Opinie o Hurtownia Opon Misztal sp.j. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hurtownia Opon Misztal sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Opon Misztal sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Opon Misztal sp.j. w Świętochłowice

Hurtownia Opon Misztal sp.j. prowadzi rekrutację na na stanowisko Asystent biura. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 3300 PLN. Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Pracownik biurowy

Wynagradzając godnie pracownika możemy liczyć na jego zaangażowanie. Jeśli mój pracodawca dobrze mnie wynagradza, to nie szukam innej pracy, nie chodzę na l4 kiedy zaboli mnie brzuszek lub się przeziębię i wykonuję obowiązki tak, żeby i Tobie pracodawco nie przyszło do głowy aby mnie zmienić. 3300 to nie jest dobre wynagrodzenie.

Wszedłem tu, bo jestem zainteresowany stanowiskiem mechanika wulkanizatora. I szukam info o kasie. Jest podana pensja 6000 - 8000 zł. Ale jest zapis, że jeszcze do tego dochodzi prowizja. Ile wynosi prowizja? Czy jest to stały % od zleceń, czy stała kwota od zleceń? I miesięcznie mniej więcej ile jest kasy z tytułu prowizji?

Pracodawca Nowy wpis

Proszę o kontakt telefoniczny. Od poniedziałku zaczynamy nowe nabory. Tel. 513129228

@Pracodawca

Ja też jestem zainteresowany pracą, ale nie jako wulkanizator, czy mechanik. Czy są teraz lub szykują się niedługo nabory na stanowiska biurowe np. w księgowości, kadrach, zwykła administracja? Mam doświadczenie w pracy biurowej 3 lata.

Jak wygląda ścieżka kariery w Hurtownia Opon Misztal sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Gigi

A jak tu właściwie naliczana jest premia za wyniki? Chodzi mi konkretnie o stanowisko Asystentka administracyjna biura. Jakie wyniki ma osoba na tej posadzie? Wynik czego? Ilość skserowanych dokumentów? Odebranych telefonów? Załatwionych spraw? Jak naliczana jest ta premia?

Nikoletta
@Gigi

Tutaj nie ma premii za wyniki. Pracujesz na godziny. Tyle ile godzin przepracujesz tyle masz wypłaty. I jeśli chcesz tam pracować to sprawdzaj dokładnie jakie widełki są w ogłoszeniu bo lubią dawać poniżej.

Okulta

I tak tyle nie dostanie. W ogłoszeniu zawsze kokosy, a faktycznie dostaniesz ochłap

@Okulta

Okulta. Nie znasz firmy, więc proszę się nie wypowiadać. Średnia jest zdecydowanie wyższa niż kwota, którą podaje administrator. Chociaż jest napisane, że to średnia w regionie a nie u nas w Firmie. Łatwo jest obrażać ludzi chowając się za pseudonimem.

Teresa
@Okulta

To z twoich informacji ile tak rzeczywiście można tam zarobić?

@Teresa

3500 na rękę to takie max.

Kawa
@Okulta

Okulta, no to coś tu nie gra, skoro proponują 3300 na tym stanowisku, to Ty podałeś lepszą stawkę.

@Kawa

Na stanowisku marketingowca max 3500, na asystencie biura najniższa krajowa to max.

@Kawa

Czytajcie że zrozumieniem. To administrator napisał, że średnie wynagrodzenie w regionie wynosi 3300. W naszym ogłoszeniu oferujemy od 5500 do 6500 brutto, czyli nie mniej niż 3850 zł na rękę. Okulta. Proponuję uważ co piszesz, bo to są wierutne bzdury.

Nie polecam
@Wspólnik

Panie Wspólniku Dareczku, proszę siedzieć na (usunięte przez administratora) w swoim małym burdeliku zwanym biurem i nie wypowiadać się na temat jakiegokolwiek zarządzania firmą, bo wraz z Panią Wspólniczką Iwonką, nic na ten temat nie wiecie. Gdyby nie NIEKTÓRZY pracownicy, firma dawno poszłaby z torbami.

