Opinie o Termika Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Termika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Termika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termika Sp. z o.o. w Gdańsk

Pensja na czas. Przełożeni słowni i konkretni. Firma z branży inżynierskiej, więc nie każdy się nadaje. Tyle, ile na umowie tyle na koncie. Polecam :)

Firma Termika to zupelne (usunięte przez administratora) - nie wywiazuja sie z umow ktore sami sporzadzaja - nie polecam pracy w tej firmie ani wsplopracy bo i tak slow nie dotrzymuja nigdy

Kamil

Pracuję w Termice od 3 lat i jest bardzo zadowolny. Firma wymaga zaangażowania i jest je w stanie wynagrodzić.

Lucjusz

Ciekaw, ze z firmy Termika odchodzą już nie tylko pracownicy ale i kierownictwo, są szczególnie na projekcie Crist ... Organizacja tam woła o pomstę do nieba.

Aplikowałeś na stanowisko Monter instalacji sanitarnych , wentylacji / hydraulik oferowane przez firmę Termika Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Pracuję w firmie od 5 lat i polecam firmę jako profesjonalną i atrakcyjną. Wewnętrznie zmieniłem stanowisko pracy na moim zdaniem bardziej mi odpowiadające i jestem zadowolony. Mogę się realizować na pozycji która mi odpowiada. POLECAM! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich w 2021!!!!

@Obecny pracownik

potwierdzam!

Hirano
@nick

Oczywiście że "potwierdzasz"

Fel
@Obecny pracownik

Ja tez pracuje długo. Warunki pracy super . Ale stawka ta sama do emerytury i jeszcze dłużej. Jestem dobrym sumiennym pracownikiem chwała mnie bo słowa nie kosztują.

Aldi

Wszystko to prawda

Jola

Jakie oczekiwania powinna wg Ciebie w dzisiejszych czasach spełniać firma aby w Twoich oczach była najlepszym pracodawcą na rynku. Jakie natomiast wymogi powinien spełniać pracownik względem firmy?

On
@Aldi

Zgadzam sie w 200% z twoim zdaniem

racja, kłamią strasznie . gdzie im sie na koniec miesiaca nie oplaca to szukaja kasy zeby obciazy pracownika. maja co chwile inne firmy podwykonawcze ktore tez od nich odchodza ze wzgledu na sciamnianie. chyba uczą ich tego na specjalnych spotkaniach w firmie.

Inżynier
@pracownik

A dziwne że pracownicy nie chwalą się, jakie umowy wymusiła na nich Termika jak zaczęła się pandemia....

lovearai

Pracujesz 10 a płaca za 9? Dla czego tak?

Hej z tą cytryną to prawda. Firma (usunięte przez administratora). W tym roku na święta też była paczka żywnościowa haha?

To prawda Mikołaj na święta jak co rok przynosi naszych pracownikom paczkę świąteczna:))) Ho! Ho! HO!

Anka
@lovearai

Bo słyszałam że przerwę śniadaniową odliczają ????????

Leszek

I co dają w tych paczkach świątecznych? Czy w ciągu roku można też liczyć na jakieś benefity pozapłacowe w Termice? Powiesz mi jak to tu wygląda? :)

@Leszek

Pracowałem tam rok temu przez rok i ani razu nie było premii ani żadnego dodatku. Na święta była paczka żywnościowa.

Pablo

Ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia dla operatorów CNC ( prasa krawędziowa). Chciałem aplikować ale czytając komentarze widzę że szkoda czasu. Może ktoś przybliży temat co do warunków pracy/zatrudnienia na tym stanowisku.

@Pablo

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą. Myślę, że internet nie jest najlepszym źródłem informacji w tym temacie. Prosimy o przesłanie swojego CV na Termika@Termika.eu, a skontaktujemy się z Panem.

Michal
@Pablo

Nie polecam a o umówię to zapomnij

@Michal

Hej w końcu ktoś miał odwagę napisać prawdę o tej firmie.

NIck

Również zgadzam się z Tobą, że firma bardzo dobra. Polecam i zapraszamy do zespołu!

@NIck

Każą Wam wypisywać te rzeczy na forum, żeby ludzi ogłupić?

Leszek

Czyli Ty masz inne zdanie na temat firmy? To może powiesz w takim razie co sądzisz o Termice jako pracodawcy? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego dla młodych, powiesz mi co o tym sądzisz?

@Leszek

Mam jak najgorsze zdanie o tej firmie. Pracowałem tam niespełna rok i był to słaby pracodawca. Połowa firmy na własnej działalności. Jak tylko zaczęła się pandemia zmusilli ludzi do popisania umów na najniższą krajową.

