Opinie o Termika Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Termika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Termika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termika Sp. z o.o. w Gdańsk

Janek

Dobrej firmy pracownik się trzyma, w złej jest rotacja. Dlatego Termika daje wciąż ogłoszenie o naborze na inżyniera sanitarnego, którym zresztą jestem i mam w branży doświadczenie, ale po przeczytaniu opinii o firmie ani mi w głowie tam aplikować.

Firma bardzo dobra super warunki i kontrakty w angli. Jak szukacie fajnych kontraktów i macie dobre umiejętności blacharskie to polecam. Ale ostrzegam ze słabi nie dają rady tutaj.

Nop

Zgadzam się Już namówiłem kumpli. Fachowców nigdy za wiele. Koledzy z niemieckich firm POLECAM!

Bil

Maja dużo pracy i w różnych krajach. Jak chcesz pracujesz w delegacji w Polsce jak chcesz zagranica od ciebie zależy. Stawki z góry ustalone wypłata jak w zegarku. Gites!!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Termika Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Solo

Ja nie otrzymałem wynagrodzenia za nadgodziny, a wręcz wmawiano mi że nadgodziny są z mojej winy bo sobie nie radzę. Wstyd Termika!

Aplikowałeś na stanowisko Monter instalacji sanitarnych , wentylacji / hydraulik oferowane przez firmę Termika Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Qwerty

Niestety firma robi swój własny kodeks pracy. Przerwy nie są płatne co innego mówi kodeks pracy. Firma wymaga cudów za kontrakty milionowe nie mając pieniędzy na narzędzia nie wspominając o liczeniu w sztukach kto ile tarcz bierze do szlifowania czy elektrod. Comiesięczne problemy z liczeniem godzin ...

Hej Ho Najgorzej Się Pracowało
@Qwerty

Kodeks pracy chroni pracowników zatrudnionych na umówie o prace. Zapomniałeś, ze w Termice jesteś tylko zleceniobiorca...

Frog
@Qwerty

W innych sprawach też nie respektują kodeksu pracy.

@Qwerty

moim zdaniem firma super!!! nikogo nie zwolniła w czasie kryzysu i to zasługuje na szacun!!! pracy mamy dużo i to sie liczy dzisiaj. ja nie narzekam i aby tak dalej, nie jak inne firmy ktore zwalniają na potęgę

Stary pracownik
@nick

Co z tego jak umowy zmienili na g.....

maciekmor
@nick

dokładnie narzekają nieudacznicy brak narzędzi ? te które posiadamy na oczy nie widzieli ????

maciekmor

Pracuje w tej firmie już jakieś 9 lat i nigdy nie musiałem domagać się wypłaty zawsze jest na czas jeśli ktoś jest zaskoczony stawką jaką dostaje no niestety obsługa miarki bywa dla niektórych zbyt skomplikowana

Pytający

Konkretne pytanie do pracujących w Termice. Ile średnio zarabia Kierwonik projektu, ile monter? Proszę o konkret bez pisania jakiś żali.

Ninja
@Pytający

Teraz najniższą krajową

Czy w Termika Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Są, jeśli odejdziesz z firmy to będziesz się szkolić zewnętrznie :)

Aaa

_Termika nie robi żadnych szkoleń. Możesz zapomnieć że coś dostaniesz.....

Pszukiwacz

Po opiniach zawartych tutaj wnioskuję, że lepiej omijać tę firmę dużym łukiem....... Szkoda tracić czas na aplikowanie.....

@Pszukiwacz

Nie do końca tak jest. Jeśli zrobisz z pracy swój tryb zycia, to jesteś w stanie się tam odnaleźć. Jeśli uważasz wszystkich w koło za idiotów, to jesteś w stanie się odnaleźć. Jeśli brakuje Ci empatii do innych, a w oczach masz € zamiast źrenic, to jesteś w stanie się tam odnaleźć.

Stary pracownik
@Pszukiwacz

Niestety wszystkie te negatywne opinie są prawdziwe.

pytajnik

Jakie są średnie zarobki na stanowiskach Kireownik projektu, monter? Proszę o konkretną odpowiedź.

On

Nie polecam pracy dla tej firmy. Tworza sami umowe na 30 dni platnosci a i tak sie z tego nie wywiazuja. Nie polecam jako podwykonawca tej firmy i radze trzymac sie z daleka od niej. Sa solindniejsze firmy ktore umieja docenic i placa w krotszych terminach

Monter

Słaba firma. Zero socjalu. Praca co najmniej 10 godzin dziennie.(usunięte przez administratora)

termit
@Monter

po socjal idź do urzędu pracy chcesz pracować i zarabiac czy przyszedles po socjal?