@Nie polecam

Rozumiem, że Jesteś wysokiej klasy specjalistą i zarządzasz wieloosobowym zespołem. Gratuluję. Gdyby nie Niektórzy pracownicy byłbym zdrowszy. Powodzenia "odważny anonimie"

Nie polecam
@Wspólnik

Zdrowie najważniejsze jest. Ale to chyba nie przez pracowników stan zdrowia się pogorszył?

Maja
@Okulta

Z dodatkami czy bez liczysz? To znaczy, o ile jakiekolwiek daje pracodawca. Tego też bym się chciała dowiedzieć. Są jakieś premie dla zatrudnionych?

Oculta
@Maja

Nie ma żadnych dodatków. Goła wypłata. Mniej niż podają w ogłoszeniu.

Zofia
@Oculta

O ile mniej niż w ogłoszeniach? Niby czemu mieliby podawać nieprawdziwe kwoty w nich? Skoro premii nie ma to może chociaż macie tu dobre benefity pozapłacowe?

Pracownik biurowy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hurtownia Opon Misztal sp.j., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Asystent / Asystentka administracyjna biura? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Chciałem wymienić opony w samochodzie klasy premium. Czy polecacie ten serwis że się poradzą i niczego nie zniszczą? Z góry dziękuję za informację.

Rada

Dobrze radzę, żebyś znalazł konkretniejszy serwis, chyba, że chcesz wywalić kupę kasy, bez jakości. Jeśli jeszcze nie zdąrzyłeś, sprawdź proszę opinie, zdążysz zauważyć, że nie są przychylne, co wiele świadczy o tej firmie, nie tylko w kwestii pracowników, ale również ich stosunku do wykonywania pracy.

Beata
@Rada

Według ciebie przyczyną takiego stanu rzeczy jest postawa pracowników? A może to wina zarządzania? Sporo tutaj negatywnych opinii i ciekawa jestem z czego to wynika?

@Rada

Pracownicy niewykwalifikowani są? Albo mają problem z % i środkami odurzającymi?

Rufus

Problem z alkoholem, po halach puszki się walają, mobilami jeżdżą nawaleni, szczególnie jak nie musi być kierowcą. A co do umiejętności to może i je mają, ale polityka firmy każe robić oszczędnie, a co za tym idzie na odpi.... Do tego pracownicy są chamscy do klientów.

Stanowczo odradzam rekrutację w tej firmie. Zero jakiegokolwiek zorganizowania, proces rekrutacyjny wola o pomstę do nieba. W ofertach pracy zarobki z kosmosu, warunki pracy jedna osoba przedstawia tak, druga inaczej. Generalnie po „rozmowie kwalifikacyjnej” dostałem odzew, że są zainteresowani, miałem sobie dać czas na zastanowienie a po następnym kontakcie z mojej strony kandydatura odrzucona. Jeżeli faktycznie zgłosiło się 2000 osób, to życzę powodzenia. Pani Iwono, proszę się przyłożyć albo wynająć kogoś do rekrutacji, bo z jąkania nic dobrego nie wyniknie xd

Xyz
@Kandydat

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Rozmowa rekrutacyjna, czas na zastanowienie, godziny próbne. Są zainteresowani moją kandydaturą, po czym okazuje się, że jednak nie bardzo. Każdy że wspólników ma inną wizję co do zadań, miejsca pracy i co do samej rekrutacji. Szkoda, że nie liczą się z ludźmi, ich czasem i poniesionymi kosztami.

@Kandydat

2000 osób to ściema. Jak ze wszystkim w tej firmie.

Maja
@Alwaro

Czemu tak myślisz? No a ogółem to właśnie jestem ciekawa, ile tam ludzi robi w zakładzie obecnie. Dużo osób w zespole jest, jak atmosfera?

Komando
@Maja

Ale pytasz ile osób pracuje legalnie, czy bez umowy? Bo to ma kluczowe znaczenie.

@Maja

Osób dużo nie ma, ale możesz poczuć się jak w cyrku. Sami dyrektorzy, kierownik i, a robić nie ma komu.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hurtownia Opon Misztal sp.j.?