Absolutnie się z Toba nie zgodzę. Zarząd wprowadził ten zapis w umowach w celu ewentualnego zamknięcia branży i ochrony wszystkich pracowników. Dzięki temu nikt nie został zwolniony i nikt w żaden sposób nie ucierpiał ani nic nie stracił. Wszystkie umowy były w dalszym ciągu realizowane. Dzisiaj mogę powiedzieć że wszystko się udało i otrzymałem nową umowę zgodnie z ustaleniami. Brawo zarząd brawo Termika i brawo my wszyscy pracownicy!!!! A Tobie życzę wszystkiego najlepszego w nowej firmie!

Pewnie.... Takich jeleni to tutaj lubią......

i widzisz... tak to właśnie jest o takich jak Ty... jak kończą się argumenty, zaczynają się obelgi... bez komentarza....

Wlasnie przepracowałem 3 miesiące na budowach jako młody Izoler i muszę powiedzieć ze te wszystkie złe wpisy na temat Termiki są nie prawdziwe i kłamliwe pracuje z kolega który jest mega dobry w tym co robią pieniądze są ustalone i zgodne z umowa wypłata na czas sprzęt i samochody top! Słyszałem ze kierowcy dostają dodatki wiec tez git! Polecam!!!!!

Zik

A Ty dostałeś?

Dorota

Jaka premia przysługuję od każdego nowo pozyskanego klienta w Termika na stanowisku Doradcy Technicznego? Przeglądam aktualne oferty pracy z firmy: http://www.termika.eu/pl/kariera/oferty-pracy/doradca-techniczny i pozyskiwanie nowych kontrahentów należy do obowiązków na tym stanowisku. Chciałam się więc dowiedzieć, na jakiej zasadzie się to odbywa.

@Dorota

Zapraszamy do przesłania swojego CV i odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do współpracy.

Jak jest z pakietem medycznym w Termika Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Stary pracownik

Niesamowite. Od kiedy w Termice jest jakiś pakiet medyczny?

Od 10lat

Stary pracownik

A co jest w tym pakiecie?

@Stary pracownik

przyjdź do pracy to zobaczysz:))))

Aaa
@nick

Właśnie byłem i nic nie miałem dlatego tak się dziwie

@Aaa

wszystkie informacje na ten temat są kadrach. Zapraszamy do współpracy:)

Abc

W Termice nie ma żadnych dodatkowych świadczeń dla pracowników. Ubezpieczenie na życie pokrywa pracownik. W ofertach pracy firma chwali się bezpłatnym parkingiem. Śmiechu warte.......

Dorota

Cześć @Nick, czy dobrze zrozumiałam, że pracujesz w Termice w dziale HR? Możesz mi powiedzieć, jak długo może trwać proces rekrutacyjny w firmie i czego poszukujecie w pracownikach?

Flis

Firma kiepska. Jak ktoś potrzebuje jakiekolwiek pracy to kilka miesięcy może popracować. Niestety na dłuższą metę to nie polecam......

hola

Fajna firma fajni ludzie i na mega dobrym sprzecie pracujemy. Duży nacisk kladziemy na bhp i dobrze bo dla wszystkich nas to dobre. Najwarzniejsze ze maja duzo pracy i nie robia przerw w zatrudnieniu! Stabilna firma i dobre pieniadze!

Flis
@hola

Jakie bhp,skoro kierownictwo nie potrafi nawet papieru toaletowego zakupić,trzeba samemu

@Flis

BHP to nie tylko papier:) ale proszę podejść do biura budowy a na pewno koledzy pomogą. To ludzka rzecz pogadać...Liczymy na bardziej merytoryczne uwagi na forum :)

123 gonisz ty

Powiem tak , jak ktoś aktualnie nie ma pracy a potrzebuje jakiejś kasy to można na parę miesięcy się zaczepić i się trochę odbić (bez przesady z tymi kwotami) ale żeby na "stałe" współpracować z Termiką to nie najlepszy pomysł według mnie , powiem szczerze czas wykorzystany na Termikę lepiej spożytkować na szukanie kontraktu za granicą albo w trochę lepszej firmie pod względem umów/pieniędzy/atmosfery.

@123 gonisz ty

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Jeśli masz wizję swojego rozwoju długofalową i masz ambicję to jest to miejsce dla Ciebie na wiele lat... Zapraszamy!:)

King

Pracuje w firmie Termika w administracji. Polecam prace tutaj bo naprawdę widzę mega dobre warunki jakie zapewniają pracownikom. Socjal i sprzęt na najwyższym poziomie.tak trzymać!!!

Hahahaha
@King

Tak, na pewno. Wypłata się zgadza, to fakt. Ale nic poza tym, żadnych dodatków, co Ty bredzisz...

King
@Hahahaha

Uwierz mi . Pracowałam w biurowcach i tu jest o niebo lepiej ...

@King

A jaki jest socjal bo za moich czasów nic nie dawali?

