Opinie o Proficctv Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proficctv Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proficctv Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proficctv Sp. z o.o. w Poznań

MSP Nowy wpis

Srednie przedsiebiorstwo zoptymalizowane pod kątem ograniczenia wydatków np: do 20 osób na umowe o prace, aby nie uruchamiac swiadczeń socjalnych wg.ustawy. W glównej mierze liczy sie sprzedaż oferowanych produktów wiec osoby, które chcą być handlowcami powinny hipotetycznie posiadac własny portfel klientów i beda aktywnie zaangażowane w bieżące działanie , gdzie przełoży sie na wyniki. Jak w każdej firmie głownym kryterium jest przetrwanie na rynku.

Bogdan Nowy wpis
@MSP

Sporo wiesz o tym, jak działa to przedsiębiorstwo, dlatego też chciałbym skorzystać z okazji i zapytać Cię, czy firma ta oferuje może umowy o pracę na początku zatrudnienia? Tak na samym początku fajnie by było ustalić właśnie tę kwestię.

były pracownik Nowy wpis
@Bogdan

Odpuść sobie. Ta firma to jakaś porażka. Co z tego , że dostaniesz umowę. Warunki można zmienić zawsze, Na początku bajki i legendy a później jak się nie podoba to spadaj. I dociskanie .

Rolf

Ostrzegam przed rudym sepleniacym dyrektorkiem. Albo oddasz mu swoje tematy aby mogl sobie przypiac medale za twoje zaslugi albo zgnoi cie za twoimi plecami. Zwykla szumowina. Z tego co wiem to w dwoch poprzednich firmach tez zostawil niezly smrod po sobie - przypuszczam ze do potwierdzenia u zrodla.

gal anonim
@Rolf

Ja tam pracuję już kilka lat i jestem zadowolony kolego.... Jednak nie daje mi spokoju, kto tam jest rudy i jest sepleniącym dyrektorkiem? Bo ani rudego, ani sepleniącego tam nie ma;-)..., więc sądzę, że pomyliłeś inne Profi i wypowiedziałeś się na forum. W każdym razie pozdrawiam i postaraj się zmodyfikować swoją wypowiedź Rolfie.

wtajemniczony Nowy wpis
@Rolf

pewnie jakiś (usunięte przez administratora) który wcześniej pracował w DRAFTELU

Maczugi

Warto, lepszej firmy nie znajdziesz :) Kupelsko, przyjacielsko