Opinie o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołomin

PAF

pani (usunięte przez administratora) jest zbyt prosta i za głupiutka, żeby skończyć szkołę i być w przyszłosci kierowniczką. jej ambicje sięgają obrażania innych i to tylko w necie, bo w oczy nie miałaby odwagi...

EWA

jak by było tak dobrze i wspaniale to by ludzie nie uciekali ja pracowałam tam nie cały rok i wiem jak jest na dziale prasowania harówka bez przerwy i jakie normy straszne widac że ktoś wypowiada się z biura a tam praca inaczej polega pani kierownik wystroi się i chodzi dumna jak paf ludzi zwyklych ma za roboli.Najlepsze są te panie kierownik na działach po lumpeksach latają w czasie pracy i szmaty kupują i rywalizują która ładniej przyjdzie ubrana

XXX

Dla mnie też jest spoko!!! no ale nie którzy chcieli by siedzieć w domu i miliony zarabiać. Jak te osoby które tak piszą skończyły by jakaś szkolę to by nie musiały tak ciężko(usunięte przez administratora).. tylko by były dyrektorami tych co(usunięte przez administratora)

jak by tam było tak dobrze to ludzie po dniu pracy jednym by nie odchodzili a nie zwiększają normy że ludzie nie mają czasu iść zjeść normalnie jak w (usunięte przez administratora)żeby w tych czasach tak było to jest straszne

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ciekawy

Jak długo dajesz z siebie po? Co za idiotyczna wypowiedź, zapewne kogoś z inteligencji Joko!

Hmm jestem na etapie poszukiwania pracy i właśnie tam chciałam sproować. jednakto co tu przeczytałam najpierw mnie przestraszyło ale teraz zastanawiam się czy przypdkiem nie spróować sprawdzić czy to wszystko prawda. Przyecież istnieje coś takiego jak okres probny na ktorym się przekonam co tam się dzieje i czy jestem w stanie wytrzymać dluzej.

Zadowolona

Nie marudzcie! Wystarczy dac cos od siebie szefostwu nie tylko w godzinach ale i po. Mi jest w tej firmie CUDOWNIE. Wrecz BOSKO.

ewa

nigdy bym tam nie wróciła nawet za 2tysiące do tego brudu i braku szacunku dla pracowników tam nie szanują ludzi wcele chodzi o dział prasowania

o7.09.2010

ludzie brudy to wyciagajcie miedzy soba,nie podrywajcie opinii joko

niezwiązana z Joko

czytając twoją wypowiedź "Pozytywna" czy jak tam ci... stwierdziłam, że jesteś [usunięte przez moderatora] I ŻYCIOWYM NIEUDACZNIKIEM BEZ KULTURY...

xx

tzn. że pracujesz na obydwóch działach :)

xxL

Chcecie spotkać NIESPRAWIEDLIWOŚĆ znajdziecie JĄ na dziale prasowania.. Za tą samą kasę jedni mają ciągle lepszą pracę do wykonania. Na wklejaniu jest ok.

!!!

Stan faktyczny rzeczywiście jest taki, jak przedstawiono go w powyższej wypowiedzi. Napewno jest grono osób zajmujących wyższe stanowiska, którym jest brak predyspozycji do wykonywania tej funkcji, jak i często wykształcenia. Osoby na niższych stanowiskach są rzeczywiście niedostatecznie doceniani i często wręcz gnębieni. Właśnie w tym miejscu należy przytoczyc powiedzenie ,, Zapomniał wół jak cielęciem był''. Pracownicy produkcji wykonują niezaprzeczalnie najcięższą pracę, to oni tworzą fundament firmy, niestety jest to niezauważalne przy różnych okazjach, jak np. wspomniana Wigilia. Jak widac są lepsi i są gorsi. Dużą winę za obecny stan rzeczy ponoszą właśnie pracownicy pozwalający na takie zachowania wobec nich. Brak jest napewno zorganizowanej zbiorowości, aby przeciwstawic sie np. zwiększaniu norm. Ale co tu się dziwic, ze wiele osób boi się przeciwstawic... c.d.n.

morela

minusy pracy na produkcji w firmie joko: - brak dostepu do światla dziennego przez 8h (okien nie ma nawet na stołówce) - po pracy jest się naprawdę brudnym! łazienka kompletnie nieprzystosowana do takiej ilości osób - jest tylko 1 prysznic! powinno być ich tyle aby osoby kończące zmianę mogły się spokojnie umyć i wracać czyste do domu - atmosfera na prasowaniu generalnie ok, kobiety są wesołe i życzliwe, jednakże przełożone wywyższają się jak tylko mogą; paradowanie bez fartucha w "pięknych" ciuszkach przy ubranych w ciuchy robocze kobietach uważam za nietakt, do tego dochodzą jakieś poniżające i chamskie teksty świadczące o braku szacunku do podwładnych - ogromne zapylenie, praca powinna byc uznana za szkodliwą - podbieranie sobie fartuchów powoli sie kończy, firma inwestuje w odzież i obuwie robocze - brak odpowiedniej ilości szafek w szatni, jedna szafka jest stanowczo za mała dla dwóch osób, już nie wspomnę, że każda osoba powinna mieć dwie szafki: na odzież czystą i brudną - Panie na produkcji za dużo przeklinają, nie każdemu to pasuje - praca jest ciężka, trzeba być zwinnym i wytrzymałym, generalnie przy maszynach się stoi, jest kilka stołków tylko - odnosi sie wrażenie, że produkcja jest traktowana przez "górę" jako ciemna masa, świadczy o tym np. to że nie jest zapraszana na impezy pracownicze typu wigilia ale się rozpisałam :) nie wiem czy do czegoś się komuś przyda moja opinia pozdrawiam

mc

1500 zl troszeczkę słabowita ta pensyjka

..nimfa..

ja tam pracowałam i nie narzekałam!!!!!co wy od tej firmy chcecie?!

anonim - 2010-08-04 21:36:49 Jak wiesniaczki z Ostrowka z prasowania z brygady [usunięte przez moderatora]? moge tylko powiedziec ze jesli chodzi o troche inny charakter pracy (handlowiec/wizazysta) praca wyglada inaczej naprawde pozytywnie, ale macie prawo do własnego zdania nie wiem jak jest bezpośrednio na produkcji.Ja nie narzekam.pozdrooo

Jak wiesniaczki z Ostrowka z prasowania z brygady [usunięte przez moderatora]?

kinia

Przyłączam się do prośby powyżej.

@

napisz,napisz chętnie poczytam o tej firmie:)))))))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