@Kasia

Warunki pracy, sprzęt na którym pracuję kuchnia, biuro itd. Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego itp.

Jola

Pracuje w firmie już kilka lat i muszę powiedzieć ze wszystkie ustalenia są realizowane. Jednak wymagana jest u nas efektywność pracy na każdym stanowisku i nie wszyscy są na to gotowi... jednak efektywność pozwala nam się szybko rozwijać i to widać! Tak trzymać Termity!!!!

@Jola

Czytam te pozytywne opinie i oczy przecieram ze zdumienia. Kto je pisze? Na pewno nie pracownicy! W tej firmie wycisną z człowieka ostatnie soki. Pracy jest bardzo dużo, praktycznie na 10 godzin dziennie. CI NIELICZNI NA UMOWIE O PRACĘ ZAPŁATY ZA NADGODZINY NIE ZOBACZĄ. Ktoś napisał o dodatkach. Hello!! Jakie niby?

Antoni

Uważasz, że firma ta nie jest nowoczesna? Twoja nazwa użytkownika, którą dodałeś sugeruje, że wypowiadasz się z poziomu byłego pracownika. Może wyrazisz swoją bardzo dokładną opinię o tym pracodawcy?

UK
@Jola

Potwierdzam z budowy. Polecam prace tutaj. Sam pracuje od trzech lat i jest ok.

Polak

Polecam panowie prace w firmie Termika. Dobre pieniądze za prace a wypłata idealnie w punkt. Slyszalem ze w angli super zarobki ale w Polsce tez nie narzekam.najwazniejsze ze mega stabilna i duża firma.

Wykonawca

Nie polecam firmy Termika do współpracy. Płatność faktur ze strony Termika następuje z opóźnieniem więcej niż 30 dni. Brak odbierania telefonów przez pracowników Termiki - jest normą. (usunięte przez administratora)

Kobieta

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko biurowe z osobą z kadry zarządzającej. Na odpowiedź zwrotną kazano mi czekać dość długo, bo aż miesiac. Po tym czasie miałam dostać odpowiedź zwrotną - pozytywną lub negatywną. Minęło już dużo więcej czasu, odpowiedzi nie dostałam żadnej, co sprawia że firma Termika w moich oczach jest nieprofesjonalna i niekonkretna. Dodam też, że w międzyczasie, ale już po obiecanym terminie, kontaktowałam się z osobą z którą miałam rozmowę, by zapytać o decyzję i nie otrzymałam na to żadnej odpowiedzi. Pozostał niesmak, wcześniej uważałam Termikę za porządną firmę. Jeżeli się nie spodobałam lub nie pasowałam do firmy, to jest jak najbardziej OK, ale obiecana odpowiedź zwrotna powinna zostać udzielona.

kandydatka
@Kobieta

Ja także nie doczekałam się odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko biurowe. Czyli to taki standard firmy.(usunięte przez administratora)

Lucyna

Kolejny raz jest oferta pracy na stanowisko samodzielnej księgowej. Czy ktoś może szepnąć słówko czy warto aplikować? Jakiego można oczekiwać wynagrodzenia? Dane finansowe za 2019 rok są niezłe. Tylko nie bardzo rozumiem strukturę zatrudnienia jest bardzo niska. Czy zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie czy własna działalność?

dakota

Ustalenia przed podpisaniem umowy na zlecenie (firma nie daje umów o pracę) maja sie nijak do rzeczywistości. Rzucają cie w rozne miejsca na terenie trojmiasta, gdzie pracujesz min 10 h i kolejne ok 4 godziny podrozujesz (do i z pracy). Każą płacic za badania lekarskie wstepne obiecując, że zwrócą te pieniązki. Pozniej okazuje sie, że nie maja zamiaru oddac jesli nie przepracujesz 3 miesiecy. Postepują w tym przypadku niezgodnie z prawem (• Ustawa z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. 2016 r., poz. 1666 ze zm.) – art. 229 § 1 pkt 1 i § 6.). Uczulam wszystkich, którym nie oddali pieniędzy za zapłacone we własnym zakresie badania wstępne o kierowanie tej sprawy do Sądu Pracy. Sprawa wygrana a Termice grozi grzywna do 30 000 zl. Moze to nakłoni ich do zmiany praktyk, ktore obecnie stosują. Pozdrawiam

@dakota

Tak wszystko to prawda. Potwierdzam. Termika była moją najgorszą pracą.

@Stary pracownik

A w jakiej firmie pracowałeś najdłużej i ile czasu?

Inżynier

15 lat ????. Mam dobre porównanie

Pol
@Inżynier

To dlaczego odszedłeś? Też nie pasowało:))))??? Widocznie praca za ciezka albo za mało placili

Zostaw merytoryczną opinię o Termika Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Termika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 30 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termika Sp. z o.o.