W sensie, że po pracy? ;p Panie tu też tak imprezują? Są aktualnie jakieś kobiety w zespole?

Super Mario
@Ewa

Nie po pracy, tylko w trakcie pracy tankują ile wlezie, starczy zobaczyć ile jest pustych puszek na warsztatach. Ta firma ma problem z alkoholem. Z resztą, szefowa dokładnie to samo. Przecież nie raz było tak, że któryś z pracowników ją woził. A ile razy sama nawalona wsiadała za kółko. Nie dało się tam pracować. Istny obóz pracy, jak się nie dostosujesz to wylatujesz. Dajcie spokój. Nigdy bym tam nie wrócił.

Ogólnie chciałam tylko dopytać jak tutaj kobietom się pracuje ogólnie, nie ma żadnych nieadekwatnych zachowań ani nic?

Olo

Mało wiecie... Albo pracownicy bronią firmy z psudo kont.

Ciekawe
@Olo

A może niech każdy napisze swoje prawdziwe imię i nazwisko

@Ciekawe

Nie wierzysz w istnienie Super Mario? :/ W sumie które konta on ma na myśli

Olga

Godziny próbne, dni próbne..., szkoda, że nie miesiąc próbny za darmo

@Olga

Co innego na dniach próbnych byś robiła a w rzeczywistości milion innych dodatkowych zajęć

Komando
@Alwaro

Zgadza się, na dniach próbnych przedstawiają wszystko kolorowo, a później i tak robisz wszystko bo tak se (usunięte przez administratora)

Poszukuję zatrudnienia jako Kasjer w mieście Świętochłowice. Chcę zarabiać 6300 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Mateusz

Na pewno nie w Misztalu, szukaj dalej, dobrze radzę, a Misztala szerokim łukiem omijaj.

Nie w Misztalu please

Jan
@Alwaro

Czemu nie? Jeśli nawet nie płacą 6300 to, ile by mi dali za robotę wulkanizatora? Napisz coś więcej o tej firmie.

@Jan

Opinie na temat tej firmy powinny mówić same za siebie.

@Jan

Na pewno nie tyle ile Ci zaproponują!

Klient

Samochody klasy premium ciężko mają obsłużyć prawidłowo. Nie mają odpowiednich kluczy do odkręcania kół. Jak odkręca to objadą śrubę, której później nie idzie odkręcić. Nie polecam usług w tym serwisie.

@Klient

@Klient. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Rozumiem, że nasz błąd został naprawiony. Niestety czasem się tak zdarza. Na 5640 samochodów osobowych obsługiwanych rocznie to 3 przypadek, który się wydarzył w br. Wiem. Nie powinno się wydarzyć w ogóle.

@Wspólnik

Wasz błąd został naprawiony w serwisie producenta.

@Klient

W takim razie proszę o fakturę na zwrot poniesionych przez Pana kosztów

@Wspólnik

Koszty wziąłem na siebie, a z waszych usług nie skorzystam. I każdemu będę odradzać korzystania z waszego serwisu. Pozdrawiam.

@Klient

Prawidłowo, ja też nie polecam. Klientów indywidualnych traktują jak bezmózgie (usunięte przez administratora)

Klient

Szkoda czasu i nerwów. Auto jak zrobią to ok. Ale jak coś zepsują nie przyznają się. Później jak się przyjedzie drugi raz to wychodzą nieprawidłowości.

