logo Solal Sp. z o.o.

Solal Sp. z o.o.

Opinie o Solal Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 05:59
Znasz pracodawcę, produkty firmy Solal Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.
nie dziękuję 2016-03-18 00:19
Byłam na rozmowie. Malutka firemka, osoby pracujące tam bardzo uprzejme, rekruterka miła. Na pierwszej rozmowie mało szczegółów z ich strony, duzo pytan o dotychczasowe zatrudnienie. Nieporozumieniem dla mnie jest to, że samochody są bez klimatyzacji (jak można handlowcowi dać samochód bez klimy gdy mamy ostatnie lata po 36 stopni, to najważniejsze narzędzie pracy, do Klienta iść mokrym, przepoconym?), samochód odbieramy rano z podwórka firmy, odwiedzamy Klientów, po skończeniu pracy pozostawiamy pod firmą i wracamy do domu tramwajem. Jeśli chodzi o to- dno. 1800zł netto na poczatek, w miesiącu trzeba zdobyc 4 nowych klientów, mało ambitni są. Ja osobiście nie polecam, chyba że ktoś nie ma żadnych aspiracji na coś lepszego
OSZUKANY 2016-04-13 18:11
Witam. Ja pracowałem w tej firmie. Totalne dno!!!! Szef myśli że jest Bogiem i nie szanuje ludzi!!!
Anioł 2016-04-13 18:18
Pracowałem w tej firmie dłuższy czas. Nie polecam nikomu. Prezes firmy faktycznie nie szanuje pracowników,myśli że to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a płaci za nią naprawdę śmieszne pieniądze!!!! Ludzie nie bójcie się i piszcie opinie bo wiem ze Was wielu jest których odeszło i straciło zdrowie przez tą firmę. Zaraz znowu będą ogłoszenia o pracę z tej firmy bo ludzie już nie chcą tam pracować i się zwalniają.
żenada 2016-04-16 15:59
Witam. Zgadzam się że firma nie dba o pracownika. Pracowałem tam jako PH. To że samochody są bez klimatyzacji to jeszcze można przełknąć, ale jak jest się nowym PH to nie masz do dyspozycji auta tylko jeździsz do klienta autobusem, tramwajem, metrem he he he.... naprawdę... nie żartuje... możecie iść na rozmowę to się przekonacie.....1800 zł na początek i na zawsze + system premiowy który jest oczywiście dobry dla szefa a nie dla Nas... Nie polecam tej firmy...
Miriam 2016-05-11 13:45
Szkoda zawracać Sobie głowę i chodzić na rozmowe w sprawie pracy. Nie polecam nikomu. Jedyny plus to umowa o pracę po okresie próbnym ale ze śmiesznym wynagrodzeniem jak na prace fizyczną na magazynie. Szkoda zdrowia i nerw. Uwierzcie mi.
stefan 2016-06-10 14:12
a ja pracuję i jestem zadowolony , pensja na czas, premia na czas , a samochody będą wymieniane w tym roku więc autko będę miał nowe..
Karol 2016-06-14 20:05
Stefan pewnie jest szefem firmy albo jakimś kierasem bo są same negatywy a nagle pozytyw!?
Karol 2016-06-14 20:07
Maksio 2016-06-14 20:13
Składałem CV na magazyniera bo jest ogłoszenie ale po opiniach daje sobie spokój a po drugie to miał być magazyn artykułów biurowych a nie spożywczych!!!!
Czarna 2016-06-16 23:29
Pracowałam kiedyś w tej firmie. Zarobki niskie ,ale umowa o pracę fakt jest. Atmosfera ma dużo do życzenia zwłaszcza w biurze. Zero szans awansu bo firma jest maleńka. Odnośnie szefa to wolę się nie wypowiadać. Wspomnień za dobrych nie mam. Piszę opinie bo widzę że ktoś zaczął temat odnośnie Solal
Cygan 2016-06-20 22:47
A ja byłem kiedyś na dniu próbnym na stanowisko kierowca-magazynier i przepracowałem prawie 8 godzin.... nie dostałem za to nawet złotówki i mieli do mnie zadzwonić jaka jest decyzja odnośnie mojego zatrudnienia no i co!? No i minął ponad rok i nikt nie zadzwonił ... Porażka i Żenada
mała 2016-06-24 10:43
Ja równiez pracuję w tej firme i moja opinia jest pozytywna, oczywiscie jak w kazdej pracy trzeba dać cos z siebie a potem oczekiwania.Firma mała ? a co to ma do rzeczy!
