Opinie o Termika Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Termika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Termika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termika Sp. z o.o. w Gdańsk

@GJ

Firma godna polecenia z dużym potencjałem. Bardzo duże nakłady na rozwój działów. Zgrany zespół, otwarci ludzie. Wypłaty na czas. Polecam!

KK

Wypłaty zawsze na czas ! Praca w kadrach i z działem kadr to czysta przyjemność! Polecam

Firma rozwojowa, masz wpływ na zmiany, trzeba tylko chcieć. Jak ktoś tylko oczekuje lub chce się prześlizgać to później kończy się negatywnymi i dziwnymi komentarzami.

Kamil_HVAC

Praca dla osób lubiących wyzwania, ucząca cierpliwości, na pewno nie ma nudy, rozwojowa. Jestem zadowolony.

Aplikowałeś na stanowisko Monter instalacji sanitarnych , wentylacji / hydraulik oferowane przez firmę Termika Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pracuję w Termice już kilka lat. Firma cały czas się rozwija i daje możliwości rozwojowe pracownikom. Wypłata zawsze w terminie.

Kuba

Możesz powiedzieć coś więcej o tych możliwościach rozwojowych? Co masz tutaj na myśli? Chodzi Ci o awanse, że je umożliwiają zamiast brać osoby z zewnątrz czy bardziej o szkolenia, jeśli o szkolenia, to jak często są? Nie traktowałbym wypłaty w terminie jako zalety, bo to bardziej obowiązek pracodawcy, ale byłbym wdzięczny za podanie widełek zarobkowych :)

Kandydant

Życzę powodzenia w szukaniu pracowników na stanowisko monter izolacji od 25 do 40 zł brutto na umowie B2B na pewno znajdziecie

@Kuba

Żadnych szkoleń nie ma i awansów stawki od 25 do 40 zł brutto na działalności 220 godzin w miesiącu motto prezesa m .sochacki brzmi "człowiek jest jak cytryna trzeba go wycisnąć do końca i wyrzucić i wziąć nowego " tak się dba o pracownika w termice nie polecam

Barbara

Pracuję w Termice od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Firma bardzo rzetelna. Najważniejsza jest dla mnie atmosfera w pracy a jest bardzo przyjazna przez zgrany zespół. Przez to, że bardzo lubię swoją pracę bo jest ciekawa i pełna wyzwań byłam mile zaskoczona dodatkowym rozliczeniem nadgodzin, o których powiadomili mnie z kadr :)

W Termice pracuję od paru lat, firma bardzo szybko się rozwija. Zakupiła nowe, profesjonalne maszyny na produkcji, które potrzebują wykwalifikowanych pracowników. Niestety przez złe i nie zawsze zgodne z rzeczywistością opinie omijają Termikę szerokim łukiem. Polecam aby samemu się przekonać, aby wypracować własną opinie na temat firmy. Firma podzielona jest na Hale produkcyjną oraz na pracę na budowach przy instalacjach. Osoby, które nie sprawdzają się na danym stanowisku nie są zwalniane, tylko proponowane są dla nich inne stanowiska pracy, dawane są szanse każdemu. Jeśli jesteś osobą, która chce pracować i nie chodzi do pracy w kratkę to jest miejsce dla Ciebie.

TM

Pracuję tu ponad rok. W Termice można się wiele nauczyć jeżeli ma się chęci. @Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju.. Miła atmosfera.

Machatma

Firma raczej poukładana, dużą wagę przywiązuje się do roli poszczególnych stanowisk i zadań. Atmosfera wewnątrz bardzo przyjacielska i otwarta. Trzeba przestrzegać przepisów i wewnętrznych regulaminów. Wypłata zawsze na czas.

Kasia_J

Pracuję tu trzy lata, przez ten czas nauczyłam się bardzo wiele. Uczestniczyłam w ciekawych projektach dotyczących izolacji termicznych w energetyce. Dobry zespół, mili ludzie. Szczerze polecam.

@Kasia_J

A o wynagrodzeniu mogłabyś powiedzieć coś więcej? Zarobki tez na plus? Firma dba o pracowników pod względem np. podwyżek? Lub docenia ich za efektywność? Może jakieś premie od projektów są? Ta nauka to w praktyce, czy mają budżet szkoleniowy dla pracownika?

Prezes

Nic takiego u nas nie ma gola wypłata a nawet obcięta do najniższej krajowej ale byle jaka wypłata zawsze wypłacana 10 każdego miesiąca

Maciek

Jako pracownik mogę polecić pracę w @Pracodawca. Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas. Zero dni opóźnień.

Różnie z tym bywa. Jeżeli zawsze na czas to dlaczego jest ten 15 każdego miesiąca na dopłaty korekty???

