Opinie o Redan w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Redan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Redan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redan w Łódź

Do anonimowy pracownik.Proszę Cię o czym ty piszesz.Czy ty kiedykolwiek pracowałeś w normalnym magazynie gdzie jest porządek i czysto?Tam jest trach pracować,chodzi mi o regały w magazynie.Do tego w zimę na magazynie potrafi być - 5 C.Co do sobót. To człowiek przychodził w sobotę a na koniec miesiąca miał zabraną premię lub nie wpisane nadgodziny i znów mijasz się z prawdą.Ogólnie nie polecam tej pracy.Szkoda zdrowia i nerwów.

Anonim pracownik

Jak czytam to wszystko to smiac mi sie chce z waszych bredni i gadania jak to jest zle przychodza do nas do pracy jakies debile ktorzy nie umia jezdzic paleciakiem albo zafoliowac palety wiec o czym my tu gadamy oczywiscie mowie tutaj o super patologi ktora przychodzi przez agncje pracy jak tak czasem patrze na nich wszystkich wydaje mi sie ze biora ich z bram lub nie wiem z kad i tyle na temat TZW. studentow w redanie bo szkoda na to slow na 10 osob z z agencji 1 normalna Teraz moge napisac jak to jest na umowie o prace 1800 brutto gdzie mozna wypracowac sobie premie i spokojnie sie wychodzi od 1600 do 2000 jak ktos pracuje i chce po to sa normy zeby wlasnie dostawac premie kto wyrabia normy lub wiecej niz norme ma premie to jest oczywiste a jak ktos sie kreci nie robi lazi po 10 razy do kibla wiadomo ze jej nie wyrobi dodatkowo sa soboty pracujace dosyc czesto wiec tez mozna dorobic jedyny minus to kurz ktory jest w hali magazynu i skanery ktorych pol jest dobrych pol nie z tym sie zgodze a kierownicy nie sa tacy straszni jak to pisza ludzie bo jesli chodzi o pracownikow mozna pogadac itp a z agencji pracy ludzie juz wymienialem jacy przychodza jedni na 2-3 dni i tyle jeden wielki przemiał wiec kierownictwo nie zadrecza sie tymi ludzmi dzisaj sa jutro ich nie ma Pozdrawiam

Sredan
@Anonim pracownik

Hahahaah to co piszesz jest śmieszne i twoja osoba również. Obstawiam opcję że jesteś wtyłkowłazem, donosicielem który chodzi miedzy regałami i podsłuchuje ludzi by za chwile pójść do kierownika czy brygadzisty i donieść co kto i jak. Po czym z uśmiechem na twarzy czekasz, aż wpadnie do tej twojej śmiesznej pensyjki kilka dodatkowych judaszowych srebrników za to :) Ciekawe że ty jesteś takim cudem na świecie i wszystko potrafisz odrazu (nie tak jak te tumany z agencji pracy....), i siedzisz w takim beznadziejnym miejscu jak Sredan :) i to w dodatku na magazynie, nie w biurze za biurkiem. Taka świetna osoba jak ty? No jak to , nie myślisz o tym żeby wspiąć się wyżej? byłoby bliżej odbytu dyrektora :) A teraz o pracy, warunkach i ludziach: KURZ KURZ I KURZ. Plotki, krzyki i chamstwo. Znikome poszanowanie ludzi z agencji, nie rozumiem czemu tak jest... stali pracownicy podzieleni ,jedni ci pomogą wesprą a drudzy z łaską pomogą lub wcale, wyśmieją, obgadają, zresztą obgadają to i tak ;),mało tolerancyjni. KURZ KURZ I KURZ. Praca ciężka ale to magazyn więc nie oszukujmy się nie ma lekko, ale ale ,sorry, za taka słabą płacę nie każdy się stara, ..... za soboty nie chcą płacić, bo albo ktoś cie nie wpisze na listę albo coś innego, premia albo jest albo nie ma pff, 1200 może kogoś zadowoli w tym (usunięte przez administratora) organizacja pracy to porażka, przerwa 15 minut!!!! ..... no comment..... sprzęt pozostawia wiele do życzenia, często się psuje zawiesza itp. przez co nie da się sprawnie pracować a koniec końców to i tak wychodzi na to ze to twoja wina źle pracujesz jesteś zły pracownik a fe ;) ZIMNOOO , KURZ KURZ I KURZ, rotacja pracowników przeogromna. Ja z całego serca nie polecam :) ps. co do wtyłkowłazów niestety jest to prawda, wiec jeśli już zdecydujesz się tam pracować uważaj co mówisz i robisz :) KURZ KURZ KURZ

