logo Serwis Personalny Sp. z o.o.

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Serwis Personalny Sp. z o.o.

studenciak 2016-01-10 17:41:34
jak dla mnie super, zawsze można się dogadać odnośnie grafiku pracy i kasa zawsze na czas. Stawki mają dobre w porównaniu z innymi
Kejt 2016-06-17 11:19:45
W sumie są całkiem ok, pracowałam przez nich, w drukarni. Stawka niezła bo 16 zł brutto za nockę. W biurze jak Cię przyjmują do pracy, miła atmosfera, nie traktują nikogo z góry.
mariaan j... 2016-09-02 21:00:49
ja widzialem ogloszenie slusarz bez jezyka niemcy fakt ze troche lapie niemieckiego sobie dam rade za odra jak z kasa placa na czas zaliczka jest jakas no i kwatra to najazniejsze moze i zloze do nich cv ale pierw zadzwonie no w poniedialek bo jutro chyba mamja nieczynne kiedys z poznaniakamy robilem we fleisch kombinat gmbh berlin pozdrawiam ja na betrieb zeilegung slusarz marian j....
Student 2016-09-16 14:09:11
Ja pracuje u nich od jakiegos czasu i jestem zadowolony. Nie oszukują i nie maja kar w umowie.
Colombo 2016-09-28 13:24:20
Witam,
Pracuje ktoś przez tą firme w Białęzycach kolo wrześni jako kontroler jakości? Może coś wiecej powiedzieć o samej pracy, warunkach i zarobkach?
PB 2016-09-29 08:44:33
Pracuję od dwóch dni. Jest jeszcze mały bałagan, ale od poniedziaku ma być Polski opiekun. Praca za to lekka jak za ta stafke.
AGA_wa 2016-09-29 22:42:34
Dla mnie bomba, pracowałam przy ankietach. W biurze zatrudniał mnie bardzo fajny Pan. Miły, konkretny, omówił wszystko co i jak i tak było. 150 PLN za kilka godzin. Dla mnie bomba. I wiele lat są na rynku, z tego co piszą to już 10 a to wazne.
Piter 2016-10-19 20:40:05
Są uczciwi. Pracuje w drukarni przez nich. W pracy generalnie też jest ok chociaż czasami ciężko. Ale pensja na czas i bez oszukiwania
Piter 2016-10-19 20:40:28
aso 2016-10-19 21:55:47
Posiadają sporo ofert pracy przeciez to agencja pracy jestw eic maja podpisane umwoy z roznymi firmami wiec i posidaja ogłoszenia od firm i chyba jako nieliczni tym bardziej, że pazdziernik nie jest wcale owocnym okres w poszukiwanie pracy
Zostaw swoją opinię o Serwis Personalny Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Personalny Sp. z o.o.