Opinie o BMC Marketing w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BMC Marketing. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BMC Marketing o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMC Marketing w Poznań

marcus Nowy wpis

Witam, jakiś czas temu pracowałem w tej firmie, nie chciałem wierzyć w opinie zamieszczone w Internecie, stwierdziłem, że trzeba się samemu przekonać. Muszę przyznać, że praca w SOS Wioski Dziecięce i kontakt z panem Łukaszem B. to wielkie nieporozumienie. Musiałem chodzić po domach, namawiać do podpisywania umów. Ludzie bali się podawać swoje dane osobowe, tzn. imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr konta bankowego. Za podpisaną umowę wypłacali 90 zł, całkiem sporo, z tym, że dostawało się tylko połowę, bo druga część wpływała na konto oszczędnościowe i po 6 miesiącach można było ją otrzymać. U mnie minęło ponad obiecany czas i pieniędzy nie dostałem. Powiedziano mi, że appco oszukało i spraia trafi do sądu... ble, ble, ble, ale jak? Nie ma dowodów, to jak chcą sprawę nagłośnić w sądzie. To wielka ściema, oszukują jak tylko mogą. W końcu prezesi, kierownicy muszą zarabiać kilka tysięcy złotych miesięcznie. Nie polecam tej pracy. To nie jest pomoc dzieciom, tylko nabijanie portfeli nierobom z biura. Pozdrawiam.

gomaret Nowy wpis

Nie polecam. Zwyczajna akwizycja, a firma działa jak sekta. Opowiadają pracownikom bajki, obiecują wielkie zarobki. rzeczywistość wygląda niestety niebyt kolorowo. Zawsze ten sam schemat - rozmowa rekrutacyjna, dużo obiecywania ze strony pracodawcy, przyjęcie do pracy, spotkanie po południu i pukanie do drzwi... Czasami trzeba jechać kilkadziesiąt km poza Poznań, za co firma nie zwraca kosztów. Praca na pełen etat, a zarobić można kilka zł.

agaaaaa

Witam chcialam sie podzielic opinia jaka mam na temat firmy BMC Pracowalam tam ok 4miesiecy niestety stan zdrowia nie pozwalal mi kontynuowac...Dlaczego nad tym ubolewam? Mam 24lata i pracowalam w roznych miejscach HOSTESSA bylam jestem i bede lubie to robic praca w sklepie nuda pracowalam w banku gdzie byla ogromna presja sprzedazowa w ubezpieczeniach nawet nie chce o ty rozmawiac nieruchomosci kilka lat za pozno zaczelam byl nawet epizod callcenter(najwieksza porazka-a i tak sie czegos nauczylam) W BMC marketing to co mnie przekonalo to 1 profesjonalizm mlodych osob 2 atmosfera 3 zarobki zalezne od staran pieniadze za etyke pracy za wyniki za szkolenie innych za zarzadzanie osobami 4 szkolenia codzienne pozwalaja zdobywac nowa wiedze Nauczylam sie ze jezeli masz cel to go osiagniesz ale nigdy sam znajdz osoby ktore Ci pomoga Chcialam cos napisac poniewaz nie dlugo wracam ok czerwca i mam nadzieje ze bedzie mnustwo nowych pozytywnych osob ktore pomoga mi we wdrążeniu sie w nowe projekty ;) ktos pytania ? to nie do mnie idz sprawdz przejdz dzien otwarty zdobywaj doswiadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o BMC Marketing - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMC Marketing?

Kandydaci do pracy w BMC Marketing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMC Marketing