Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Dodo

Wiadomo że jest kupa ludzi którzy tylko udają że pracują. Jedni lepiej to robią inni gorzej.... idąc na cmika widać kto przesiaduje w stołówce, tam ich kierownicy nie szukają, a po karku dostają ci co robią....

BFG

2/3 komentarzy pisze jedna osoba... bez jaj.

Prawda

Praca nie najgorsza,po wywalczonych przez pracowników podwyżkach zarobki trochę lepsze choć dalej do tej pseudo unii bardzo daleko ale poziom zastraszania i perfidnego traktowania przez wymieniane na tym forum osoby z samej góry jest na maxa poziomie.Zenujacy poziom zachowania kierowników oraz dyrektora.

Hahaha

Gdyby przełożeni traktowali pracowników z szacunkiem i godnością nie było by tematu.Niestety traktują jak śmieci i bydło w zagrodzie.Przelozeni -nie wszyscy! to wyjątkowo wyrafinowani i pozbawieni jakich kolwiek skrupułów..... no właśnie co?Ludzie tak się nie zachowują.Dla tego właściciel dla dobra firmy powinien pozbyć się tej grupki zanim firma stanie.Bo ile można upokazac i gnebic pracowników przez dyr. i trzech kier.

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

ona

nie rozumiem z czego sie tak cieszycie 12.50 zl na godz brutto co to za podwyzka to w takim razie ile przed zarabialiscie na produkcji

Dama

Pracodawca sam w sobie nie najgorszy, gdyby zaczął słuchać pracowników i nie oszczędzał zbyt bardzo na środki ochrony osobistej. Moim zdaniem BHP-owiec do zwolnienia. Zarobki po podwyżkach są ok na razie nie można narzekać. Panie Dyrektorze proszę słuchać pracowników i ich potrzeb.

Ada
@Dama

Do dama. To już chyba przeginka. O czym damo piszesz? Jakie oszczędzanie na środkach bhp. Ludzie opamiętajcie się. Zamiast nawoływać do zwolnienia bhp-owca zastanów się czy nie warto poszukać sobie innej pracy a nie się męczyć w firmie gdzie jest tak źle.

Precz

Nie chcemy dalej pracować z oprawcami ! Precz z dyrektorem,kierownikiem produkcji oraz narzedziowni ! Dość traktowania ludzi jak śmieć!

@Precz

Ale jaja, tam to chyba wszyscy by chcieli bez przełożonych pracować....

@Precz

Ale jaja, tam to chyba wszyscy by chcieli bez przełożonych pracować....

Odpowiedź
@Hehe

@Odpowiedź

Podaj jakieś przykłady bo aż strach się bać... Pewnie jak zawsze w takich przypadkach chcesz się odegrać na kimś albo pod kimś kopiesz. Już parę takich firm widziałem gdzie wszystkim było źle, a jak dostali nowego przełożonego to dopiero był lament...

Wena

Nie przedłużono umowy naszej koleżance! Była bardzo dobrym pracownikiem! Nie chorowała, nie brała opieki nad dziećmi w notoryczny sposób, nie przepuszczała braków! Brygadzista i kierownik zmiany nie mieli żadnych zastrzeżeń do jej pracy! Nie odpowiadała PANU DYREKTOROWI!!!! Ciekawe dlaczego? To jasne! Nie była konfidentem i dziobakiem jak co niektórzy w tej firmie!!!! Tylko dlatego nie przedłuża się umowy w tej firmie lub zwalnia??? Ciekawe co by na to powiedział właściciel??? Firma potrzebuje ludzi do pracy, przyjmuje przez firmy pośrednicze, a tu PAN DYTEKTOR nie przedłuża umowy dobrej, wykwalifikowanej pracownicy, która współpracowała z firmą prawie 4 lata??!!!! Gratulacje PANIE DYREKTORZE!!!! Tak postępują tyrani którzy swoich podwładnych chcą wykończyć psychicznie!!! Ta psychicznie wykańczająca obecnie atmosfera we firmie, to też w większosci Pana zasługa!!!!! Ale Panu to widać najwyraźniej nie przeszkadza, bo nie robi Pan nic żeby to zmienić !!!! NADSZEDŁ CZAS ŻEBY WŁAŚCICIEL( NIE PREZES) ZROBIŁ PORZĄDEK OD GÓRY!!! ZACZĄĆ OD DYREKCJI, PRZEZ KIEROWNIKÓW ZASTRASZAJACYCH PRACOWNIKÓW!!! bRYGADZISTÓW WZIĄŚĆ POD LUPĘ I ROZWALIĆ" KLANY DZIAŁOWE" . Wtedy, może wszystko wróci do normy. Doktorze , niech Pan przyjedzie na dłużej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dość
@Wena

Żądamy zwolnienia dyrektora oraz trzech kierowników działów. Mamy dość traktowania ludzi jak śmieć!

Animal
@Wena

Jeżeli w mrowisku pojawi się ktoś kto wszelkimi metodami niszczy mrówki to te wychodzą i pozbywają się delikwenta.Mrowek są setki a robaków tylko kilku.