OMG

Potwierdzam

Potwierdzam w 100%. Robią tak, żebyś wrócił i kasa kasa kasa

xXx

Nie polecam!!! Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną pracując w innej firmie na rozmowie szefowa i szef powiedzieli, że mnie chcą więc z poprzedniej firmy się zwolniłam i przyszłam tutaj. Na początku wszystko było OK szefowa miła współpracownicy mili było dużo pracy w tym czasie więc troche nerwowi, ale to normalne. Wydawało mi się, że dobrze wykonuje pracę uczyłam się systemu, przyjmowałam klientów, odbierałam telefony i umawiałam spotkania. Przy czym w tym czasie załatwiłam dużo spraw kadrowych gdyż również tym miałam się zajmować. Aż tu nagle... z miłej szefowej zrobiła się szefowa która udawała że mnie nie ma. Po 1.5 tyg. zaczęłam się upominać o umowę (Pracowałam (usunięte przez administratora)) szef cały czas mnie zbywał, że to z szefową. Jednak przyszedł piątek po 2 tygodniach mojej pracy i jednak szef dał mi umowę, ale za te 2 tygodnie wstecz (umowa zlecenie) i powiedział, że mi dziękują. Zachowali się bardzo nie w porządku ponieważ uważam, że wykonywałam dobrze swoje obowiązki i 2 tygodnie przed świętami zostałam na lodzie bez pracy. Bardzo wam dziękuję sprawiliście mi cudowne zakończenie roku. Do wszystkich którzy chcą tam iść jeżeli macie coś do stracenia np. stałą pracę to nie ryzykujcie bo możecie po paru dniach u nich zostać tak jak ja z ręką w nocniku.

Uf
@xXx

Przecież to próżna osoba, może kiedyś karma do niej wróci

AB
@xXx

Na jakie stanowisko Pani aplikowała ?

@Uf

Oby tak, w sumie minęło trochę czasu, może już wróciła? :D Wiadomo co tam słychać w firmie? Może jakieś niepowodzenia wydarzyły się po drodze?

Dariusz - wspólnik

Rozumiem, że z ZUS-u Pana wyrejestrować? Jak Pan wie, przyjęto 5 osób, w tym Pana... Pański wybór. Powodzenia

Paweł K
@Dariusz - wspólnik

Jeśli mnie pan pyta. To proszę sprawdzić poniżej (usunięte przez administratora) Pracowałem u pana dwa dni bez umowy. Umowy nie dostałem. Także to ja życzę powodzenia. Nie robi się tak z ludźmi. A komentarze poniżej, pokazują, jak działacie od lat. Wypłatę za dwa dni pracy sobie darujcie. Na własne konta odłóżcie. Pip poinformowany.

Dariusz - współnik
@Paweł K

Najpierw proszę Pana BADANIA, potem Umowa, więc wtorek, w którym to dniu był Pan na badaniach NIE JEST Pańskim dniem pracy. To po pierwsze. Był Pan w pracy we środę. Przyniósł Pan badania i komplet Pańskich dokumentów został wysłany wraz z dokumentami pozostałych nowo przyjętych do Kancelarii Podatkowej, która nas w tym zakresie obsługuje. Wszystkie Umowy zostały przysłane do nas w czwartek, kiedy Pana już nie było (łącznie z Pańską), jednak Pan w środę wieczorem postanowił inaczej... PIP-em nie musi mnie Pan straszyć, bo od samego początku istnienia firmy (30 lat dla Pana wiadomości) mamy regularnie co 2 lata kontrole. Na przestrzeni tych wszystkich lat NIGDY nie ukarano nas za cokolwiek. Kończąc już tę dyskusję napiszę tylko, ze teraz rozumiem skąd u Pana tak długa lista pracodawców, przy tak niewielkim stażu. ŚWIAT SIĘ NA PANA UPARŁ, po prostu... Miłego weekendu. Już całkiem na koniec pytanie. Dlaczego usunął Pan pierwszy Swój wpis ze środy z godz. 19.26?