Byly pracownik

Opinie są prawdziwe, a jezeli wg ciebie na magazynie ma byc taki syf jak tam to znaczy ze kimkolwiek jestes to brudas z ciebie i nie miales mozliwosci pracy w czystych magazynach. Trollu ile ci placa za pisanie tego? Donosy, chamstwo, agresja, kierownictwo co zarabia 2tys wozi sie jakby byli bogami. Ja zarabialem w niemczech 9tys na mc i pracowalem w dobrych warunkach a po przyjsciu do redanu zygac sie chcialo. To zwykla wylegarnia patologii zulerii i idiotyzm kierownictwa. Pozdrawiam Parowe z pakowania toreb

Witajcie,czy w Redan magazyn trzeba koniecznie umiec obslugiwac komputer bo ja internet tylko w smartfonie od zawsze wiec nigdy z komputerem nie mialam do czynienia,prosze o pilna odpowiedz,zaczynam wkrotce rekrutacje przez Redan bezposrednio i tylko pytali czy skaner obsluge znam i ze jak nie to naucza tam,o komputerze nic,czy on jest konieczny czy nie,pozdrawiam.

Magazynier

Nie ma opinii o rozmowach... No cóż, pewnie dlatego, że wcale się one nie odbywają. Najlepiej zacząć pracę od podpisania umowy, w ciemno, bez szkolenia czy jakiegokolwiek przygotowania. Przychodzisz od razu na zmianę od-do. I może doczekasz się, żeby ktoś ci powiedział co i jak, jeśli wcześniej nie zniechęci cię sposób traktowania i odzywania się do pracownika...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
roman

Ciężko się pracuje w tej firmie, atmosfera beznadziejna, ciągle tylko zebrania i nasiadówki, z których nic nie wynika, dywagacje na zasadzie co było pierwsze jajko czy kura...rotacja wśród pracowników ogromna, za to zarząd od lat ten sam...No cóż, praca nie na stałe, na jakiś czas, bo długo się nie wytrzyma. Taka prawda.

SemperFidelis

Kompletnie nie polecam!!! Zwłaszcza osobą z agencji! Zwalniają za byle (usunięte przez administratora) Ja na przykład przez 3 miesiące byłam na kontroli opakowań detalicznych na komputerze, a potem wcisnęli mnie na kontrolę jakości (oczywiście z powiększoną normą). Byłam tam tylko 2 dni i nie zdążyłam nawet się wyrobić na stanowisku. Ogólnie na magazynie syf! Kurzu więcej niż włosów na głowie! Tam jak nie zimno to gorąco. Pracując tam kilka miesięcy byłam chora 3 razy! Jedyny plus to bardzo sympatyczni współpracownicy. Zawsze chętni do pomocy. Dla osób o baaardzo silnych nerwach może i dobra praca, ale jak dla mnie to jeden wielki SYF!

ktoś

Te wszystkie opinie na temat pracy w firmie redan magazyny są w 100% prawdziwe.Dodam jeszcze ze na rozmowie kwalifikacyjnej wciskają kit że można dostać 1000 zł premi co jest nie prawdą.Na magazynie potrafi być - 10 C.w zimę .Jak ktoś chce tam pracować niech się bardzo poważnie,chyba że ktoś chce na żywo obóz pracy zobaczyć.Pozdrawiam

atomek

Tak umowa o praę jest ale pozatym tragedia brygadzistki bez szacunku do pracowników kierownicy z głowami w chmurach którzy nie wiedzą o co chodzi i sprzęt który co chwila się psuje (nawet drabiny nie wszystkie są sprawne )To jest prawdziwa strona tej firmy no i kurz kurz i jeszcze raz kurz , magazyn nieocieplany pry ktorym wiszą trzy kurtki dyżurne ktore niewiadomo kto przed toba nosił ,dezorganizacja pierwsza klasa , 15 min przerwy ani min. dłużej , ubikacja jest jedna na hali są uszkodzone ... taka prawda :///

andrzej

Faktycznie, ogłoszenie brzmi bardzo ciekawie, bo rzadko zdarza sie, żeby magazynier od razu miał umowe o prace, najczesciej jest to zlecenie. Nie wiem tylko po co te zajęcia sportowe, bo jeśli sa tu ciezkie rzeczy, to siłownia jest gratis. W ogóle to ile proponuje Redan na tej umowie, nie jest to aby minimalna krajowa?