@:)

Pewnie dlatego żeby przy naliczeniu wypłaty dla 500 osób skorygować pomyłki w dosłownie paru przypadkach (czasem i nie ma takiej potrzeby). Zazwyczaj wynika to ze spóźnionych wyjaśnień lub niedotrzymania terminów dostarczenia dokumentów do kadr. Z terminem wypłaty problemu nigdy nie było

Nie zdziwiony

Jak mogą być podwyżki dla ludzi, jak z pracy w tej firmie najbardziej zadowoleni są kierownicy. Myślę że nawet nie (usunięte przez administratora). Dlaczego nikt nie kontroluje ilości przepracowanych godzin i pracochłonności? (usunięte przez administratora) każdy kto pracuje na budowie wie o co chodzi a ci którzy nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć lub widzieć to się już nie dowiedzą. A nam się obcina pół godziny na przerwę żebyśmy byli bardziej zmotywowani do pracy. Szukać oszczędności gdzie indziej i przez te tolerować tych (usunięte przez administratora):)

;/

Zaraz ktoś mądry odpisze że takie są zasady a pracujecie na B2B albo zlecenie więc przerwa się nie należy :) Zawyżanie liczby pracowników to jednocześnie liczby godzin na pewno wtajemniczeni kierownicy wiedzą i dyro też:) dlaczego nie rozgryzł tego Prezes?

(usunięte przez administratora)niskie stawki brak nadgodzin a fikcyjni ludzie to czyste wypłaty dla kierowników tak jak i premie niemałe za skończony projekt nawet pewien (usunięte przez administratora)za skończony statek dostał 70 tys nie polecam tam pracy zwykły wyzysk (usunięte przez administratora)

Życie

Dlatego ludzie uciekają. Ta firma pracuje tylko na podwykonawcach. Część z tych firm podwykonawczych trzyma się rękami i nogami pomimo tego że liczone są pracochłonności nikt na tym teoretycznie powinien nie zarobić. Niemniej jednak można(usunięte przez administratora) zrobili sobie prywatny (usunięte przez administratora) i oni zarobią i podwykonawcy zarobia :) myślę że na projektach w Polsce ta firma nie zarabia i problemem nie są złe kalkulacje. Pomijając prywatny (usunięte przez administratora) kierowników jak można generować zyski jeżeli kontroler nie jest człowiekiem z branży (usunięte przez administratora). Każdy bystry połączy kropki

@Życie

Termika nie ma już roboty za granicą bo nie mają kim tam robić zwolnili (usunięte przez administratora)które ogarniał wszystkie katarakty i serwisy w UK i zamiast płacić swoim pracownikom uczciwe stawki to ludzi by mieli i naprawdę dobrych fachowców teraz ci co zostali to sami (usunięte przez administratora) woli podwykonawca dać większe stawki

Hania

Napiszesz coś więcej? Mój teść chce aplikować tutaj na magazyn, nie wiem czy mam mu odradzić? Wiadomo, najbardziej zalezy mu na umowie o prace i jako tako dobrych zarobkach. Jakie są widełki na magazynie? Nizej pisali, ze niskie, ale co to znaczy? No i naprawde nie ma perspektywy na uop? Tylko śmieciówki?

Nie zaskoczonych
@Hania

Hey, niech próbuje. Zazwyczaj zlecenie albo b2b. Zostaniesz zgodnie z powiedzeniem M. wyciśnięty jak cytryna. Jak się zwolnisz tzn. że byłeś za głupi, za słaby lub nieuczciwych ewentualnie mało samodzielny. Jak Cię zwolni tak samo. Ja nie polecam ale to już indywidualna sprawa

Rysiu

Podali tu zarobki dla magazyniera na poziomie 3400 - 5200 zł / miesiąc, a tak realnie dałoby radę wyciągnąć te 5 tys,? Zakładając, że posiadam doświadczenia. Ktoś pisał, że na magazynie złe warunki, ale ta kwota nie byłaby zła dla mnie. Jak wygląda socjal w firmie, są benefity jakiekolwiek?

Dzień dobry. Termika szuka handlowca na południowej rejony Polski. (usunięte przez administratora) Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Normalnie UOP czy b2b? Wypłaty na czas? Czy płacą tak jak podwykonawcą, czyli w ogóle?

M

Bzdury gadasz. Firma jest aktualnie w trakcie wymiany floty bo aktualna faktycznie już była zajeżdżona. Co do DH to wymagania spore, ale wynagrodzenia dobre i na czas. Fajne szefostwo, Ja siedzę w firmie 3ci rok i jeszcze próbuje ściągnąć znajomych bo zwolniły się jakieś stanowiska. Pozdrawiam Termity

Jedrek
@M

Jakiej floty? Chyba dla biur. Pracownikom kaza w delegacje jeździć rozklekotanymi nie mówiąc niebezpiecznymi busami które się sypia. Kompletnie nie są naprawiane. Ich stan techniczny wola o pomstę do nieba.

Dominika

Gdzie lepsze warunki? Na stanowisku montera czy na magazynie? Szukają ludzi tu i tu, chłopak ma doświadczenie na obu stanowiskach. Gdzie lepsze pieniądze, atmosfera, ludzie?;) Widełki w sumie na tych stanowiskach takie same, ale może gdzieś łątwiej o podwyżkę?