Paweł K
@Dariusz - współnik

Dzień dobry panie Dariuszu W pracy byłem w Środę i w Czwartek. Łącznie dwa dni. Zgodnie z prawem w Polsce, umowę podpisuję się przed rozpoczęciem pracy, dodatkowo przed rozpoczęciem czynności powinno odbyć się szkolenie BHP. Czyli w naszym przypadku w środę przed podjęciem działań powinna być podpisana umowa i powinny zostać przeprowadzone badania BHP. W poprzednim komentarzu przesłałem panu link ze strony rządowej. Jest tam dokładnie określone, to o czym właśnie napisałem. Jako przedsiębiorca musi pan przestrzegać prawa. Zlecił mi pan wykonanie czynności bez podpisania umowy o pracę i bez szkolenia BHP. Jako przedsiębiorca z wieloletnim stażem pracy, akceptował pan działanie nie zgodne z polskim prawem. Ja również nie powinienem się na to zgodzić. Powinienem usiąść i poczekać na umowę, albo pojechać do domu, zostawiając informację, że przyjdę w dniu, w którym będzie gotowa umowa o pracę, lub idąc w swoją stronę, uznając, że zostałem potraktowany niepoważnie. Nie ukrywam, że kiedy zobaczyłem komentarz z grudnia o sytuacji pani, która nie mogła otrzymać umowy, zagotowałem się i poczułem się (usunięte przez administratora) Myślę, że miałem do tego pełne prawo. Nie prosiłem administratora o usunięcie komentarza. Zapytałem dlaczego komentarz został usunięty. Nie otrzymałem informacji zwrotnej. Informację o poinformowaniu pipu nie miała na celu straszenia. Poinformowałem urząd, ponieważ wg danych zebranych ze stron rządowych było to działanie nie zgodne z prawem. Dotyczyło to mnie osobiście, więc zareagowałem. Jeśli nie był pan świadomy tego jak powinno wyglądać rozpoczęcie zatrudnienia, to teraz będzie pan już wiedział. Jeśli poprawi pan ten prosty proces, to myślę, że ma pan szansę na zbudowanie z zespołem dobrej firmy. Ponieważ pracowników ma pan wartościowych. To widać. A i sam pan jesteś człowiekiem z potencjałem i możliwościami. Bardzo dziękuję Pozdrawiam

Hanna
@Paweł K

Chciałam tylko zrozumieć dobrze, czy Ty w tę środę i czwartek miałeś info od szefostwa że umowa będzie jak ją kancelaria sporządzi, czy dowiadujesz się z wpisu? Czekałbyś?

hmm
@xXx

na jakim stanowisku Pani pracowała? Aktualnie poszukują pracownika administracyjnego

Nieznajomy
@xXx

Fajnie ze jest jakas opinia na ten temat, wszędzie gdzie nie pójdziesz zawsze jest to ryzyko że Cię zwolnią A wręcz do poprzedniej firmy raczej kiepsko wrócić.

Gabriela
@Paweł K

I jak z tym pipem, coś wiadomo? Jak rozwiązała się sytuacja?

Beka
@Dariusz - współnik

Nie ukarano... może dlatego, że PIP nie sprawdził jeszcze, że więcej osób pracuje tam bez umowy niż na niej.

xXx
@AB

Dorota
@Beka

To od czego to zależy że ktoś ma umowę a ktoś nie?

NN
@Paweł K

Ponieważ faktycznie umowę podpisuje się zanim zacznie się pracę. Po otrzymaniu umowy wykonuje się badania lekarskie u Lekarza medycyny pracy oraz szkolenie BHP. Wspólnik firmy w tym wypadku nie ma racji a skoro się tak upiera przy swoim stanowisku nie znając przepisów muszę zmienić swoje zamiary i szukać pracy w innej firmie. Wydaję pozytywną opinie dla Pana Pawła K, który ma rację.

Odradzam
@xXx

Potwierdzam, miałem analogiczną sytuację :)

Widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko Asystenta marketingu, bez doświadczenia za stawkę 7200 brutto. Nie zostały opisane obowiązki w ogłoszeniu.. czy wiecie może czym taka osoba zajmuje się w tej firmie???

Aleksander
@Monika

Będziesz j.e.b.a.ć za (usunięte przez administratora) z uśmiechem na twarzy, bo inaczej będziesz niewdzięczna i przestaniesz być potrzebna.

Weglostal

Przez pewien czas korzystałem z usług serwisowych w oddziale w Gliwicach ale podstarzały gościu w okularach to jakiś czysty wariat i (usunięte przez administratora) myśli że zjadł wszystkie rozumy na pierwszym miejscu u tego pana to jest bezczelność jeśli reszta pracowników ma takie samo podejście do klienta to ten "statek" płynie na dno .

@Weglostal

Jasiu musisz grzeczniej do klientów ????

