Opinie o Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Gdańsk

Michał Nowy wpis

A to firma jest likwidowana? Dlaczego?

parmezan Nowy wpis

Zarobić @papik można, oczywiście nie możesz oczekiwać nie wiadomo jakich pieniędzy na samym początku nie mając doświadczenia, po kilku miesiącach masz coś koło 2500

Kamilek Nowy wpis

PAP w Gdańsku robi dobrą robotę, chociaż jest to tylko pośrednik, a osoby z prawdziwym doświadczeniem powinny być w stanie same znaleźć sobie odpowiednią pracę za odpowiednie pieniądze. Można odnieść wrażenie, że PAP jest rozwiązaniem dla tych, którzy długo nie mogą nic znaleźć. Powiedzcie chociaż czy oferty przez nich przedstawiane są na jakimś odpowiednim poziomie?

maniek Nowy wpis

Wiadomo, wszędzie można spotkać różnych ludzi. Najważniejsze jest to żeby trafić na grupę ludzi, która będzie stanowić team i z którą będzie zdecydowanie raźniej. Mam nadzieję, że tacy ludzie również chcą i będą pracować w PAPie. Podpowiedzcie mi jeszcze jakie warunki ludziom zwykle oferują i jak organizacyjnie wszystko wygląda?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
AL Capone

Dajcie sobie LUZ z tą śmieszną firmą kiedyś to byli ludzie oprócz gnoja marcina co rezydował w Szwecji i miał się za czubek świata ale tak naprawde do był świr(synek szefa)który miał koło siebie kupe kapusi i wazeliniarzy na których trzeba było robić zachowywali się jakby byli ponad prawem ale jak co do czego to srali koprem Sam swir ch..a się znał na robocie (usunięte przez administratora) NARA

Naiwny

(usunięte przez administratora) Bardzo interesuje ich działalnoścć tej super agencji.

emiloss

ja zglosilem juz na policje zglaszajci tak samo

As

nie masz pewnosci ze ktos powiadomil ich o tym przekrecie poki sam tego nie zrobisz...

polo

Jak to jest że ktoś powiadomił o przekręcie a agencja dalej działa i jest w rejestrze Teraz szukają ludzi naiwnych na południu Polski

Naiwny

Gorące podziękowania dla wysokiej klasy specjalistów od rekrutacji z PAP,(usunięte przez administratora) Życzą zadowoleni z pracy w Norwegii magazynierzy oraz pracownicy odśnieżania.

pablo

czekam na numer do szwaba zobaczymy czy to nie wałek a info mam ze strony rolnictwo.praca.niemcy@interia.pl

podaj numer do nich

Odpowiedzi dla pablo

Powiedz mi padlo jaka agencja tobie to zaproponowała jak PAP Józef waliłko to to jest wał

pablo

dodam tak facetka do mnie zadzwoniła ze mam prace u szwaba i znim mam podpisac umowę tak wiec jade w ciemno chyba co i dodała ze lepiej zebym nie rezygnował z ubezpieczenia w Polsce cos mi nie pasi a praca na farmie

pablo

witam ja mam jechać 28 do niemiec i nie wiem co robić mam tylko wziąć dowod i prawo jazdy i europejskie akty urodzenia dzieci proszę o pomoc czy to nie jest wałek

jooo

przerobili tyle osob,dlaczego nic z tym nie robicie? wzięli kasę i zniknęli bez śladu!!!!

As

Jak nic nie mozna zrobic...?Mieli przetłumaczyc nasze cv i listy motywacyjne...Nie wiem jak wy ale ja zadnego przetłumaczenia nie dostalem...

Rysiek

No niestety jeden wielki wałek. Niestety nic im nie zrobimy bo oni teoretycznie mogą pobierać kasę za tłumaczenie dokumentów, ale przecież nie mamy nic na piśmie że gwarantują nam kasę! Nikt nigdy od nich nie wyjechał i nie wyjedzie. Poprzednia ich firma padła już dawno temu, ten niby przedstawiciel jest po prostu zwykłym naciągaczem niestety. Nie płacić im kasy!

adrian

witam i jak dostał ktos umowe ?? albo miał jakis kontakt ??

adrian

i co dostał ktos umowe ??

Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
2.4/5 Na podstawie 68 ocen.

Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)