych 6 sie zwolnilo to naprawde jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrozum mnie Łysy rozje....ałeś ekstruzje .Nara
zebra 2016-05-11 22:53:30
kilku nowych się zwolniło kilku pozostało, jak wszędzie, mamy maj i chyba więcej zostało niż się zwolniło? a najwięcej się zwalniało z jednej brygady, to przypadek że akurat z twojej gnomie?wszyscy winni oprócz Ciebie?
Hmmm 2016-06-28 23:35:19
Nie warto
Mateusz Wisniewski 2016-07-13 10:37:21
Witaj ekstruzjo! Jestem z Wami chlopaki, teraz bedzie juz tylko lepiej, POWODZENIA, TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYSTKICH :-D !!! Niskiego odpadu i dobrej atmosfery !
Roz 2016-07-18 23:06:46
(usunięte przez administratora) Pewnie chodzi o brygadziste A W on to tylko sieje zamęt nie szanuje ludzi powinniśmy go podać o mobing.
PTR 2016-07-20 16:30:05
W końcu zarząd poznał się na Wpe.......szkoda, że tak późno, tylu z nas odeszło tylko przez tą jedną osobę..........Panowie - trzymajta się, na pewno teraz będzie lepiej. Pozdrawiam w szczególności swoją zmianę:)
roxii 2016-07-22 22:30:15
(usunięte przez administratora) W.P miał swój dział i tylko z nim się porzegnał CZYLI Z NIKIM Z EKSTRUZJI ,ŻYCZYMY MU (usunięte przez administratora)
Tadek 2016-07-31 20:09:46
Przyjdź , pokaż kim jesteś , wykaż się zaangażowaniem i szybkością uczenia się nowego zawodu , a gwarantuję ci , że dostaniesz niezłą kasę i stanowisko. Ta firma docenia zdolnych ludzi daję słowo.
salceson 2016-08-02 21:29:39
ja bym tam mógł robić po 12h, jak by mi dodatek dołożyli na materiał-przynajmniej miał bym wesoło ,nazywają to 4 brygadówką są 3 zmiany gdzie 4?nie ma ze względu na cięcie kosztów,
salceson 2016-08-02 21:31:02
salceson 2016-08-02 21:34:33
Roz 2016-08-09 00:12:16
ciasna.dziurka 2016-09-04 21:33:31
Czy kierownikiem na ekstruzji jest nadal Pękala ? i jak atmosfera i organizacja pracy ?
okjmn 2016-09-04 21:47:29
hej hej no ja wiem ze szukają teraz tez elektromechanika w Legnicy widzieliście? to jest ich najnowsza oferta..wiadomo jaie wyamgania na takie stanowisko trzeba spelniac oprócz posiadania jakiegoś wykształcenie technicznego ? dzięki za jakies odpowiedz
Zostaw swoją opinię o WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.