logo Serwis Personalny Sp. z o.o.

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Serwis Personalny Sp. z o.o.

studenciak 2016-01-10 17:41
jak dla mnie super, zawsze można się dogadać odnośnie grafiku pracy i kasa zawsze na czas. Stawki mają dobre w porównaniu z innymi
Kejt 2016-06-17 11:19
W sumie są całkiem ok, pracowałam przez nich, w drukarni. Stawka niezła bo 16 zł brutto za nockę. W biurze jak Cię przyjmują do pracy, miła atmosfera, nie traktują nikogo z góry.
mariaan j... 2016-09-02 21:00
ja widzialem ogloszenie slusarz bez jezyka niemcy fakt ze troche lapie niemieckiego sobie dam rade za odra jak z kasa placa na czas zaliczka jest jakas no i kwatra to najazniejsze moze i zloze do nich cv ale pierw zadzwonie no w poniedialek bo jutro chyba mamja nieczynne kiedys z poznaniakamy robilem we fleisch kombinat gmbh berlin pozdrawiam ja na betrieb zeilegung slusarz marian j....
Student 2016-09-16 14:09
Ja pracuje u nich od jakiegos czasu i jestem zadowolony. Nie oszukują i nie maja kar w umowie.
Colombo 2016-09-28 13:24
Witam,
Pracuje ktoś przez tą firme w Białęzycach kolo wrześni jako kontroler jakości? Może coś wiecej powiedzieć o samej pracy, warunkach i zarobkach?
PB 2016-09-29 08:44
Pracuję od dwóch dni. Jest jeszcze mały bałagan, ale od poniedziaku ma być Polski opiekun. Praca za to lekka jak za ta stafke.
AGA_wa 2016-09-29 22:42
Dla mnie bomba, pracowałam przy ankietach. W biurze zatrudniał mnie bardzo fajny Pan. Miły, konkretny, omówił wszystko co i jak i tak było. 150 PLN za kilka godzin. Dla mnie bomba. I wiele lat są na rynku, z tego co piszą to już 10 a to wazne.
Piter 2016-10-19 20:40
Są uczciwi. Pracuje w drukarni przez nich. W pracy generalnie też jest ok chociaż czasami ciężko. Ale pensja na czas i bez oszukiwania
Piter 2016-10-19 20:40
aso 2016-10-19 21:55
Posiadają sporo ofert pracy przeciez to agencja pracy jestw eic maja podpisane umwoy z roznymi firmami wiec i posidaja ogłoszenia od firm i chyba jako nieliczni tym bardziej, że pazdziernik nie jest wcale owocnym okres w poszukiwanie pracy
chris87 2017-03-10 18:34
Sposób w jaki pracownicy agencji umawiają kandydatów na interview jest wyjątkowo nieprofesjonalny. Dzwoniąc do kandydata informują, że wyślą smsem szczegóły dotyczące spotkania, po czym tego nie robią. Po bezskutecznej próbie telefonicznego skontaktowania się z agencją, postanowiłem wysłać smsa. Co ciekawe Pani rekruterka od razu na niego zareagowała. Nie rozumiem dlaczego tak się stało. Przy zapytaniu poprzez sms o przypomnienie nazwy stanowiska nie otrzymałem odpowiedzi. Z dużym prawdopodobieństwem nie wysłanie pi szczegółów odnośnie spotkania był fakt, że nie mieszkam w Poznaniu. Co ciekawe jest to bardzo dziwne ponieważ podczas rozmowy telefonicznej zapewniałem, że nie będę miał problemu z relokacją. Z powodu tak nieporfesjonalnego podejścia do kandydata, byłem zmuszony odwołać rozmowę. Oczywiście drogą smsową.
Zostaw swoją opinię o Serwis Personalny Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Personalny Sp. z o.o.