Opinie o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intro-Dajwór Bogusław Wydrych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Intro-Dajwór Bogusław Wydrych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych w Kraków

Ciekawy Nowy wpis

Taka cisza i zupełnie nie wiem co o tym myśleć. Może ktoś napisze co słychać?

Michał Pociecha Nowy wpis
@Ciekawy

Sprawa zamknięta w zeszłym roku właściciel firmy zmarł. w google po wpisaniu nazwiska można znaleźć nekrolog na stronie ks wisła który kiedyś sponsorował

Bogdan Nowy wpis
@Michał Pociecha

Czy ktoś przejął stery tej firmy, czy może po śmierci właściciela została ona całkowicie zamknięta? Jest to dla mnie dosyć ważna informacja, dlatego też może ktoś zdecyduje się coś napisać?

gacek Nowy wpis
@Bogdan

Koniec całkowity w dawnej siedzibie dyskoteka klub dla dziwolągów :)

epoa

ale teraz przecież dotacje są na wyciągniećie reki i wydaje mi się, ze już są jakieś projekty w tej sprawie robione wiec super sprawa to jest moim zdaniem.

Michał P

W skrócie można powiedzieć ze właściciel przepił zyski i nie inwestował w sprzęt itp. Pracowaliśmy na psujących się 50 letnich maszynach. miesięcznie mogliśmy zrobić na dwie zmiany tyle co w nowoczesnej firmie w tydzień jedna zmiana. (przykładowo bloki książek były nadal klejone ręcznie w prasie) Nie potrafił nawet skorzystać z ani jednej dotacji UE.

Michał P

Jest wyrejestrowana, na krótko coś kombinowali z nową (mniejszą) firmą ale im nie wyszło. Produkcja zaprzestana 2011-07 dopiero dwa alta później skreślona z wykazu firm

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Intro-Dajwór Bogusław Wydrych.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Michał P

Do Kira i ujujki Firma od 2011 nie istnieje w budynku dajwór 16 jest klub nocny dla transwestytów :) (KITSCH) Właściciel podobno nie ma nic leczy się psychiatrycznie. Pracownicy odzyskali tylko pieniądze z funduszu świadczeń gwarantowanych. Komornik jakieś ochłapy odzyskał. Osobiście wycofałem papiery o resztki około 1-2tys ale inni stracili więcej kasy.

ujujki

W sieci znalazłem dużo niepochlebnych informacji na temat Intro-Dajwór Bogusław Wydrych. Czy ma ktoś coś na obronę w/w firmy? Co się tam dokładnie zadziało, z czego to wynika?

M

Firma całkowicie zlikwidowana. Ściągamy komornikiem zaległosci, aktualnie w najbliższym czasie może uda zlicytowac jego mieszkanie Wpiszczie w google nazwe firmy to znajdziecie linki do forum (niezamieszczam linka bo narusza regulamin gowork)

[usunięte przez moderatora] Faktem jest że firma została zamknięta a pracownicy oszukani. W czerwcu ostatni raz pracowaliśmy. [usunięte przez moderatora] zalega pracownikom z 3-4 wypłatami. Podobno dalej opowiada bajki o otwarciu nowej firmy ale kto by dla niego pracował :) Chyba tylko [usunięte przez moderatora]:)

xyz

Otworzyc to on moze okno.(usunięte przez administratora)

bobek

Podobieństwo 100% tamten stworzył a potem rozwalił partię (usunięte przez administratora) Nasz były szef też rozwalił firme tylko że w 100% sam ps. A co tam słychać otwiera jakąś nową firme czy nie ? Bo coś nic nie słychać. Albo woli szukać nowych pracowników których tez (usunięte przez administratora)

Bobek

Dziś ostatni dzień. Zwolnili wszystkich zostało biuro. Wisi z wypłata za 4-6 miesięcy. Czekamy na komornika Wydrych podpisał dokumenty w kturych przyznał ile jest winny więc z sądem nie było problemów. Forse może odzyskamy. Pana W. lepiej w przyszłosci omijac bo facet nadal nie wie dlaczego pracownikom niepodobał się brak wypłaty

Olka

Ciemność widzę widzę ciemnośc - odłączyli firme od prądu :)

Bobo Przysżły były pracownik

Jak podejrzewam wcześniejszy komentarz napisany przez pracownice biurową(usunięte przez administratora)Wszystko fajnie niby ok poza faktem że na wypłate czeka się 3 miesiące Niestety słabym ogniwem jest (usunięte przez administratora)który chyba celowo rozwala firme i demotywuje pracowników. Kiedyś oświadczył nam nawet że on to nam nie musi płacić i wyliczał ile to dni po 10tym może nam zapłacic.

Zostaw merytoryczną opinię o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych - Kraków

Intro-Dajwór Bogusław Wydrych