Intro-Dajwór Bogusław Wydrych

Kraków

Opinie o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych

Bobo Przysżły były pracownik 2011-03-24 06:22:07
Jak podejrzewam wcześniejszy komentarz napisany przez pracownice biurową( usunięte przez administratora )Wszystko fajnie niby ok poza faktem że na wypłate czeka się 3 miesiące Niestety słabym ogniwem jest ( usunięte przez administratora )który chyba celowo rozwala firme i demotywuje pracowników. Kiedyś oświadczył nam nawet że on to nam nie musi płacić i wyliczał ile to dni po 10tym może nam zapłacic.
Olka 2011-06-14 07:39:10
Ciemność widzę widzę ciemnośc - odłączyli firme od prądu :)
Bobek 2011-07-01 05:13:19
Dziś ostatni dzień. Zwolnili wszystkich zostało biuro. Wisi z wypłata za 4-6 miesięcy. Czekamy na komornika Wydrych podpisał dokumenty w kturych przyznał ile jest winny więc z sądem nie było problemów. Forse może odzyskamy. Pana W. lepiej w przyszłosci omijac bo facet nadal nie wie dlaczego pracownikom niepodobał się brak wypłaty
bobek 2011-08-06 11:05:40
Podobieństwo 100% tamten stworzył a potem rozwalił partię ( usunięte przez administratora ) Nasz były szef też rozwalił firme tylko że w 100% sam ps. A co tam słychać otwiera jakąś nową firme czy nie ? Bo coś nic nie słychać. Albo woli szukać nowych pracowników których tez ( usunięte przez administratora )
xyz 2011-08-09 02:07:23
Otworzyc to on moze okno.( usunięte przez administratora )
Michał 2011-10-16 04:05:18
[usunięte przez moderatora] Faktem jest że firma została zamknięta a pracownicy oszukani. W czerwcu ostatni raz pracowaliśmy. [usunięte przez moderatora] zalega pracownikom z 3-4 wypłatami. Podobno dalej opowiada bajki o otwarciu nowej firmy ale kto by dla niego pracował :) Chyba tylko [usunięte przez moderatora]:)
M 2012-07-08 14:44:24
Firma całkowicie zlikwidowana. Ściągamy komornikiem zaległosci, aktualnie w najbliższym czasie może uda zlicytowac jego mieszkanie

Wpiszczie w google nazwe firmy to znajdziecie linki do forum (niezamieszczam linka bo narusza regulamin gowork)
ujujki 2015-01-05 17:33:10
W sieci znalazłem dużo niepochlebnych informacji na temat Intro-Dajwór Bogusław Wydrych. Czy ma ktoś coś na obronę w/w firmy? Co się tam dokładnie zadziało, z czego to wynika?
Michał P 2015-02-05 20:49:14
Do Kira i ujujki Firma od 2011 nie istnieje w budynku dajwór 16 jest klub nocny dla transwestytów :) (KITSCH)
Właściciel podobno nie ma nic leczy się psychiatrycznie. Pracownicy odzyskali tylko pieniądze z funduszu świadczeń gwarantowanych. Komornik jakieś ochłapy odzyskał. Osobiście wycofałem papiery o resztki około 1-2tys ale inni stracili więcej kasy.
Michał P 2015-04-29 19:16:42
Jest wyrejestrowana, na krótko coś kombinowali z nową (mniejszą) firmą ale im nie wyszło.
Produkcja zaprzestana 2011-07 dopiero dwa alta później skreślona z wykazu firm
Michał P 2015-12-24 08:11:20
W skrócie można powiedzieć ze właściciel przepił zyski i nie inwestował w sprzęt itp. Pracowaliśmy na psujących się 50 letnich maszynach. miesięcznie mogliśmy zrobić na dwie zmiany tyle co w nowoczesnej firmie w tydzień jedna zmiana. (przykładowo bloki książek były nadal klejone ręcznie w prasie)
Nie potrafił nawet skorzystać z ani jednej dotacji UE.
epoa 2015-12-30 01:02:59
ale teraz przecież dotacje są na wyciągniećie reki i wydaje mi się, ze już są jakieś projekty w tej sprawie robione wiec super sprawa to jest moim zdaniem.
Zostaw swoją opinię o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intro-Dajwór Bogusław Wydrych