Opinie o Brandgood Maciej Golonka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Brandgood Maciej Golonka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Brandgood Maciej Golonka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brandgood Maciej Golonka w Kraków

Ronaldinho

Mi się tutaj bardzo dobrze pracuje, do domu mi się nie chce przychodzić, żona mi się puszczała cały czas, a pan Maciej nigdy mnie nie zawiodła ta praca uratowała mi życie, dowartościowała i dała dużo możliwości.polecam wszystkim tutaj pracę

@Ronaldinho

Przykro mi z powodu żony, i cieszę się że znalazłeś pocieszenie wśród pracodawcy i kolegów. Możesz rozwinąć temat możliwości jakie dała Ci ta firma ? Są jakieś szkolenia ? Benefit? Imprezy integracyjne? Owocowe czwartki ? Zastanawiam się nad aplikacja do tej korporacji.

Poszukujący Nowy wpis

Dzień dobry, chciał bym złożyć cv do tej firmy. Czy jacyś obecni pracownicy mogą się rzetelnie wypowiedzieć na temat firmy? Czy stawki są zadowalające ? możliwości pracy w nadgodzinach ? atmosfera ? Benefity ? Proszę o konkretne informacje.

Czym w Brandgood Maciej Golonka zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ronaldinho

Kandydat Nowy wpis
@Ronaldinho

Trzepinoga Nowy wpis

Jak tam wygląda sytuacja z płatnościami ? Dalej system ratalny ? Czy coś się wyprostowało ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Brandgood (usunięte przez administratora) Golonka?

Ptaszek

Gumiaki, dziurawe firmowe podkoszulki. Ewentualnie czapka czołgistka. Chyba że pracujesz w biurze to jeansy z bazaru, do tego buty z kręgielni.

Jak wygląda praca w biurze? Ilu pracowników? Jak wygląda rekrutacja? Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko administracyjno księgowe i chętnie dowiem się coś więcej o firmie od pracowników.

Daj sobie spokój przekręty i matactwa, problemy z kasą w firmie która działa na rynku od 20kilku lat to śmiech. Poprzednia się zwolniła bo już miała dość. Poszukaj czegoś bezpieczniejszego .. ;)

Encepence

Szkoda czasu i nerwów. Banki pewnie zaraz zagarną firmę razem z właścicielem który nawet nie będzie wiedział co się dzieje, bo będzie ogarnięty szalem złomobrania.

Były kierownik

Maciej Justyna i Paweł, zwyczajnie wolą płacić abonament w GoWork (mając tym samym możliwość usuwania niepochlebnych komentarzy), zamiast Wam za ciężką pracę, ciesząc się przy tym z miłych komentarzy których pisalibyście tutaj o ich "firmie". Pozdrowienia dla wszystkich byłych pracowników, obecnym życzę szybkiej zmiany pracy :)

Zainteresowany pracą

Czy w Brandgood istnieje jaka ścieżka awansu ?? Czy jest jakiś system premiowy ??

Grzechu
@Zainteresowany pracą

Ta w nagrodę możesz wyczyścić kłada czy tam wranglera

Yea

Gamior ładnie napisane widać że Ci ta praca odpowiada i jest typowa dla Ciebie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Brandgood Maciej Golonka odbywa się również w języku angielskim?

Olka

Biorą jak leci

Kamil

@trzepaczka to dostaje się wyplate do ręki ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Brandgood Maciej Golonka?

Trzepaczka

U mowa od najnzszej, rata wynosi około 500 ,1000 zł ... Zależy ile się uda wypłacić z bankomatu gangsterowi z obstawa.

Jak wygląda ścieżka awansu w Brandgood Maciej Golonka?

Szef

Ścieżka zazwyczaj jest biała, robiona kartą lub czymś innym. XD

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Brandgood Maciej Golonka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kot

Nie ma etapów rekrutacji Przychodzisz, mówisz że chcesz robić za dziękuję i już jest przyjacielem szefa

Norbi

Zastanawiam się czy aktualnie normalnie możecie pracować czy to jest jakoś ograniczona praca?

Gama Fan

Atmosfera super, imprezy świąteczne i integracyjne , premie wypłacane na bieżąco , nadgodziny przerobione ,podwyżki klepnięte , docenienie pracownika ze strony osób rządzących oraz wysokoprężne plany, nic tylko pracować i starać się ... już na prawdę nie wiele takich firm jak Brandgood, niedługo prawdopodobnie otrzyma nagrodę „gazela biznesu 2020 ” - świetne prowadzenie przedsiębiorstwa a także mądre zarządzanie wykwalifikowanej kadry oraz genialna współpraca działów jak i jednostek oparta na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku. Wzór do naśladowania.

Lukasz

Fajna obsługa :)

Leona

Jest okej

Kajka
@Leona

Tez tak Myśle :))

Lena

Po jakim czasie jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

Gutek

Niestety łatwo jest krytykować nie mając pojęcia jak trudno jest prowadzić firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Brandgood Maciej Golonka - Kraków

• Jak się pracuje w Brandgood Maciej Golonka?

Zobacz opinie na temat firmy Brandgood Maciej Golonka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brandgood Maciej Golonka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brandgood Maciej Golonka?

Kandydaci do pracy w Brandgood Maciej Golonka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brandgood Maciej Golonka