Wena
@Animal

Niestety tym zastraszonym mróweczkom ktoś musi pomóc....

Hitman

Hitman przyjdzie po parowe

@Dość

zwolnienie wszystkich brygadzistów !!!

KODA
@stara

Lepiej zdegradować niektórych do pracy na maszynach!!!! Zobaczymy ilu z tych konfidentów wtedy w tym zakładzie zostanie!!!!

A

Dość perfidnego traktowania nas przez dyrektora oraz kierowników! Nie chcemy was! Precz

KODA
@A

Zgadzam się z tą wypowiedzią!!!! Czas żeby właściciel zrobił porządek!!!! Nigdy nie było w tej firmie takiego bałaganu jak w tej chwili!!!

Wkurzona!!!

Panie dyrektorze!!! Związki zawodowe powstały bo nie potrafił Pan z nami rozmawiać a nawet nie chciał!! Teraz Pańskie posunięcia i działania we firmie spowoduja że dojdzie do strajku!!! Jest Pan na to gotowy? Po zwolnieniu Pani HR powinien byc Pan następny!!!!!!! Bo to co Pan robi z ludzmi w tej firmie woła o pomstę do nieba!!!!

Dość

Dla właściciela firmy

Zarobki zarobkami. Ludzie się buntowali to z strachu przed strajkiem dali podwyżki tylko kasa to nie był jedyny powód buntu ludzi. Ich traktowanie przez wiele lat przez przełożonych oraz dyrektora!Dlaczego jeszcze pracują Ci przez których to wszystko?

Blabla
@Dla właściciela firmy

Dokładnie.. w tej firmie nie ma do kogo iść z problemami.. Dyrektor jest tylko na „Nie”, kierownicy nic nie mogą, HR Manager tylko na początku swojej pracy starała się coś pomoc a teraz również ma głęboko gdzieś , a asystentka prezesa unika ludzi jak tylko może. Beznadzieja

Mery
@Dla właściciela firmy

Ci co siedzą do góry w biurowcu widza tylko to co chcą widzieć, pracowników którzy walczyli dla dobra innych usunęli a na inne rzeczy przymykają oko , to co się dzieje na narzędziowni to niby nikt nie widzi ? Dziwne ze cała produkcja huczy o tym jakie walki tam odchodzą. Przydało by się tam kamery założyć

Ajla
@Mery

Może lepiej podziękować dyrektorowi i kierownikom to będzie dobrze.

Odp
@Mery

Oni tam są tak zastraszani i gnebieni jak żaden dział w firmie.Atmosfere niszczy tylko jeden człowiek który widocznie kultury z domu nie wyniósł ale studia ma i wydaje się mu że rządzi. Gdyby był taki dobry to prowadził by własną firmę a tak robi za (usunięte przez administratora)Każdy kumaty wie o kogo chodzi.

Dlaczego?

Dzięki poswięceniu i walce bardzo wielu ludzi w tej firmie udało się wywalczyc choć jakieś podwyżki i co prawda na tak biedną firmę to chyba szczyt możliwości bo w stosunku do kosztów życia to niewiele to i tak ogromny sukces dzięki poswięceniu ludzi którym po prostu już nie starczało na życie!!! (usunięte przez administratora)

Związki zawodowe!

Dość perfidnego traktowania nas przez dyrektora oraz kierowników! To w jaki sposób ci pseudo ludzie dla których jesteśmy bydłem nas traktuje i w jaki sposób się zwraca to szczyt ! Związki zawodowe powstaną czy to się im podoba czy nie.Nie pozwolimy by garstka zrobiła z nas bydło!

@Związki zawodowe!

A macie już członków tych związków czy to tylko wasze gadanie

@stara

Spokojna twoja rozczochrana. Związki zawodowe są już utworzone!

@Kasia

Związki zawodowe utworzone a kto został przewodniczącą bo jakoś nic nie wiadomo...............cicho sza

Danka
@stara

Wszystko wiadomo. Wystarczy trochę popytać.

Pracowawco?

Opinie osób o nicku Jagna czy Stara są pisane przez dyrektora, kierownictwo oraz HR. Nikt normalny nie wstawial by się za firmą w której zdecydowana większość pracowników pracuje na zlodziejskich stawkach.Zresztą czy trzeba tej firmie wystawiać negatywną opinię? Wystarczy że pracownicy w miejscach zamieszkania bardzo źle się wypowiadają o Bowie.A pracodawcy radziła bym by zmienił stosunek do ludzi bo aż takie niezadowolenie nie bierze się z nikad.

@Pracowawco?

I tu się mylisz nie jestem dyrektorem ani pracownikiem biurowym.Pracuje w tej firmie wiele lat na wtryskarce.

Niewolnictwo

Firma Bowa to wzorowy przykład współczesnego NIEWOLNICTWA

Zara
@Niewolnictwo

Niewolnictwo? Nikt nikogo na siłę nie trzyma...

niewolnica
@Niewolnictwo

Kto ma kredyty to siedzi a komu nie zależy to odchodzi

Baśka
@Niewolnictwo

Moim zdaniem nie jest tak źle jak tu piszą. Chodź atmosfera w firmie aktualnie jest fatalna.