McPerson 2016-06-27 09:48
Oj Mała Mała.... można tam pracować kilka lat ,dawać z Siebie wszystko i dobrze wiesz, że nic się nie osiągnie jak to "najstarszy góral" powie cyt." Nie ma ludzi nie zastąpionych". Po co wogóle piszecie te kłamstwa.... piszcie prawdę. ..
Nu Pagadi 2016-07-06 22:10
Pracowałem w tej firmie dawno dawno temu jako kierowca. Zarobki faktycznie pozostawiają dużo do życzenia...a jak się pójdzie o podwyżkę to nie ma szans bo szef woli przyjąć nowego pracownika który szkoli się przez pół roku albo odejdzie wcześniej niż docenić doświadczonego i sprawdzonego starego! Auta faktycznie zmieniane już w ostateczności. Atmosferę w firmie tworzą sami pracownicy więc dlatego dużo osób jeszcze pracuję albo że tak powiem się zasiedziała....ale warto poszukać bardziej ambitnej pracy pozwalającej na rozwój niż dorabianie nie doceniajacego szefa. ... chociaż na plus jest to ze zdarzaja się wyjazdy integracyjne raz na kilka lat ☺ no i wigilię coroczne z symboliczną koperta
Zabójca 2016-07-14 23:07
Praca mało płatna za te noszenie tych papierów, wody mleka. Rozwozisz towar po firmach i nosisz te ciezary nie ma gdzie ustać i mandaty windy małe a towaru pełno na wozku. Kierownicy stara gwardia lazik i rudy rządzą od dawna ale spoko. Żeby łysy więcej płacił to bym wrócił. Ale znalazła się lepsza fucha wiec dyla zrobilem. Pozdrawiam Aneczke która kiedyś tam była
Zabójca 2016-07-14 23:08
Onomatopeja 2016-07-21 09:20
Nigdy.... nigdy... nigdy!!!! Nie polecam!!!will not go back ever!
Sławek 2016-07-28 10:51
Wszystko co koledzy i koleżanki piszą to prawda. Praca i system płac nie adekwatny do zarobków w tej firmie. Jedyny plus to praca od poniedziałku do piątku no i umowa o pracę po okresie próbnym. Pozdrawiam
Masa 2016-07-31 22:45
Ja jestem klientem tej firmy i jestem w szoku po tych opiniach
Bobas 2016-08-14 21:24
Wszystko co tu czytam to całkowita prawda!!! Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy ,brak szacunku do pracowników. Za dzień próbny nie dostaniesz ani grosza. Nie polecam nikomu i szczerze odradzam , już lepiej iść do Biedronki pracować za te same pieniądze.
Don Padre 2016-08-22 13:52
Faktycznie wszystko prawda!!! Jak tak dalej pójdzie to nikt tam nie będzie chciał pracować bo z tego co mi wiadomo starzy pracownicy odchodzą, są jakieś rekrutację ale bez efektów.... zresztą nie ma co się dziwić!!!!
Ribson 2016-08-23 22:44
Byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na kierowce. Pani ktora prowadziła rozmowe ok ale za te wynagrodzenie nikt normalny nie pójdzie. ... za taka prace minimum 2500 netto podstawy a nie śmieszne 1800 ....to już na kasie w leroy merlin lub Castorama mają więcej a siedzisz i nie dźwigam tych ciężarów.... Wyzyskiwaczom mowie zdecydowane NIE!!!!!
Szalona Mi 2016-10-10 18:56
A ja tam pracuje i jestem zadowolona.... Zarobki faktycznie niskie i dlatego cały czas starzy pracownicy odchodzą... ale szef do najgorszych nie należy.... wypłaty na czas płaci, o premie nie trzeba się upominać tylko sam do 10 każdego miesiąca woła albo w kopercie przynosi
Pawlak 2016-11-08 21:14
Nie będzie podwyżki, nie będzie nowych aut dla handlowców,nie będzie firmy... 3 × NIE.
Malinka 2016-11-09 07:31
A ja i tak czekam na podwyżkę bo Prezes obiecał, On jest solidna firma i dotrzymuje słowa.
Ratownik 2016-11-09 21:04
Zapraszamy Wszystkich pracowników tej firmy do konkurencji. Potrzebujemy doświadczonych ludzi. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest naprawdę atrakcyjne.... więcej na priv... piszcie a podam maila do kontaktu. Pozdrawiam
Zainteresowany 2016-11-27 18:06
Ratownik do daj tego priva.
