Opinie o De Novo Handel i Technika w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie De Novo Handel i Technika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w De Novo Handel i Technika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Novo Handel i Technika w Białystok

Dewmont5 Nowy wpis

Witam. Chciałbym złożyć CV na konstruktora-technologa. Czy warto? Jak wygląda praca w tej firmie? Pozdrawiam.

Na rozmowie kwalifikacyjnej jest ta informacja podawana że zatrudnienie na umowę zlecenie na parę godzin a nie na etat ? To wychodzi dopiero po przejściu kwalifikacji i w pracy że pracodawca e ten sposób (usunięte przez administratora) i płaci wszystko gotówką by zaoszczędzić na składkach ? nie ma z tego tytułu żadnych problemów z PIP?

@Ewa

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywana jest umowa o pracę i dobra wypłata. A później podpisujesz umowę zlecenie na czas próbny i dopiero po miesiącu widzisz rachunek za pracę niby kilku godzin w miesiącu...

Sławomir Nowy wpis

Jak to? Wypłata tylko za kilka godzin? A ile czasu realnie pracowałeś? Bo może zlecenie byłoby tylko na okres próbny a potem normalna umowa???

Sławomir Nowy wpis

Jak wiesz że potem będzie lepsza kasa to chyba warto zacisnąć zęby i robić. A inni pracownicy też tak mieli że tylko zlecenie mała kasa na początek? Byli tacy co dobrze zarabiali?

Spoleczniak Nowy wpis
@Sławomir

Czyli właściciel przez lata (usunięte przez administratora)i kłamie, a pracownicy dostają ochłapy i nikt nic nie zgłosił tylko wylewa żale w internetach? Więc sami jesteście sobie winni , nie asertywne zahukane obesrane ofiary.

Magda

Macie może jakieś dodatki do wypłat ?

Umpalumpas
@Magda

:) nie ma dodatków, premii, nagród, ale czerstwe żarty są za darmo.

@Magda

Haha dodatki do wypłat XD Wyplata to minimalna krajowa, mimo zapewnień na rozmowie kwalifikacyjnej, o możliwości podwyżki... Umowa zlecenie na kilka godzin miesięcznie, by zaoszczędzić na składkach, a w rzeczywistości wymagane jest pracowanie 8-16:00, spóźnienia karane odpracowywaniem podwójnej ilości czasu. Wypłatę dostajesz w gotówce do ręki czekając na nią w kolejce z innymi pracownikami. Ludzie są super, ale nie warto tracić czasu na taką pracę.

gonz

tak to prawda, premie za zrealizowane miesięczne targety są naprawdę wysokie, szybko można wdrożyć się do pracy dzięki czemu też są duże szanse na zdobycie dodatkowych pieniędzy, ale teraz niestety nie szukają nikogo, chociaż może niedługo jakieś rekrutacje się zaczną

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie De Novo Handel i Technika? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
dziki

@konkrado, a możesz napisać gdzie widziałeś oferty pracy od de novo, bo ja szukam i znaleźć nie mogę, a napisałeś, że są całkiem dobre. Co takiego oferują pracownikom na początek, możesz napisac, jesli oczywiście wiesz co takiego oferują, bo nie wiem, czy już pracujesz, czy jednak odpuściłeś sobie aplikowanie do firmy.

sympatyczny

właściciel to oszust i kłamca. Nic co mówi nie jest prawdą a umowa słowna to dla niego pole do manewrowania prawdą. Karma kuna ty z choinki sie urwałeś - czy jesteś propagandowym alter ego właściciela?

Czy uważasz, że takie informacje uzyskasz na portalu? To chyba Twoje pierwsze podejście do pracy.... Ja zastanowiłbym się, czy w ogóle aplikować do firmy, na którą tak dużo osób wypisuje negatywne posty. Może poczytaj dokładniej wszystkie wcześniejsze wpisy...

aniołek

Potwierdzam wypowiedź użytkownika "aś" w kwestii wynagrodzenia

baka

mają na swojej stronie oferte dla konstruktora/projektanta form przemysłowych, nie wmówicie mi chyba, że on też zarabia tak mało..

kika
@baka

tutaj chyba się nie dowiesz ile taki gość może zarabiać, bo i chyba ktoś na takim stanowisku nie chce dzielić się takimi informacjami

wolny

niecałe 6 zł na godzinę - świetna praca dla desperatów

Zaufaj temu co czytasz oraz własnemu przeczuciu - NIE CHCESZ! Nie wiem jakie aktualnie są zarobki. 3-4 lata temu, była podstawa 1200netto + procent od tego co sprzedasz. Po przekroczeniu pułapu % był większy, aczkolwiek różne opinie krążą o osiągalności wyższych premii. Na jaki region jest teraz poszukiwany nieszczęśnik w postaci przedstawiciela dałnowa?

aniaaaa

Marcin ma racje w 100%, omijajcie DE NOVO szerokim łukiem. Strata czasu i nerwów

już po

Ludzie, nie dajcie się wrobić, nie warto - sami zrezygnujecie, jak wszyscy handlowcy w tej firmie. Nie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, kierowniczka truła jak opętana, czepiała się nic nie znaczących szczegółów, a to że pracujesz po 13 godz. miała gdzieś - czas dojazdu do klienta to Twój problem. Szukajcie pracy gdzieś indziej - tu jesteś nikim, traktują tak każdego.

janek

jestem zaproszony na rozmowe na Ph czy ktoś tam pracował lub pracuje, czy moge dowiedzieć się czegoś więcej, jakie płace jakie prowizje jakie samochody, czy płacą za hotele i żarcie

zbyszek

ale napisz konkretnie, czy pracowałeś dla nich i dlaczego tak piszesz, daj troche konkretów

ale napisz dlaczego

byłam tam i nie zamierzam wracać

Zbyszku nie warto, szkoda cennego czasu

zbyszek

pracowałeś tam napisz coś więcej mam rozmowę na PH

bezrobotny

Żadnego szacunku dla pracownika, żadnego. Tylko wymagania, żądania - zarządzanie w normalnej firmie polega na dostosowaniu wymagań do czasu - tego tu nie ma - zapieprzaj na dwa etaty za marne grosze, jak ci się nie podoba, to znajdą się naiwni na kolejne dwa, trzy miesiące - ŻENADA a nie firma

novy

Dzięki za te opinie. Miałem wysłać CV ale tego nie zrobię. Ważne dla mnie jest to jak mówi się o pracodawcy. Kiedyś zignorowałem takie opinie i nie skończyło się to dla mnie pozytywnie. Nie składajcie aplikacji do pracodawcy z negatywnymi opiniami.

Zostaw merytoryczną opinię o De Novo Handel i Technika - Białystok

De Novo Handel i Technika