@termit

Dobre firmy dbają o swoich pracowników. Na dzisiejszym rynku pracy jest to normalne(usunięte przez administratora)

@termit

Poziom tych odpowiedzi na negatywne komentarze, najlepiej swiadczy o firmie :)

@termit

ja też wole aby mi dali wiecej kasy niz jakis socjal nikomu nie potrzebny

@Monster

co masz na myśli mówiąc o socjalu? Jakie oczekiwania powinna wg Ciebie w dzisiejszych czasach spełniać firma aby w Twoich oczach była najlepszym pracodawcą na rynku. Jakie natomiast wymogi powinien spełniać pracownik względem firmy?

@Jola

Oczekiwania wobec firmy- bardzo proste ~odwrotnść tego co jest w Termice. Jeśli chodzi o pracownika to pracują w Termice świetni ludzie. Niestety firma tego nie docena.

@Monster

Czy uważasz, że ta odpowiedź odpowiada w sposób merytoryczny na zadane pytanie o firmę i o pracowników?

Oczywiście pani kadrowo

Oczywiście pani kadrowo

Inżynier

Jedna z gorszych firm w których pracowałem. Roboty bardzo dużo. Nie ma możliwości wyrobienia się w ciągu ośmiu godzin, a za nadgodziny nie płacą. Każą zakładać w własną działalność i to jest cyrograf.....

@Inżynier

nie zastanawiałeś się nad tym dlaczego w tylu firmach pracowałeś i kolejna ci nie pasuje widocznie slabiak jestes

Inżynier
@nick

Jestem na tyle dobry, że sam decyduję i wybieram firmę w której chcę pracować. Tylko nieudacznik godzi się na kiepskie warunki.

słabo

Nie polecam zatrudniać się w Termice , bardzo kiepska firma , beznadziejna atmosfera ,(usunięte przez administratora)netto dla doświadczonych monterów i z tego co wiem jest bardzo ciężko o podwyżkę co podobno jest główną przyczyną problemów kadrowych tej firmy które ciągną się już od zeszłego roku. A zarząd firmy uparcie obstaje przy swoim , ok ciekawe na jak długo.

@słabo

Jakie oczekiwania powinna wg Ciebie w dzisiejszych czasach spełniać firma aby w Twoich oczach była najlepszym pracodawcą na rynku? Jakie natomiast wymogi powinien spełniać pracownik względem firmy?

Firma raczej dobra, jeśli patrzymy pod katem wypłat, dająca zarobić niezłe pieniądze, ale bez szału, jesli przeliczy się na stawki godzinowe. Praca do 250h w miesiącu, szacunek do człowieka raczej w ostatniej kolejności, kominy płacowe, atmosfera raczej gęsta.

To.

Czy te 250h pracy sa obowiązkowe? Mozna pracować bez sobót? Może sobotę sa liczone jako dodatkowe nadgodziny? Czy są jakieś dodatkowe premie? Co masz na myśli pisząc kominy płacowe? Firma na dłuższa współpracę?

PM
@To.

Nic nie jest obowiązkowe, ale bardzo sobotnie odczujesz, ze nie spełniasz standardów. Komin płacowy polega na tym, ze nie do końca na tym samym stanowisku przy tych samych umiejętnościach zarabiasz tyle co kolega z boku.

Proszę o kilka słów odnośnie ofert pracy na stanowisko Kierownik / Kierownik projektu. Czy praca w większości czasu na budowach, czy również w biurze w Gdańsku? Czy jest możliwość częściowej pracy zdalnej? Jakie są wymaganie odnośnie ilości przepracowanych godz., czy liczą się przede wszystkim wyniki? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam

pol
@Zainteresowany

praca na budowach tam gdzie praca ktora nadzorujesz jest biuro budowy i odpowiadac za wynik na projekcie duze wyzwania na dobrych kierownikow

PM
@Zainteresowany

Niby zadaniowo, niby zdalnie można... ale generalnie to 5 dni w tygodniu od rana do wieczora... no i soboty :)

Aaa

To prawda

Adamko

Firmy nie polecam. Ilość pracy do wykonania ogromna. Nie ma możliwości wyrobić się w osiem godzin. Trzeba siedzieć dłużej (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Termika Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Termika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 30 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termika Sp. z o.o.