Rozbawiony 2016-12-03 09:11
Hahahahahahahahaha
Może kierownik a może pracownik 2016-12-04 21:09
Ostatnio z firmy odeszło kilka osób... teraz zegnalismy "starą " i doświadczoną pracownicę... zaraz odchodzą kolejne osoby... Prezesie odtwórz oczy... Kiedyś padły słowa od Boga ze firmę trzyma dla Nas... Przecież odejście Pani B. można było udaremnic... Powiem szczerze że ta firma nie długo zniknie przez zaniedbania i pogardę dla Nas szarych pracowników.
Otrzaskany 2016-12-19 08:42
Wiele szefów nie zna się totalnie na zarządzaniu. Często jest tak,że to "oszczędności" prowadzą do jeszcze większych kosztów. Dużo Bossów nie inwestuje w pracowników, bo niby oszczędza i nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele traci, bo to właśnie pracownik tworzy wartość firmy.
Gromowładny 2017-01-05 20:49
Stefan zaczął się nowy rok i z tego co mi wiadomo nie będzie nowych autek dla handlowców!!!!
Magister 2017-01-07 20:22
Nie będzie nowych aut? Przecież miały być?! Nie będę jeździł starą rozklekotaną Pan... Odchodzę...
Koń 2017-01-15 21:39
Firma runie jak mur Berliński!!!!
Bezstronna 2017-01-22 22:20
Zauważcie Sami moi drodzy forumowicze że 99% opini owej firmy jest negatywna... Piszę o tym gdyż ostatnio było ogłoszenie na handlowca i chciałam aplikować ale po tych krótkich recenzjach zrezygnowałam z tego zamiaru. Na myśl przychodzi mi taką dygresja ze nawet stali pracownicy czy też kierownicy a nawet sama świta nie pisze pozytywów. ... czyli zgadzają się z owymi opiniami firmy w której pracują ale tu znowu nachodzi pytanie czemu pracują w tak ... aż brak mi słowa..... ubogich warunkach.... przecież rynek Warszawski pod względem ofert pracy jest naprawdę bogaty.... wystarczy usiąść i poszukać. ...poczytać. ... pojeździć. ....dlatego tu nasuwa mi się kolejne pytanie a może zastanowienie..... kto tam pracuje?! ...co to są za ludzie....? Wkrótce odwiedzę ową firmę by zorientować się o co w tym wszystkim chodzi....
PKT 2017-01-26 21:06
Słoik warszawski - to dobrze już ugruntowane w naszym języku określenie na osoby, które pracują, mieszkają, uczą się w Warszawie, ale nie pochodzą z tego miasta i najczęściej nie są zameldowane w stolicy. O to kto tam pracuję.
la la land 2017-01-27 13:00
nie wszystkie opinie sa prawdziwe, prosze wniesc poprawkę na co ludzie piszą.
Ja pracuję w tej firmie juz kila lat i zupełnie dobrze się mniewam :-)
Baron Artur 2017-01-28 15:56
Tak czytam te opinie i powiem szczerze że fakt te opinie są prawdziwe i w 99% oddają obraz owej firmy. La la land masz rację ze kilka opini jest fałszywych np. STEFAN.... MAŁA....MALINKA....
Anioł 2017-02-01 20:20
A ja napiszę krótko. ... nie długo będą kontrole w owej firmie i wszystkie nieprawidłowości runą z nieba....
Szczera do bólu 2017-02-01 20:57
Uuu to szykują się duże kary dla pana PREZESIKA. Żaden pracownik nie ma badań lekarskich już nie mówię o książeczkach sanepidowskich które przy wozeniu żywności są koniecznością. Pracowałam tam nie długi okres , całe szczescie...
P.I.P. 2017-02-01 21:12
Jak to nie mają badań! !!! Przecież to obowiązek !!!!!! Tak nie będzie! !!!! Już się biorę za to....
Bezpieczeństwo 2017-02-01 21:28
Podstawowe wymagania dotyczące miejsc pracy określają przepisy rozporządzenia
Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997r. w sprawie ogólnych
przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 ze
zmianami oraz z 2011 r. Nr 173, poz. 1034)
Brak badań.... oświetlenie nie spełnia norm.... obuwie nie odpowiednie. ..... regały nie przytwierdzone do podłoża..... pracownicy bez szkoleń i podstawowych kwalifikacji....
Włóczykij 2017-02-07 14:30
Muminki się cieszą radością i życiem...
Mr. Dex 2017-02-16 14:13
A Bobas jeszcze pracuję w firmie? A Rudzielec?
Zostaw swoją opinię o Solal Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solal Sp. z o.o.