Juras

Jeśli pracodawca nie będzie doceniać starych pracowników to będzie Armageddon... Przykładem jest ostatnia akcja na magazynie,gdzie kierownictwo pakowała kartony na palety!!! Może to w końcu komuś otworzy oczy????

Bingo

Przeczytałem opinie o firmie . Większość narzeka ...a pracuje hmmmm. to o co chodzi ?

Jagna
@Bingo

I odchodzi a Ci którzy zostali walczą o godne życie i traktowanie.

I

Każdy człowiek żyjący w Polsce ma prawo do wyrażania swojej opini.Jest to jego prywatna opinia.Jeżeli jest aż takie niezadowolenie to nie bierze się ono z nikad.Nigdy wszystkim nie dogodzisz ale każdy chce żyć i by w miarę możliwości zapewnić życie już nie mówię o luksusach swoim dzieciom. Asem z matematyki też nie trzeba być by policzyć ile zarabia pani z produkcji a ile kosztuje utrzymanie życia. Nie piszę nawet godnego życia bo przy tych stawkach to jakiś absurd.Drogą rzeczą jest traktowanie pracownika.Straszenie nawet teraz że jeżeli będą walczyć o lepsze życie to będą konsekwencje. Straszenie wyrzuceniem z pracy czy prawnikami.Tak się rozmawia z ludźmi? Jeszcze bardziej pogłębia ich coraz gorsze traktowanie i coraz gorszą opinie na którą sobie bardzo mocno zapracowali ich przełożeni. Czy to aż tak trudno zrozumieć ludzia którzy są niby wykształceni?Bądźcie ludźmi to będziecie postrzegani jako ludzie.

X

Pracuje w Bowie 10 lat.Jezeli człowieka! Nie pracownika! Tylko człowieka po 15 latach pracy nie stać by sobie odłożył nawet na klitke 50 metrów w starym bloku to świadczy chyba o tym jak się zarabia w Bowie. Natomiast jeżeli chcesz popełnić samobójstwo i idziesz do banku i chcesz choć na 30 lat zarznac się finansowo a Pani w banku odsyła Cię z kwitkiem bo Twoje dochody z tej firmy po 10 latach pracy są tak żenujące to odpowiedź jest oczywista jak jest w tej firmie. Za to firma dofinansowuje karty multi sport. Po 12 godzinach pracy możesz iść na siłownię. Nawet kolchoz Amazon daje darmowe dojazdy czy posiłki za 1 zł. Kto za tem ma dobrze w Bowie? Kierownictwo oraz tak zwana góra.Reszta to żenujące zarobki.Byle do dziesiątego choć pewnie i większości na to nie starcza!!!

Wanda zwana rybką
@X

Dokładnie. Jedyne pochlebne tu opinie to wiadomo że napisane przez kierownictwo i górę. Bo im Dobrze ... po 8 godzinach mogą sobie iść na basen czy siłownię ... A my po nadgodzinach kiedy mamy iść ? (kładę się na 4 godziny i już wstaje i szykuję się do pracy) Rezygnuję z tej karty bo nie mam kiedy chodzić ... (a odciągają mi za kartę ponad 800zł rocznie z wypłaty) Dofinansowanie do okularów też ma kierownictwo i góra ... a nam już się nie należy ... (a nasza praca jest bardziej precyzyjna niż wypisywanie faktur). Tak złej opinii ta firma jeszcze nie miała, jak jest za obecnego dyrektora, a pracuję tu już kilka dobrych lat. Co chwilę się ktoś zwalnia i odchodzi, a przychodzą ludzie których znów trzeba miesiącami uczyć, albo popracują 2 dni i więcej nie przychodzą - to jest norma) Nie potrafią uszanować pracownika fizycznego ... a to my na "Was" pracujemy a nie Wy na Nas ! Zaraz pewnie mi ktoś odpisze że trzeba było się uczyć a nie teraz marudzić (bo takie są tu odpowiedzi) ... a ja mam wyższe wykształcenie i pracuje jako pracownik fizyczny. Dobrze mi z tym i nie wstydzę się tego. Sytuacja jaka jest w firmie od tygodnia prowadzi do strajku generalnego, albo do masowych zwolnień. Kilka lat temu sama walczyłam o firmę (jak był skargi mieszkańców Złotkowa) - TERAZ ŻAŁUJĘ Mieliście naprawdę oddanych i sumiennych pracowników - nie umieliście tego uszanować. Brawo Panie Dyrektorze !!! Premia się należy :)

Depresyjna
@Wanda zwana rybką

O tak ... Kiedyś przychodziłam do tej pracy naprawdę z przyjemnością ... Płakać mi się chcę jak mam iść dzisiaj na popołudniówkę :( I to nie chodzi nawet o pieniądze (a nie są to duże pieniądze) ;/ tylko atmosfera jak jest obecnie panuje w tej firmie jest przerażająca.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.