Anonimowy

Prawdziwe chamstwo, brak szacunku do nowych praciwnikow. Przychodze pierwszy dzien do pracy, a na dzien dobry ogromna nienawisc i krzyki. Wszystko najlepiej miec przy sobie, gdyz szafki dla nowych pracownikow sa bez kluczy, a to moze skutkowac kradzieza. Najbardziej smieszy wejscie z napisem biuro, gdzie tak naprawde sa szatnie dla pracownikow a biura ani widu ani slychu. Nikomu nie polecam, szkoda wlasnych nerw.

Naczytałam się negatywnych opinii o firmie i żadnej nawet jednej pozytywnej nie znalazłam. Traktowałam je jednak z przymrużeniem oka, bo wiadomo, że niektórym nigdy nic nie będzie pasować i najlepiej samemu sprawdzić, bo sugerując się opiniami z internetu człowiek nigdy by nie poszedł do żadnej pracy. Ale poszłam na magazyn, sprawdziłam i niestety z tego co zaobserwowałam, wszystko się zgadza. Zostaliśmy "powitani" krzykiem pani, że "znów nie mamy kamizelek", chociaż był to nasz pierwszy dzień, a nikt nas nie poinformował, że sami powinniśmy je zdobyć. Pan, który wydawał się zajmować najwyższe stanowisko z obecnych tam osób zarzucił nam czterominutowe spóźnienie, mimo że weszliśmy razem z innymi pracownikami, co moim zdaniem i tak było szczęśliwym przypadkiem, że w ogóle nam się to udało biorąc pod uwagę fakt, że nie posiadamy magicznej karty, bez których nie otworzy się połowy drzwi. Wyjść też bez niej nie można, trzeba się dopraszać o wypuszczenie. Zdecydowanie zostaliśmy odprawieni do domu bez żadnego "przepraszam" albo "przykro nam, że musieliście przyjechać tu tylko po to, żeby dowiedzieć się jakim tonem zwracamy się do pracowników". Dostaliśmy jednak szansę powrotu, jeśli wrócimy z kamizelkami. Nie wróciliśmy. I z tego co się zdążyliśmy dowiedzieć, nie będzie to dla nich nowość. Z takim chamstwem dawno się nie spotkałam. No i nie lubię zbierać batów za innych.

AnonimZ05.09.2014

Odradzam! Przez biuro zarobisz 960 zl a w pracy nawet stanac nie mozna bo zaraz jest opieprz. Na nowych zwalana jest caly czas wina jesli cos jest nie tak. Brygadzistki bardzo niesympatyczne, stali pracownicy w wiekszości również. Osoby przez biuro sa ok Ale non stop sie zmnieniaja bo jedna wpadka, konieczność wcześniejszego wyjscia czy powiadomienie ze nie mozna dzwigac albo zapakowanie mniejszej ilosci towaru niz norma to, uslyszymy (o ile nie ubliżą, zagrożą ) po co tu przyszedłes/łaś lub na nastepny dzień rano do widzenia, dziekujemy. Nie warto, szkoda czasu, siły i nerwów.

Nie wiem czemu wypowiadacie się tak negatywnie o tej firmie. Dzisiaj miałem tam swój pierwszy dzień. To według was w magazynie powinno być czysto na błysk? (usunięte przez administratora)

mała mi

2000 pracowników??? A w życiu! Podobno pracownicy mają te 1600zł, ja dorabiam sobie już jakiś czas do studiów przez agencję, więc o zarobkach się nie wypowiadam. Kurz kurz kurz!! Jest dużo nowych stałych pracowników, atmosfera zmieniła się na plus. Młodzi ludzie którzy w ubiegłym roku przeszli na Redan spod agencji - zawistne hieny. Już nie pamiętają jak sami pomykali w kamizelkach, sodówa i donosicielstwo, sporo odeszło, jedna zwolniona, bo ciągle się bawiła telefonem. Starsi i Liderzy bardzo w porządku, sympatyczni, wytłumaczą, pomogą. Ciągłe przemeblowania i dezorganizacja pracy. Kierownicy mają swoją robotę, więc mało się z nimi gada i wszystko załatwia się z brygadzistkami. Jak się nie opierdzielasz i nikomu nie podpadniesz to jest całkiem w porządku. Nogi bolą, ale da się przeżyć. Kiepski sprzęt i system wiecznie pada, ale tak jest w każdej firmie. Przerwa trochę za krótka, ale moim zdaniem opinie wyżej są trochę przesadzone.