Mucha
@Dominika

Nie polecam ,źle płacą, a na magazynie same (usunięte przez administratora) pracuje,także radzę unikać tej firmy

Neo
@Dominika

I tu i tu pracuje się dobrze. Pracy dużo narzędzia dobre pensja na czas.

@Dominika

Mała pensja dużo godzin (usunięte przez administratora) 3 soboty pracujące firma termika nie szanuje wogle szeregowych pracowników (fizycznych)(usunięte przez administratora)

Miki

Byłem na rozmowie z Dyr.Handlowym (Marcin S). Rozmowa wydawała się konkretna, ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem pomimo, że od rozmowy minęło 2,5 miesiąca Wszystko zgadza się z opiniami osób, które tam pracowały. Nie polecam. Firma NIEPOWAŻNA

Neutralnie
@Miki

Czy dobrze rozumiem ze byłeś na rozmowie , okazałeś się na tyle słaby ze nikt do Ciebie nawet nie oddzwonił i na tej podstawie zgadzasz się ze wszystkimi opiniami na temat tej firmy ? Jeśli by mi zależało zadzwonilbym dopytać a chyba Tobie zależało skoro masz żal ze nie dostałeś odpowiedzi . Jak ktoś buduje opinie na tak kruchej podstawie to żenujące . Pozdrawiam

Marcin S
@Miki

Czuje się wywołany do tablicy i aby uniknąć niepotrzebnych ostrych dyskusji chciałem przeprosić kolegę Miki za brak odpowiedzi i zapewnić ze staram się informować Wszystkich z którymi rozmawiam o wyniku rekrutacji co czasem w natłoku obowiązków po prostu się nie udaje i mogą umknąć mi pojedyncze przypadki . Nie upoważnia to jednak do wysnuwania błędnych opini na temat firmy na podstawie jednej rozmowy a jedynie do oceny mojej osoby w związku z odbyta rozmową oraz brakiem informacji o wyniku jej rozmowy . Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam .

Były kierownik
@Marcin S

(usunięte przez administratora) jaka jest termika brak kadry chyba już sięga każdego stanowiska możliwego w termice i gdzie wasze wielkie projekty za granicą jaki i w Polsce

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Termika Sp. z o.o.. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Czy w firmie Termika są jakieś delegacje za granicę ?

@Kandydat

To jak z wyjazdami za granicę są w termice czy nie ?

Zainteresowana

Dzień dobry. Widziałam że poszukują osób do działu ksiegowego: Ksiegowej i Zastępcy Głównego Ksiegowego. Co możecie powiedzieć o tym dziale jak i o osobie zarządzającej w nim ? Ogłoszenia są warte uwagi ?

xyz
@Zainteresowana

Podłączam się do pytania. Może ktoś pracował i może coś powiedzieć o atmosferze w firmie, a przede wszystkim w dziale księgowości? Wiem też, że firma pracuje w godzinach 7.00-16.00, jak zatem praktycznie wygląda 8-godzinny dzień pracy? Czy pracuje się na zmiany?

Mk
@xyz

Biura pracują do godziny piętnastej jest jeden dzień w miesiącu kiedy kadrowe siedzą do osiemnastej bo chłopaki przyjeżdżają podpisać papiery główna Kadrowa świetna kobieta????

xyz
@Mk

Piszesz o dziale kadr i głównej kadrowej, czy o dziale księgowości i głównej księgowej? Oferty, które są w internecie i mnie interesują, dotyczą stanowisk księgowa i zastępca głównej księgowej. Czekam na rozmowę i chciałabym cokolwiek się więcej dowiedzieć o pracy w dziale księgowości.

Zainteresowana

Mogłabyś rozwinąć temat ? Czym spowodowana jest ta wymiana? Szukam pracy na dłużej.

@Zainteresowana

Sama specyfika pracy dajedużo do życzenia. Co prawdo można się wielu rzeczy nauczyć, ale pracy jest też bardzo dużo. Jeśli ktoś jest wysoce zmotywowany to wytrzyma może rok pracując po 9-10 godzin. Nadgodziny (usunięte przez administratora) Podziękowania też nie można się spodziewać. Generalnie bardzo słabo.

Zainteresowana

Dziękuję. A jeżeli chodzi o podstawowe wynagrodzenie, jakiego można się spodziewać? I jakie mają dodatki, bo w ogłoszeniu nic o tym nie jest wspomniane? I jak wygląda atmosfera w dziale ?

Kandydant
@Zainteresowana

Jakie stawki daje termika za pracę na stoczni dla poczatkujacych ?

Grażyna

Witam, proszę o Waszą szczerą opinię. Czy Operator aparatu do piankowania musi mieć doświadczenie wcześniejsze, żeby dać radę w tej pracy, czy bez niego też ma szansę się nauczyć pracy tam? Pytam oczywiście o to stanowisko z ogłoszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Termika Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Termika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 30 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termika Sp. z o.o.