Termika Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Termika Sp. z o.o.

Neo 2010-07-27 07:57
Panowie, mówiąc bez emocji firma bardzo dobra tylko trzeba chcieć w niej pracować. Nie można się spodziewć, że po 2 tygodniach racy dostanie się mercedesa i będzie się nim jeździć na 10 do pracy... ( usunięte przez administratora )
Jarek 2015-07-23 12:06
Termika jest ok. Płace całkiem przyzwoite, wypłata na czas, w innych kwestiach też spoko się można dogadać.
wertgtrd 2015-11-08 15:30
całkiem ciekawe oferty pracy znalazłem niedawno od firmy Termika sp. Z o.o. na stanowisko stolarza, spawacza w Gdańsku oraz magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe, z ogłoszeniu czytałem że oferują między innymi stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, także może warto spróbować aplikować
Pol 2015-11-17 07:46
Zalezy co potrafisz, jesli jestes dobry dostaniesz wiecej...
tomek 2016-01-18 20:37
Tym bardziej,ze istnieja w branży izolacji przemysłowej kilka lat wiec inwestuja w doswiadczonych ludzi i ofruja im dobre warunki,wiadomo,ze doświadczenie trzeba posiadać i wykształcenie gdyż to scisła i odpowiedzialna praca.
Trep 2016-01-19 01:02
termiką jest znana sprawdzona firma i trzeba coś potrafić aby tam pracować na dobrych warunkach
Iko 2016-02-03 21:56
Ja się przyjęłam i wszystko jest dotrzymane. Polecam
pol 2016-02-13 07:27
Termika dalej do przodu!!! KOlejny kontrakt!!!
Pik 2016-12-18 11:50
Bardzo dużo pracy maja w kraju i zagranica i dobrze płaca. Ważne ze wszystko jest 10 na koncie . Dobra firma!
Zostaw swoją opinię o Termika Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termika Sp. z o.o.