Opinie o Serwis Personalny Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Serwis Personalny Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Serwis Personalny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Personalny Sp. z o.o. w Poznań

niezadowolony

Nie polecam, same problemy za L4 nie wypłacają bo za krótko się pracuje... Hajsu nie ma na czas, bo jakieś problemy z systemem... czekasz na kasę bo trzeba kupić jedzenie, trzeba zapłacić rachunki.. nawet nie poinformują, że nie dostaniesz na czas... Ty coś chcesz to nie ma odzewu, a jak oni coś chcą to od razu...

Serwis
@niezadowolony

Co za bzdury Pan pisze!! Proszę sobie poczytać warunki okresu wyczekiwania na L4 których autorem jest ustawodawca, a nie spółka to raz. Dwa od 12 lat czynnego funkcjonowania na rynku firma nie miała ani jednego dnia opóźnienia w realizacji wynagrodzeń. Proszę się zastanowić czy pracował Pan przez Serwis na Grunwaldzkiej, czy Hetmańskiej, a później szkalowac

SP
@Serwis

a Serwis może doprecyzować swoją siedzibę ? Bo też można różnie zrozumieć ?

Personalny Serwis Poznań
@niezadowolony

Każdy kij ma dwa końce - jeśli są zasady to większość firm się ich trzyma i pracowników również....Ważne jest merytoryczne pokazanie sprawy.... i przede wszystkim o którą firmą chodzi....niestety mamy kłopot z myleniem Nas z niedobrymi praktykami konkurencyjnej firmy..... www.personlnyserwis.com

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy można spokojnie z nimi wyjechać za granicę do pracy?

Admina
@Zainteresowany

www.personalnyserwis.com

Jarek

Jak komuś nie odpowiada praca możne ją zmienić.!!

dffg

Nie polecam!!!!!

@dffg

dzień dobry, co się stało, ze taka opinia ? i jaki Serwis Personalny, bo są dwa w Poznaniu

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Piter

Są uczciwi. Pracuje w drukarni przez nich. W pracy generalnie też jest ok chociaż czasami ciężko. Ale pensja na czas i bez oszukiwania

Sewis Personalny
@Piter

Dziękujemy za opinie, warto precyzować o jaką agencje chodzi

aso

Posiadają sporo ofert pracy przeciez to agencja pracy jestw eic maja podpisane umwoy z roznymi firmami wiec i posidaja ogłoszenia od firm i chyba jako nieliczni tym bardziej, że pazdziernik nie jest wcale owocnym okres w poszukiwanie pracy

@aso

Dziękujemy za opinie

chris87

Sposób w jaki pracownicy agencji umawiają kandydatów na interview jest wyjątkowo nieprofesjonalny. Dzwoniąc do kandydata informują, że wyślą smsem szczegóły dotyczące spotkania, po czym tego nie robią. Po bezskutecznej próbie telefonicznego skontaktowania się z agencją, postanowiłem wysłać smsa. Co ciekawe Pani rekruterka od razu na niego zareagowała. Nie rozumiem dlaczego tak się stało. Przy zapytaniu poprzez sms o przypomnienie nazwy stanowiska nie otrzymałem odpowiedzi. Z dużym prawdopodobieństwem nie wysłanie pi szczegółów odnośnie spotkania był fakt, że nie mieszkam w Poznaniu. Co ciekawe jest to bardzo dziwne ponieważ podczas rozmowy telefonicznej zapewniałem, że nie będę miał problemu z relokacją. Z powodu tak nieporfesjonalnego podejścia do kandydata, byłem zmuszony odwołać rozmowę. Oczywiście drogą smsową.

@chris87

mamy kłopot z ustaleniem o jaki Serwis Personalny chodzi, bo w Poznaniu funkcjonują 2 niezależne firmy. Jeśli został Pan potraktowany tak przez rekrutera z naszej firmy przepraszamy, ale mamy w naszych szeregach osoby uczące się i nie zawsze są one gotowe na pełną konfrontacje z rzeczywistościa ....

Piter

AGA_wa

Dla mnie bomba, pracowałam przy ankietach. W biurze zatrudniał mnie bardzo fajny Pan. Miły, konkretny, omówił wszystko co i jak i tak było. 150 PLN za kilka godzin. Dla mnie bomba. I wiele lat są na rynku, z tego co piszą to już 10 a to wazne.

PB

Pracuję od dwóch dni. Jest jeszcze mały bałagan, ale od poniedziaku ma być Polski opiekun. Praca za to lekka jak za ta stafke.

Colombo

Witam, Pracuje ktoś przez tą firme w Białęzycach kolo wrześni jako kontroler jakości? Może coś wiecej powiedzieć o samej pracy, warunkach i zarobkach?

Student

Ja pracuje u nich od jakiegos czasu i jestem zadowolony. Nie oszukują i nie maja kar w umowie.

mariaan j...

ja widzialem ogloszenie slusarz bez jezyka niemcy fakt ze troche lapie niemieckiego sobie dam rade za odra jak z kasa placa na czas zaliczka jest jakas no i kwatra to najazniejsze moze i zloze do nich cv ale pierw zadzwonie no w poniedialek bo jutro chyba mamja nieczynne kiedys z poznaniakamy robilem we fleisch kombinat gmbh berlin pozdrawiam ja na betrieb zeilegung slusarz marian j....

Kejt

W sumie są całkiem ok, pracowałam przez nich, w drukarni. Stawka niezła bo 16 zł brutto za nockę. W biurze jak Cię przyjmują do pracy, miła atmosfera, nie traktują nikogo z góry.

studenciak

jak dla mnie super, zawsze można się dogadać odnośnie grafiku pracy i kasa zawsze na czas. Stawki mają dobre w porównaniu z innymi

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Personalny Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Serwis Personalny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Personalny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serwis Personalny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serwis Personalny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serwis Personalny Sp. z o.o.