załamana

jeżeli ktoś jeszcze tu wchodzi z pracowników proszę o napisanie jak jest teraz i czy nadal tak jest jak wszyscy źle piszą ? zarobi się chociaż 1 200 ?

anonimowy

NIE POLECAM zatrudniać się przez agencję, warunki żenujące, niska płaca za ostre zapieprzanie. Warunki: dużo brudu i kurzu, totalnie niesympatycznie, dużo nienawiści i braku szacunku do drugiego człowieka. Jeśli pieniądze bylyby większe - wszystko możnaby wytrzymać...

redan dzis

Dokładnie nie powiem co sie pozmienialo najlepiej przyjść i samemu zobaczyc. A co do kasy to można zapomnieć że będziesz miał 2 z przodu.

redan dzis

to muze cie zmartwic wiele sie zmienilo zapewne przezto ze kierownicy obecnie nie radza sobie z pracownikami i nie potrafia z nimi rozmawiac

lola

Jeśli ktoś jeszcze to forum czyta to może powiem co ja sądzę o firmie Redan... w obecnej chwili jeśli chodzi o "studentów", którzy szukają pracy na wakacje lub tych, którzy uczą się zaocznie to owszem pracę dostaną nawet bez większego wysiłku przez dwa biura pracy tymczasowej, które to oferują płacę po przepracowaniu wszystkich dni 1045 zł plus w przypadku mkkadry premię za frekwencję tyle, że ja osobiście tych 200 zł o których jest mowa nigdy nie dostałam. Soboty pracujące może nie zawsze ale się zdarza co do stawki ponoć dniówka plus 50zł też nie prawda. Drugie biuro human center w ogóle porażka... jeśli mam się wypowiedzieć to lepsza dla kogoś zdesperowanego to mkkadry. Stali pracownicy również nie są doceniani, ludzie którzy się starają mogą na drugi dzień dostać wypowiedzenie bez sensownego wyjaśnienia a na ich miejsce jest zatrudniana inna osoba. Stali pracownicy mili i zawsze pomogą jeśli ma się problem co do kwestii kierownictwa chyba lepiej nie mówić o tych panach, którym się wydaje, że są najważniejsi na magazynie a prawda taka, że od nich pomocy żadnej. Nie szanują pracowników a tym bardziej tych na umowę zlecenie tzw "studentów". Ja pracowałam tam dość długo jako studentka żeby zauważyć brak rozwoju zawodowego tzn mam na myśli to, że studentowi ciężko dostać umowę o pracę. Normy wysokie byle by nikt a raczej rzadko kto je wyrobił jeśli już mowa o premii dla stałych pracowników jest ona żałosna, studenci też mają okazję mieć obiecaną premię za zasługi niestety na tych obietnicach się kończy a kierownicy lubią obiecywać oj tak... Sprzęt to katastrofa często się zawiesza lub psuje. Magazyn krajowy to w zimę istna lodówka, kurz na regałach ale w sumie nie wnoszę nic nowego do moich poprzedników. To jest moje zdanie może się ktoś nie zgadzać po to jest to forum.

nixon

Nic sie nie zmieniło. Bród smród i ubóstwo. Nie wiem jaka agencja Ciebie zatrudnia bo do tej firmy rekrutują dwie agencje. Generalnie - kierownicy wszelkiej maści to dno. Od góry do dołu i z powrotem. Wymagają od człowieka który pracuje za 5,50zl netto niewiadomo jakiego poświęcenia. Normy, jakie trzeba wyrobić są tak wysokie, że da sie tylko wyrobić połowę. Firma nie szanuje ludzi zatrudnianych przez agencję, zdarza się że odsyłają do domu "bo nie ma Ciebie na liście osób z agencji". BHP-owiec czepia się o bzdety podczas gdy na drabinach między regałami można sie zabić. Sprzęt w 90% niesprawny.Brak nadgodzin (a jeżeli już sie zdażą to słabo płatne). Duża rotacja pracowników z agencji. Jedyne co jest dobre w tej firmie to liderzy działów-zdarza się że bronią pracowników z agencji przed kierownikami. Generalnie wszyscy tylko myślą jak się z tamtąd wyrwać w takim stopniu, że nie trzeba przeglądać ofert pracy. NIE POLECAM, TOTALNE DNO!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Redan - Łódź

• Jak się pracuje w Redan?

Zobacz opinie na temat firmy Redan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redan?

Kandydaci do pracy w Redan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redan