Opinie o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hand Made Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hand Made Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Jadwiga

Witam miałam ten sam problem z firmą aczkolwiek to był mój problem ponieważ ja źle przeczytałam opis nie zrozumiałam że 21 dni co są dni robocze a nie kalendarzowy jak każdy myśli i czekałam tam łóżko potem się bardzo zdenerwowałam za sypała m firmę dużą ilością brzydkich maili po czym przeprosiłam wszystkich łóżko przyszło go zgodnie z czasem jaki był podawany nie doczytałam też o czasie wysyłki ale to wszystko moja wina myślę że dużo osób może właśnie w ten sposób źle czytać opis i potem się niepotrzebnie denerwują łóżka przychodzą polecam jeszcze raz bardzo dobrze przeczytać opis łóżka Oraz skontaktować się z obsługą poczekać na ich odpowiedź na pewno sprawa zostanie bardzo szybko wyjaśniona

Justyna

Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tę firmę. Posiadają duży asortyment w bardzo przystępnych cenach. Na plus zasługuje obsługa sklepu, która z dużą empatią podchodzi do klienta. Z zakupionej sofy jestem bardzo zadowolony. Szybka wysyłka, towar dobrze zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami a co najważniejsze jest bardzo funkcjonalna i ładnie się prezentuje. To wszystko za naprawdę niską cenę. Polecam serdecznie

Kamil

UWAGA (usunięte przez administratora) Piękna strona., wszystko ładnie, statusy zamówienia i na tym koniec.... później ani pieniędzy ani towaru i zero odzewu ze strony sprzedawcy!!! Telefonu nikt nie odbiera na @ nikt nie odpisuje!!! I z tego co się dowiedziałem to jest notoryczne u właścicielki!! Sprawy sądowe, wyroki komornicze a Pani nadal działa w najlepsze i dalej naciąga ludzi!!!

Agata

(usunięte przez administratora) brak słów na takie zachowania . Brak pieniędzy, ani kupionego przedmiotu .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hand Made Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Ewelina

Jestem bardzo zadowolona zamówionego łóżka Królik polecam wszystkim sklep

Edyta
@Ewelina

Polecam sklep zamówienie szybko do mnie dojechało

Uwaga na te firme

Omijac szerokim lukiem. Zamowienia nie sa realizowane, zwrot wplat dostaja nieliczni. Na FB sa cale grupy poswiecone pokrzywdzonym. Byly tez programy TV (Interwencja i Uwaga). Z niewiadomego powodu firma ciagle jest prowadzona i zbierane sa zamowienia... Nie zamawiac nic!

@kaki

Od marca nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zamówione i niezrealizowane wykonanie łóżeczka dla córki,. Zero kontaktu, nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na maile, dopiero po groźbie zgłoszenia sprawy na policję pani anulowała moje zamówienie, a pieniedzy dalej nie otrzymalam, dzisiaj to juz 6 miesiecy od zamowienia, ta firma to jakieś (usunięte przez administratora) uważajcie!

Mlewa9081

#meblehandmade Drodzy państwo widzę że zdania są podzielone ale wrześniowe niezbyt przychylne. Zakupiłam łóżko 3.07,tak jak ktoś pisał rozumiem urlop itd ale mamy prawie październik! A łóżka jak nie było tak nie ma. Też dostałam info o urlopie, o nawale pracy, gratuluję spoko ale 3 miesiące to trochę przegięcie. Mam nadzieję że nie są to (usunięte przez administratora) i nawał pracy jest prawda. Na maile nie odpisują, dopiero jak napisałam komentarz na fb pod zdjęciem ktoś raczył się skontaktować ze mną na messenger uspokajając że produkcja ma nawał pracy i że dowiedzą się co z moim zamówieniem. Zaproponowano zwrot kasy albo że poczekam kolejne 2 tyg. Postanowiłam poczekać. Minął miesiąc... Dziecko czeka na łóżko... Przerażające... Po co przyjmują kolejne zamówienia? Nie ma info na stronie że będzie opóźnienie...

Justyna

Nie ma z tą firmą żadnego kontaktu. Od tygodnia nie odbierają telefonu i nie odpisują na maile. Gdy zapytałam mailowo o produkt z chęcią zakupu z innego maila dostałam odpowiedź w przeciągu kilku minut. Faktura wystawiana jest pro forma a więc mało to wiarygodne. Zgłaszam sprawę na policję.

