Marol-hurt

Poznań

Opinie o Marol-hurt

:) 2010-08-30 06:43:17
ta firma to porazka odradzam zatrudniania sie tam jesli kto kolwiek ceni swoje nerwy i zdrowie to w zupelnosci odradzam tam tej praca dyrektorzy oddzialow rowniez porazka maja zanic swoich pracaownikow przyjemniejsza praca to bycie ochraniazem w markecie
pyrka 2010-09-20 18:42:34
popieram przedmówce, zero organizacji, kasa mierna, nie polecam
konik 2014-07-29 13:29:55
Zgadza się, na dodatek dłuższe trasy- lepiej opłacalne dostają przewoźnicy, którzy inwestują w pana- który im te trasy co rano ustala!!!
abel 2016-04-11 16:18:10
To sie zdziwisz mona bo ja tam niedawno sie zwolnilem pracowalem 6 lat jako juz stary pracownik i chetnie bym spalil ta bude z tymi kretynami. Placa jest tak niska i standardy ze zatrudniaja juz tylko ukrainców
kain 2016-04-13 17:12:49
Zgadzam się z przedmówcą Ablem.Praca w firmie Mar-ol Warszawie-Ursus jeżeli ktoś jest odporny na stres i ktoś szanuje swoje zdrowie to jak najbardziej z dala od tego syfu.nadgodziny płacone do ręki pod stołem za taką samą stawkę w porze nocnej płacą kiedy im się podoba czas oczekiwania do 1,5miesiąca.ZWIERZĘTA są lepiej traktowane niż pracownicy.Ludzie na tych stanowiskach kierowniczych to myślą o swojej pupie jak by to się nachapać.Urlopy ustala KIEROWNIK.Syf kiła i mogiła dlatego odeszłem !!!
Adam 2016-05-16 22:23:47
Czy firma Marol-hurt prowadzi obecnie rekrutację?
Zostaw swoją opinię o Marol-hurt - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marol-hurt