Opinie o Carl Zeiss w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carl Zeiss. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carl Zeiss na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carl Zeiss w Poznań

Kandydat Nowy wpis

Cześć, aplikuje na stanowisko ksiegowego. Co możecie powiedzieć? Jakie są zarobki, obowiązki, czy dużo jest nadgodzin I czy są platne?

Karol Nowy wpis

Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie ?

Kamil Nowy wpis
@Karol

Na jakie stanowisko? ;)

Damian Nowy wpis

Fajna firma z małą rotacją pracowników.

@serwisant - dziękuję za Twój komentarz. A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Co masz na myśli pisząc, że są przyzwoite? Czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia zapewnia dodatkowe benefity? Wspominasz też o dobrej atmosferze - to bardzo cenna informacja!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carl Zeiss? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
serwisant

Marto odpowiedzieć warto. Na rozmowie rekrutacyjnej zostaną udzielone wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cie pytania. Warunki uważam za przyzwoite, ale to zależy również czego oczekujesz. Atmosfera w firmie bardzo dobra - kultura i szacunek jak również koleżeństwo, ogólnie praca bez ciśnienia.

Jan
@serwisant

Witam wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na specjalistę serwisu technicznego. Czy mógłby opisać bardziej jak wygląda rozmowa, o co pytają, czy są jakieś testy. Jakie jest oferowane wynagrodzenie, godziny pracy, nadgodziny. Próbowałem się tego dowiedzieć od HR ale bez powodzenia. Twoja odpowiedź bardzo by mi pomogła w szczególności przy negocjacjach o zarobkach gdyż nie chcę wystrzelić za dużo ani też za mało. Pomyśl o tym jak TY byłeś w takiej sytuacji i jak bardzo przydałyby Ci się te wskazówki. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie. Ps Jeżeli jest ktoś jeszcze na tym forum kto może udzielić konkretnych odpowiedzi, będę wdzięczny i sądzę że nie tylko ja.

serwisant

W sieci pojawiła się oferta pracy na Specjalistę serwisu technicznego - czy ktoś forumowiczów może podzielić się swoją opinią na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Czy warto odpowiadać na to ogłoszenie?

erfg

@migks teraz juz nie ma tego ale jest oferta dla specjalsity serwisu technicznego w Bielsko- Białej oraz w Łodzi wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektryczny (preferowany: automatyka, elektronika, elektrotechnika) lub wykształcenie średnie techniczne

ech

Rozdzielcie Shared Services od działu mikroskopii. W tym drugim jest raczej całkiem ok. Raczej rodzinna atmosfera.

?

Szczerze wszystkim odradzam pracę dla tego centrum. Totalnie nieprzyjazne miejsce pracy: bezsensowne i wykluczające się decyzje przełożonych, udzielanie sprzecznych informacji (przez te same osoby), praca po kilkanaście godzin dziennie i w soboty (ale nie na co dzień), niewywiązywanie się z obietnic, traktowanie pracowników z Polski jak półgłówków z trzeciego świata (dajemy wam pracę, czemu chcecie jeszcze czegoś więcej..?), trudna współpraca z lokalnymi jednostkami (przykład idzie z góry), ubogi pakiet benefitów, problem z wzięciem urlopu/wybraniem nadgodzin, ściąganie ludzi z L4... Szczerze odradzam tę firmę wszystkim, którzy mają jakikolwiek wybór - ucieka z niej coraz więcej osób (także z kadry menedżerskiej), a i tak nic to nie daje nikomu do myślenia...

Zostaw merytoryczną opinię o Carl Zeiss - Poznań

• Jak się pracuje w Carl Zeiss?

Zobacz opinie na temat firmy Carl Zeiss tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carl Zeiss?

Carl Zeiss