Meble handmade

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Gdybym się nie upomniała to by wszystko poszło w zapomnienie. Zamówienie anulowane czekam na zwrot środków i mam nadzieję że je otrzymam. Zdecydowanie odradzam. Kk

meblehandmade

Witamy chcemy zauważyć że opinie są mieszane z dwóch co najmniej firm - firma reklamowa - firma z meblami ZAZNACZAMY ŻE TO ZBIEŻNOŚĆ NAZWY KTÓRA OD KLIKU LAT JEST POPULARNA NA RYNKU POLSKIM Dodajemy że jeśli jakaś osoba ma problem to proponujemy zamiast anonimowo wystawiać opinie, prosimy o kontakt przykładowo mailowy, w kwestii wyjaśnienia zamówienia, jak i u jednej firmy tak samo u drugiej. Wszystkie dane obu firm są dostępne na każdej z stron, jeszcze raz zaznaczamy że to dwie różne firmy

meble
@meblehandmade

Agnieszka

Firma do bani. A czy w ogóle ona istnieje? Ściągają zdjęcia z innych stron i wystawiają jako swoje do sprzedaży. Niewiarygodne jak można tak (usunięte przez administratora) Pani Agnieszko

Klient K

Mam podejrzenie że firma w ogóle nie istnie. Czas realizacji minął, kod śledzenia zamówienia zginął, telefonu nie odbierają, na maile nie odp!!!!

Zdecydowanie odradzam!! Zero kontaktu z firmą a zamówienie dawno po terminie. Czekam na zwrot środków

(usunięte przez administratora) ! Uwaga nic od nich nie zamawiac ! a te komentarze pozytywne w moich oczach to lewizna pisana aby wyludzic pieniadze od najwiekszej ilosci osob . Nie dostalem zamowienia ani zwrotu pieniedzy , kontaktu brak , nie odpisuja na maile , nie odbieraja telefonu mimo sygnalu wolnego . Bylo 100 prob kontaktu z mojej strony . Sprawa na policji .

Anna Rosiek

Osobiście chcę się pochwalić swoim łóżkiem tylko niestety nie można dodać tutaj zdjęcia jestem jak najbardziej zadowolona z całego zamówienia. Na każdym etapie zostałam informowana na każdym etapie miałam kontakt z całą ekipą sklepu. Tylko raz napisałam maila odnośnie zamówienia do sklepu tak cały czas wszystko zostawałam bez proszenia się zamówienie dostarczył kurier nawet je wy nius do domu. Ze skręcaniem łóżka też nie było większych problemów łóżko jest bardzo dobrej jakości tapicerka oraz kolory są fantastyczne moja córka jest bardzo zadowolona każdemu polecam łóżko Królik

AnnaW

Ta firma to zwykli (usunięte przez administratora) Nie odbierają telefonów zasłaniając się natłokiem pracy. Odpisują na maile tylko po groźbach i pomimo odstąpienia od zakupu brak zwrotu pieniędzy za łóżko. Ostrzegam z całego serca, lepiej kupić bezpiecznie od sprawdzonego sprzedawcy. Sprawę kieruję na Policję jako wyłudzenie!!!

Jowita

Nie polecam. Łóżko zamówiłam 17 lipca do tej pory brak realizacji. Nikt nie odbiera tel. I na e-maila też nie raczą odpisać. Zgłaszam sprawę na policję. Firma tragedia!!!!

Mirka

Witam, zamówiłam huśtawkę ogrodową dla teścia na 90 urodziny w lipcu, minęły dwa miesiące, ani huśtawki, ani pieniędzy. (usunięte przez administratora) Informacji o realizacji zamówienia nie było. Zaniepokojona sprawdzałam kodem weryfikacyjnym status zamówienia. Praktycznie niczego się nie dowiedziałam. Zaniepokojona zaczęłam wydzwaniać. Udała mi się na jedno odebrane połączenie. Pani poinformowała, że zamówienie nie będzie zrealizowane bo huśtawka jest uszkodzona i mam wypełnić formularz zwrotu i w przeciągu 14 dni otrzymam pieniądze. Prosiłam o szybki przelew bo dalej chciałam zamówić huśtawkę. Pieniędzy nie otrzymałam, 90 letni teściu nie dostał prezentu. Kontakt z firma się urwał. Dzwonię, dzwonię... i nic. Napisałam meila, sms i nic. Sprawę kieruję do odpowiednich instytucji. Sklepu nie polecam, (usunięte przez administratora). Nie wiem dlaczego ich strona ma tak dobre opinie i dlaczego nie można czegoś z tym zrobić.

Sylwia

Polecam, duży wybór różnych mebli, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Szybka i sprawna dostawa. Jestem zadowolony z ławeczki i narożnika do salonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hand Made Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hand Made Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hand Made Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hand Made Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hand Made Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Czarnowiejska 55
    30-049 Kraków