Weglostal
@Alwaro

Nie wiem jak ma na imię ale na zleceniu podpis serwisanta było Toporowski

Jakie są mocne strony pracodawcy Hurtownia Opon Misztal sp.j.?

Kamso

Śmiech na sali, że ktoś w ogóle zadał takie pytanie. Jak kolega niżej wspomniał, mocną to tam trzeba mieć głowę do picia.

Jaka jest kultura pracy w Hurtownia Opon Misztal sp.j.?

Uważam że jest na bardzo dobrym poziomie. Jak każdy zaklad pracy ma swoje wady i zalety. Jest sporo zalet a jedną z najważniejszych zalet jest terminowe wypłacanie wynagrodzenia.

Martynka

Terminowe wypłacanie wynagrodzenia jest obowiązkiem pracodawcy, a nie zaletą...

@Martynka

Haha, też tak właśnie sobie pomyślałam. Widzisz w jakich my już czasach żyjemy? Niedługo się będą cieszyć, że w ogóle dostaną umowę do podpisania. A jakie tu wady w takim razie są?

Nie ma jej wcale. Jesteś murzynem w tej robocie, masz kilka zadań na raz, a jak przyjdzie Iwonka to musisz wszystkim rzucić bo księżniczka chce i potrzebuje bo inaczej jej nie szanujesz. Wielka szefowa nie ma pojęcia co się dzieje w firmie, przyjeżdża rządzi, a potem i tak wszystko wraca do poprzedniej wersji bo każdy ją ma głęboko. Pracuję tam tylko dlatego, że mam już długi staż i się przyzwyczaiłem.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hurtownia Opon Misztal sp.j.?

Leon

Mieć mocną głowę do picia

Beka
@Leon

Haha potwierdzam

Podobno zawsze wypłacają tutaj wynagrodzenia na czas, uznane jest to przez kogoś za jedną z największych zalet tutaj. Brzmi solidnie, ale pytanie jakie jeszcze inne zalety można przypisać firmie? Bo widzę lekki chaos w komentarzach i trudno się połapać. Jakie plusy jeszcze widzicie, o których warto wspomnieć?

Fikam

"Panią do sprzątania 14,50 - 16,50 zł/godz. brutto" HAHAH janusz &grażynka

@Fikam

Takie wynagrodzenie tu proponują czy z czego się nabijasz?

Olololo

KOSZMAR!! NIE DA SIĘ TAM PRACOWAĆ! CHORZY LUDZIE KTORZY NIE WIEDZĄ JAK ZWRACAC SIE DO LUDZI! PONIŻANIE I RZUCANIE Z MIEJSCA NA MIEJSCE! SZEF DARIUSZ (usunięte przez administratora) NIECH NIKT KTO MA ZAMIAR TAM PRACOWAC NIE WIEZY W ZADNE JEGO ZAPEWNIENIA!! BRAK SZACUNKU TOTALNY! CO DO PRACOWNIKÓW TO ZNAJA SIE NA ROBOCIE ALE KIEROWNICTWO PORAŻKA!

@Olololo

Jak widać nie znasz tej firmy i albo nie dostałeś się albo wyleciałeś bo nie byłeś nic warty

Pogo

Dramat dramat dramat! Unikajcie szerokim łukiem! Szefowa Iwona i mąż Darek sa jacys niestabilni psychicznie. Ciagle pretensje poganianie i wymyslanie 10 zadan na raz! Odradzam kazdemu czysta patologia. Pracowalem nie dlugo bo nie dalo sie wiecznie użerać z tymi chorymi ludzmi!

Baybyboys

(usunięte przez administratora) w jednym słowie, (usunięte przez administratora)arogancka która ma powalone w głowie dziś jesteś jutro Cię nie ma bo coś. Ceny kosmos wygląd firmy mówi sam za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Opon Misztal sp.j. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Hurtownia Opon Misztal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Opon Misztal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Opon Misztal sp.j.?

Hurtownia Opon Misztal sp.j.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Chorzowska 114
    41-605 Świętochłowice

Hurtownia Opon Misztal sp.j.